„Chrome“ kreditinė kortelė (9 taškų apžvalga)

Šiame trumpame tinklaraštyje aptarsime chromuotą „Vanquis“ kreditinę kortelę, kaip gauti geriausius kredito kortelių tarifus sau ir kaip tvarkyti kreditinę kortelę.

„Chrome“ kreditinė kortelė

Chromuota kreditinė kortelė yra kredito formuotojo kreditinė kortelė, siūlanti aukštą balandį, mažą kredito limitą, bet dar svarbiau – galimybę susikurti savo kredito balą ir istoriją.

Chromuotą kreditinę kortelę teikia „Vanquis“ bankas, o atlikdami chromuotos kreditinės kortelės peržiūrą negalėjome rasti jokių konkrečių atsiliepimų, tačiau galime peržiūrėti „Vanquis“ banko apžvalgas, kurias galite pamatyti čia. Šios apžvalgos rodo penkių žvaigždučių „Vanquis“ banko reitingą, kuris, jūsų nuomone, bankams dar nėra girdėtas.

Tai reiškia, kad galite būti tikri, jog chromuotą kreditinę kortelę teikia patikimas subjektas.

Čia galite patikrinti, ar turite teisę naudotis „Chrome“ kreditine kortele, naudodamiesi jos kreditinės kortelės tinkamumo tikrintuvu.

Galite pradėti kelionę naudodami chromuotą kreditinę kortelę su pradiniu kredito limitu, siekiančiu iki 1000 svarų, ir pirmą kartą padidinsite po 5-osios ataskaitos ir dar padidinsite kas 5 mėnesius, iki 4 000 svarų.

Chromuota kreditinė kortelė pateikiama su internetiniu aptarnavimo portalu, mobiliąja programa, SMS ir el. Pašto įspėjimais.

Per kiek laiko reikia „Chrome“ kreditinės kortelės?

Gali praeiti nuo 10 dienų iki 14 dienų, kol jūsų chromuota kredito kortelė bus pristatyta.

Kai kuriais atvejais „Vanquis“ bankui, valdančiam chromuotą kreditinę kortelę, prieš atleidžiant kreditinę kortelę gali tekti susisiekti su jumis arba pateikti papildomos informacijos. Tokiu atveju jūsų chromuota kredito kortelė gali užtrukti ilgiau.

Jūsų PIN (asmens identifikavimo numeris) bus atskirai pristatytas paštu.

„Chrome“ kreditinės kortelės funkcijos

Reprezentacinis balandis Reprezentatyvus 29,5% balandis (kintamas)
Skaičiuoja nuo 29,5% balandis (kintamas) iki 59,9% balandis (kintamas), priklausomai nuo individualių aplinkybių.
Pirkiniai 29,50% arba 39,94% arba 49,94% arba 59,94%
Grynieji pinigai (įskaitant pinigų pervedimus ir lošimų operacijas) 29,50% arba 39,94% arba 49,94% arba 59,94%
Likučio pervedimas 29,50% arba 39,94% arba 49,94% arba 59,94%
Minimalus mokėjimas 1. visų mūsų sumokėtų palūkanų suma nuo paskutinio jūsų pareiškimo datos; ir bet kokius įsipareigojimų nevykdymo mokesčius; ir, atsižvelgiant į jūsų balandį, 2,5% likutinės sumos, kurią turite sumokėti savo sąskaitoje ataskaitos dieną; arba
2. 10 svarų
Sąskaitos mokestis 0 svarų
Pirkimo laikotarpis be palūkanų (dienomis) 56 dienos
Emitentas „Chrome“
Tinklas VIZA
Metiniai / mėnesiniai mokesčiai 0 svarų
MIN kredito limitas 250 svarų
Maksimalus kredito limitas 1000 svarų

„Chrome“ kreditinės kortelės mokesčiai

Metiniai / mėnesiniai mokesčiai 0 svarų 0 svarų
Pareiškimų kopijos Po 5 svarus
Užsienio pirkimo sandorio mokestis 2,99% sterlingo vertės sandorio
Užsienio grynųjų pinigų operacijos mokestis 2,99% sterlingo vertės sandorio
Grynųjų pinigų operacijos mokestis 3% sterlingų grynųjų pinigų operacijos vertės arba 3 svarai, atsižvelgiant į tai, kuri suma yra didesnė
Grynųjų pinigų avansas 3% arba 3 GBP, atsižvelgiant į tai, kuri suma yra didesnė
Pavėluoto mokėjimo mokestis 12 svarų
Ribinio mokesčio viršijimas 12 svarų
Nepavyko sumokėti mokesčio, jei nesilaikoma tiesioginio debeto ar čekio. 12 svarų
Sekti mokestį, jei mes turime jus atsekti. 25 svarai

Kaip taikyti

Dėl „Chrome“ kredito kortelės galite kreiptis telefonu, internetu arba padalinyje.

Taip pat galite tvarkyti savo kortelę naudodamiesi internetine bankininkyste arba naudodami „Chrome“ kreditinių kortelių programą.

