Finansų pramonė sudaro beveik pusę „Romney“ palankių super PAC aukų – Viešojo sąžiningumo centras

Įvadas

Julianas Robertsonas matytas čia su savo žmona Josie šioje nedatuotoje nuotraukoje. (AP)

Praėjusią vasarą rizikos draudimo fondų pradininkas Julianas Robertsonas įnešė maksimalų 2500 USD indėlį į Mitto Romney kampaniją dėl respublikonų prezidento kandidatūros. Turėdamas grynąją vertę kažkur į šiaurę nuo 2 milijardų dolerių, atrodė, kad jis galėtų padaryti daug daugiau.

Ačiū Aukščiausiajam Teismui „Citizens United“ sprendimą jis padarė.

Robertsonas skyrė 1,25 milijono dolerių „Restore Our Future“ – superiniam PAC, kuris vykdė negailestingą reklaminę kampaniją, apiplėšusią Romney priešininkus. Tai 500 kartų viršija jo indėlį birželį.

Robertsonas nėra vienas. Iš užpuolimo PAC surinktų 43,2 mln. USD 20,5 mln. USD, arba 48 proc., Sudarė finansų pramonės aukotojai, rodo Viešosios sąžiningumo centro atlikta Federalinės rinkimų komisijos duomenų analizė.

Mažiausiai 13,5 mln. Dolerių skyrė privataus kapitalo įmonės (7 mln. USD) ir rizikos draudimo fondai (6,5 mln. USD), o didžiąją dalį likusių lėšų skyrė investiciniai bankai ir kiti turto valdytojai. Remiantis analize, vadinamieji „ne bankų skolintojai“, vykdantys parduotuvių grynųjų pinigų ir skolinimo operacijas, suteikė super PAC 437 500 USD.

„Atkurk mūsų ateitį“ yra geriausiai finansuojama iš super PAC, remiančių kandidatus į prezidentus 2012 m. Rinkimuose. Remiantis FEC įrašais, super PAC vasario mėnesį uždarė su 10,5 milijono dolerių grynaisiais, daugiau nei Romney kampanija.

Buvęs privataus kapitalo valdytojas Romney nori panaikinti Doddo-Franko Volstryto reformos ir vartotojų apsaugos įstatymą ir teigė, kad jis nepritaria tam, kad būtų panaikinta mokesčių spraga, padėjusi privataus kapitalo ir rizikos draudimo fondų valdytojams per daugelį metų tapti labai turtingais. .

Finansų sektoriaus bendra įmokų procentinė dalis būtų didesnė, jei ne namų statytojas ir ilgametis respublikonų aukotojas Bobas Perry, kuris vasario mėn. Skyrė 3 mln. USD „Super PAC“ ir padidino 4 mln. USD.

Romney kovojo su suvokimu, kad jis neturi ryšio su darbininkų klasės amerikiečiais. Jo superinio PAC aukotojų sąrašas nedaug padės; vidutinis įnašas buvo šiek tiek daugiau nei 83 000 USD.

Aukštasis teismas keičia žaidimą

2010 m „Citizens United“ Aukščiausiojo teismo sprendimu buvo sukurta superinė PAC, kuri gali priimti neribotas korporacijų, profesinių sąjungų ir turtingų asmenų aukas ir naudoti lėšas reklamos ir kitoms kampanijos išlaidoms apmokėti, jei tik jie nederina veiksmų su kandidatais.

Apsidraudimo fondai yra privatūs, iš esmės nereguliuojami investiciniai fondai, kuriuos paprastai prižiūri vienas valdytojas ir kurie paprastai prieinami tik didelės vertės investuotojams, pavyzdžiui, turtingiems asmenims, privatiems bankams, pensijoms, įmonių iždams ir fondams. Privataus kapitalo bendrovės yra labiau praktinės, tačiau taip pat dažniausiai nereguliuojamos ir pritraukia to paties tipo investuotojus.

Firmos ir jų prekybos asociacijos pritaria Romney nuomonei, kad Dodd-Frankas turėtų būti panaikintas. Investicijų valdytojai taip pat nori įsitikinti, kad „priskirtos palūkanos“, sudarantys didelę jų, kaip ir Romney, pajamų dalį ir toliau yra apmokestinamos taikant nedidelį 15 procentų kapitalo prieaugio tarifą.

Romney priešinosi grynųjų palūkanų apmokestinimo pokyčiams, kai jis vadovavo 2007 m., Nors dabartinė jo padėtis nėra tokia aiški.

„Romney“ yra geriausias vertybinių popierių ir investicijų pramonės pasirinkimas. Jo kampanijai buvo skirta 6,8 mln. JAV dolerių, o prezidentas Barackas Obama buvo toli gražu ne didesnis kaip 2,3 mln. JAV dolerių, pranešė Reaguojančios politikos centras. „Obama“ puoselėjantis „Super PAC“, „Priorities USA Action“, iš pramonės surinko 175 000 USD.

