„CashNetUSA“ apžvalgos – „GoLoans“

cashnetusa atsiliepimai internete

Įspėjimas: Štai ką reikia žinoti apie „CashNetUSA“

Mūsų apžvalga „CashNetUSA“

Recenzentas: Brianas Allenas

Apžvalgos santrauka

„CashNetUSA“ siūlo paskolas iki atlyginimo, kartu su dalimis ir kredito linijomis. Skolintojas veikia ir turi licencijas tik tam tikrose JAV valstijose

Peržiūrėkite mūsų aukščiau pateiktą lentelę, kad rastumėte paskolos produktus, kuriuos šis skolintojas siūlo jūsų valstybei, įskaitant tipišką balandį, kurio galite tikėtis.

PASIŪLYMAI
– geras pasirinkimas trumpalaikėms grynųjų pinigų reikmėms esant nepaprastajai finansinei krizei

– Skolintojas gyvuoja jau daugiau nei 10 metų

– Siūlomos kelios skirtingos paskolos

– Taikymo procesas yra sklandus ir greitas

– Paprastai gali būti finansuojamas per 24 darbo valandas, jei bus patvirtinta

– Siūlo taupymo ir nuolaidų programą skolininkams

MINUSAI
– Tai nėra geras sprendimas ilgalaikiams finansavimo poreikiams patenkinti

– MNK skiriasi pagal paskolos produktą ir valstybę, tačiau palūkanų normos paprastai būna labai aukštos

– Nėra geras sprendimas, jei turite gerą kreditą ir perkate už geriausias kainas ir sąlygas

– Skolintojas turi C + BBB reitingą. Tai nėra baisu, tačiau apžvalgos turėtų suteikti jums įžvalgos

Ar teisingos „CashNetUSA“ apžvalgos? Pasinerkime ir sužinokime …

Didėjant finansinėms technologijoms, skolinimas juda daugiau internete ir mažiau asmeniškai. Turėdamas galimybę gauti visą reikalingą informaciją per saugų portalą, jis pagreitino ir padidino prieigą prie skolinimo galimybių.

Šiame straipsnyje mes nuodugniai išnagrinėsime „CashNetUSA“, kuris yra skolintojas, turintis įvairias paskolos galimybes.

Tai egzistuoja daugiau nei 15 metų, tai rodo, kad įmonė turi tvirtą pagrindą ir turi patirties šioje skolinimo formoje. Daug kartų rasite naują įmonės formą, kad galėtumėte pasinaudoti tendencija, tačiau galite būti tikri, kad dirbate su išbandyta ir tikra įmone.

„CashNetUSA“ paskolų normos ir sąlygos: kiek tai kainuos?

cashnetusa paskolos normos ir sąlygos

Ieškodami tinkamo skolintojo, pirmiausia norėsite pažvelgti į skirtingus tarifus ir sąlygas. Kiekvienas skolintojas yra šiek tiek kitoks ir kadangi kraštovaizdis yra konkurencingas, norėsite apsipirkti.

„CashNetUSA“ yra šios sąlygos:

 • MNK įvairiose valstybėse skiriasi.
 • Paskolos sumos gali skirtis, nes kiekvienoje valstijoje galioja skirtingos taisyklės, todėl jūsų vieta gali turėti įtakos tam, kiek galite pasiskolinti.
 • Paskolos sąlygos vėlgi skiriasi kiekvienoje valstybėje.
 • Mokėjimai gali svyruoti nuo vienos vienkartinės įmokos iki šešių mėnesinių įmokų, priklausomai nuo pasirinktos paskolos.
 • Šios paskolos yra geriausios niekam dėl aukštų palūkanų. Geresnių variantų galite rasti per kredito uniją arba savo vietinį banką.
 • „CashNetUSA“ paskolos nėra skirtos tiems, kurie ieško konkurencingų palūkanų normų ar ilgalaikio finansinio sprendimo.
 • Dabartinis „CashNetUSA“ BBB reitingas yra C +.
 • „CashNetUSA“ užsiima veikla nuo 2004 m.
 • Kai kurie šio skolintojo naudojimo pranašumai, kaip pažymi didelė „CashNetUSA“ apžvalgų dalis, yra šie: jose nėra išankstinio apmokėjimo baudų, greitas patvirtinimo procesas, įvairios paskolos galimybės ir konkurencingos palūkanos griežtai trumpalaikių įmokų paskolų erdvėje.

TENDENCIJA: Atsiliepimai apie blogų kreditų davėjus

„CashNetUSA“ skolininko reikalavimai

skolintis cashnetusa paskola

Finansinis mokestis yra suma, kurią sumokėsite skolindamiesi iš „CashNetUSA“. Pvz., Jei 13 dienų skolintumėtės 100 USD už 435,19% MN, pinigų pasiskolinimas kainuotų 15,50 USD finansinių mokesčių.

Kitas pavyzdys būtų, jei pasiskolintumėte 400 USD ir grąžintumėte juos per 6 mėnesių laikotarpį, kurio balandis būtų 188,60%, jūsų finansinis mokestis būtų 242,78 USD.

