CashNetUSA apžvalga – paskolų peržiūros būstinė

„CashNetUSA“ apžvalga

„CashNetUSA“ yra Čikagoje įsikūrusi internetinių paskolų teikėja, vykdanti veiklą nuo 2003 metų. Jie sukūrė savo verslą, padėdami skolininkams susidurti su netikėtumais ir laiku išbandyti savo paskolas. Vienas iš jų pagrindinių principų yra ir skaidrumas. Niekada nėra jokių paslėptų mokesčių ar painių dokumentų. Prieš pasirašydami bet kokius dokumentus, jie aiškiai nustato visas jūsų sąlygas ir mokėjimus, kad tiksliai žinotumėte, ko tikėtis iš vienos iš jų paskolų.

PATEIKTOS PASLAUGOS

„CashNetUSA“ yra internetinis skolintojas, teikiantis paskolas iki atlyginimo, išsimokėtinai ir teikiantis kredito linijas beveik 30 JAV valstijų. Per daugiau nei 10 metų verslo jie padėjo daugiau nei 3 milijonams klientų.

ĮMONIŲ PASKOLOS

Paskolos išsimokėtinai yra viena iš labiausiai paplitusių paskolų rūšių rinkoje. Šių paskolų be užstato suma yra apskaičiuojama ir padalijama į vienodus mokėjimus per visą paskolos galiojimo laiką, taigi jūs mokėsite tą patį mokėjimą kiekvieną mėnesį, kol jis bus visiškai grąžintas. Tai taip pat yra keletas lengvesnių paskolų, kurias galima gauti, nes pagrindiniai patvirtinimo kriterijai (paprastai) yra pagrįsti jūsų sugebėjimu grąžinti paskolą, o ne jūsų kredito balą / istoriją ar ką nors pateikti kaip įkaitą.

MOKĖJIMO PASKOLOS

Paskolos iki atlyginimo yra užtikrintos paskolos, kai paskolos gavėjas, norėdamas gauti kvalifikaciją, privalo pasirašyti čekį po datos arba suplanuoti automatinį mokėjimą iš savo banko sąskaitos. Šios paskolos yra naudingos žmonėms, kurie neturi kredito ar blogo kredito, nes jūsų darbo užmokestis (arba mokėjimas) yra paskolos užtikrinimo priemonė. Tačiau kadangi vidutinis paskolos gavėjas yra didelės rizikos skolininkas, paprastai prie paskolos pridedamas nemažai mokesčių, todėl jos palūkanų norma yra 300% ar didesnė.

KREDITO LINIJOS

Kredito linija yra laiminga priemonė tarp paskolos išsimokėtinai ir kredito kortelės. Jūs iš tikrųjų gaunate geriausią iš abiejų pasaulių. Patvirtinta tam tikra suma, galite pasinaudoti šia suma ir mokėti palūkanas tik už tai, ką panaudojote. Kai mokate likutį, tuos pinigus vėl galima naudoti kaip kreditinę kortelę. Taigi, jei jums suteikiama 3 000 USD kredito linija, galite iš tikrųjų panaudoti daugiau nei tą sumą, jei esate kruopštus laiku sumokėdamas likutį.

PASKOLŲ PROCESAS

„CashNetUSA“ paskolos prašymo procesas yra pramonės standartas. Jūs kreipiatės dėl vienos iš jų skolinimo paslaugų jų svetainėje, formoje įveskite savo asmeninę ir finansinę informaciją ir iškart gausite patvirtinimo sprendimą *. Jei jus patvirtins ir sutiksite su siūloma paskola bei jų sąlygomis, jūsų pinigai bus pervesti per 24 valandas arba kitą darbo dieną, jei kreipsitės per savaitgalį. Tai gana neskausmingas procesas, kuriam praeiti reikia labai mažai laiko nuo pradžios iki pabaigos.

PASKOLOS REIKALAVIMAI

 • Valdžios išduota TAPATYBĖS KORTELĖ
 • Socialinio draudimo kortelė
 • Gyvenamosios vietos įrodymas
 • Pajamų įrodymas (naujausi atlyginimo įkainiai)

PASKOLOS DETALI INFORMACIJA

 • Paskolos suma: 300–2 400 USD
 • Paskolos trukmė: 8 dienos – 180 dienų
 • Reikalingas užstatas: Ne
 • Palūkanų normos: 400% – 664%
 • Mažiausias kredito balas: neįtraukta į sąrašą
 • Patvirtinimo laikas: ~ 1 darbo diena
 • Paskolos indėlių laikas: 1-2 darbo dienos
 • Pavėluoti mokesčiai: taip
 • Nepakankami lėšų mokesčiai: taip

KAŠNETOS APŽVALGA

Skirtingai nuo kitų skolintojų, „CashNetUSA“ savo paslaugas laiko nedaug. Jie nesiūlo keliolikos skirtingų rūšių paskolų ir jas visas prastai atlieka. Jie siūlo paskolas iki atlyginimo, išsimokėtinai ir kredito linijas. Viskas. Trys pagrindai, kuriuos reikia padengti, ir jie visi yra labai paprastos ir paprastos skolinimo paslaugos (išskyrus paskolas iki atlyginimo dėl mokesčių).