Volstryto investicinio banko „Goldman Sachs“ darbuotojai super PAC skyrė 670 000 USD. Reaguojančios politikos centro duomenimis, „Goldman“ darbuotojai pačiai „Romney“ kampanijai skyrė daugiau nei 535 000 USD – didžiausią sumą, kurią įnešė darbuotojai iš vienos įmonės.

Nei „Romney“ kampanija, nei „Atkurkite mūsų ateitį“ neatsakė į prašymus pakomentuoti šią istoriją.

Geriausi donorai

Robertsonas yra dabar jau nebeveikiančio „Tiger Management Corp“ įkūrėjas. Dabar išėjęs į pensiją jis investuoja tiesiogiai į kitus rizikos draudimo fondus ir turi „Tigro jauniklių“ tinklą – rizikos draudimo fondų valdytojus, kuriuos jis globojo, kol jie nukirto dantis „Tiger Management“.

Jis yra dosnus filantropas, įkeisdamas daugiau nei pusę savo turto pagal Billo Gateso ir Warreno Buffetto „Giving Pledge“ – labdaros pastangas, skirtas pelnyti milijardierių paramą. Jis taip pat finansuoja daugiau nei 30 stipendijų studentams Duke’o universitete ir Šiaurės Karolinos universitete Chapel Hill, jo alma mater.

Iš daugiau nei 3 mln. USD federalinių įnašų, kuriuos Robertsonas skyrė nuo 1996 m., 2,9 mln. USD atiteko respublikonams ir respublikonų komitetams. Nepavyko susisiekti su Robertsonu dėl šio straipsnio komentaro.

Tarp kitų septynženklių aukotojų yra Edvardas Conardas, kuris iš pradžių aukojo milijoną dolerių pavadinimu „W Spann LLC“. Conardas yra buvęs Romney įkurtos privataus kapitalo bendrovės „Bain Capital“ generalinis direktorius.

Dabartiniai ir buvę „Bain Capital“ vadovai ir jų šeimos skyrė mažiausiai 3,1 milijono dolerių „Atkurti mūsų ateitį“, įskaitant du namų ūkius, įnešusius milijoną ar daugiau.

Conardas pasirodė po to, kai daugybė žiniasklaidos priemonių iškėlė klausimus apie „W Spann LLC“ teisėtumą. Nepavyko susisiekti su Conard.

Paulas Singeris, dar vienas milijono dolerių aukotojas, yra rizikos draudimo fondo „Elliott Management“, valdomo 19 mlrd. Dainininkas, kurio grynoji vertė yra maždaug 1 milijardas dolerių, dalį savo turto uždirbo pirkdama skolas, kurias turi skolos šalys, įskaitant Peru ir Kongo Respubliką, ir paduodant jas į teismą.

Dainininkas yra fiskalinis konservatorius ir atviras federalinio rezervo kritikas. Bet jis nebijo nesutikti su Respublikonų partijos socialiniais konservatoriais. Jis taip pat palaiko gėjų teises ir buvo pagrindinis Niujorke vykusios gėjų santuokos įteisinimo kampanijos rėmėjas.

„Elliott Management“ atstovas, kuris buvo susipažinęs su Singerio aukojimu, nekomentuos aukos.

Jonas Paulsonas buvo ankstyvasis milijono dolerių aukotojas. Jis yra rizikos draudimo fondo, valdomo 22 mlrd. USD, įkūrėjas. Per nuosmukį jis uždirbo 15 mlrd. Dolerių, parduodamas trumpalaikių hipotekinių paskolų, pagal daugybę naujienų. Su juo taip pat nepavyko susisiekti.

Robertas Merceris, dar vienas milijono dolerių aukotojas, yra Manhatane įsikūrusio rizikos draudimo fondo „Renaissance Technologies“ prezidentas ir generalinis direktorius. NRA narys ir Long Ailendo gyventojas Merceris 2011 m. Uždirbo 125 mln. Dolerių, užimdamas 16 vietą tarp rizikos draudimo fondų valdytojų, skelbia „Forbes“. Jis dažnai prisideda prie respublikonų kandidatų ir priežasčių, visų pirma paaukodamas daugiau nei 640 000 USD Amerikos susirūpinusiems mokesčių mokėtojams.

Nors jis pirmiausia aukoja respublikonų kandidatams, įskaitant atstovą Johną Boehnerį (Ohajo valstija) ir senatorių Patą Toomey (RPA), jis taip pat dovanojo senatoriui Chuckui Schumeriui (DN.Y.) ir buvusiam senatoriui Chrisui Doddui. , D-Conn., Be kita ko. Mercerui nepavyko pakomentuoti.

Teisės aktų leidybos prioritetai

Doddo ir Franko finansų reformos įstatymas reikalauja, kad investicijų patarėjai, valdantys daugiau nei 150 mln. USD vertės turtą, registruotųsi SEC. Įmonės turi pateikti pagrindinę informaciją apie savo organizacinę struktūrą, asmenis, kurie atlieka pagrindinius vaidmenis, klientų tipus, kuriems pataria, ir visus interesų konfliktus. Registruojantis taip pat atsiranda galimybė staigiai tikrinti SEC.

