„Cabot Financial“. Negrąžinkite jų, skaitykite kodėl čia

Jei turite skolų su „Cabot Financial“, deja, galbūt nukentėjote nuo kai kurių „Cabot Financial“ inkasavimo taktikų.

Paprastas faktas šiandienos klimato sąlygomis skolų išieškotojai tapo daug agresyvesni ir daugeliu dokumentais patvirtintų atvejų akivaizdžiai pažeidė įstatymus patyčių metu ir darė spaudimą pažeidžiamiesiems. Dabar mes esame užrakinti, skolų išieškotojai imsis daugiau pastangų, siekdami vytis vartotojus.

Dabar dėl pastarųjų įvykių, kai didėja skolos ir labai nukenčia darbo vietos. Deja, skolų išieškojimo įmonės tradiciškai daugiausiai uždirbo, praradusios darbo vietas ir baimę dėl nuosmukio. Taigi nesėdėkite ir nebūkite patyčių iš bendrovės, kuri jūsų skolą nusipirko už 10% ir pridėjo 90% gryno pelno. Kovok su jais legaliai ir sumušk juos.

Atsikratykite „Cabot Financial“ iki mėnesio pabaigos

Ypač ši įmonė niekada neatsisako vaikytis jūsų dėl skolos. Skambinimas į mobilųjį telefoną, laiškų siuntimas, susisiekimas su darbu, socialinių tinklų paieška ir draugų / šeimos susirašinėjimas, kad būtų nemalonu mokėti. Taigi muškite juos savo žaidime. Skolų išieškojimo įmonės turi teisėtai laikytis taisyklių rinkinio čia, JK, tačiau taisykles, kurias galite naudoti jų sustabdymui. Pasidalysiu su jumis įmone, kuri kasdien užsiima ir skolų išieškojimo įmonėmis užsiima ir jas sustabdo. Jie žino visus reglamentus ir teisės aktus, kuriuos šios įmonės naudoja ir gali atsikratyti jūsų skolos. Aš juos panaudojau, kai buvau skolingas, paprasčiausiai todėl, kad buvau skolingas tiek daug, jie buvo puikūs … … Patikrinkite juos čia

„Cabot Financial“. Negrąžinkite jų, skaitykite kodėl čia

Gerai, pradėkime nuo pradžių. Suskaidę jų verslą pamatysite, kad tai yra iš tikrųjų pasislėpęs už baimės ir patyčių kaukės TU tai yra kontrolė, o ne jie.

  • „Cabot Financial“ yra verslas, 99% nėra čia, kad padėtų jums ar įsiklausytų į jūsų problemas. Šuo mirė, dega automobilis, pametėte piniginę? Jiems nerūpi … Įsivaizduokite kambarį, kuriame prie atskirų stalų sėdi 100 žmonių su įjungtomis ausinėmis. Šiems pardavėjams mokama premija pagal tai, kiek jie gali priversti jus sumokėti skolą.
  • Šių skambučių centrų darbuotojai, prieš jiems prasidedant, turi rytinius susitikimus. Čia jiems pateikiama taktika, kaip priversti jus mokėti, pvz., „… pasakykite, kad turime savo kaimynų / viršininkų numerį, ir mes paprašysime jų pinigų„… arba… “, jei šiandien nemokėsite, mes pasirūpinkite, kad jūsų tėvų automobilis būtų paimtas ir parduotas, kad būtų sumokėta skola “. Šių bendrovių viršininkai pasakoja darbuotojams, kiek pinigų jie tikisi surinkti iš dienos pabaigos. Kai šie žmonės jums paskambina, pokalbis / derybos su jais yra toks pat veiksmingas kaip dvipusė žaidimo kortelė
  • Iš kur „Cabot Financial“ skolos? … .. jie jas perka ir urmu. Jie turi pardavimų vaikinų, kurie nukreipti į bankus, įstaigas, mobiliųjų telefonų operatorius ir perka didelę šių skolų kolekciją už% skolos. Ką tai reiškia?… Tarkime, kad jūsų skola iš „A“ banko yra sena kreditinė kortelė ir buvo už 1678 svarus … paprastai DCA ją perka už 10–20% pradinės vertės. Tačiau jie pareikalaus visos sumos ir savo mokesčių. Taigi jie moka apie 300 svarų sterlingų ir bando iš jūsų gauti daugiau nei 2000 svarų sterlingų, o per nustatytą nustatytą laiką galite pradėti suprasti, kodėl jie uždirba tiek daug pinigų ir nesidomi asmeninėmis aplinkybėmis.

Dabar „Cabot Financial“ turi visų šių skolų duomenų bazę su telefono numeriais ir adresais, nurodytais iš pirminio skolininko. Jie nori iš jūsų grynųjų kuo greičiau, kuo mažiau stengdamiesi. Taigi dabar jie taiko įvairius metodus, kaip tai pasiekti.

  • Jums išsiunčiamas standartinis laiškas, kuriame prašoma sumokėti sumą ir grąžinti mokesčius. Dažnai pažeidžiant OFT gaires ir pateikiant oficialiai atrodančius ar tikėtinus dokumentus, klaidinami skolininkai dėl jų statuso, pavyzdžiui, dokumentai, pateikti kaip teismo reikalavimai.
  • Telefono skambučiai – mėgstamiausia taktika – skambinama jums maždaug 5–10 kartų per dieną kiekvienu numeriu, kai jie turi susisiekti su jumis, mobiliuoju telefonu, namuose ir darbe. Kartais siųsdami tekstus ir paprašydami perskambinti aukščiausio tarifo numeriais (tai yra neteisėta), įsivaizduokite, kad tai vyksta jums kitą mėnesį.

Greičiausia taktika jų visam laikui atsikratyti
Jei jus persekioja „Cabot Financial“ arba turite skolų bankai /paskolų kompanijoms, kurios mokėjo darbo dieną, tada dabar turite nutraukti visus grasinimus / mokesčius / palūkanas. Jei viskas, ko jums reikia, yra skolos išieškojimas, tai gali padaryti jūsų įmonė, kurią aš kruopščiai patikrinau. Aš juos naudojau, kai turėjau bėdų, ir tai taip pat apsaugo jus nuo teismo veiksmų / antstolių, tačiau niekada nebereikia daugiau kalbėtis su jokiu kreditoriumi. Jie susisiekia su jumis jūsų vardu ir viską sustabdo, informuodami jus el. Paštu. Patikrinkite juos čia

„Cabot Financial“. Negrąžinkite jų, skaitykite kodėl čia

Dabar jūs daug geriau suprantate, kas yra „Cabot Financial“, o dar svarbiau – kas. Rašysiu kitame savo straipsnyje,

Kaip kovoti su jomis, nurašyti senas skolas, sumažinti jų reikalaujamą sumą, sustabdyti visus telefoninius / tekstinius pranešimus ir priversti juos bendrauti tik laiškais … iš tikrųjų 50 pagrindinių punktų, kuriuos galite naudoti norėdami atgauti kontrolę, sąrašas ir galia iš jų!

Parašykite komentarą