Sakysime, kad esame nusivylę dėl jų žemų paskolų išsimokėtinai ribų. Taip, 2400 USD yra dideli pinigai, kai jų neturite, tačiau jei jums to reikia daugiau, teks ieškoti kitur. Ši maža suma taip pat yra šiek tiek archajiškas skaičius, nes daugelis dalinių paskolų teikėjų šiomis dienomis siūlo paskolas iki 30 000 USD. Būtų malonu pamatyti, kad lubos būtų pakeltos tik iki 5 000 USD.

„CashNetUSA“ turi licenciją veikti kiek mažiau nei 30 valstybių, todėl yra didelė tikimybė, kad galėsite kreiptis dėl paskolos. Jie taip pat yra vieni iš nedaugelio mūsų sutiktų skolintojų, kurie rimtai žiūri į internetinį saugumą. Jie ne tik turi savo svetainės SSL šifravimą, bet ir „Norton & MacAfee“, kurie kasdien tikrina savo saugumą. Kitos svetainės sustoja ties SSL šifravimu ir tuo, jei jos net gali susivarginti tai padaryti. Jūsų informacija yra tikrai saugi naudojant „CashNetUSA“.

Jie netgi gana patiko tarp savo klientų, nes jie turi 4,5 žvaigždutės įvertinimą iš 5 žvaigždžių svetainėje ConsumerAffairs.com ir 9,3 iš 10 „TrustPilot“ įvertinimų. Abu šie rodikliai yra labai aukšti trumpalaikių paskolų pramonei, nes tai yra viena iš tų pramonės šakų, kurioje rasite labiausiai nepatenkintų asmenų, kurie mielai parašo neigiamą apžvalgą, kai viskas pradeda eiti į pietus.

Tačiau turėtumėte nepamiršti, kad jie turi C + BBB įvertinimą, taip pat 2 iš 5 žvaigždžių apžvalgą BBB svetainėje. Mes nesakome, kad vienas įvertinimas yra teisingesnis už kitą, tačiau tai neabejotinai jaučiasi tarsi „tiesa yra kažkur per vidurį“. Jūs tikrai turėtumėte pripažinti, kad jūs arba turėsite puikią „CashNetUSA“ patirtį, pagrįstą ankstesniais reitingais, arba labai blogą patirtį, paremtą antruoju. Tai gali priklausyti nuo jūsų asmeninių lūkesčių, taip pat nuo to, kaip atidžiai skaitote sąlygas, sąlygas ir smulkų šriftą, todėl nenustebsite staigmenų. (Daugelis žmonių to nedaro. Jie tiesiog pasirašo ir eina.)

CASHNETUSA BBB PERŽIŪROS

„CashNetUSA“ turi C + BBB reitingą, kuris yra vienas iš žemesnių, kuriuos matėme. Gana retai kai verslas yra žemesnis nei A reitingas. „CashNetUSA“ per pastaruosius 3 metus turėjo 206 skundus dėl BBB ir per pastaruosius 12 mėnesių – 65 skundus. Jie taip pat turi 1,8 žvaigždutės įvertinimą iš 47 klientų atsiliepimų. Yra net vyriausybės veiksmai prieš įmonę, nurodytą jų BBB peržiūros puslapyje.

AR KASHNETUSA JUMS GERA?

Mes nerekomenduojame mokėti paskolos iki atlyginimo per CashNetUSA, tačiau nerekomenduojame to daryti bet kuriam skolintojui dėl kokių nors priežasčių. Paskolos iki atlyginimo yra siaubingos, todėl turėtumėte jų vengti kaip maras. Tačiau jų asmeninės paskolos ir kredito linijos yra gana konkurencingos. Jei kyla problemų dėl kvalifikacijos su kitais skolintojais, turėtumėte atkreipti dėmesį į „CashNetUSA“. Galite gauti kvalifikaciją ir sugebėti gauti reikalingus pinigus. Mes nerekomenduojame jų kaip pirmos vietos pradėti paiešką, tačiau jie verta dėmesio, jei kyla problemų kitur.

Parašykite komentarą