Brangiausi Europos miestai compeuro.lv

Europa yra žemynas su daugeliu populiariausių turistinių vietų ir miestų, kuriuos taip pat kasmet aplanko daugybė žmonių, tačiau tai nereiškia, kad visi Europos miestai yra vienodi, nes skiriasi savo architektūra ir bendra išvaizda. ir kaip kiekviename iš šių miestų turistams reikia priemonių, kad, pavyzdžiui, vieną dieną galėtų miegoti, gerai pavalgyti, linksmintis ir patogiai judėti mieste. Štai kodėl daugybė skirtingų išteklių sutelkė tuometinius brangiausius Europos miestus, kad tie, kurie nori keliauti į šiuos miestus ar net kurį laiką gyventi juose, žinotų, kiek jiems tenka kasdien susidurti. . 1. Ciuriche, Šveicarija Ciurichas, didžiausias Šveicarijos miestas, gali būti laikomas brangiausiu Europos miestu, nes šiame mieste teks išleisti centą, kad praleistum bent dieną. Istoriniai Ciuricho pagrindai gali būti siejami su XV amžiumi prieš mūsų erą, kai romėnai dabartiniame Ciuriche įkūrė miestą, vadinamą Turicum. Šiandien Ciurichas daugiausia yra Šveicarijos transporto ir prekybos centras, nes būtent šiame mieste didžiausias Šveicarijos oro uostas susitinka su didžiausia geležinkelio stotimi, o Ciurichas yra vienas iš Europos finansinių miestų. Ne veltui net ir ieškodami pigiausių vietų nakvoti ir pavalgyti, visi turi suskaičiuoti išleidę bent 100 eurų. 2. Bergena, Norvegija Antras brangiausias Europos miestas turistams yra pietinėje Norvegijoje esantis Bergenas. Šis antras pagal gyventojų skaičių miestas yra pastatytas ne tik apie mūsų eros II amžių, bet ir istoriškai žinomas kaip septynių kalnų miestas, taip pat ir garsaus kompozitoriaus Edwardo Griego gimtinė. Šiandien Bergenas yra Norvegijos prekybos, aukštojo mokslo, turizmo ir finansų sostinė, o dauguma eksportuojamų produktų gabenami tiesiogiai per Bergeną, todėl Bergenas taip pat yra Norvegijos eksporto centras. Ir galbūt todėl Bergenas yra toks brangus miestas turistams, nes lankydamiesi jame visi turėtų skaičiuoti mažiausiai 96 eurus per dieną. 3. Londonas, Didžioji Britanija Nenuostabu, kad Londonas yra įtrauktas į brangiausius pasaulio miestus, nes galų gale jis yra ne tik vienas garsiausių Europos, bet ir labiausiai lankomų miestų. Londonas yra Didžiosios Britanijos sostinė, taip pat didžiausias Anglijos miestas, o jo ištakos siekia Romos laikus. Tačiau dabar Londonas tapo pirmaujančiu miestu meno, žiniasklaidos, pramogų, mados, švietimo, turizmo, transporto ir daugelyje kitų sričių ne tik Europos, bet ir pasaulio mastu, todėl Londonas yra 3-asis brangiausias Europos miestas. Kiekvienas, keliaujantis į Londoną, turėtų tikėtis mažiausiai 95 eurų per dieną, įskaičiuojant ir apgyvendinimą, ir maitinimą. 4. Venecija, Italija Italijos miestas Venecija vadinamas ketvirtuoju brangiausiu Europos miestu, o tai nėra didelė staigmena, nes Venecija vis dar yra viena mėgstamiausių Italijos turistinių vietų ir visų kitų miestų fone išsiskiria neįprasta struktūra. . Venecija stovi 118 mažų salų su kanalais viduryje ir sujungta tiltais, todėl Venecija yra tokia unikali ir neįprasta, taip pat populiari turistų tarpe. Šiandien Venecija pripažįstama ne tik dėl neįprastos struktūros ir pasivažinėjimo gondolomis, bet ir kaip garsaus kompozitoriaus Antonio Vivaldi gimtinė. Norint pakankamai patogiai praleisti dieną gražioje Venecijoje, jums reikės mažiausiai 88 eurų. 5. Helsinkis, Suomija, taip pat Helsinkis, kuris yra Suomijos sostinė, yra priskiriamas prie turtingiausių Europos miestų. Suomija, įsikūrusi prie Baltijos jūros ir daugiausiai gyventojų turinčiame Suomijos mieste, yra Suomijos politinis, švietimo, finansinis ir kultūrinis centras, o Helsinkis yra pripažintas viena iš Šiaurės šalių didmiesčių, todėl apsilankymas Helsinkyje tikrai nebus pigiausia. Jei planuojate vykti į Helsinkį, turėtumėte į savo biudžetą įtraukti mažiausiai 85 eurus per dieną, kad galėtumėte ne tik praleisti naktį viename iš Helsinkio nakvynės namų, bet ir skaniai pavalgyti, gerai pailsėti ir judėk aplink šį Suomijos miestą. Kaip matote, gyvenimas šiuose miestuose gali būti gana brangus, todėl jums gali tekti gauti vartojimo paskolą savo išlaidoms padengti, to nesuvokiant!

Parašykite komentarą