„CreditBox“ apžvalga: trumpalaikės paskolos | Kreditinė karma

Redakcinė pastaba: „Credit Karma“ gauna kompensaciją iš trečiųjų šalių reklamuotojų, tačiau tai neturi įtakos mūsų redaktorių nuomonei. Mūsų rinkodaros partneriai neperžiūri, nepatvirtina ir nepatvirtina mūsų redakcijos turinio. Paskelbus, jis yra tikslus, kiek mums žinoma.

Reklamuotojo atskleidimas

Manome, kad jums svarbu suprasti, kaip mes uždirbame pinigus. Iš tikrųjų tai gana paprasta. Finansinių produktų, kuriuos matote mūsų platformoje, pasiūlymus teikia įmonės, kurios moka mums. Uždirbti pinigai padeda mums pasiekti nemokamus kredito balus ir ataskaitas bei sukurti kitas puikias priemones ir mokomąją medžiagą.

Kompensacija gali atsižvelgti į tai, kaip ir kur produktai rodomi mūsų platformoje (ir kokia tvarka). Bet kadangi mes paprastai uždirbame pinigus, kai randi patinkantį ir gautą pasiūlymą, stengiamės parodyti pasiūlymus, kurie, mūsų manymu, jums tinka. Štai kodėl mes teikiame tokias funkcijas kaip jūsų patvirtinimo koeficientai ir taupymo sąmatos.

Žinoma, mūsų platformos pasiūlymai neatspindi visų finansinių produktų, tačiau mūsų tikslas yra parodyti jums kuo daugiau puikių galimybių.

Argumentai “už” Minusai
Paskolos iki 4000 USD Labai didelės palūkanų normos
Patvirtintos paskolos gali būti finansuojamos per 24 valandas Trumpos paskolos sąlygos
Galima tik tam tikrose valstijose

Ką reikia žinoti apie „CreditBox“ paskolas

„CreditBox“ siūlo trumpalaikes išsimokėtinas paskolas, kai jums reikia pinigų pasakyti, sumokėti už automobilio remontą ar nuvilti iki atlyginimo dienos. Priklausomai nuo to, kur gyvenate, galite kreiptis dėl paskolos nuo 100 USD iki 4 000 USD. Net jei neturite gero kredito, galbūt galėsite gauti paskolą per „CreditBox“.

Štai dar keletas dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti apie „CreditBox“ prieš pateikdami paskolos paraišką.

Paskolos lėšas galite gauti greitai

Jei jums reikia išsinuomoti nuomą ar tiesiog nusipirkti maisto prekių, galbūt neturėsite daug laiko laukti, kol skolintojas patvirtins jūsų paskolą ir išmokės lėšas. „CreditBox“ žada, kad galite kreiptis dėl paskolos ir dažnai priimti sprendimą vos per kelias minutes. Jei paskola bus patvirtinta, „CreditBox“ iki kitos dienos netgi gali jums išduoti pinigus.

„CreditBox“ siūlo paskolas su trumpomis paskolos sąlygomis

Daugelis asmeninių paskolų skolintojų suteikia jums keletą metų skolai grąžinti, todėl mokėjimai gali būti labiau prieinami. Tačiau „CreditBox“ yra trumpalaikis skolintojas, siūlantis paskolas, kurių grąžinimo terminai yra net 90 dienų – ir tai yra maksimumas. Kiek galite pasiskolinti ir maksimalus paskolos terminas priklauso nuo jūsų kredito, taip pat nuo jūsų valstybės.

„CreditBox“ paskolos turi aukštas palūkanas

„CreditBox“ siūlo paskolas su labai didelėmis palūkanomis. Atsižvelgiant į tai, kur gyvenate, gali būti nustatytos viršutinės ribos, kiek skolintojas gali imti palūkanas. Pvz., Paskolų, kainuojančių 5000 USD ar mažiau, metinė norma Naujojoje Meksikoje negali viršyti 175%. Tačiau kai kuriais atvejais „CreditBox“ paskolos MNP gali viršyti išlaidas, būdingas net paskoloms iki atlyginimo.

