„Clearline“ paskolų apžvalga: didelės palūkanų normos

Redakcinė pastaba: „Credit Karma“ gauna kompensaciją iš trečiųjų šalių reklamuotojų, tačiau tai neturi įtakos mūsų redaktorių nuomonei. Mūsų rinkodaros partneriai neperžiūri, nepatvirtina ir nepatvirtina mūsų redakcijos turinio. Paskelbus, jis yra tikslus, kiek mums žinoma.

Reklamuotojo atskleidimas

Manome, kad jums svarbu suprasti, kaip mes uždirbame pinigus. Iš tikrųjų tai gana paprasta. Mūsų platformoje matomus finansinių produktų pasiūlymus teikia įmonės, kurios moka mums. Uždirbti pinigai padeda mums pasiekti nemokamus kredito balus ir ataskaitas bei sukurti kitas puikias priemones ir mokomąją medžiagą.

Kompensacija gali atsižvelgti į tai, kaip ir kur produktai rodomi mūsų platformoje (ir kokia tvarka). Bet kadangi mes paprastai uždirbame pinigus, kai randi patinkantį ir gautą pasiūlymą, stengiamės parodyti pasiūlymus, kurie, mūsų manymu, jums tinka. Štai kodėl mes teikiame tokias funkcijas kaip jūsų patvirtinimo koeficientai ir taupymo sąmatos.

Žinoma, mūsų platformos pasiūlymai neatspindi visų finansinių produktų, tačiau mūsų tikslas yra parodyti jums kuo daugiau puikių galimybių.

Argumentai “už” Minusai
Greitai paskolos finansavimas Itin aukštos palūkanų normos
Galimos nedidelės paskolos sumos Negalima daugumoje valstijų
Gali nepadėti susikurti kredito

Ką reikia žinoti apie „Clearline“ paskolas

Nevadoje įsikūręs „Clearline Loans“ yra internetinis skolintojas, kuris siūlo nedideles trumpalaikes paskolas, kurias rekomenduoja finansinėms kritinėms situacijoms ar netikėtoms išlaidoms padengti. Atsižvelgiant į tai, kur gyvenate, ir paskolos sąlygas, jums gali tekti iki 750 dienų grąžinti tai, ką pasiskolinote.

„Clearline Loans“ neatlieka „tradicinių“ kredito patikrinimų, kurie, pasak jo, gali padėti žmonėms, turintiems blogų kreditų, gauti patvirtinimą paskolai gauti. Tačiau nepamirškite, kad „Clearline“ vis tiek patikrins jūsų kreditą per alternatyvias nacionalines duomenų bazes.

Čia yra dar keletas dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti apie „Clearline“ paskolas.

Taikomos aukštos palūkanų normos

Nors jūs galite greitai gauti pinigų naudodami „Clearline“, yra laimikis: skolintojas taiko palūkanų normas, kurios gerai išauga į trigubus skaitmenis. Galite pagalvoti, kad mokėti šias palūkanų normas verta, kad gautumėte reikiamus pinigus, tačiau dėl aukštų palūkanų galite grąžinti kur kas daugiau, nei iš pradžių skolinote.

Pvz., Tarkime, kad jūs pasiskolinote 300 USD ir gavote 366,29% MNG, o grąžinote paskolą su 12 kas dvi savaites suplanuotų mokėjimų. Kai sumokėjote paskolą, iš viso sumokėjote 664,27 USD – daugiau nei dvigubai viršykite pradinę paskolos sumą.

Net „Clearline“ savo svetainėje pažymi, kad paskolos nėra „ilgalaikis finansinis sprendimas“.

Greitai paskolos finansavimas

Jei jums reikia pakeisti nuleistą padangą arba sumokėti už šuns operaciją, galbūt neturėsite daug laiko laukti asmeninės paskolos finansavimo.

„Clearline“ sako, kad jei jūsų paskola bus patvirtinta darbo dienos vidurdienio kalno laiku, ji paprastai bus finansuojama iki kitos darbo dienos. (Tikslus laikas priklausys nuo jūsų banko.)

Jokių tradicinių kredito čekių

„Clearline Loans“ teigia, kad neatlieka „tradicinių“ kredito patikrinimų, vadinasi, neperžiūri jūsų trijų pagrindinių kredito biurų: „Equifax“, „Experian“ ar „TransUnion“ kredito ataskaitų. Bendrovė teigia, kad jūs galite gauti paskolą, net jei turite blogą kreditą.

Clearline’as tai sako Gegužė ataskaitą trims pagrindiniams kredito biurams. Taigi, net jei visus mokėjimus atliksite laiku, paskolos su „Clearline“ paėmimas gali padėti jums sukurti kreditą.

