Dolerio paskolų centro apžvalga 2021 m. Gegužės mėn

Kas yra paskolos dolerio paskolai centras?

Dolerio paskolos centro išsimokėtina paskola, kurią ji vadina parašo paskola, svyruoja nuo 100 iki 5000 USD. Jūs turite sumokėti iki 15 mėnesių, o grąžinimas turi būti atliktas kiekvieną darbo dieną.

Nėra jokių paraiškų, inicijavimo ar išankstinio apmokėjimo mokesčių, nors APR siekia beveik 200% arba 300%, priklausomai nuo jūsų gyvenamosios vietos. Galite kreiptis internetu, kad gautumėte lėšų vos kitą dieną, arba vienoje iš jos parduotuvių vietų, jei jums reikia pinigų tą pačią dieną.

Norint kreiptis į parduotuvę, jums nereikia banko sąskaitos, nors norint kreiptis internetu, turite turėti atsiskaitomąją sąskaitą.

Kuriose valstybėse galima įsigyti paskolų dolerio dalimis?

„Dollar Loan Center“ teikia paskolas tik Nevadoje ir Jutoje. Norėdami kreiptis internetu ar telefonu, turite būti tų valstybių gyventojas. Tačiau galite kreiptis asmeniškai, jei esate kitos valstybės gyventojas.

Kokie yra dolerio paskolos centro įmokos paskolos privalumai?

Čia pateikiamos kelios paskolos iš dolerio paskolos centro nuo palūkanų normos programos iki paskolos be banko sąskaitos.

 • Įvertinkite ritmo programą. Jums nebus mokamos palūkanos už paskolos „Dolerio paskolos centras“ įmoką, jei rasite geresnę palūkanų normą iš paskolų davėjo, kuris yra jūsų regione.
 • Nereikia banko sąskaitos. Paskolą galite gauti asmeniškai, net jei neturite banko sąskaitos.
 • Sukurkite kreditą. „Dollar“ paskolų centras, priešingai nei daugelis kitų trumpalaikių skolintojų, praneša apie visas grąžintas sumas kredito biurams. Laiku sumokėję paskolą galite pagerinti savo kredito balą.

Ko reikia saugotis

Apsvarstykite šiuos galimus trūkumus prieš imdami trumpalaikę paskolą iš „Dollar Loan Center“:

 • Skolintis lengva – per lengva. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai atsinešti neseniai sumokėtą sumą, kad gautumėte dar vieną avansą, jei skolinote praėjusiais metais – jums nereikia užpildyti visos paraiškos. Tai gali sukelti skolos ciklą.
 • Internetinėms programoms reikalinga banko sąskaita. Skolininkai, neturintys banko sąskaitos, turi galimybę kreiptis tik asmeniškai.
 • Trūksta skaidrumo internete. „Dollar“ paskolų centras savo svetainėje nerodo informacijos apie savo palūkanas ir sąlygas.
 • Įkainiai gali būti dideli. JAV dolerio paskolų centro normos daro reklamuotis, nes pavyzdžiai yra beveik 200% ir 300% balandis. Jei neturite laiko apsipirkti, kad gautumėte geresnį pasiūlymą ir pasinaudotumėte jos tarifų mušimo programa, tai gali brangti.

Saugokitės skolinimosi

Tikrosios trumpalaikių paskolų, kurių metinė norma yra didelė, kaina atsiranda tada, kai ilgai jas mokate. Paimkite per daug paskolų per trumpą laiką, ypač norėdami sumokėti senos paskolos likutį, ir galų gale galite išleisti tris ar keturis kartus daugiau nei pasiskolinote.

Palyginkite daugiau dalinių paskolų teikėjų

vardas

Produktas

Filtruoti vertybes

Paskolos suma

„OppLoans“ išsimokėtos paskolos

500–5000 USD

1 darbo diena

Tiesioginis indėlis, atitinka minimalių pajamų reikalavimus, gyvena reikalavimus atitinkančioje valstybėje

Pateikiama galimybė pakeisti terminą, kad neatsiliktumėte nuo grąžinimo.

