„Credit7“ / „Atsiliepimai ir skundai“

„Kredits7“ yra dar vienas nebankinis skolintojas, kuris siūlo greitas ir vartojimo paskolas latviams. Pagrindiniai skolintojo privalumai yra saugus ir suprantamas skolinimosi procesas bei galimybė pasirinkti tinkamiausią grąžinimo terminą. Tą pačią sumą galima išduoti ir kaip trumpalaikę paskolą iki atlyginimo dienos, ir kaip ilgalaikę vartojimo paskolą.

„Kredits7“ siūlo naujiems klientams skolintis be sumos apribojimų, jei tik galite įrodyti savo mokumą. Kredito davėjo paslaugos gali būti naudingos, jei jums reikia nedidelės sumos iki vieno mėnesio arba rimtesnės paskolos didelėms išlaidoms. „Credit7“ gerbia skolininkų teises ir garantuoja savo įsipareigojimų vykdymą.

Gaukite pinigų iš „Credit7“

„Credit7“ siūlo šias kreditų rūšis:

Greitas kreditas:

 • turima suma nuo 100 € iki 420 €;
 • grąžinimo terminas nuo
  iki
  .

Ilgalaikis kreditas:

 • turima suma nuo 150 € iki 1500 €;
 • grąžinimo terminas nuo
  iki
  .

„Swedbank“, SEB ir „Citadele“ banko klientai gali gauti maždaug
tuo momentu. Kitų bankų vartotojai reikalaujamą pinigų sumą gauna per vieną darbo dieną, nes tokiu atveju skolintojas turi atlikti tarpbankinį pavedimą.

Kodėl verta rinktis „Kredits7“?

Viena iš priežasčių pasirinkti „Kredits7“ paslaugas yra plačios skolinimosi galimybės naujiems klientams. Daugelis kitų skolintojų siūlo pirmą kartą pasiskolinti už 100% komisinį atlyginimą, tačiau turima suma paprastai yra maža. Jei turite pakankamai mokumo ir turite skolintis gana didelę sumą, „Kredits7“ gali būti geriausias pasirinkimas. Pirmą kartą skolinantis galima gauti iki 1500 eurų, jei galite įrodyti savo mokumą ir įrodyti, kad esate atsakingas ir patikimas skolininkas.

Atsižvelgiant į tai, kad „Kredits7“ paskolos yra gana didelės, „Kredits“ gali būti naudinga įvairiausiose situacijose. Daugelis skolintojų siūlo tik kelis šimtus eurų, tačiau „Kredits7“ taip pat galima skolintis tokiems tikslams kaip medicininis gydymas, mokymai, kelionės ir kt. Lankstus grąžinimo laikotarpis padės nustatyti piniginei patogią mėnesinę įmoką.

Ne mažiau svarbus privalumas yra sąžiningas skolintojo elgesys su klientais. 7 kreditas yra

Latvijos alternatyvių finansinių paslaugų asociacijos narys, todėl galėsite būti tikri dėl atvirų ir teisėtų kredito sutarties sąlygų. „Kredits7“ teikia visapusišką klientų aptarnavimo pagalbą, o visą informaciją apie paskolas ir jų grąžinimo procedūras galite rasti skolintojo svetainėje.

Kaip kreiptis dėl „Credit7“ paskolų?

Norėdami kreiptis dėl „Credit7“ greitosios ar vartojimo paskolos, jums reikės tik kelių nemokamų minučių. Kreipiatės internetu, todėl įsitikinkite, kad turite stabilų interneto ryšį. Norėdami gauti paskolą, atlikite šiuos veiksmus:

 • tinklalapio slankiklyje „Kredits7“ pažymi, kiek jums reikia kredito ir kokio grąžinimo termino norite;
 • užregistruota skolintojo svetainėje, pateikiant visą reikiamą informaciją. Jei skolinatės daugiau nei 450 eurų, atsisiųskite savo banko sąskaitos išrašą už paskutinius 6 mėnesius arba atsiųskite jį skolintojo el. Paštu;
 • palaukti skolintojo sprendimo, kuris bus išsiųstas SMS žinute per kelias minutes nuo kredito paraiškos apdorojimo momento;
 • teigiamo atsakymo atveju gaukite pinigų į savo banko sąskaitą.

Kai kuriais atvejais skolintojas gali susisiekti su jumis, kad patikrintų ar patikslintų informaciją. Atkreipkite dėmesį, kad paskolos atsisakoma nepaaiškinti priežasties. Paprastai tai atsitinka, jei neatitinkate skolintojo reikalavimų.

Parašykite komentarą