„CashAdvance.com“ apžvalga 2021 m. – paskolos dėl blogų kreditų

Finansinės ekstremalios situacijos nutinka geriausiems iš mūsų. O jei neturite pinigų tuo pasirūpinti, tai gali sukelti papildomą stresą ir nerimą.

Tokios situacijos „CashAdvance.com“ padeda vartotojams išvengti. Kreiptis dėl trumpalaikės paskolos galite įmonės internetinėje platformoje. Tada jie sutaria jus su netoliese esančiais skolintojais, kurie gali padėti, net jei turite blogą kreditą.

Bet ar platforma yra teisėta, ar turėtumėte ieškoti savo skolinimo poreikių kitur? Ši „CashAdvance.com“ apžvalga paaiškins, kaip veikia skolinimo procesas ir kada tai gali būti teisingas pasirinkimas.

„CashAdvance.com“, kurio nereikia painioti su „Cash Advance USA“, skolinimo veikla užsiima nuo 1997 m. Bendrovė teikia internetinį skolinimo tinklą, leidžiantį vartotojams kreiptis ir gauti avansus grynaisiais pinigais ir paskolomis iki atlyginimo. Paslauga gali naudotis net skolininkai, turintys blogą kreditą.

Kreipdamiesi dėl avanso grynaisiais pinigais per CashAdvance.com, gausite prieigą prie didelio skolintojų tinklo. Kai pateiksite paraišką, būsite suderinti su skolintojais, kurie jums atsiųs išsamią informaciją apie paskolos sąlygas.

Iš ten galite pasirinkti skolintoją, su kuriuo norite dirbti. Paskolos svyruoja nuo 100 iki 1000 USD, o procesas užtrunka tik apie penkias minutes. Jei esate patvirtintas avansu grynaisiais, lėšas galite gauti iškart kitą darbo dieną.

Siekdama išvengti aferų ar apgaulingos veiklos, CashAdvance.com dirba tik su geriausiais šios pramonės skolintojais. Bendrovė yra „Online Lenders Alliance“ – nacionalinio tinklo, kuris žada skatinti geriausią skolinimo pramonės praktiką, narė.

Pradėkite naudotis „CashAdvance.com“

saugioje „CashAdvance.com“ svetainėje

Skolininko profilis

Norėdami kreiptis dėl paskolos iš CashAdvance.com, turite būti JAV pilietis ir ne jaunesnis kaip 18 metų. Tačiau nepamirškite, kad tai yra tik pats būtiniausias dalykas, kurio reikia norint pritaikyti. Tai negarantuoja, kad būsite suderinti su skolintoju.

Turėsite turėti banko sąskaitą, nes lėšos bus pervestos į jūsų banką. Nėra jokių konkrečių kredito balo reikalavimų, tačiau čia yra kiti reikalavimai, taikomi norint kreiptis į „CashAdvance.com“:

  • Jūs turite būti įdarbintas mažiausiai 90 dienų
  • Uždirbkite mažiausiai 1 000 USD per mėnesį
  • Gebėkite patvirtinti savo užimtumą
  • Turite turėti galiojantį namų ir darbo adresą
  • Turite turėti galiojantį el. Pašto adresą

Taip pat turėsite nurodyti savo adresą, telefono numerį, asmens kodą, socialinio draudimo numerį ir gimimo datą. Jei atitiksite šiuos reikalavimus, galite užpildyti internetinę formą ir pradėti paraiškos teikimo procesą.

Svarbu pažymėti, kad „CashAdvance.com“ skolininkams nėra prieinama visur. Jų svetainėje galite peržiūrėti išsamų sąrašą, kuriame nurodoma įmonė. Jei jų yra jūsų valstybėje, taip pat galite sužinoti didžiausią galimą paskolos sumą.

Vienas iš paskolos paėmimo per CashAdvance.com pranašumų yra tai, kaip greita ir lengva yra paraiška. Internetinės formos užpildymas užtrunka apie penkias minutes.

Eisite į įmonės svetainę ir užpildysite savo vardą, norimą paskolos sumą, pašto kodą ir el. Pašto adresą. Iš ten būsite suderinti su skolintojais, kurie gali jums pasiūlyti trumpalaikes paskolas. Tada galite pasirinkti sąlygas ir sąlygas, kurios geriausiai tinka jūsų situacijai.

Turėtumėte atidžiai atkreipti dėmesį į metinę procentinę normą (APR) ir visus papildomus finansinius mokesčius. Balandis yra palūkanų suma, kurią galite tikėtis sumokėti kiekvieną mėnesį. Finansiniai mokesčiai yra papildomi mokesčiai, kuriuos skolintojas ima kaip mokėjimą už lėšų gavimą.

Kai tik jūs patvirtinsite

Kai būsite patvirtinti avansu grynaisiais arba trumpalaike paskola, lėšas gausite iškart kitą darbo dieną. Pradėsite mokėti kas mėnesį.