Jokių išankstinio apmokėjimo baudų

Jei imate trumpalaikę paskolą, kuo greičiau ją sumokėję, galite sutaupyti pinigų. „Clearline“ paskolos netaiko išankstinio apmokėjimo baudos, jei norite sumokėti paskolą anksčiau laiko.

Atidžiau pažvelkite į „Clearline Loans“ asmeninę paskolą

  • Mažos paskolos sumos – Kiek galite kreiptis skolindamiesi, priklauso nuo jūsų gyvenamosios vietos. Paskolos sumos svyruoja nuo 100 iki 1500 USD.
  • Galima tik 13 valstijų – „Clearline“ yra licencijuota veikti tik Delaveryje (Ilinojaus valstijoje, Kanzase, Misisipėje, Misūryje, Naujojoje Meksikoje, Šiaurės Dakotoje, Pietų Karolinoje, Tenesyje, Teksase, Jutoje, Vašingtone ir Viskonsine), tačiau paskolos išsimokėtinai gali būti ne visos 13.
  • Paskolos panaudojimas – – sako Clearline’as paskolą galite panaudoti būtinoms ar netikėtoms išlaidoms apmokėti, tokioms kaip automobilio remontas, medicininės sąskaitos ar skubios kelionės išlaidos.
  • Paskolos atšaukimas – Jei apsigalvosite dėl paskolos paėmimo, galbūt galėsite atšaukti paskolą nemokėdami jokių finansinių ar kitų išlaidų. Ar galite atšaukti paskolą ir lengvatinio laikotarpio trukmė priklauso nuo to, kurioje valstijoje gyvenate, tačiau paskolos atšaukimui gali tekti iki kitos darbo dienos.

Ar turėčiau gauti asmeninę paskolą iš „Clearline Loans“?

„Clearline“ paskolos gali būti su labai didele MN, todėl prieš kreipdamiesi dėl paskolos iš šio skolintojo būtinai ištirkite kitas finansavimo galimybes. Pavyzdžiui, apsvarstykite galimybę parduoti kiemą, paprašyti draugų ar giminaičių pagalbos arba kreiptis dėl alternatyvios paskolos iki atlyginimo dienos iš federalinės kredito unijos.

Nors „Clearline“ paskolų grąžinimo terminai paprastai būna ilgesni nei įprastos paskolos iki atlyginimo, jos balandis, atsižvelgiant į skolintoją ir jūsų gyvenamąją vietą, gali būti dar didesnis už paskolą iki atlyginimo.

Jei susiduriate su finansine krize ir neturite kito būdo sugalvoti pinigų, paskolos paėmimas iš „Clearline“ gali būti geresnis pasirinkimas nei paskolos už automobilio nuosavybę, nes jūs tuo metu nerizikuosite savo transporto priemone. .

Tačiau atminkite, kad šios paskolos yra labai brangios, todėl turėtumėte jas vertinti tik kaip paskutinę išeitį.

Kaip kreiptis su „Clearline“ paskolomis

Norėdami gauti paskolą iš „Clearline“, turite gyventi vienoje iš 13 valstijų, kuriose ji veikia. Nėra išankstinės kvalifikacijos paraiškos. Vietoj to turėsite pateikti faktinę paraišką, kuri sukels griežtą jūsų kredito tyrimą.

„Clearline“ teigia, kad paskolų specialistas peržiūrės jūsų paraišką, o atstovas jums paskambins. Jei bus patvirtinta, gausite el. Laišką, kuriame bus pranešta, ir jūsų paskola gali būti finansuojama per vieną darbo dieną, atsižvelgiant į tai, kada kreipėtės.

Iki mokėjimo termino galite grąžinti pinigus ACH, debeto kortele arba paštu patvirtintu čekiu.

Nežinote, ar „Clearline“ paskolos jums tinka? Apsvarstykite šias alternatyvas.

  • Earnin: Užuot paėmusi paskolą, programa „Earnin“ leidžia jums pasiekti pinigus, kuriuos uždirbote darbe (iki 100 USD per dieną), kol dar neatėjo jūsų darbo užmokestis. Užuot mokėję palūkanas ir mokesčius, galite patarti, jūsų manymu, teisinga.
  • „OneMain Financial“: Jei jums reikia pasiskolinti daugiau pinigų, „OneMain“ siūlo dideles paskolos sumas. Taip pat galite patikrinti galimus tarifus, pateikdami paraišką dėl kvalifikacijos kėlimo.

Apie autorių: Kat Tretina yra asmeninių finansų rašytoja, turinti komunikacijos studijų magistro laipsnį Vakarų Česterio universitete, Pensilvanijoje. Apsėsta daugybės šoninių rūpesčių, ji sutelkia dėmesį į … Skaityti daugiau.

Parašykite komentarą