Bendrosios sąlygos Kreditas

13.1. Kredito gavėjas, pateikęs Prašymą svetainėje, sutarties galiojimo metu gali atsisiųsti dokumentus, sudarančius šią Sutartį, per Asmeninę sritį.
13.2. Šia Sutartimi Šalys išreiškia norą išspręsti bet kokius konfliktus, ginčus ar pretenzijas, kylančias iš šios Sutarties ar susijusių su ja, abipusiai suderintomis derybomis. Kilus ginčams ar kitiems klausimams, susijusiems su Kredito davėjo ir Kredito gavėjo santykiais, pastarasis gali kreiptis į Kreditoriaus klientų aptarnavimo skyrių elektroniniu paštu: [email protected] arba telefonu paskambindamas telefonu 911 880 500. Tais atvejais, kai Šalys negali pasiekti draugiško sprendimo, bet kuri iš jų turi teisę pateikti ieškinį skolininko nuolatinės gyvenamosios vietos Ispanijos teritorijoje teismuose.
13.3. Kredito gavėjas pripažino visas teises, kurias pripažįsta birželio 24 d. Vartojimo kredito sutarčių įstatymas 16/2011 ir kurios taikomos kiekvienu konkrečiu atveju sutartinių santykių su Kreditoriumi metu.
13.4. Sutartį ir su ja susijusius klausimus reglamentuos Ispanijos įstatymai. Šią sutartį visų pirma reglamentuos šios bendrosios sąlygos, specialiosios sąlygos, birželio 24 d. Įstatymas Nr. 16/2011 dėl vartojimo kredito sutarčių, liepos 11 d. Įstatymas Nr. 22/2007 dėl vartotojams skirtų finansinių paslaugų nuotolinės prekybos, Lapkričio 16 d. Karališkasis įstatymų leidybos potvarkis 1/2007 dėl vartotojų ir vartotojų gynimo ir liepos 11 d. Įstatymas Nr. 34/2002 dėl informacinės visuomenės paslaugų ir elektroninės prekybos, taip pat kiti galiojantys teisės aktai.

Parašykite komentarą