busto paskolos salygos

Būsto paskolos sąlygos kiekvienoje vietoje gali būti skirtingos. Tačiau, visiems būsto paskolų teikėjams yra draudžiama skolinti ilgesniam laikotarpiui nei nurodyta įstatymuose. Įprastai Lietuvoje leidžiama šiuo metu skolintis iki 30 metų terminui, bet palūkanų norma gali būti skirtinga kiekvienam klientui, kuris skolinasi nekilnojamo turto įkeitimui.

Paskolos palūkanos skirtis gali dėl to, kad yra pasirenkamas skirtingas palūkanų fiksavimo laikotarpis. Tai reiškia, kad kai kurie bankai ir unijose leidžia fiksuoti palūkanas kažkokiam terminui. Aišku, yra ir tokių bendrovių, kurios neleidžia fiksuoti palūkanų ir verčia skolintis su nuolatinėmis kintamosiomis palūkanomis, kurios nėra reguliarios ir tolygios. Tokios palūkanos dažnai keičiasi dėl įvairių faktorių.

greita paskola is credit24 kreditai is smspinigai greita paskola is credit24 kreditai is provident bigbank paskola is privaciu skolintoju kredito unija

Galvojate kas yra kredito istorija ir kokią įtaką ji daro kreditoriaus sprendimui? Tai yra itin naudinga ataskaita, kuri parodo jūsų finansinį „išprusimą“. Be kredito istorijos ko gero nei…