būsto paskolos skaičiuoklė

Būsto paskolos skaičiuoklė yra bene geriausias įrankis, parodantis realias skolinimosi galimybes kiekvienam būsimam būsto kredito gavėjui. Toje skaičiuoklėje pagrindine informacija yra laikoma kredito suma, skolinimosi terminas bei palūkanos. Jos gali būti fiksuotos arba kintamosios. Skaičiuoklėje klientas turi nurodyti tam tikrą informaciją, kuri gali daryti įtaką kredito sąlygoms.

Sąlygos skirtis gali dėl įvairių priežasčių, o viena pagrindinių yra pajamų bei išlaidų santykis. Jeigu asmuo gauna labai dideles pajamas bei neturi daug išlaidų, tada iš jo gali būti reikalaujamas ir mažesnės vertės užstatas. Toks asmuo gali išvengti ir laiduotojo ar bendraskolio turėjimo reikalavimo. Viskas priklauso nuo besiskolinančio asmens situacijos.

greita paskola is credit24 kreditai is smspinigai greita paskola is credit24 kreditai is provident bigbank paskola is privaciu skolintoju kredito unija

Galvojate kas yra kredito istorija ir kokią įtaką ji daro kreditoriaus sprendimui? Tai yra itin naudinga ataskaita, kuri parodo jūsų finansinį „išprusimą“. Be kredito istorijos ko gero nei…