FERRATUM GRUPĖ Vartojimo ir greitųjų paskolų emitentas savo veiklą Latvijoje pradėjo 2007 m. Sausio 29 d., Pradinis kapitalas siekė 300 tūkst. Latų (426 tūkst. Eurų). 2013 metais bendrovės apyvarta išaugo 32,9% iki 3,327 milijono eurų, tačiau pelnas padidėjo 11,73%, leidęs uždirbti 630,16 tūkstančio eurų. „Ferratum Group“ yra tarptautinė mikrokreditų įmonė. Be Latvijos filialo, jis veikia dar 22 pasaulio šalyse, įskaitant Naująją Zelandiją ir Kanadą. 2005 m. „Ferratum“ tapo pirmąja įmone, kuri skolinimo srityje įdiegė mobiliąsias technologijas, o paskolą buvo galima gauti išsiunčiant paprastą tekstinį pranešimą. Šiandien įmonė aptarnauja daugiau nei 3 milijonus klientų visose šalyse ir suteikia darbo daugiau nei 700 specialistų. Populiariausia paskolos prašymo vieta „Ferratum“ yra įmonės interneto svetainė – www.ferratum.lv. Svetainėje galite peržiūrėti visus paskolos pasiūlymus, kreiptis dėl jų, taip pat rasti informacijos apie paskolos sąlygas ir pačią „Ferratum“ įmonę. Kadangi puslapio dizainas yra patogus ir aiškus, viską, ko jums reikia, labai lengva rasti ir tai nėra problema. Norėdami susisiekti su „Ferratum“, galite paskambinti telefono numeriu – 66100023. Jei turite klausimų apie skolas ir jų grąžinimą, skambinkite telefono numeriu 66100028. Galite bendrauti elektroniniu būdu, rašydami el [email protected], skolas ir jų grąžinimo klausimus adresu [email protected]. „Ferratum Group“ svetainėje galima susisiekti su operatoriumi ir gauti informacijos pokalbyje internete. Bendruoti galima įmonės darbo laiku, darbo dienomis nuo 8:00 – 20:00, šeštadieniais nuo 9.00-18.00 val. Ir sekmadieniais nuo 10.00–18.00 val. Paskola ar kiti mokesčiai turi būti pervesti į „Swedbank“, „Nordea“ ar „Citadele“ banko sąskaitas, o tai leidžia išvengti tarpbankinių pervedimų mokesčių. Kitų bankų klientai turi pervesti pinigus į „Swedbank“ sąskaitą. „Ferratum Group“ puslapį taip pat galima rasti socialiniame tinkle „Facebook“.

„Ferratum Group“ siūlo 3 rūšių paskolas – greitąją paskolą, vartojimo paskolą ir kredito limitą. Tiek nauji, tiek esami klientai kredito limito paslaugoje gali pasiskolinti nuo 10 iki 2000 eurų. Kredito limito grąžinimo terminas yra iki 60 mėnesių. Vartojimo kreditą galima gauti nuo 50 iki 1500 eurų, grąžinimo terminas yra nuo 6 iki 12 mėnesių. Savo ruožtu trumpalaikę paskolą galima gauti nuo 10 iki 400 eurų, grąžinimo terminas yra nuo 15 iki 30 dienų. Palūkanos už kiekvieną paskolos rūšį apskaičiuojamos atskirai, įvertinant paskolos dydį ir grąžinimo terminą. Pirmąją trumpalaikę paskolą iki 350 eurų galima gauti nemokamai arba be palūkanų. Galima pratęsti trumpalaikių paskolų terminą. Tai galima padaryti du kartus mokant tam tikrą komisinį mokestį. Terminas gali būti pratęstas 15 kalendorinių dienų. Dėl paskolos galima kreiptis įmonės interneto svetainėje arba išsiunčiant tekstinį pranešimą tam tikru numeriu po registracijos svetainėje. Peržiūrėjus paraišką, jei teigiamas atsakymas, pinigai pervedami per 15 minučių.

Norėdami kreiptis dėl bet kokios rūšies paskolos, „Ferratum Group“ turi atitikti keletą sąlygų. Norėdami gauti greitą paskolą ir kredito limito paskolą, turite būti 20–75 metų nuolatinis Latvijos gyventojas, turintis atvirą banko sąskaitą viename iš Latvijos komercinių bankų ir aktyvų mobiliojo telefono ryšį. Vartojimo kredito paskola išduodama asmenims nuo 25 metų. Mokumą ir praeities rezultatus vertina įmonės specialistai, todėl neturėtų būti pavėluotų mokėjimų, įsiskolinimų ar blogos kredito istorijos. Registruojantis svetainėje būtina pateikti asmens duomenis, mobiliojo telefono numerį ir el. Pašto adresą. Kita informacija gaunama iš kreditų registro.