Banknotas / atsiliepimai ir skundai

Tarp nebankinių skolintojų „Banknote“ išsiskiria platesniu paslaugų spektru. Naudodamiesi šio skolintojo paslaugomis galėsite ne tik kreiptis dėl paskolos įvairiems kasdieniams poreikiams, bet ir įkeisti kilnojamąjį turtą bei pervesti pinigus į kitas šalis. Kredito sąlygos yra draugiškos skolininkams, kurių pajamos skiriasi.

Banknoto privalumas yra galimybė pasirinkti patogesnį paskolos variantą. Į pasiūlymą įeina trumpalaikė paskola iki kito atlyginimo, ilgalaikė vartojimo paskola ir lombardų paslaugos. Susipažinkite su „Banknote“ paskolos sąlygomis ir patys sužinokite, kodėl tiek klientų pasitiki šiuo skolintoju!
Gaukite pinigų iš banknoto

Banknotas siūlo šias kreditų rūšis:

Vartojimo kreditas:

 • turima suma nuo 100 EUR iki 5000 EUR
 • grąžinimo laikotarpis nuo 60 dienų iki 60 mėnesių.

Vyresnio amžiaus paskola:

 • turima suma nuo 20 EUR iki 2000 EUR;
 • grąžinimo laikotarpis nuo 60 dienų iki 60 mėnesių.

Lombardai:

 • gali būti įkeistas kilnojamasis turtas, papuošalai ir kiti vertingi daiktai: kompiuterinė įranga, buitinė technika, optika ir kt.
 • gali būti gaunama iki 95% užstato vertės;
 • paskolos sumą galite gauti banknotų skyriuje.

Pinigų pervedimai:

 • „Western Union“ tarptautiniai ir vietiniai pinigų pervedimai;
 • beveik nedelsiant atsiimti;
 • grynųjų pinigų išmokėjimas 200 pasaulio šalių.

Kodėl verta rinktis banknotą?

Banknotas yra licencijuotas skolintojas, vykdantis sąžiningą komercinę praktiką. Kredito davėjas yra Latvijos alternatyvių finansinių paslaugų asociacijos narys, ji gerbia skolininkų teises ir išduoda paskolas pagal atsakingo skolinimo principus.

Galite lengvai naudotis „Banknoto“ paslaugomis, net jei negyvenate sostinėje. Skirtingai nuo daugelio kitų skolintojų, turinčių biurus Rygoje, „Banknote“ turi daugiau nei 90 filialų visoje Latvijoje. Paskolą galite gauti grynaisiais,
. Jei norite, galite grąžinti paskolą banko pavedimu, internetine bankininkyste arba mokėti asmeniškai skolintojo biure.

Banknotas siūlo specialią paskolos rūšį vyresnio amžiaus žmonėms – paskolą senjorams. Ši paskola pritaikyta pensininkų poreikiams ir pajamų lygiui, o kiekviena paskolos paraiška yra nagrinėjama atskirai, kad klientui būtų suteiktos kuo geresnės sąlygos.

Kaip kreiptis dėl banknotų paskolų?

Galite kreiptis dėl trumpalaikių ir ilgalaikių paskolų, senjorų paskolų ir lombardų paslaugų:

 • internete, banknotų svetainėje;
 • paskambinę telefonu 66 155 555;
 • asmeniškai bet kuriame banknotų padalinyje visoje Latvijoje.

Norėdami gauti paskolą, turėsite pateikti savo kontaktinę informaciją, mėnesio pajamų ir išlaidų lygį ir, jei reikia, užstato aprašymą. Visos paskolos išmokamos grynaisiais,
.

Kredito davėjo skyriuje galėsite kreiptis dėl pinigų pervedimo, ir tai užtruks tik kelias minutes.

Parašykite komentarą