Finansinė pagalba vienišoms motinoms Kalifornijoje „SingleMoms.ORG“ – pinigai, gyvenimas ir dar daugiau

Vienišoms motinoms gyvenimas gali būti labai sunkus. Jums tenka visas sunkus darbas, susijęs su vaikais, ir nėra su kuo pasidalinti našta. Jūs taip pat turite visų rūpesčių, o jei vaikai serga ar turi problemų mokykloje, viskas priklauso nuo jūsų.

Negana to, jei esate vieniša mama, galite būti pakliuvusi į neišvengiamą situaciją. Neturite pakankamai pinigų ir net negalite dirbti, nes negalite sau leisti vaikų priežiūros, kad galėtumėte išeiti į darbą. O galbūt jums reikia eiti į koledžą, kad gautumėte tuos egzaminus, kurie padės rasti geriau apmokamą darbą … bet ir švietimas kainuoja. Viskas panašu į bjaurų apžvalgos ratą, iš kurio, regis, negalima išlipti.

Vis dėlto yra gerų naujienų. Jei gyvenate Kalifornijoje, yra keletas jums sukurtų programų, kurios jums padės. Valstybė turi keletą pagalbos programų, į kurias galite pretenduoti, ir net jei pastebite, kad negalite dalyvauti kai kuriose iš jų, vietinės įmonės, bažnyčios ar net bendruomenės grupės gali suteikti jums reikalingą pagalbą.

Taigi, ką jūs turite žinoti, kaip surasti kokią pagalbą galima gauti Kalifornijoje, sužinoti, kas jums tinka, kaip kreiptis ir kaip ja pasinaudoti.

Finansinė pagalba

Pagalba dėl maisto, būsto ir kitų būtinų daiktų dažnai yra lengvesnė, nei gauti faktinę grynųjų pinigų dalijamąją medžiagą. Tačiau kartais tai padarys tik grynieji pinigai. Galbūt svarstėte paskolą „Payday“, tačiau atsipirkimo norma gali būti baudžiama. Dabar yra keletas paskolų iki atlyginimo, kurių atsipirkimo lygis nėra aukštas, tačiau būkite atsargūs, nes ten yra daug ryklių, kurie tiesiog nori iš jūsų greitai užsidirbti. Negalima imti paskolos, kurios negalėsite grąžinti per nustatytą laiką, nes tai tik dar labiau pablogins jūsų problemas.

Tada yra TANF … Laikina piniginė pagalba nepasiturinčioms šeimoms. Jie padeda nepasiturinčioms ir mažas pajamas gaunančioms šeimoms, vienišoms mamoms ir nėščioms moterims, tačiau yra sąrašas kriterijų, kuriuos turite atitikti, kad galėtumėte gauti pagalbą. Jų svetainėje yra visa išsami informacija apie tai, kaip gauti kvalifikaciją ir kaip kreiptis dėl pagalbos. Su jais galite susisiekti čia:

Net jei nerandate dalijimosi grynaisiais, pasidomėkite visais kitais būdais, kaip Kalifornijos valstija galėtų padėti vienišoms motinoms.

Pagalba maistui

Vienišos mamos turi sugebėti tiekti gerą ir sveiką maistą sau ir savo vaikams. Jei turite mažų vaikų ar kūdikių, arba esate nėščia ar maitinate krūtimi, dar svarbiau mokėti įdėti gerą maistą. stalo. Problema ta, kad tikrai geras maistas, pvz., Švieži vaisiai ir daržovės, pieno produktai ir kiti būtiniausi dalykai, gali būti brangus.

Kalifornijoje yra maisto antspaudų schema, kuri gali būti tik tai, kas jums gali padėti. Jei turite teisę … ir tikriausiai tol, kol esate vieniša mama, nėščia, maitinate krūtimi, turite mažas pajamas arba turite vaikų iki 5 metų, galite gauti valstybės vaučerius, kuriuos galite iškeisti į būtiniausius maisto produktus. Sužinokite daugiau čia:

Kalifornijoje taip pat yra maisto bankų. Paaukotas maistas skiriamas tiems, kuriems to reikia. Turint 41 maisto banką visoje valstijoje, yra tikimybė, kad jums yra pakankamai arti vieno. Apie maisto bankus Kalifornijoje ir kaip jais naudotis galite sužinoti čia:

Pagalba vaiko priežiūrai

Surasti patikimą ir prieinamą vaikų priežiūrą vienišai motinai gali būti toks galvos skausmas, kai negalima gauti daug pinigų. Geromis vaiko priežiūros paslaugomis geromis aplinkybėmis gali būti sunku pasirūpinti, ir tai dažnai brangu. Jei negalite sau leisti vaikų priežiūros, negalite įsidarbinti ar mokytis kolegijoje, kad pagerintumėte savo padėtį. Bet grįžti į darbą gali būti paprasčiau, nei pagalvoji, nes Kalifornija vienišoms mamoms siūlo pagalbą dėl vaiko priežiūros išlaidų.

Kalifornijoje „Calworks“ yra programa, į kurią turite atkreipti dėmesį, jei jums reikia pagalbos prižiūrint vaikus.

Tai laikina programa, skirta padėti patekti į geresnę vietą, kad galėtumėte sau leisti susimokėti už savo vaiko priežiūrą. Tai veiksmingai panaikina daugelio vienišų mamų atotrūkį.

