Bendrosios kredito linijos sąlygos

7.1. Skolininkas kiekvieną mėnesį grąžina kreditą ir moka palūkanas bei įmokas, kaip nurodyta sąskaitos išraše. Kredito davėjas iš skolininko surinks bent minimalią mėnesinę įmoką už kiekvieną negrąžintą kredito, palūkanų ar kitų mokėjimų mėnesį.
7.2. Kredito gavėjas sutinka ir sutinka gauti sąskaitos išrašą elektroniniu formatu skolintojui nurodytu elektroninio pašto adresu. Kredito davėjas informuoja, kad šį Kredito gavėjo sutikimą Kredito gavėjas gali bet kada ir dėl bet kokios priežasties atšaukti be jokių nepatogumų ar žalos, siųsdamas el. Laišką arba paskambinęs į šios Sutarties 15.2 punkte nurodytą Kredito davėjo klientų aptarnavimo tarnybą. Tačiau tuo atveju, jei nenurodytas elektroninio pašto adresas, sąskaitos išrašas gali būti išsiųstas paskolos gavėjo nurodytu pašto adresu. Negavę sąskaitos išrašo, nebus atleista nuo prievolės laiku grąžinti išimtas lėšas. Mokėjimas bus laikomas atliktu tą dieną, kai suma bus įskaityta į skolintojo sąskaitą.
7.3. Kai mokėjimo diena sutampa su diena, kuri laikoma ne darbo diena, mokėjimas turi būti atliktas iškart po kitos darbo dienos.
7.4. Norėdami atlikti mokėjimą, skolininkas nurodo mokėjimo sąvoką ir savo kliento numerį. Tuo atveju, jei Kredito gavėjo pateikta mokėjimo informacija yra netiksli arba trūksta jų kliento numerio, Kredito davėjas gali imti papildomą Kainyne nurodytą komisinį mokestį. Tuo atveju, kai Kredito davėjas negali nustatyti mokėtojo, atitinkamas mokėjimas bus laikomas laukiančiu, kol Kredito gavėjas tinkamai jį atpažins, o Kredito davėjas gali imti Kredito gavėjui palūkanas ir palūkanas už pavėluotą mokėjimą už laikotarpį, praėjusį iki mokėjimo termino sumokėjimo. mokėjimas.
7.5. Kredito gavėjo paskolos davėjui sumokėtos sumos bus naudojamos jo mokėjimo įsipareigojimams įvykdyti pagal šį nurodymą: Taikomi komisiniai, Palūkanos, Kredito pagrindinės dalies grąžinimas, Palūkanos už vėlavimą ir išlaidos, atsirandančios iš mokėjimo priminimo ir išieškojimo, jei tokių yra. Taigi tais mėnesiais, kai yra skolingų sumų, visiškai ar iš dalies atitinkančių taikomus komisinius, palūkanas ir (arba) kitas išlaidas, ir minėtos sumos padengia visą atitinkamo mėnesio minimalų mėnesinį mokėjimą, ši minimali mėnesinė įmoka nebus įskaityti pagrindinės Kredito dalies grąžinimą per tą mėnesį. Pavyzdžiui, jei minimali mėnesio įmoka siekia 100 eurų, o paskolos gavėjas tą mėnesį turėjo sumokėti iš viso 35 eurus už taikomus komisinius ir 65 eurus už palūkanas, kurios siektų 100 eurų (tai yra Minimalus mėnesinis mokėjimas), į minėtą mėnesinį mokėjimą nebus įtraukta jokia suma, atitinkanti kredito pagrindinės dalies grąžinimą.

Per vieną ar kelis mėnesius nemokėtina pagrindinė suma gali būti kaupiama ir proporcingai paskirstoma kitais mėnesiais, todėl nesumokėta pagrindinė suma sukaups atitinkamas palūkanas per tą laikotarpį, kuriuo ji nebuvo sumokėta.

Parašykite komentarą