„CreamCredit“ / atsiliepimai ir skundai

Jei jums reikia pinigų didelio masto išlaidoms, ieškokite kreditoriaus, kuris siūlo didžiausią kredito limitą internete. Tai „Creamcredit“ – nebankinis kreditorius, kurio kredito limitas siekia 10 000 eurų. Galite skolintis įvairiems tikslams, negaišdami laiko eilėse ir kelionėse į kreditoriaus biurą – viskas vyksta elektroniniu būdu, įskaitant sutarties pasirašymą.

„Creamcredit“ yra Latvijos alternatyvių finansinių paslaugų asociacijos narė, ji gerbia skolininkų interesus ir užtikrina skaidrias skolinimosi sąlygas. Atkreipkite dėmesį į „Creamcredit“ pasiūlymą, jei jums reikia šiek tiek daugiau, nei gali suteikti kiti kreditoriai!

Peržiūrėti pasiūlymą

„Creamcredit“ siūlo šias kreditų rūšis:

Vartojimo kreditas:

 • turima suma nuo 500 iki 10 000 eurų (10 000 eurų pirmą kartą skolinantis);
 • grąžinimo terminas nuo
  iki
  .

Nustatoma individuali „Creamcredit“ vartojimo kredito palūkanų norma. Palūkanų norma svyruoja nuo 2,4% iki 6% (metinė palūkanų norma nuo 33% iki 100%).

Už naudojimąsi kreditu reikia sumokėti:

 • paslaugos mokestis – 0,50 euro per mėnesį;
 • administravimo mokestis – 0,5% mėnesinės pagrindinės įmokos + 0,35 € per mėnesį;
 • individualiai nustatyta palūkanų norma;
 • pagrindinės mėnesinės įmokos sumos.

Kodėl verta rinktis „Creamcredit“?

„Creamcredit“ koziris yra didžiausia vartojimo paskola internete, išduodama be garantijos ar įkeitimo. „Creamcredit“ klientai taip pat gali nustatyti ilgą paskolos grąžinimo laikotarpį, taip sumažindami mėnesinę paskolos įmoką. Todėl „Creamcredit“ paslaugas verta rinktis, kai jums reikia įspūdingos pinigų sumos, pavyzdžiui, gydymui ar kapitaliniam remontui. Pinigus taip pat galima panaudoti būstui ar automobiliui įsigyti, neįkeičiant pirkimo objekto.

„Creamcredit“ yra Latvijos alternatyvių finansinių paslaugų asociacijos narė, ji dirba pagal aukštus kokybės standartus ir gerbia savo klientų interesus. Dėka skolintojo narystės Asociacijoje, „Creamcredit“ klientai gali naudotis visaverte informacine pagalba ir pagalba sunkiose situacijose.

Papildomas „Creamcredit“ privalumas yra galimybė ramiai apgalvoti paskolos pasiūlymą ir apsvarstyti visus skolinimosi pliusus ir minusus. Kreditorius laikosi pasiūlymo 48 valandas, kad potencialus klientas galėtų priimti teisingą sprendimą.

Kaip kreiptis dėl „Creamcredit“ paskolų?

Kadangi „Creamcredit“ speciali paslauga yra didesnė vartojimo paskola internetu Latvijoje, ji sukūrė šiek tiek kitokį paraiškų teikimo procesą. Štai ką turite padaryti, kad taptumėte „Creamcredit“ klientu:

 • užsiregistruokite skolintojo svetainėje ir prisijunkite naudodamiesi savo interneto banku;
 • užpildyti paskolos paraišką, nurodant visą reikalingą informaciją;
 • gauna paskolos pasiūlymą;
 • ramiai apsvarstykite pasiūlymą – jis galioja 48 valandas;
 • jei pasirinkote skolintis, informuokite apie tai „Creamcredit“ ir gaukite elektroninę sutartį;
 • pasirašyti sutartį internetu ir gauti pinigų.

„Citadele“, „Swedbank“, „Norvik“, „Nordea“ klientai gauna patvirtintą paskolą
, kitų bankų vartotojai pinigus gauna per vieną dieną.

Parašykite komentarą