Jei „Calworks“ negali jums padėti arba jei naudojatės schema ir dabar reikia pasirūpinti savimi, gali būti ir kitų sprendimų, kuriuos galite rasti vietoje. Tai gali padėti susipažinti su kitomis vienišomis kaimynystėje esančiomis mamomis, nes galbūt pavyks pasirūpinti vienas kito vaikais pagal rotacijos sistemą, ypač jei dirbate ar studijuojate ne visą darbo dieną. Kartais gali padėti ir jūsų bažnyčia ar religinė bendruomenė, nes daugelis turi savo vaikų priežiūros grupes, prieinamas nariams.

Pagalba sveikatos priežiūros srityje

Dar vienos išlaidos ir vienišų tėvų nerimas dažnai yra sveikatos priežiūra. Mes visi žinome, kad įmokos už sveikatos priežiūros politiką gali kainuoti žemę, ir gali būti neįmanoma rasti tokių grynųjų.

Jei jūsų pajamos tikrai mažos, „MediCal“ gali padėti. Tai pati Kalifornijos „Medicaid“ programa ir daugiau informacijos rasite čia:

Tačiau net jei uždirbate per daug, kad galėtumėte dalyvauti programoje, kitos pagalbos vis tiek galite rasti per „California Kids“. Yra mokestis, tačiau jis yra daug mažesnis nei daugumos ir jis padengia visus jūsų vaikų sveikatos poreikius, įskaitant odontologiją.

Pagalba būstui

Padorūs, saugūs namai yra absoliuti būtinybė. Nė viena motina neturėtų būti benamė, ir nors gero būsto atrodo neįmanoma rasti ar sau leisti, Kalifornijoje yra programų, kurios padės.

Kalifornijos būsto ir bendruomenės plėtros programa skirta tam padėti.

Tai gali padėti rasti tinkamą būstą savo šeimai, taip pat gali pasiūlyti nuomos subsidijas ir nuolaidų kuponus, jei norite įsigyti savo vietą. Žemiau pateikta nuoroda nukreipia jus į svetainę, kurioje rasite daugiau informacijos ir kaip susisiekti.

Pagalba švietimui

Geresnis išsilavinimas gali būti raktas, atveriantis duris į geresnę ateitį tiek jums, tiek jūsų vaikams, kai jie užaugs. Taigi, nesvarbu, ar jūs turite stoti į kolegijos kursą, ar jūsų vaikai, pasirengę išeiti į universitetą, turite rasti geriausias stipendijas, stipendijas ar valstybės finansuojamas programas.

Pirma, patikrinkite, ar turite teisę į FAFSA. Tai nemokama federalinės pagalbos studentams programa.

Pirmiau pateikta nuoroda nukreips jus į FAFSA svetainę, kurioje galėsite sužinoti apie tinkamumo kriterijus, atsisiųsti formą, gauti pagalbos ją užpildant ir atrasti kodus, kurių reikia norint kreiptis dėl pagalbos norimoje kolegijoje.

Atskiros mokyklos ir kolegijos gali siūlyti savo stipendijų schemas, todėl paklauskite. Jei nepaklausite, niekada nežinote, kokia pagalba galėjo būti jums prieinama. Norėdami padėti jums toliau, pažvelkite į Kalifornijos studentų pagalbos komisiją. Tai puikus šaltinis ieškant konkrečių valstybės dotacijų, stipendijų ir pagalbos tenkinant švietimo poreikius.

Galiausiai, net jei visa tai nepadės jums padėti, nepasiduokite. Dotacijas ir stipendijas galima gauti iš visų netikėtų šaltinių. Paklauskite vietoje, patikrinkite, ar jūsų religinė grupė, bažnyčia ar bendruomenė nesuteikia pagalbos, ar pažiūrėkite, ar yra koks nors turtingas vietinis asmuo, pasirengęs ištiesti ranką. Ieškokite internete ir apžiūrėkite viską, pradedant didelėmis tarptautinėmis kompanijomis, baigiant mažesnėmis vietinėmis kompanijomis ir net įžymybėmis.

Jei turite darbdavį, sužinokite, ar jie gali padėti. Net ir nedidelė pagalba padengiant švietimo išlaidas gali labai padėti.

Transporto pagalba

Vairuoti automobilį gali būti per brangu, jei esate vienišas tėvas ir gaunate ribotas pajamas. Taksi taip pat kainuoja daug pinigų, todėl daugumai vienišų mamų galiausiai teks naudotis viešuoju transportu. Jei gyvenate mieste, CALTRANS

teikia prieinamą transportą, bet jei gyvenate šalyje, jums bus daug sunkiau įveikti. Esant tokioms aplinkybėms, pabandykite išsiaiškinti, ar galite apsikeisti malonėmis su kaimynu, todėl galbūt jie gali jums padėti susisiekti mainais už mažą vaiko auklėjimą ar panašiai.

Kalifornija yra puiki valstija gyventi, kur saulės klimatas ir aukšta gyvenimo kokybė. Tačiau tai taip pat yra viena iš brangiausių valstybių, taigi, jei esate vieniša motina, turinti mažas pajamas, tai gali apsunkinti išgyvenimą, nebent gausite jums reikiamą pagalbą. Norėdami rasti tą pagalbą, naudokite aukščiau pateiktą informaciją.

If you single moms have any more information about assistance programs of any sort for residents of California, pleas share them in the comment section.

Parašykite komentarą