be kredito.lt

Be kredito.lt – būdas saugiai įsigyti kažkokias prekes arba užsisakyti paslaugas, kurias vėliau galėtumėte apmokėti išsimokėtinai. Tai bendrovė, kuri siūlo vartojimo lizingo paslaugą. Ji skirta tam, kad iš kažkokios parduotuvės jūs galėtumėte įsigyti prekę ar paslaugą ir vėliau už ją atsiskaityti dalimis. Tai yra naudinga todėl, kad ne visi pardavėjai suteikia galimybę pirkti lizingo būdu, o ši įmonė išsprendžia šią bėdą nesunkiai.

Čia taikomos labai mažos palūkanos, o išsimokėjimo laikotarpis gali būti labai ilgas. Ši įmonė leidžia skubiai įsigyti norimą pirkinį ir be kredito ėmimo. Čia nereikalingas joks turto įkeitimas, tad pirkti kažką galite be jokio vargo. Čia taip pat tikrinamas klientų mokumas.

greita paskola is credit24 kreditai is smspinigai greita paskola is credit24 kreditai is provident bigbank paskola is privaciu skolintoju kredito unija