Didelių priėmimo paskolų dienos paskolos Tiesioginiai skolintojai JK


Kiek norėtumėte pasiskolinti:

150 svarų

300 svarų

Jūsų grąžinimo data yra:

Visa grąžintina suma:

£ 363,97

Metinė procentinė norma:

2573 m % Balandis

Reprezentatyvus pavyzdys: 300 svarų sterlingų paskola 18 dienų fiksuota 290% palūkanų norma per metus. Bendra mokėtina suma yra 342,90 GBP per vieną grąžinimą. Tai pagrįsta kredito suma ir palūkanomis, kiti mokesčiai netaikomi. Atstovas 1403% balandis

Reprezentatyvus pavyzdys: 250 svarų sterlingų paskola 3 mėnesiams su fiksuota 290% palūkanų norma per metus. Bendra mokėtina suma yra 321,51 svaras, kas mėnesį mokant po 93,26, 124,38 ir 103,87 svarus. Tai pagrįsta kredito suma ir palūkanomis, kiti mokesčiai netaikomi. Atstovas 1288% balandis


Kaip klientas, ieškantis paskolos iki atlyginimo, greičiausiai turės savo pagrindinius kriterijus, turinčius įtakos, kur nuspręsite pateikti paraišką. Tinklalapiai, siūlantys aukštą priimtinumą arba aukštą patvirtinimo lygį, dažnai atrodo patraukli galimybė – ir tiems, kurie žino, kad jų kreditas yra blogas, arba tiems, kuriems greitai reikia pinigų ir kurie nenori rizikuoti sugaišti laiko atmestoms paraiškoms.

Ko galite tikėtis kreipdamiesi į netiesioginius skolintojus?

Žmogus panikoje priešais nešiojamąjį kompiuterį

Svarbu nepamiršti, kad kai įmonė siūlo didelių paskolų, tai gali reikšti, kad ji nėra tiesioginis skolintojas. Jei jums garantuojama aukšto patvirtinimo paskola, labiau tikėtina, kad kreipiatės į paskolos brokerį, kuris naudos jūsų svetainėje įvestą asmeninę informaciją, norėdamas nuskaityti visus jos duomenų bazėje esančius skolintojus ir bandyti suderinti jus su tais, kuriuos jūs greičiausiai patvirtins.

Tai gali skambėti gerai, tačiau tai gali reikšti, kad esate bombarduojamas daugelio skirtingų paskolų davėjų reklaminėmis ir rinkodaros žinutėmis, o jūsų informaciją brokeris gali perduoti arba laikyti neribotą laiką, todėl šie tekstai ar el. Laiškai jums bus ilgai siunčiami po datos, kai jums reikėjo paskolos.

Verta nepamiršti, kad skolinimasis iš skolintojo, kuris siūlo labiausiai priimtinas paskolas tą pačią dieną, ne visada bus geriausias pasirinkimas.

Būkite pasirengę, kad:

  • galite pastebėti, kad šie skolintojai ima jums daug didesnę palūkanų normą, kad padengtų jų patvirtintų paskolų išlaidas, kurios vėliau negrąžinamos;
  • jei kyla sunkumų dėl paskolos grąžinimo, kai kurie kreditoriai gali imti didesnius vėlavimo mokėti mokesčius.

Jei norite išvengti šių scenarijų, galite kreiptis dėl paskolos pas tiesioginį skolintoją.

Kokie yra tiesioginio skolintojo privalumai?

Dažniausiai galite susisiekti su tiesioginiu skolintoju ir paprašyti, kad jūsų paraiška būtų persvarstyta, jei prieštaraujate automatinio kredito balo naudojimui, apibrėžiančiam, ar jums suteikta paskola. Tokiu atveju jūsų gali būti paprašyta pateikti įrodymų, patvirtinančių, kad paskola jums yra prieinama, pavyzdžiui, banko ataskaitų kopijas ir darbo užmokesčio lapelius. Jei praeityje turėjote prastą kredito reitingą, prašymas atlikti peržiūrą rankiniu būdu gali būti geriausias būdas gauti patvirtinimą paskolai iki atlyginimo, o jei grąžinate laiku, galite pradėti atstatyti savo kredito balą.

cashasap.co.uk yra a tiesioginis skolintojas ir yra daugybė privalumų bendraujant su mumis.

Besišypsanti moteris su „iPad“

Atminkite, kad paskolų iki atlyginimo priėmimo procentas paprastai yra didesnis nei ilgesnio laikotarpio kredito produktų, tokių kaip banko paskolos, kai kalbama apie plonas kredito bylas, nepastovias pajamas ar ankstesnius blogų kreditų bylų įrašus. Tačiau vargu ar rasite tiesioginį skolintoją, kuris siūlo paskolą iki atlyginimo, prieš tai neatlikęs kredito patikrinimo.

Kada galima išvengti kredito patikrinimo?

Jokios kredito patikros paskolos gali būti tinkamos:

Mašina paskolos su užstatu, tokios kaip žurnalo paskolos, kai jūsų automobilis yra įkeistas kaip užstatas;
Siluetas paskolos laiduotojams, kai kažkas grąžins jūsų paskolą tuo atveju, jei pats jų nesugebėsite grąžinti;
Kitas siluetas tiesioginio skolintojo paskolos iki atlyginimo, kai pateikiate papildomos informacijos kartu su savo paraiška, pavyzdžiui, banko ataskaitas.

Tačiau paskolų be užstato užtikrinimas yra vienas iš pagrindinių veiksnių, kuriais skolintojas turi grįsti savo kredito bylą.

Bet kokiu atveju visada turėtumėte atsiminti, kad imti paskolą iki atlyginimo, kai negalite sau leisti grąžinti pinigų, visų pirma nėra gera mintis, nes praleidus grąžinimus gali kilti rimtų pinigų problemų. Visada turėtumėte siekti skolintis iš atsakingo skolintojo ir nepamiršti, kad paskolos iki atlyginimo nėra skirtos taip dažnai naudoti, kad jomis pasitikėtumėte kiekvieną mėnesį.

Parašykite komentarą