Delavero darbo dienos paskolų įstatymas ir teisės aktai

Delavero darbo dienos paskolos taisyklės

Palūkanų norma (APR)

521% *

Minimali paskolos suma

Nenurodyta

Maksimali paskolos suma

1 000 USD

Minimali paskolos trukmė

Nenurodyta

Maksimalus paskolos terminas

60 dienų

Leidžiamų perkėlimų skaičius

4

Skolinimas iki atlyginimo yra teisėta Delaveryje.

Delaveras nustato 1000 USD sumos apribojimą paskoloms, siūlomoms valstybėje, iki atlyginimo. Paskolos iki atlyginimo gali būti imamos ne ilgesniam kaip 60 dienų laikotarpiui. Delaveryje nėra nurodytų maksimalių finansinių mokesčių ar palūkanų normų.

Paskolų delspinigiai Delaveryje turi ilgą istoriją. Tiesą sakant, jos reglamentavimą galima apibūdinti kaip labai sušvelnintą, o skolintojams siūloma akivaizdžiai daugiau laisvės nei daugelyje kitų valstybių. Paskutiniai bandymai įvesti griežtesnes priemones buvo nesėkmingi, todėl teisės aktai ir toliau yra tokie patys, kokie buvo daugelį metų nuo 2012 m.

Delavero darbo dienos skolinimo įstatai

Šiuo metu valstybės įstatymas skelbia, kad paskolos iki atlyginimo yra leidžiama Delavero valstijoje pagal Mažųjų paskolų įstatymas arba licencijavimo įstatymas. Visą informaciją apie paskolų mokėjimo dieną Delavero valstijoje galite rasti 5 Del. C. 9778, 5 Del. C. 2227 ir paskesni straipsniai. ir 5 Del. C. §2744.

Daugumoje valstybių yra normalu, kad prieš suteikiant paskolą reikalingas skolininko parašas. Skolininkas pasirašo paskolos dokumentus arba susitarimą. Tai yra įprasta tokio skolinimo praktika. Tačiau Delavero įstatymai reikalauja skolininko atspaudo, išskyrus faktinį parašą. Šis reikalavimas buvo įvestas siekiant apsaugoti valstybės gyventojus nuo nesąžiningų skolinimo bendrovių apgaulingų veiksmų.

Tokia priemonė iš tikrųjų davė laukiamą poveikį – nuo 2010 m. Ji sumažino sukčiavimo atvejų skaičių 60 proc., O tai yra gana rodiklis. Be to, tokia funkcija būdinga tik Delavero valstijos įstatymams ir reikalauja, kad visi paskolos gavėjai, besikreipiantys į paskolą, atspausdintų bet kokiomis priemonėmis – asmeniškai, internetu ar telefonu.

Paskolos suma Delaveryje

 • Didžiausia paskolos suma, kurią skolintojas gali suteikti paskolos gavėjui, yra 1000 USD tuo momentu.
 • Papildomos paskolos neleidžiamos, kol negrąžinama ankstesnė.

Kainos, mokesčiai ir kiti mokesčiai Delaveryje

Statute nenustatyta jokių APR, kuriuos skolintojai gali taikyti, apribojimų. Nenustatyta jokių apribojimų ir leidžiamiems finansiniams mokesčiams. Todėl paskolos davėjai gali mokėti bet kokios palūkanų normos jiems atrodo tinkama.

Licenciatas gali imti ir rinkti palūkanas už paskolą tokia dienos, savaitės, mėnesio, metų ar kita periodine procentine norma ar palūkanomis, kokias numato paskolą reglamentuojantis susitarimas arba kaip nustatyta tokioje sutartyje, ir gali apskaičiuoti tokias palūkanas paprastomis palūkanomis arba kitu būdu, kaip numatyta paskolą reglamentuojančioje sutartyje. Jei palūkanos yra apskaičiuojamos iš anksto, jos gali būti apskaičiuojamos darant prielaidą, kad visi suplanuoti mokėjimai bus atliekami jų terminui pasibaigus. Taikant šį dokumentą, metai gali būti, bet nebūtinai, kalendoriniai metai ir gali būti toks laikotarpis nuo 360 iki 366 dienų, įskaitant keliamus metus arba neatsižvelgiant į tai, kaip gali nustatyti licencijos turėtojas.. “

Reali paskolų iki atlyginimo diena Delaveryje gali siekti 521% (* Pasak atsakingo skolinimo centro 2019 m.: „Tipiška balandis remiantis vidutinis palūkanų norma 300 USD paskolai, kurią reklamuoja didžiausi darbo užmokesčio tinklai arba kurią nustato valstija reguliavimo institucija. “).

Maksimali paskolos mokėjimo diena Delaveryje

 • Delaveryje minimalus grąžinimo terminas yra 60 dienų o paskolos davėjas neturi teisės reikalauti grąžinti pinigus iki šio termino.
 • Be to, 4 apsivertimai leidžiama kiekvienam paskolos gavėjui už kiekvieną paskolą.
 • Ne daugiau nei 5 paskolos per 12 mėnesių laikotarpis yra leidžiamas.

