Finansiniai atsiliepimai – skundai compeuro.lv

SIA ”Finanza” (Reg. Nr. 40103413280) yra skolinimo įmonė, siūlanti greituosius ir ilgalaikius kreditus. Įmonė buvo įkurta 2011 m. Gegužės 6 d. Pastaraisiais metais „Finanza“ apyvarta augo, ir šiuo metu pagal grynąją apyvartą „Finanza“ pagal šį rodiklį gali būti užimta 20655 vietoje tarp visų Latvijos bendrovių. „Finanza“ savo veiklą pradėjo turėdama 300 tūkstančių eurų įstatinį kapitalą. Per visą savo gyvavimo laikotarpį ši kredito įstaiga veikė tik Latvijos teritorijoje, o tai rodo, kad ji tikrai galėtų būti naudingesnė ir patikimesnė Latvijos vartotojams. Šis kreditorius yra Latvijos nebankinių skolintojų asociacijos (LNKA) narys. Tai reiškia, kad „Finanza“ svetainėje galima rasti LNKA ženklą su užrašu „Atsakingas skolintojas“. Kaip ir 11 kitų kreditorių prekių ženklų Latvijoje, „Finanza“ yra įsipareigojusi sąžiningai tarnauti savo klientams, kad rūpintųsi pramonės plėtra. Šis paskolos davėjas taip pat pasirašė Geros praktikos standartą ir susitarė dėl Klientų chartijos, kurioje išreiškiamas asociacijos narių geros valios įsipareigojimas dėl paskolų be palūkanų klientams išdavimo. Finansininko vardas dažniausiai žinomas tik greitųjų paskolų srityje, tačiau tai tikrai nepablogina jo nei kiti nebankiniai skolintojai. Labai geras šios įmonės privalumas yra darbo laikas. Paskolos paraiškos priimamos ir tvarkomos 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Savo ruožtu pinigų pervedimai darbo dienomis atliekami nuo 9–20 val. vakare ir savaitgaliais nuo 11–16 val. po pietų. Kaip ir visos kredito bendrovės, ši turi savo svetainę – www.finanza.lv. Ši labai drąsiai nuspalvinta svetainė leidžia klientams greitai kreiptis dėl paskolos, naudojant paskolos skaičiuoklę ir paraiškos formą. Šioje svetainėje, atrodo, mažai informacijos apie pačią įmonę, tačiau galite rasti daug informacijos apie patį paskolos procesą, pavyzdžiui, kokios yra paskolos gavimo sąlygos. Norėdami kreiptis dėl paskolos, turite užsiregistruoti. Apsvarstoma profilio sauga, nes visi duomenys saugomi įmonės duomenų bazėje ir kiekvienas profilis yra apsaugotas slaptažodžiu. Norėdami užmegzti ryšį su „Finanza“ atstovais, galima paskambinti telefono numeriu 25442220, taip susisiekdami su „Finanza“ klientų aptarnavimo centru. Jei norite tai padaryti elektroniniu būdu, galite parašyti el. Laišką [email protected]. Jei jums reikia skubios pagalbos ar bet kokios informacijos, taip pat galite bendrauti internetu per „Skype“ (finanza.lv). Ši kredito įstaiga neturi filialo, tačiau jos juridinis adresas yra Hospitāļu gatvė 5A, Ryga, LV-1013. Norint užregistruoti ar grąžinti paskolą, pinigus galima pervesti į bet kurią Latvijos banko sąskaitą, kuri yra naudingiausia klientui. „Swedbank“ – LV73HABA0551031362295, „SEB banka“ – LV38UNLA0050017020272, „Citadele“ – LV05PARX0013131320001 arba „DnB Nord“ – LV90RIKO0002013208265. Kelios banko sąskaitos reiškia, kad nereikės mokėti tarpbankinio pavedimo mokesčio, kai pervedate pinigus į tą pačią banko sąskaitą. „Finanza“ taip pat galima rasti socialiniuose tinkluose „Facebook“, „Twitter“ ir „draugiem.lv“. Bendrovės draugiem.lv puslapis turi daugiau nei 600 sekėjų ir beveik 700 vartotojų mane pastūmėjo „Facebook“ portale „man tai patinka“.

„Finanza“ siūlo dviejų rūšių paskolas – greitas paskolas ir paskolas, kurių grąžinimo terminas ilgesnis. Greitos paskolos suma pirmajai paskolai gali būti nuo 40 iki 200 eurų. Galima gauti pakartotinę paskolą 40–700 eurų. Greitųjų paskolų grąžinimo terminas yra nuo 7 iki 30 dienų. Ilgalaikės paskolos svyruoja nuo 300 iki 1 000 eurų, o grąžinimo laikotarpis yra nuo 3 iki 12 mėnesių. Demonstruodama lojalumą „Finanza“, ji savo nuolatiniams klientams, susisiekdama su „Finanza“ atstovais, siūlo pasiskolinti pinigų didesnėmis sumomis iki 3 metų. Palūkanos skaičiuojamos atskirai už kiekvieną paskolą. Jei reikia pratęsti paskolos grąžinimo terminą, tuomet tai galima padaryti įmonės tinklalapyje pasirinkus variantą pratęstas 7, 14 ar 30 dienų. Šios paslaugos kaina priklauso ir nuo paskolos dydžio.

Išsiuntę paskolos paraišką, atsakymą galite gauti per 30 minučių. Teigiamo atsakymo atveju pinigai pervedami į sąskaitą per 1-3 dienas. Norint gauti paskolą iš „Finanza“, turi būti įvykdytos kelios sąlygos. Turi būti nuo 20 iki 70 metų. Turite būti Latvijos pilietis arba nepilietis, turintis leidimą nuolat gyventi. Būtinas deklaruotos ir faktinės gyvenamosios vietos adresas Latvijoje bei nuolatinis mobiliojo telefono ryšys. Turi turėti sąskaitą bet kuriame Latvijos komerciniame banke. Neturi būti jokių vėluojančių paskolų mokėjimų ar įsiskolinimų nė vienai kredito bendrovei ir nereikia teikti nuolatinio pajamų šaltinio.

Parašykite komentarą