Tvirtas

1 000–25 000 USD

Nuo 2 iki 3 darbo dienų

Būkite įdarbintas, turėkite JAV banko sąskaitą, gyvenkite valstijoje, kurioje veikia „Stilt“, turėkite vieną iš šių vizų: F-1 ir OPT, H-1B, H4, O-1, L-1, TN, J-1, DACA arba būti JAV piliečiu.

Nėra žaliosios kortos? Jūs vis tiek galėtumėte gauti asmeninę paskolą.

„Fast5kLoans“ trumpalaikių paskolų prijungimo paslauga

100–35 000 USD

Kai tik kitą darbo dieną

Reguliarus pajamų šaltinis, patikrinama banko sąskaita, JAV pilietis, nuo 18 metų

Užmegzkite ryšį su keliais skolintojais, su kuriais galite pretenduoti – net jei turite blogą kreditą.

„LendYou“ trumpalaikės paskolos

100–2 500 USD

Nuo tos pačios darbo dienos iki 1 darbo dienos

1000 USD + mėnesinės pajamos, tiesioginis indėlis, JAV pilietis arba nuolatinis gyventojas, 18 metų amžiaus

Per kelias minutes gaukite potencialių skolintojų pasiūlymus užpildydami tik vieną internetinę formą.

„Monevo“ išsimokėtinos paskolos

500–100 000 USD

Skiriasi pagal skolintoją

Kredito balas yra 500 ir daugiau, legalus JAV gyventojas, 18 metų ir vyresnis

Greitai palyginkite kelis internetinius skolintojus su konkurencingomis kainomis, priklausomai nuo jūsų kredito.

Ar saugu kreiptis dėl paskolos „Dolerio paskolos centras“ įmokos?

Paprastai taip, nors nė viena įmonė negali visiškai garantuoti, kad visi jūsų pateikti duomenys bus apsaugoti. „Dollar Loan Center“ naudoja 128 bitų SSL šifravimą, kad jūsų informacija būtų saugi, kai kreipiatės per savo svetainę. Jei nenorite siųsti slaptos informacijos internetu, užsukite į vieną iš jos vietų ir užpildykite paraišką asmeniškai.

Dolerio paskolų centro apžvalgos ir skundai

BBB akredituota Ne
BBB reitingas A +
BBB klientų atsiliepimai 1 iš 5 žvaigždžių, remiantis 2 klientų atsiliepimais
BBB klientų skundai 16
„Trustpilot“ rezultatas 4,7 iš 5, remiantis 2078 klientų atsiliepimais
Klientų atsiliepimai patvirtinti nuo 2020 m. Spalio 16 d

Skolininkai neturi daug ką pasakyti apie „Dollar“ paskolų centrą. Bet tai, kas internete, nėra puiku. Klientai daugiausia skundėsi dėl paskolų grąžinimo problemų ir „Dollar Loan Center“ darbuotojų klaidų, padarytų tvarkant grąžinimus ar paraiškas.

Ar man tinka?

Norėdami gauti paskolą iš dolerio paskolų centro, turite atitikti šiuos reikalavimus:

 • Vyresni nei 18 metų. Tai yra tinkamas amžius skolintis Jutoje ir Nevadoje.
 • Reguliarios pajamos. Jūs turite uždirbti tiek pinigų, kad galėtumėte grąžinti paskolą.
 • Jokių atvirų bankrotų. Jūs vis tiek galite pretenduoti į bankroto bylą, tačiau jūsų byla turi būti baigta.

Nors jums nereikia būti Jutos ar Nevados gyventojams, norint asmeniškai kreiptis, norėdami kreiptis internetu ar telefonu, turite gyventi vienoje iš tų valstijų.

Kaip kreiptis?