Norėdami kreiptis dėl „Chrome“ kreditinės kortelės, turite būti JK gyventojas, vyresnis nei 18 metų.

Ar „Chrome“ kreditinė kortelė jums tinka?

Jei esate tarptautinis studentas, turintis mažai kredito istorijos arba be jos, nes ką tik persikėlėte į JK, „Chrome“ kreditinė kortelė gali būti būtent tai, ko jums reikia norint sukurti kredito istoriją ir gauti prieinamą kreditą. Jei turite blogą kreditą per bet kurį iš žemiau pateiktų dalykų, chromuota kreditinė kortelė taip pat gali būti jums naudinga.

Bankrotas

Numatytieji

Praleisti kredito grąžinimai

Pavėluotas kredito grąžinimas

Apskrities teismo sprendimas ir kt

Į ką reikia atsižvelgti gavus kreditinę kortelę?

Nors „Chrome“ kreditinė kortelė gali būti jums tinkama, gali būti ir kitų potencialių kreditinių kortelių, kurios jums labiau tinka. Visada patartina naudoti kreditinės kortelės tinkamumo tikrintuvą

Tai suteikia jums visas kreditines korteles, kurias galite naudoti ne „Chrome“ kreditinėje kortelėje.

Lyginant kelias kreditines korteles; Žemiau pateikiami dalykai, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį prieš pateikdami paraišką.

Tinkamumas

Kiekvienas kortelių išdavėjas turės savo skolinimo kriterijus, kuriuos turėsite įvykdyti, kol jie pateiks jums kredito pasiūlymą.

Dabar yra kreditinių kortelių tinkamumo tikrinimo platformų, leidžiančių jums žinoti, kurias kreditines korteles galite naudoti ir kurioms yra didelė tikimybė, kad gausite paraišką.

Daugelis kreditinių kortelių teikėjų dabar turi savo kreditinių kortelių tinkamumo sistemas, kurios leis jums žinoti, ar jums bus leista naudotis kreditine kortele, ar ne.

Šios priemonės naudoja lengvatinį kreditų patikrinimą, kad jūsų kredito bylos duomenys nepatektų ir todėl nepaliktų jokių pėdsakų, kurie būtų matomi visuomenei ar pakenktų jūsų kredito balui.

Turėtumėte vengti kreiptis dėl kredito kortelės, jei nesate tikri, kad būsite priimti, nes kredito atmetimas gali pakenkti jūsų kredito balui ir istorijai. Tada tai gali turėti įtakos jūsų galimybėms gauti papildomų kreditų ateityje.

Palūkanų normos

Gaunant kreditinę kortelę, kreditinės kortelės palūkanų normos yra labai svarbus veiksnys, todėl visada turėtumėte atkreipti dėmesį į balandį.

Kredito kortelės palūkanų normos yra palūkanos, kurios bus mokamos už negrąžintą kredito kortelės likutį, kurį perkeliate iš vieno mėnesio į kitą. Jei kiekvieną mėnesį mokėsite visą savo kredito kortelės likutį, neturėsite jokių palūkanų mokėti .

Kredito kortelėms paprastai suteikiama iki 55 dienų be palūkanų, jei jūs neturite balanso kiekvieną mėnesį.

Kredito limitai

Renkantis kredito kortelės teikėją, turėtumėte atsižvelgti į kredito kredito limitus, nes kredito kortelės limitai nulems, kiek galite išleisti savo kredito kortelei. Daugelis kreditinių kortelių teikėjų gali pasiūlyti padidinti kredito limitą, jei per kelis mėnesius galite parodyti gerą kredito elgesį.

Apdovanojimai ir privilegijos

Kredito kortelių teikėjai siūlo įvairius atlygius ir privilegijas, tačiau dažniausiai jie yra rezervuojami pareiškėjams, turintiems aukštus kredito balus.

Mokesčiai

Kai kurie kreditinių kortelių teikėjai savo kredito kortelėse turės metinius mokesčius, tačiau tai dažniausiai taikoma kredito kortelėms su dideliais kreditinių kortelių limitais ir daugybe atlygių ar privilegijų.

Visada turėtumėte patikrinti, kokie mokesčiai pridedami prie jūsų kreditinės kortelės. Tai gali būti metiniai ar mėnesiniai sąskaitos mokesčiai, grynųjų pinigų avansas (grynųjų pinigų išėmimas naudojant kortelę), užsienio operacijų mokesčiai ir kt.

Kadangi chromuota kreditinė kortelė yra kreditų kaupimo kortelė, mes kalbėsime apie kai kuriuos kreditų formuotojo kortelės privalumus ir trūkumus.

Kredito kūrėjo kortelės privalumai

Kai kurie „Credit builder“ kortelės privalumai yra išvardyti žemiau.

Kredito kortelėse yra mokėjimo apsauga:

Dėl vartojimo kredito akto visoms prekėms, įsigytoms naudojant kredito kortelę, kurių vertė viršija 100 svarų, taikoma mokėjimo apsaugos sistema. Tai reiškia, kad jei prekės yra sugedusios arba nebuvo pristatytos, jūsų kredito kortelės teikėjas turi grąžinti pinigus. Šis draudimas netaikomas dviem atskiriems sandoriams, kurių suma nesiekia 100 svarų atskirai, net jei jie buvo pirkti toje pačioje parduotuvėje.

