Atsakingas skolinimas – kodėl mes atliekame kredito patikrinimus?

Atsakomybė mums yra didelis dalykas. Mes, kaip skolintojas, esame atsakingi už tai, kad suteiktume kreditą tik tiems klientams, kurie tai gali sau leisti. Mes taip pat turime būti aiškūs ir suprantami viskuo, ką sakome.

Mūsų tikslas visada yra padėti savo klientams ir nesukelti tolesnių sunkumų. Prieš pateikdami paraišką, gausite visą informaciją apie norimą paskolą, kad galėtumėte priimti pagrįstą sprendimą. Mes norime jums padėti iš nelengvos vietos, o ne patekti į vieną.

Skaidrumas yra būtina atsakingo skolinimo dalis. Mes visada aiškiai pasakome, kokia bus mūsų paskolų kaina, ir prieš jums nusprendžiant, ar tęsti, pasakojame, kaip jos veikia.

Kreipdamiesi dėl „Dot Dot“ paskolos, galite pasirinkti grynųjų pinigų sumą ir grąžinimo laikotarpį iš įvairių variantų. Pamatysite tiksliai, kokie bus jūsų mėnesiniai grąžinimai, ir bendrą paskolos kainą. Visi mokesčiai ir palūkanos yra aiškūs, ir jūsų paskola niekada nekainuos daugiau nei šis. Mes iš anksto imame tik tas palūkanas, dėl kurių susitarėme su jumis, ir mes neimame mokesčių už pavėluotus mokėjimus ir neturime kitų paslėptų išlaidų, viskas yra aiškiai išdėstyta nuo pat pradžių.

Kodėl mes atliekame kredito patikrinimus?

Būdami atsakingi skolintojai, mes patikriname visų klientų kreditą, kai jie kreipiasi.

Kredito patikrinimai padeda mums nuspręsti, kiek kredito galite gauti, atsižvelgdami į tai, kaip valdėte bet kokį kreditą, kurį galbūt turėjote anksčiau.

Tai nereiškia, kad norint skolintis iš mūsų reikia tobulo kredito balo. Tai tik padeda mums sužinoti, ar sugebėsite valdyti savo grąžinimus.

Kodėl mes atliekame prieinamumo patikrinimus?

Įperkamumo patikrinimai padeda mums įsitikinti, ar galite sau leisti paskolą, kurios prašote. Mes patikrinsime jūsų pajamas ir išlaidas, kad galėtume įsitikinti, jog grąžinant pinigus nesusidursite su sunkumais.

Mūsų klientai mums yra svarbūs, todėl visada norime su jais elgtis sąžiningai.

Mes norime padėti ir suteikti informacijos, ar tai jūsų pirmoji paskola, ar esate esamas „Dot Dot“ klientas.

Parašykite komentarą