Galite kreiptis internetu, asmeniškai arba telefonu vienoje iš „Dollar Loan Center“ vietų. Kreipimasis internetu yra greitesnis, tačiau lėšų gavimas gali užtrukti vieną darbo dieną. Kreipiantis asmeniškai, reikia daugiau laiko, kol pateikiate paraišką, tačiau pinigus galite gauti būdami parduotuvėje.

Norėdami pradėti, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Eikite į „Dollar“ paskolų centro svetainę ir spustelėkite Kreipkitės internetu dabar!
 2. Pasirinkite savo valstiją, kur norite kreiptis ir kiek norite skolintis. Spustelėkite Tęsti.
 3. Įveskite savo asmeninę informaciją, įskaitant savo vardą, adresą ir socialinio draudimo numerį.
 4. Sukurkite vartotojo vardą ir slaptažodį, kad galėtumėte prisijungti prie savo internetinės paskyros. Spustelėkite Tęsti.
 5. Įveskite informaciją apie savo mėnesines pajamas ir darbą. Spustelėkite Tęsti.
 6. Atsakykite į klausimą apie savo karinę tarnybą.
 7. Perskaitykite privatumo pranešimą ir pažymėkite sutikimą. Spustelėkite Tęsti.
 8. Peržiūrėkite ir sutikite su įgaliojimais ir dar kartą pasirinkite paskolos sumą. Spustelėkite Tęsti.

Jei planuojate tęsti paraišką internete, prisijunkite prie savo paskyros ir pateikite reikiamus dokumentus. Jei norite užbaigti procesą asmeniškai, surinkite reikiamus dokumentus ir eikite į artimiausią parduotuvės fasadą.

Kokius dokumentus turiu kreiptis?

Kreipdamiesi turite pateikti šiuos dokumentus:

 • Pajamų įrodymas. Neseniai atliktas darbo užmokesčio rodiklis rodo, kad turite pajamų grąžinti pinigus.
 • Valstybės išduotas asmens tapatybės dokumentas. Vairuotojo pažymėjimas arba pasas padeda „Dollar Loan Center“ patikrinti jūsų tapatybę.
 • Adreso patvirtinimas. Jūsų vardu pateikta komunalinių paslaugų sąskaita ar kitas per pastarąsias 30 dienų išrašytas adreso įrodymas rodo, kad esate tinkamos valstybės gyventojas.

Jei kreipiatės internetu, taip pat turite pateikti atsiskaitomosios sąskaitos įrodymą. Tai galite padaryti skambindami į abi puses savo banku arba įkeldami naujausios banko ataskaitos kopiją.

Gavau paskolą išsimokėtinai iš „Dollar Loan Center“. Kas dabar?

Pradėkite grąžinti paskolą pagal paskolos grafiką – grąžinti reikia kiekvieną darbo dieną. Kiekvienai paskolai suteikiamas 15 mėnesių terminas, nors jūs galite sutaupyti palūkanų mokėdami jas anksčiau laiko be jokių baudų.

Grąžinti pinigus galite prisijungę prisijungę prie savo sąskaitos arba telefonu. Kreipkitės į klientų aptarnavimo tarnybą, kad galėtumėte grąžinti telefoną, arba jei turite klausimų skambindami 866-550-4352.

Apatinė eilutė

„Dolerio paskolų centro“ paskolos išsimokėtinai galėtų būti geras dalykas, jei turite šiek tiek laiko ant rankų ir negalite gauti asmeninės paskolos, ypač jei neturite banko sąskaitos. Pirmiausia apsipirkdami su kitais skolintojais, galite palūkanų mokėti apskritai dėl savo palūkanų normos programos. Tačiau dėl nepakankamo išlaidų skaidrumo ir prastų klientų atsiliepimų gali kilti noras ieškoti kitur.

Kaip palyginti su kitomis trumpalaikių paskolų galimybėmis, galite sužinoti naudodamiesi mūsų paskolų iki atlyginimo vadovu.

Dažnai užduodami klausimai
Parašykite komentarą