Informacija vartotojui

Dėmesio
Nuo 2020 m. Liepos mėn. Skolintojai neprivalo tikrinti skolininko galimybės grąžinti paskolos.
Būkite atsargūs, įvertinkite savo finansinę padėtį, nepatekite į skolų spąstus.
Taisyklę pakeitė CFPB.

 • Pagal valstijos įstatymus, vienas NSF surinkimo mokestis neviršija 25 USD galima apmokestinti.
 • Jei paskola negrąžinama, paskolos sumą ir mokesčius už advokatą galima susigrąžinti teismo proceso metu. Tačiau inkasavimo agentūrai neleidžiama atlikti jokių veiksmų prieš skolininką, išskyrus atvejus, kai skolininko einamoji sąskaita buvo uždaryta dar negrąžinant pinigų grąžinimo.

Dar vienas Delavero valstijos įstatyme nustatytas apribojimas yra draudimas padalinti paskolą į dvi dalis. Tokia praktika leidžia skolinančioms bendrovėms gauti didelį pelną skaičiuojant palūkanas už abi paskolos dalis ir todėl iš skolininko atsiimant daugiau pinigų.

Daugiau informacijos apie paskolų mokėjimo dieną įstatymus ir kitus teisės aktus Delaveryje galite rasti oficialioje Valstybės banko komisaro biuro (OSBC) svetainėje.

Reguliavimo institucija: skundai ir informacija

Delavero valstybinio banko komisaro biuras

Adresas: 1110 Forrest ave, Doveris DE 19901
Telefonas: 302-739-4235 arba 302-577-6722 (iš Naujosios pilies apygardos)
Faksas: 302-739-3609 arba 302-739-2356 (licencijavimo / vartotojų skundų faksas)
URL: https://banking.delaware.gov/contact/
Pateikti skundą: https://banking.delaware.gov/faqs/consumer-complaint-help/

Delavero vartotojų skundų skaičius pagal temas

Pagal CFPB vartotojų skundų duomenų bazę

 • Sukčiavimas ir grasinimas (45)
 • Mokesčiai iš sąskaitos (32)
 • Neišeina iš skolos (20)
 • Neprašyta paskolos (14)
 • Paskola grąžinti (9)
 • Paskolos nėra (7)
 • Kredito reitingas (6)
 • Negauta paskola (2)

Populiariausių Delavero parduotuvių skaičius pagal miestus

Paskolų mokėjimo diena Delaveryje

 • Iki 2012 m – Kai kuriose šalyse buvo paskolos iki atlyginimo, o skolintojai veikė daugiau ar mažiau laisvai. Delavero valstybinio banko komisaro biuras reguliuoja pramonę nuo 1987 m. Gegužės 16 d.
 • 2006 m – Karinio skolinimo įstatymas iš tikrųjų apribojo kariuomenei siūlomų paskolų iki atlyginimo 36 proc. Balandį. Šis federalinis įstatymas neturi išimčių, todėl nė vienam „Deraware“ skolintojui dabar nėra leidžiama siūlyti kariuomenei paskolų, viršijančių 36% balandį.
 • 2012 m – Delaveras išlaikė HB 289, kad apsaugotų pažeidžiamus skolininkus. Nustatytas 5 paskolų limitas per 12 mėnesių laikotarpį. Trumpalaikių paskolų apibrėžimas buvo pakeistas įtraukiant 1 000 USD paskolas (vietoj 500 USD). Buvo sukurta speciali duomenų bazė, skirta stebėti, kiek klientų per metus Delaveryje imdavo paskolas, ir buvo įvestas reikalavimas, kad skolintojai prieš skolindami turėtų tai patikrinti. Be to, Delavero bankininkystės komisaro buvo paprašyta Generalinei asamblėjai pateikti metinę ataskaitą apie paskolų iki atlyginimo dieną. Tiesą sakant, šie reglamentai vis dar galioja.
 • 2016 m. Birželio 2 dVartotojų finansinės apsaugos biuras (CFPB) pasiūlė mokėjimo dienos paskolos taisyklę, kuri dar nėra visiškai įsigaliojusi (tikimasi 2020 m. lapkričio mėn.).
 • 2016 m – Teisės aktais norėta priimti HB 446, pagal kurį paskolos iki atlyginimo ir išsimokėtinai bus nustatytos 100 proc. Balandžiu ir draudžiama skolintojams pakartotinai bandyti automatiškai išsiimti pinigus. Tačiau atrodo niekada nemačiau šviesos: „Pranešta, kad 2016 m. Birželio 30 d. Komitete (NAMŲ ADMINISTRAVIMAS) nebuvo 5 komiteto narių“.

[Updated As of February 2020]

ar informacija buvo naudinga?


Ačiū, jūsų nuomonė mums tikrai svarbi.

Parašykite komentarą