Norėdami skolintis naudodamiesi „CashNetUSA“, turite atitikti šiuos reikalavimus:

 • Ar esate 18 metų ar vyresnis?
 • Ar turite patikrinamą pajamų šaltinį?
 • Ar turite aktyvią atsiskaitomąją sąskaitą?
 • Ar esate JAV pilietis ar nuolatinis gyventojas?

Jei į visa tai, kas išdėstyta pirmiau, atsakėte „Taip“, atitinkate reikalavimus.

Kokie yra „CashNetUSA“ pranašumai?

cashnetusa paskolos privalumai

Pirmiausia turite atsiminti, kad kiekviena valstybė skiriasi tuo, ką galite pasiskolinti. Atsižvelgdamas į tai, „CashNetUSA“ teikia išsimokėtinas paskolas, kredito linijas ir paprastas dalines paskolas. Be to, „CashNetUSA“ siūlo savo klientams taupymo programą ir finansinį švietimą.

Nedaug skolinančių organizacijų nesiūlo šių papildomų įrankių, kurie gali būti papildoma nauda, ​​atsižvelgiant į jūsų situaciją. Bent jau turėsite finansinį išsilavinimą, kuris jums gali būti naudingas ir, tikiuosi, pagerins finansinę padėtį. Šis faktas greičiausiai yra kelių neigiamų „CashNetUSA“ apžvalgų rezultatas.

Kiti teiginiai, kuriuos „CashNetUSA“ siūlo savo klientams, yra JAV įsikūrusi klientų palaikymo komanda, kuri dirba 7 dienas per savaitę. Jie taip pat siūlo nemokamą tinklaraštį su įvairia informacija, įskaitant patarimus, kaip rasti prieinamą vaiko priežiūrą ir kaip atskirti save nuo darbo, kai esate namuose.

Ar „CashNetUSA“ yra teisėta?

ar cashnetusa yra teisėtas?

Na, trumpai tariant, atsakymas yra teigiamas. „CashNetUSA“ pateikia visas savo pretenzijas, priklausomai nuo valstybės, kurioje gyvenate, nes kai kurios valstijos neleidžia paskolų iki atlyginimo. Taip pat „CashNetUSA“ yra viešai prekiaujama bendrovė „Enova International, Inc.“ (NYSE: ENVA).

Giluminio nardymo analizė „CashNetUSA“

Gili „CashNetUSA“ analizė yra tai, kad jie yra paprastas skolintojas, kuris siūlo anksčiau šiame straipsnyje minėtus produktus. Jei mes griežtai kalbame apie trumpalaikį skolinimą, tada „CashNetUSA“ teikia asmenims tam tikras konkurencingesnes rinkos palūkanas. Jei lankėtės pas savo vietinį paskolos davėją arba genties paskolos davėją, greičiausiai rasite daug didesnes palūkanas nei „CashNetUSA“ pasiūlymai.

Tai buvo pasakyta, „CashNetUSA“ nėra ilgalaikis finansinis sprendimas ir įmonė tai labai aiškiai nurodo tiek puslapio apačioje, tiek per visą paraiškos pateikimo procesą. Jie bando padaryti tai perspektyvia galimybe kritinės situacijos atveju ir suteikia galimybę grąžinti paskolą anksčiau laiko be jokių baudų. Apskritai atrodo, kad jie vykdo būtent tai, ką siūlo. Tai sustiprina teigiamą skolintojo gautą „CashNetUSA“ apžvalgą. Skaidrumas yra pagrindinis dalykas.

Jei žiūrėsite į jų C + BBB reitingą, tai daugiausia kyla iš žmonių, kurie arba blogai aptarnauja klientus, arba neskaito palūkanų normų, kurios, mūsų nuomone, yra tik jiems, nes „CashNetUSA“ aiškiai parodo galimas palūkanų normas būti.

Kiek kainuos „CashNetUSA“ paskola?

Kiek jums kainuos paskola

Kitas klausimas, kurį jums gali kilti dėl jų ieškinio, yra faktinės išlaidos. Priklausomai nuo skolintojo, gali būti daug papildomų „paslėptų“ išlaidų, kurios nėra palankiai atskleidžiamos iki paraiškos pasirašymo laikotarpio.

Kiekviena valstija yra skirtinga, todėl turėsite apsilankyti svetainės tarifų ir sąlygų puslapyje bei peržiūrėti savo valstybę. Tačiau neatrodo, kad paraiškos teikimo procese kažkas slepiasi. Remiantis jų svetaine, finansinis mokestis yra toks: „… jūsų paskolos dolerio suma, be finansuojamos sumos, jums kainuos“.

Kiek nurodoma jų svetainėje, vienintelis finansinis mokestis, kurį greičiausiai rasite, yra balandis, kuris yra metinė procentinė norma, kurią turėsite sumokėti skolindamiesi iš „CashNetUSA“. Jei jie patiria kitų išlaidų, jų tinklalapyje informacija lengvai nepateikiama. Jei kreipsitės ir būsite patvirtinti, turėsite atidžiai perskaityti paskolos sutartį ir nustatyti, ar turite papildomų išlaidų, kurias turėsite padengti. Tačiau mūsų išanalizuotos „CashNetUSA“ apžvalgos apie tai turi minimalių neigiamų atsiliepimų.