„CreditBox“ turi persiuntimo programą

Jei nukreipiate draugus ar šeimos narius į „CreditBox“, įmonė gali suteikti jums abiejų atlygį. Naudodamiesi programa „Pakviesti draugą“, gausite suasmenintą nuorodą, kuria galėsite pasidalinti socialiniuose tinkluose arba el. Paštu ar tekstu. Jei jūsų draugas kreipiasi dėl paskolos naudodamasis jūsų persiuntimo ID ir pateikdamas savo vardą per paraiškos pateikimo procesą, gausite 100 USD, o jūsų draugas gaus 50 USD kreditą patvirtintai paskolai gauti.

Atidžiau pažvelkite į „CreditBox“ paskolas

  • Ne visose valstijose – Norėdami kreiptis, turėsite gyventi Ilinojuje, Misūryje, Nevadoje, Naujojoje Meksikoje, Jutoje ar Viskonsine.
  • Nėra išankstinio apmokėjimo baudos – Jei norite anksti sumokėti paskolą, už tai nereikės mokėti papildomai.
  • Mažos paskolos sumos – Paskolos prasideda vos nuo 100 USD, taigi, jei jums reikia nedidelės paskolos, „CreditBox“ gali būti jums tinkamas pasirinkimas.

Kam naudinga „CreditBox“ paskola

Nors „CreditBox“ greitai išmoka patvirtintas lėšas ir mano, kad pareiškėjai neturi beveik jokio kredito, paskoloms taikomos labai aukštos palūkanos ir trumpi grąžinimo terminai, todėl jos yra brangios paskolos. Tai reiškia, kad turėtumėte apsvarstyti galimybę kreiptis dėl „Credit Box“ asmeninės paskolos tik tuo atveju, jei išnaudojote kitas galimybes ir turite neišvengiamų išlaidų, kurias turite sumokėti iš karto.

Jei įmanoma, apsvarstykite ilgesnę asmeninę paskolą arba alternatyvią darbo dienos paskolą iš federalinės kredito unijos, kurios abi gali būti pigesnės.

Kaip kreiptis dėl „CreditBox“ paskolos

Nors „CreditBox“ yra įsikūrusi Des Plaines, Ilinojaus valstijoje, galite kreiptis dėl paskolos internetu svetainėje „CreditBox.com“, jei gyvenate vienoje iš šešių valstijų, kuriose ji veikia. Norėdami pradėti, turite turėti šią informaciją ir dokumentus:

  • Patvirtinta banko sąskaita ir anuliuotas čekis
  • Galiojantis vairuotojo pažymėjimas arba valstybinis asmens kodas
  • Dabartinis pajamų įrodymas, pvz., Atlyginimo užmokestis arba vyriausybės pašalpų skyrimo raštas
  • Gyvenamosios vietos įrodymas (du naujausi verslo laiškai)

Kai pateiksite savo informaciją, „CreditBox“ įvertins jūsų paraišką ir nuspręs, ar jums išduoti paskolą. Procesas paprastai užtrunka kelias minutes, jei turite visus savo dokumentus. Jei bus patvirtinta, gausite pranešimą el. Paštu.

Taip pat galite kreiptis paskambinę „CreditBox“ telefonu 1-888-669-4227.

Nežinote, ar „CreditBox“ jums tinka? Apsvarstykite šias alternatyvas.

  • „NetCredit“: Jei norite patikrinti savo įkainius, galite pamatyti, ar jūs turite kvalifikaciją gauti paskolą „NetCredit“, nepakenkdami savo kredito balams.
  • „LendUp“: „LendUp“ gali būti geras pasirinkimas, jei ieškote išsimokėtinos paskolos, kuri laikui bėgant gali padėti kreiptis dėl mažesnių palūkanų.

Apie autorių: Kat Tretina yra asmeninių finansų rašytoja, turinti komunikacijos studijų magistro laipsnį Vakarų Česterio universitete, Pensilvanijoje. Apsėsta daugybės šoninių rūpesčių, ji sutelkia dėmesį į … Skaityti daugiau.

Parašykite komentarą