Chase išankstinio mokėjimo skysčio kortelė „CreditCardsLab“ tinklaraštis

Visi esame girdėję gandų apie „JPMorgan Chase“ pasirodymą su savo iš anksto apmokėto produkto versija. Pagaliau jis buvo išleistas ir yra prieinamas kiekviename filiale. Nuo šiandien vartotojai gali turėti turbūt vieną iš geriausių išankstinio apmokėjimo debeto kortelių rinkoje. Skaitykite toliau, kai tyrinėjame, ką siūlo bankų milžinė.

Mokesčiai

Patikėkite ar ne, mokesčiai yra minimalūs. Rimtai. Kas mėnesį mokamas 4,95 USD mokestis ir 2 USD mokestis už naudojimąsi bet kokiais ne tinklo bankomatais. Štai ir viskas. Nėra prarastų kortelių pakeitimo mokesčių, jokių mokesčių už išėmimą ir jokių mokesčių tik norint kalbėti su gyvu žmogumi. Taip pat galite gauti nemokamus įspėjimus apie paskyrą. Paprasčiausiai susirašinėjus „bal“ numeriu 24273, sąskaitos likutis bus grąžintas atgal į jūsų telefoną. Vis dėlto būtinai pridėkite savo mobiliojo telefono numerį prie savo paskyros.

Jūs pastebėsite, kad didžiulis bankas parduoda „Liquid“ kortelę kaip alternatyvią atsiskaitomąją sąskaitą ir kas iš tikrųjų stebina, kad ji iš tikrųjų yra pigesnė nei turėti vieną iš jos išpūstų atsiskaitomųjų sąskaitų. Pripažinkime, kad „JPMorgan Chase“ pastaruoju metu neturėjo daug draugų. Iš tikrųjų jos prieštaringai vertinamas generalinis direktorius Jamie Dimonas yra vienas nemėgstamiausių bankininkų tautoje. Jis atviras, įžūlus ir dažnai labai neteisingas. Nors visi ploja, kad nėra tiek daug mokesčių, daugelis laukia, kol kitas batas numes – ir tai gali labai gerai. Bankas vis dar ieško būdų, kaip kompensuoti prarastas pajamas.

Lengvas pritaikymas

Gauti kortelę lengva. Tiesiog užsukite į bet kurį „Chase“ skyrių, kad atidarytumėte „Chase Liquid“ sąskaitą. Tuo metu skyrius išduos laikiną debeto kortelę, kurią galėsite pradėti naudoti iškart. Jūsų nuolatinė kortelė paštu bus pristatyta maždaug per savaitę.

Gavę nuolatinę kortelę, turėsite ją suaktyvinti ir sunaikinti laikiną kortelę, nes ji nebegalios. Atminkite, kad atidaryti sąskaitą nereikia, tačiau tam reikia minimalaus 25 USD pradinio įnašo į kortelę. Taigi jums nereikės jaudintis dėl minimalaus ar maksimalaus balanso išlaikymo. Vieninteliai kiti reikalavimai yra tai, kad pareiškėjui yra ne mažiau kaip aštuoniolika ir jis turi pakankamai identifikuoti.

Nemokami atsiėmimai

Paimti grynuosius pinigus yra lengva. Daugiau nei 17 000 „Chase“ bankomatų kortelių turėtojai gali atsiimti iki 500 USD per dieną. Be to, vartotojai taip pat gali išsigryninti pinigus bet kuriame „Chase“ padalinyje – ir tai nemokama! Žinoma, negalima išsiimti grynųjų, kol neįnešate grynųjų – ir tai yra lengva. Galite užsiregistruoti tiesioginiam indėliui arba atlikti indėlius bet kuriame „Chase“ banke. Jūs netgi galite įnešti čekius ar grynuosius pinigus bet kuriame iš 10 000 „Plus Chase DepositFriendly“ bankomatų.

Kiek tai naudojama pirkimams, kortelių turėtojai turi maksimalią 3000 USD per dieną ir ji priimama visur, kur priimama „Visa“. Ji siūlo tuos pačius patogumus kaip ir visos kitos tradicinės debeto kortelės.

Kaip jau minėjome, kalbėtis su klientų aptarnavimo atstovu yra nemokama ir lengva. Nesvarbu, ar telefonu, ar einate į bet kurį „Chase“ banką, jums nereikia jaudintis, kad būsite apmokestinti už kelias minutes bankininko laiko. Visa tai nemokama. Tai, be abejo, yra viena tendencija, kurią tikimės pradėti siūlyti kitos išankstinio mokėjimo debeto kortelių programos.

Kiti privalumai

„Nulinės atsakomybės apsauga“ taikoma bet kokioms neteisėtoms kortelių operacijoms, kai apie tai pranešate „Chase“, kai tik pastebite kompromisą. Vartotojai taip pat naudojasi garantuotu kompensavimu už bet kokius neteisėtus pirkimus ir išėmimus, o geriausia tai, kad „Chase“ grąžins jį į jūsų sąskaitą ne vėliau kaip kitą dieną. Žinoma, jūsų lėšos yra apdraustos FDIC.

„Chase Liquid“ rinka yra mažas pajamas gaunantys vartotojai, kurie neturi bankų arba neturi bankų. Atvirai kalbant, gaivina tai, kad bankas išleidžia debeto kortelę, kuri tarnauja vartotojui, palyginti su ją išduodančia įmone ir kreditinių kortelių tinklais.

Kažkas galvoja, kaip geriausiai pasitarnauti tiems, kurie neturi prieigos prie tradicinių bankų šaltinių. Galime tikėtis, kad prioritetai nesikeis, nes „Chase Liquid“ vis labiau populiarėja. Kadangi tai yra mažas pajamas gaunančiose bendruomenėse, šis finansinis produktas gali atsverti prieštaringai vertinamas paskolas, kurios, atrodo, yra svarbiausios šiose bendruomenėse.

Negausite popierinių išrašų, bet turėsite prieigą prie savo pareiškimų „Chase“ svetainėje ir taip pat galėsite juos siųsti el. Paštu kiekvieną mėnesį. Tai labai ekologiškas kelias – ir Chase’as neabejotinai žengia į viršų. Galiausiai, vartotojams svarbu nepamiršti, kad tai yra išankstinio mokėjimo kortelė. Skirtingai nuo saugios kredito kortelės, jūs neturėsite jokių ataskaitų, pateiktų nė vienam biurui. Nors tai yra ideali alternatyva atsiskaitomajai sąskaitai, ji neturės įtakos jūsų kredito balams.

Panašūs kreditinių kortelių tinklaraščio įrašai

Autorinės teisės ® 2021 – „CreditCardsLab“

Parašykite komentarą