Finansinė laisvė ir kaip ją pasiekti

Kiekvieną dieną vis daugiau žmonių atsiduria didelėse skolose dėl kredito. Tada jie ieško būdų, kaip išbristi iš tos skolos, arba grąžindami savo paskolintas paskolas tam tikru būdu, arba konsultuodamiesi su kreditoriumi dėl paskolos grąžinimo sąlygų pakeitimo. Nors gali atrodyti, kad dauguma žmonių šioje situacijoje yra bedarbiai arba turi mažas pajamas, iš tikrųjų dauguma skolininkų yra tie, kurie uždirba gerą atlyginimą ir dirba gerose pareigose. Keista, ar ne? Jei turite pakankamai pinigų, kur yra geidžiama ir išsvajota finansinė laisvė? Tiesą sakant, tai pasiekti yra gana lengva, jūs tiesiog turite žinoti, kaip tai padaryti. Šiandien mes gyvename vartotojiškoje visuomenėje, o tai reiškia, kad gyvename pasaulyje, linkusiame pirkti, pirkti ir pirkti. Ir todėl vis sunkiau atsispirti visuomenės spaudimui ir nebūti šios kompanijos, kuri kasmet perka naujus mobiliuosius telefonus, dalimi, vien dėl to, kad tai yra naujausias modelis, kuris tiki, kad vien dėvėdamas naujausias mados tendencijas pasijausi geriau nei išorėje. išvaizda ir kas mano, kad didelis turtų kiekis juos pradžiugins. Net jei manote, kad negalite priklausyti šiai vartotojų visuomenei, pagalvokite dar kartą, nes tikrai nepirkote drabužių ar kitų dalykų vien todėl, kad jums jų reikia. Deja, tai reiškia, kad laikui bėgant visi rizikuojame per daug išleisti savo biudžetus ir įsiskolinti, nesvarbu, ar tai yra negrąžintos paskolos, ar tik kredito kortelių skolos. Taigi kyla klausimas, kaip mes galime užtikrinti, kad nepasiduotume šiems vartotojų visuomenės impulsams ir nepatektume į didžiules skolas? Manau, kad norint susilaikyti nuo pirkimo impulso, jums reikia aistros ir aistros, nes jei neturime tikslo ar aistros, kurią turėtume omenyje, tai mes darome save vis jautresnius įvairiems išoriniams impulsams ir jėgoms, o vienas iš jų leidžia pinigus, todėl mes galime lengvai patekti į žiurkėno ratą, vadinamą pinigų leidimu ir skolomis. Kaip apibrėžtumėte finansinę laisvę? Be abejo, daugelis žmonių sieja finansinę laisvę su didele pinigų suma, nes tiki, kad kuo daugiau uždirbi, tuo daugiau turi išleisti laisvų pinigų arba kiek pinigų šiuo metu turi savo banko sąskaitoje. Tačiau tai nėra mano finansinės laisvės apibrėžimas, nes manau, kad finansinė laisvė praktiškai neturi nieko bendra su tuo, kiek galite uždirbti, kad galėtumėte kuo greičiau išeiti į pensiją ir praleisti savo gyvenimą atsipalaiduodami tropiniame paplūdimyje. Finansinė laisvė, mano nuomone, gali būti pasiekta tik tada, kai dirbame ne tik tam, kad užsidirbtume pinigų, bet kad dirbtume po darbo, o uždirbtas atlyginimas yra tarsi premija. Jei dirbate darbą, kuriame nereikia galvoti apie darbo dieną greičiau, o į darbą einate kiekvieną dieną su jauduliu, jei jūsų darbas yra jūsų aistra, tai reiškia, kad radote teisingą gyvenimo kryptį, teisingą gyvenimo tikslą, o jūs esate finansiškai laisvas vien todėl, kad neskaičiuojate kiekvieno cento, kad galėtumėte greičiau skolinti, o dirbate todėl, kad mėgstate tai daryti, o uždirbamo atlyginimo suma tampa nereikšminga, tačiau tai, kad jūs gyventi tokį gyvenimą išryškėja ir dirba tą darbą, kuris tau patinka. Taigi, jei norite pasiekti finansinę laisvę, tam pasitelkite savo aistrą. Planuodami savo biudžetą ir tai, kiek dabartinio atlyginimo galite skirti taupymui, nepamirškite savo aistros, gyvenimo tikslo, net jei tai atrodo nepasiekiama, pavyzdžiui, persikėlimas į Australiją ar visiškas karjeros pasikeitimas. Ir iškart biudžetas atrodys daug lengvesnis, nes norite kuo greičiau pasiekti savo svajonę, todėl neturėsite prieštaravimo pervesti daugiau pinigų į savo taupomąją sąskaitą ir galbūt praleisti kiekvieną ryto kavą mėgstamoje kavinėje ar savaitiniame apsilankyme klube. Taigi visą laiką turėkite omenyje savo svajonę ir galėsite stebėtis, kaip staiga viskas įvyksta, ir jūs vis labiau artėjate prie tos svajonės įgyvendinimo.

Parašykite komentarą