Kredito formuotojo kortelės padeda sukurti jūsų kredito balą:

Kredito formuotojo kortelės padeda padidinti jūsų kredito balą, nes jos atspindi, kaip dažnai jūs grąžinate mėnesinę kredito kortelės skolą savo kredito byloje. Jie taip pat atspindi jūsų kredito panaudojimą (tai yra, kiek kredito naudojate, palyginti su savo kredito limitu), o mažas kredito panaudojimas padės jūsų kredito balui, o jūsų kredito panaudojimas iki jo ribos neigiamai atsilieps jūsų kredito byloje.

Priėjimas prie skubios pagalbos fondo

Kredito formuotojo kortelės padeda suteikti prieigą prie skubios pagalbos lėšų, jei kiltų kokia nors finansinė padėtis, kuriai reikalinga neatidėliotina pagalba. Tai gali būti pigesnis skolinimosi būdas nei paskolos iki atlyginimo ar kitas alternatyvus trumpalaikis finansavimas.

Laikotarpis be palūkanų

Kai kuriose „Credit builder“ kortelėse bus be palūkanų laikotarpiai, kurie yra pakankamai ilgi, kad galėtumėte sutvarkyti savo finansus, prieš pradėdami grąžinti skolingą kredito kortelės likutį.

Mokėkite už brangius daiktus

Kredito kūrėjų kortelės leidžia jums įsigyti brangesnių daiktų, kurių jums gali prireikti, ir paskirstyti mokėjimus ilgam laikotarpiui. Tai gali būti tokie dalykai kaip pradinio įnašo sumokėjimas už nuomojamą būstą.

Nėra metinių mokesčių

Daugeliui „Credit builder“ kortelių metinis mokestis netaikomas.

Lengva pretenduoti

Daugumą kreditų formuotojų kortelių gauti yra labai lengva, nes jos skirtos žmonėms, turintiems mažai arba neturinčių kreditų istorijos.

Kredito kūrėjo kortelės trūkumai

Kai kurie „Credit builder“ kortelės trūkumai yra išvardyti žemiau.

Kredito formuotojo kortelės šiek tiek riboja:

Jie paprastai siūlo mažesnius kredito limitus (paprastai apie 500 svarų), o standartiniai yra didesni balandžiai. Kai kurie gali pastebėti, kad tai yra išankstiniai terminai, ir gali būti tam tikra tiesa. Kredito formuotojo kortelėse taip pat yra didesni minimalūs mokėjimai: tai yra minimalus dydis, kurį turite grąžinti kiekvieną mėnesį, kad jūsų kredito kortelių teikėjas neimtų jokių mokesčių.

Pastaba: nors sumokėjus minimalią įmoką, jums nebereikės mokėti jokių kitų mokesčių, vis tiek gausite palūkanas už skirtumą tarp jūsų minimalios įmokos ir to, ką esate skolingi per mėnesį. Tai gali lengvai pasirodyti jums labai brangu ir to reikėtų vengti bet kokia kaina.

Venkite bankomato:

Naudodamiesi savo kreditine kortele bankomate, turėsite sumokėti didžiulius mokesčius iki 3% jūsų išsigryninimo, o už kreditinės kortelės naudojimą bankomate nėra palūkanų laikotarpių. Tai dar blogiau, jei naudosite savo kreditinę kortelę užsienio bankomate, nes jums reikės sumokėti ne tik šį mokestį, bet ir valiutos keitimo kursą.

Didelė balandis

Kredito kūrimo kortelių MNK yra daug didesni, nes kreditinių kortelių teikėjai mano, kad ši sritis yra labai rizikinga sritis, nes dauguma žmonių neturi darbo visą darbo dieną ir gali nesugebėti grąžinti to, ką pasiskolino. Norėdami kompensuoti ar subalansuoti knygas, imamas didelis APRS, kad tie, kurie grąžina pinigus, iš esmės galėtų padengti išlaidas tiems, kurie skolinasi kredito kortelėmis, bet negrąžina.

Atmetimas gali pakenkti jūsų kredito balui.

Kadangi atmetimas dėl bet kurios kredito paraiškos gali pakenkti jūsų kredito balui, turėtumėte kreiptis tik į kredito korteles, kurioms esate tikri, kad būsite patvirtinti.

Kredito kūrėjo kortelės alternatyvos

Keletas kredito formuotojo kortelės alternatyvų gali būti:

Kredito formuotojo paskola

Kredito formuotojo paskola yra paskola, kurią imate ir kuri leidžia jums sukurti savo kredito istoriją reguliariai grąžinant paskolą kas mėnesį. Imdami kreditų kūrimo paskolą jums iš tikrųjų nėra suteikiamas paskolos avansas, o jūs kas mėnesį mokate įmokas, kurios grąžinamos …

Parašykite komentarą