Investicijų valdytojai priešinasi Doddo-Franko dalims, nes tai kelia pavojų jų verslo modeliui, sakė Kornelio universiteto korporacinės teisės profesorė Lynn Stout. “Daugelis žmonių abejoja, ar šis ekonomikos sektorius iš tikrųjų yra socialiai naudingas”, – sakė ji.

Tačiau neabejotinai buvęs Romney buvusių kolegų širdžiai ir piniginėms klausimas kelia susidomėjimą.

Rizikos draudimo fondų ir privataus kapitalo valdytojai neuždirba pinigų kaip dauguma dirbančių žmonių. Jie gyvena iš pelno, gauto iš valdomų investicijų. Tai laikoma „kapitalo prieaugiu“ ir apmokestinama maksimaliu 15 procentų tarifu. Jei šios pajamos būtų apmokestinamos taip pat, kaip ir pajamos, norma galėtų siekti net 35 procentus.

Palyginti neaiškus klausimas tapo didele naujiena, kai Mittas Romney, kuris naudojasi palūkanų normos taisykle, paskelbė savo mokesčių deklaracijas, kurios parodė, kad už 2010 ir 2011 metus sumokėjo apie 14 procentų mokesčio tarifą.

Naujuoju prezidento Baracko Obamos pelno mokesčio planu, kuris buvo pristatytas vasario 23 d., Laikomos palūkanos būtų laikomos uždirbtomis pajamomis. Abiejuose Kongreso rūmuose taip pat yra pasiūlymų tą patį padaryti broliams senatui Carlui Levinui ir Michailui Sanderiui Levinui.

Privataus kapitalo grupės, įskaitant „Bain“, ir rizikos draudimo fondai, siekė, kad šis pokytis neįvyktų. 2011 m. Tvarkomų fondų asociacija išleido 4 milijonus dolerių lobizmui, privataus kapitalo augimo kapitalo taryba išleido 2,2 milijonus dolerių, o Nacionalinė rizikos kapitalo asociacija – 2,5 milijono dolerių.

Privačiojo kapitalo augimo kapitalo tarybos pirmininkas Douglasas Lowensteinas siūlomą statuso pakeitimą apibūdino kaip „baudžiamąjį 157 proc. [that] pakenks toms įmonėms, kurioms labiausiai reikia kapitalo, kad išlaikytų ar sukurtų darbo vietas ir paskatintų augimą “.

Romney atlyginimo dienos skolintojai?

„Atkurti mūsų ateitį“ taip pat pasinaudojo nebankiniai skolintojai, teikiantys paskolą iki atlyginimo, nuosavybės teises ir teikiantys čekių gryninimo paslaugas. Doddas-Frankas nustato federalinę šių skolintojų priežiūrą.

„Kredito davėjai iki atlyginimo yra visiškai valdomi CFPB (Vartotojų finansinės apsaugos biuro), taip pat kaip ir didieji bankai“, – sakė Edas Mierzwinskis, JAV PIRG vartotojų programos direktorius. „Ir tai labai svarbi galia, todėl atlyginimų dienos skolintojai nemėgsta CFPB“.

Rod Aycoxas iš „Loan Max“ ir jo vardinių paskolų bendrovė „Select Management Resources“ skyrė 200 000 USD super PAC. Jo įmonė teikia nuosavybės teises, kai paskolos gavėjas paverčia savo automobilio nuosavybę kaip įkaitą ir gauna paskolą už labai dideles palūkanas, paprastai pagrįstas automobilio verte.

Las Vegase įsikūrusi „REBS Inc.“ paaukojo 25 000 USD „Atkurti mūsų ateitį“, nurodydama adresą Las Vegaso prekybos centre. Valstybiniai dokumentai rodo, kad REBS prezidentas yra atlyginimų dienos skolintojų tinklo „Check City“ įkūrėjas ir prezidentas Jamesas Marchesi. Vienas iš jų turi tą patį adresą kaip REBS Las Vegaso prekybos centre.

Marchesi taip pat yra Amerikos finansinių paslaugų centrų (FiSCA), nacionalinės prekybos asociacijos, skirtos nebankiniams subjektams, teikiantiems finansines paslaugas, pvz., Paskolos iki atlyginimo, pinigų pervedimai ir čekių grąžinimai, valdyboje. Su juo nepavyko susisiekti.

„Jones Management Services“, kuriai vadovauja Allanas Jonesas, skyrė 35 000 USD. Jis taip pat yra vieno didžiausių šalies paskolų davėjų „Check into Cash Inc.“ generalinis direktorius.

Paskolos iki atlyginimo, taip pat žinomos kaip avansai iki atlyginimo, yra trumpalaikės paskolos, užtikrintos prieš kitą skolininko darbo užmokestį. Remiantis Atsakingo skolinimo centro duomenimis, šios paskolos dažnai patenka į skolininkų skolinimosi ir didelių palūkanų ciklą, kuris vidutiniškai siekia apie 400 proc.

Kiti skolintojai, kurie davė pinigų atkurti mūsų ateitį, yra bendruomenės pasirinkimas …

Parašykite komentarą