Grąžinimai bus atliekami kaip automatiniai mėnesiniai atskaitymai iš jūsų atsiskaitomosios sąskaitos. Tai greičiausiai bus ta pati sąskaita, kurioje pinigai buvo įnešti iš pradžių.

Jei negalite atlikti suplanuoto mokėjimo, galite susisiekti su skolintoju ir paprašyti pratęsimo. Tačiau skolintojas neprivalo patvirtinti jūsų pratęsimo. Tai priklausys nuo įvairių veiksnių, tokių kaip skolintojų pageidavimai ir atskirų valstybių įstatymai.

Pradėkite naudotis „CashAdvance.com“

saugioje „CashAdvance.com“ svetainėje

Tikėtina, kad būsite suderinti su keliais skolintojais ir galėsite pasirinkti tinkamiausią paskolos terminą. Bet jei užpildote paskolos paraišką ir nusprendėte, kad nė vienas iš variantų jums netinka, jums nereikės tęsti.

Bendrovės svetainė yra labai patogi vartotojui, o paraiškos pateikimo procesą paprasta atlikti. Kai patvirtinsite, galėsite greitai gauti lėšas. Tai yra geras pasiūlymas tiems, kurie atsiduria finansinėje padėtyje.

O geriausia, kad jie siūlo galimybes net skolininkams, kurių kredito balai yra žemi. Galų gale mokėsite daug daugiau palūkanų, tačiau, atsižvelgiant į jūsų situaciją, tai gali būti verta jums.

CashAdvance.com apžvalgos

Vienas geriausių būdų tirti skolintojus internete yra skaityti trečiųjų šalių klientų atsiliepimus. Prieš pasirinkdami su jais verslą, galite sužinoti, ką apie juos kalba tikrieji klientai.

„CashAdvance.com“ šiuo metu turi geresnio verslo biuro (BBB) ​​reitingą B-, kuris yra gero klientų aptarnavimo rodiklis. Jie taip pat turi labai mažai skundų. Daugiau CashAdvance.com atsiliepimų galite rasti ir kitose apžvalgos svetainėse.

Ką reikėtų žinoti prieš gaunant paskolą iš CashAdvance.com

Trumpalaikės paskolos paėmimas nėra sprendimas, kurį turėtumėte skubėti, nes tai gali turėti realių padarinių jūsų finansinei ateičiai. Štai keli dalykai, kuriuos turėtumėte apsvarstyti prieš kreipdamiesi į grynųjų pinigų avansą „CashAdvance.com“.

Ar „CashAdvance.com“ yra apgaulė?

Ne, tai nėra afera. Bendrovė jau seniai užsiima verslu ir, atrodo, yra patikima. Tačiau skolintojai, su kuriais jie dirba, užsiima praktika, kurią kai kurie gali laikyti grobuoniškomis.

Šie kreditoriai siūlo dideles palūkanas vartotojams, patekusiems į sunkią finansinę padėtį. Jei nuspręsite imti paskolą per CashAdvance.com, galite sumokėti du ar tris kartus daugiau nei pradinė paskolos suma.

Ar paskolos iki atlyginimo paėmimas yra gera idėja?

Daugelis ekspertų sutiks, kad paskolos iki atlyginimo niekada nėra gera idėja, nes galų gale mokėsite tiek daug daugiau pinigų. Daugelis vartotojų patenka į skolų ciklą, kai jie nuolat pasikliauja paskolomis iki atlyginimo, kad gautų kitą atlyginimą.

„Pew Charitable Trusts“ duomenimis, maždaug 12 milijonų amerikiečių kasmet ima paskolas iki atlyginimo ir moka beveik 9 milijardus dolerių paskolos mokesčių. Vidutinis skolininkas mokės 550 USD mokesčius, kad tik pasiskolintų 375 USD. Daugumai šių asmenų sunku kiekvieną mėnesį vykdyti savo finansinius įsipareigojimus.

Tačiau jei tai naudojama kaip laikinas, vienkartinis sprendimas, paskolos iki atlyginimo gali būti naudingos. Tiesiog įsitikinkite, kad pirmiausia apsvarstėte visas savo galimybes. Žinokite, kokia yra jūsų palūkanų norma ir kiek galite tikėtis sumokėti mokesčius. Taip pat galite apsvarstyti alternatyvas, pvz., „CashUSA“.

Ir svarbiausia, kai sumokėsite paskolą, atlikite reikalingus veiksmus, kad pagerintumėte savo finansinę padėtį. Kiekvieną mėnesį atidėkite šiek tiek pinigų skubios pagalbos fonde, kad daugiau nebepatektumėte į šią situaciją.

Pradėkite naudotis „CashAdvance.com“

saugioje „CashAdvance.com“ svetainėje

Vis dar ieškote?

Peržiūrėkite toliau pateiktas kitas asmeninių paskolų apžvalgas, kad galėtumėte toliau tyrinėti savo galimybes.

Parašykite komentarą