„Crowdestor“ / apžvalgos ir skundai

Internetinės investicijos pritraukia platų investicinių objektų pasirinkimą ir siūlo vartotojams investuoti pinigus ne tik į paskolas, bet ir į viešojo intereso projektus. Pavyzdžiui, „Crowdestor.com“ investicinė platforma siūlo investicijas į nekilnojamąjį turtą, infrastruktūros plėtrą ir startuolius.

Crowdestor.com yra minios finansavimo platforma, skirta investuotojams, besidomintiems rimtais projektais ir galimybėmis investuoti nuo 100 eurų. Jei norite užsidirbti pinigų, palaikyti šiuolaikinį verslą ir padėti tapti naudingais projektais, „Crowdestor.com“ gali būti jums tinkamiausia investavimo platforma!

Peržiūrėti pasiūlymą

Kokias paslaugas siūlo „Crowdestor“?

Crowdestor.com siūlo derinti dvi paslaugas – internetines investicijas ir minios finansavimą. Investicijos leidžia investuotojams uždirbti palūkanas, tačiau minios finansavimas padeda finansuoti įvairius projektus mainais į pelną ir net įmonės akcijas.

„Crowdestor“ platformoje investuotojams prieinami šie investavimo objektai:

  • Nekilnojamasis turtas: privatūs namai, nauji daugiabučiai namai ir komerciniai projektai;
  • Įvairios pradedančios įmonės: technologijos, inovacijos, šiuolaikiški kasdienių paslaugų sprendimai;
  • Transporto paslaugos: novatoriškas taksi parkas, transporto įmonių apyvartinio kapitalo padidinimas ir kt.

Investuodami pinigus į pasirinktus projektus, investuotojai pradeda uždirbti pinigus suaktyvinę projektą. Jei konkretus projektas nesurenka reikiamo finansavimo, investicija grąžinama per 48 valandas.

Investuotojams yra du investicijų / minios finansavimo modeliai:

  1. Klasikinis minios finansavimas: investicijos užstatu;
  2. Kapitalo minios finansavimas: investicijos į įmonės akcijas.

Kodėl verta rinktis „Crowdestor“?

Lyginant su kitomis internetinėmis investavimo platformomis, „Crowdestor.com“ yra unikalus tuo, kad orientuojasi ne į trumpalaikes investicijas į paskolas, o į socialiai reikšmingus projektus ir padeda pradedančioms įmonėms, mažoms įmonėms ir nekilnojamojo turto vystytojams rasti investuotojų tarp asmenų.

Crowdestor.com išsamiai aprašo kiekvieną projekto pasiūlymą, kuriame minima ne tik pagrindinė informacija apie reikalingo finansavimo sumą, bet ir įmonės portretas, finansavimo sąlygos bei nuorodos į papildomus dokumentus, pavyzdžiui, privalomus teisės aktus.

Sėkmingos investicijos atveju „Crowdestor.com“ klientai gali uždirbti nemažas sumas – metinė investicijos palūkanų norma yra mažiausiai 15%, tačiau atskirų projektų pelningumas siekia iki 25% ir 36% per metus. Lyginant su trumpalaikėmis investicijomis, Crowdestor.com pasiūlymas yra daug pelningesnis.

Siekdama sumažinti investavimo riziką, Crowdestor.com dalyvauja kaip bendras investuotojas į visus projektus. Tai padeda garantuoti investuotojų pinigų saugumą ir pervedimų skaidrumą. Kitas privalumas yra „Crowdestor.com“ tinklaraštis, kuris reguliariai atnaujinamas naudingais patarimais apie aukštųjų technologijų pramonę ir internetines investicijas.

Kaip naudoti „Crowdestor“?

„Crowdestor.com“ naudojimas yra lengvas ir pradedantiesiems, tačiau nepamirškite, kad nuo registracijos iki pirmosios investicijos reikia 48 valandų. Šis laikas reikalingas norint patikrinti naujo vartotojo duomenis ir patvirtinti kliento registraciją. Norėdami tapti „Crowdestor.com“ vartotoju, atlikite šiuos veiksmus:

  • Crowdestor.com svetainėje užpildykite registracijos formą;
  • Patvirtinkite Savo Elektroninio Pašto Adresą;
  • Palaukite patvirtinimo iš „Crowdestor.com“, kuris paprastai išsiunčiamas vartotojui per 48 valandas nuo registracijos;
  • Perveskite lėšas į savo investuotojo sąskaitą;
  • Susipažinkite su aktyviais finansavimo pasiūlymais ir pradėkite investuoti pinigus.

Kiek galite uždirbti ir kada gausite pinigų, priklauso nuo kiekvieno projekto investavimo sąlygų, todėl prieš pervesdami pinigus nepamirškite perskaityti projekto aprašymo. Vartotojo profilyje yra visa informacija apie atliktas investicijas ir esamą situaciją.

Peržiūrėti pasiūlymą

Parašykite komentarą