DUK dėl grąžinimo | Dot Dot paskolos

Kaip grąžinti pinigus internetu?

Jei norite atlikti mokėjimą ar dalinį mokėjimą, galite tai padaryti prisijungę prie savo internetinės paskyros ir spustelėdami mygtuką „Atlikti mokėjimą“.

Ar galiu pasirinkti grąžinimo datą?

Paraiškos pateikimo metu paklausime, kurią mėnesio dieną norite atlikti mokėjimus. Jei jus patvirtins, mes naudosime tai nustatydami jūsų grąžinimus. Jei pasirinkta data yra savaitgalis ar valstybinės šventės, nustatysime, kad mokėjimas bus atliktas ankstesnę darbo dieną.

Kas yra nuolatinio mokėjimo institucija?

Tai yra vienas iš būdų, kurį naudojame grąžinimams rinkti, ir leidžia mums paimti pasikartojančius mokėjimus iš jūsų sąskaitos sutartą dieną – kai tik suteiksite mums leidimą tai padaryti.

Ar galiu pakeisti savo grąžinimo datą?

Jei pasikeis jūsų mokėjimo data, susisiekite su mumis ir galėsime aptarti, ar grąžinti pinigus pagal naują mokėjimo datą.

Ar galiu atlikti vienkartinį grąžinimą?

Taip – jei norite sumokėti visą nesumokėtą likutį arba grąžinti įsiskolinimą, galite tai padaryti prisijungę prie savo internetinės paskyros ir spustelėdami mygtuką „Atlikti mokėjimą“. Taip pat galite atlikti bet kokio dydžio vienkartinį mokėjimą, paskambinę mums, o mes galime sumokėti telefonu.

Ką turėčiau daryti, jei negaliu grąžinti pinigų?

Jei nemanote, kad galėsite grąžinti pinigus, susisiekite kuo greičiau ir praneškite mums, mes mielai aptarsime jūsų galimybes.

Mes neimame jokių praleistų ar pavėluotų mokėjimų mokesčių, tačiau ne visi ir laiku atlikti mokėjimai gali turėti įtakos jūsų kredito balui, todėl geriausia, jei mus laikysitės.

Kaip pakeisti banko ar debeto kortelės duomenis?

Tiesiog paskambinkite mums ir mes jums tai pakeisime.

Ar galiu kreiptis dėl papildomos paskolos?

Apmokėję esamą paskolą, galite pretenduoti į kitą. Visoms paraiškoms taikomas kredito patikrinimas ir įperkamumo vertinimas.

Jei sumokėjote esamą paskolą, galite kreiptis per internetinį portalą „Dot Dot“. Tiesiog prisijunkite prie „Dot Dot“ internetinio portalo, pasirinkite skirtuką „Nauja paskola“ ir spustelėkite „Taikyti dabar“, kad pradėtumėte savo programą. Kai kuri jūsų išsami informacija jau bus užpildyta. Prieš tęsdami paraišką, patikrinkite, ar ji teisinga.

Ar galiu turėti daugiau nei vieną paskolą vienu metu?

Mes leidžiame klientams imti tik vieną „Dot Dot“ paskolą vienu metu – tai yra mūsų įsipareigojimo atsakingai skolinti dalis.

Ar galiu anksti sumokėti paskolą?

Taip, jei norite anksti sumokėti paskolą, galite tai padaryti naudodamiesi internetiniu portalu. Tiesiog prisijunkite, spustelėkite skirtuką „Atlikti mokėjimą“ ir pasirinkite „Sumokėti visą likutį“. Tada apskaičiuosite mokėtiną sumą ir galėsite sumokėti visą sumą.

Taip pat galite susisiekti su mumis ir mes jums pranešime apie negrąžintą paskolos likutį ir atsakysime į visus iškilusius klausimus.

Jūs galite turėti teisę į palūkanų nuolaidą; priklausomai nuo to, kiek sumokėjote iki šiol ir kiek lieka paskoloje.

Kaip atnaujinti savo kontaktinę informaciją?

Susisiekite su mumis ir mes pakeisime jūsų kontaktinę informaciją.

Kur galėčiau gauti patarimų dėl skolų?

Nacionalinė skola, „StepChange“ ir „Krikščionys prieš skurdą“ teikia nemokamą skolų konsultaciją. Arba galite kreiptis į vietinį „Citizens Advice Bureau“.

Ką turėčiau daryti, jei koronavirusas paveikė mano finansus?

Jei negalite grąžinti pinigų dėl koronaviruso, susisiekite su mumis kaip įmanoma greičiau ir mes su jumis ieškosime sprendimo.

Be to, galite gauti nemokamą ir nepriklausomą patarimą iš pinigų patarimų tarnybos.

Parašykite komentarą