„CashNetUSA“ alternatyvos

Dabar apie šio straipsnio esmę ir visiems skaitantiems, kokios yra alternatyvos ir ar yra tokių? Taip, tikrai yra alternatyvų ir šioje erdvėje visada bus įvairovės. Apsipirkimas yra labai svarbus, jei turite galimybę tai padaryti. Tačiau jei tai yra nepaprastoji finansavimo situacija, galite neturėti kito pasirinkimo.

kinų paskolos rykliai internete

Ar Kinijos paskolų ryklių įmonės iš tikrųjų egzistuoja?

Rizikos paskolos kelia nerimą daugeliui žmonių, ir nors tai gali būti rimta priežastis, populiarioji kultūra ir pagrindinė žiniasklaida taip pat daug kam suteikė lūkesčių, kurių iš tikrųjų nėra. Paskolos rykliai yra visame pasaulyje, tačiau jie nėra tai, apie ką jūs tikriausiai galvojate – tai tik jūsų grobuoniški skolintojai, bandantys pasinaudoti beviltiškais žmonėmis, kurie atsiduria griežta finansinė vieta.

Skaityti toliau Ar Kinijos paskolų ryklių įmonės iš tikrųjų egzistuoja?

paskolų palūkanų normos

Kodėl paskolų ryklių palūkanų normos yra tokios aukštos?

Paskolos rykliai veikia unikaliais būdais, tačiau jų didžiausias MO yra baimė ir vien tik valios jėga. Bauginimas yra tai, kaip jie priverčia žmones mokėti, ir nors tai ne visai taip, kaip matote filmuose, tai, švelniai tariant, nėra ir graži praktika.

Skaityti toliau Kodėl paskolų ryklių palūkanų normos yra tokios aukštos?

Lupikavimas: viskas, ką reikia žinoti

Paveikslų lupikavimas yra tik pinigų skolinimo „nepagrįstai didelėmis“ palūkanomis praktika, kuri šiandien labiau žinoma kaip grobuoniški skolintojai.

Skaityti toliau Lupikavimas: viskas, ką reikia žinoti

kaip elgtis su paskolų rykliais

Kaip elgtis su paskolų rykliais

Paskoliniai rykliai yra labai reali grėsmė kai kuriems žmonėms, nors daugelis, niekada jų nepatyrę, nesupranta, kokie pavojingi jie gali tapti. Tai ne tik išgalvoti personažai, dėl kurių žmonių šeimos išpirkos – yra tikrų paskolų ryklių, ieškančių beviltiškų žmonių, kuriems reikia pinigų, ir jie ras daug būdų […]

Skaityti toliau Kaip elgtis su paskolų rykliais

Pirmasis variantas yra jūsų vietos kredito unijos bandymas gauti asmeninę paskolą. Asmeninės paskolos yra išsimokėtinas paskolos produktas, kuriam paprastai nereikia užstato. Kai kuriais atvejais galite pateikti užstatą, tačiau dauguma to nereikalauja.

Turėdami asmeninę paskolą, turėsite konkurencingas palūkanų normas ir pagrįstus mėnesinius mokėjimus. Nors „CashNetUSA“ siūlo savo klientams išsimokėtinai paskolas, MNĮ yra trijų skaitmenų. Asmeninės paskolos gali būti didesnės nei vidutinės paskolos automobiliui ar hipotekai, tačiau asmeninės paskolos normos paprastai svyruoja nuo 10% iki 20%.

Pastaba: Mūsų „CashNetUSA“ apžvalgos apima ne tik šio skolintojo peržiūrą, bet ir bandymą pateikti alternatyvias paskolos galimybes.

Kita alternatyva būtų naudoti kreditinę kortelę, jei tokia yra. Priklausomai nuo jūsų finansinės padėties ir jei turite kredito liniją, kredito kortelės naudojimas prieš „CashNetUSA“ produktą būtų geresnė alternatyva.

Vėlgi, kreditinės kortelės turi aukštesnes palūkanų normas ir daugelis jų yra 29,99% arba mažesnės, o tai yra žymiai mažiau nei bet kuris „CashNetUSA“ produktas. Jei neturite kreditinės kortelės, galite ieškoti kortelės, kurioje siūlomas nulis procentų įvadinio pasiūlymo, kuris paprastai svyruoja nuo 6 iki 18 mėnesių. Tai suteikia galimybę išleisti, bet ir sutaupyti bei laiku sumokėti kreditinę kortelę.

Trečioji alternatyva skirta namų savininkams, kurių namuose yra nuosavo kapitalo. Jei turite galimybę pasiimti antrą hipotekos ar būsto nuosavybės kredito liniją, tai gali būti veiksminga galimybė naudoti kritinės situacijos atveju. Antrųjų hipotekų palūkanų norma turėtų būti ne didesnė kaip 10%, nebent turite mažiau nei vidutiniškai kreditą.

Galite atidaryti kredito liniją, …

Parašykite komentarą