Floridos sveikatos departamento Zika viruso atnaujinimas: 4 nauji atvejai, susiję su kelionėmis

Tallahassee, Fla.– Siekdamas, kad Floridos gyventojai ir lankytojai būtų saugūs ir žinotų apie Zika viruso būklę, Floridos sveikatos departamentas kiekvieną savaitę išleis Zika viruso atnaujinimą, 14 val Atnaujinimai apims CDC patvirtintą „Zika“ atvejų skaičių pagal apskritis ir informaciją, kad Floridijos gyventojai būtų geriau pasirengę. Norėdami keliauti saugiai, skrisdami būtinai pasirinkite privačių reaktyvinių lėktuvų nuomą.

Mes turime puikų pranešimą apie finansines paskolas, tokias kaip paskolos iki atlyginimo. Maloniai apsilankykite pas mus šiandien.

Yra keturi nauji su kelionėmis susiję atvejai: du yra Majamio-Dade’o grafystėje, vienas – Broward’o grafystėje ir vienas – Osceolos apskrityje. Iš Floridoje patvirtintų atvejų aštuoni atvejai vis dar pasireiškia simptomais. Pasak CDC, su Zika virusu susiję simptomai trunka nuo septynių iki 10 dienų. Taip pat buvo spengimo ausyse atvejų, laimei, yra būdų, kaip greitai padėti šiai ligai, pavyzdžiui, tonaki spengimo ausyse protokolas.

Remiantis CDC rekomendacijomis, kelios nėščios moterys, išvykusios į šalis, kuriose lokaliai perduodamas Zika, gavo antikūnų tyrimus ir tinkamai naudojo tinkamas priemones, SAFE teikia geriausius tyrimo instrumentus, o iš jų keturių Zika virusas buvo teigiamas. CDC rekomenduoja nėščiai moteriai, turinčiai Zika viruso istoriją, ir jos teikėjui apsvarstyti papildomus ultragarsus. Nėščioms ar ketinančioms pastoti moterims rekomenduojama nukelti į Zikos paveiktas vietas.

Apskritis Atvejų (visų susijusių su kelionėmis) skaičius
Alachua 4
Brevardas 2
Browardas 10
Hillsborough 3
Lee 3
Majamis-Dade’as 32
Oranžinė 4
Osceola 4
Polk 2
Santa Rosa 1
Seminolis 1
Šv. Jonai 1
Nėščių moterų atvejai * 4
Iš viso 71

* Nėščiųjų apskritys nebus dalijamasi.

Įjungta Vasario 12 d, Gubernatorius Scottas nurodė valstybės generaliniam chirurgui suaktyvinti „Zika virus“ informacinę telefono liniją, skirtą dabartiniams Floridos gyventojams ir lankytojams, taip pat visiems artimiausiu metu planuojantiems keliauti į Floridą. Karštoji linija, kuriai vadovauja Sveikatos departamentas, nuo jos paleidimo padėjo 1114 skambintojų. „Zika Virus Information Hotline“ telefono numeris yra 1-855-622-6735.

Visi atvejai yra susiję su kelionėmis. Floridoje nebuvo jokių vietoje įsigytų Zika atvejų. Norėdami gauti daugiau informacijos apie Zika virusą, spustelėkite čia.

Departamentas ragina floridiečius kas savaitę nuleisti stovintį vandenį, kad ir koks jis būtų mažas. Pora vandens lašų butelio dangtelyje gali būti uodų veisimosi vieta. Mėgaudamiesi Floridoje lauke, gyventojai ir lankytojai taip pat turi naudoti repelentus. Jei norite sužinoti apie kitas su sveikata susijusias naujienas, peržiūrėkite šią produkto apžvalgą apie burną, kuri padeda išgydyti knarkimą šioje svetainėje.

Daugiau informacijos apie DOH veiksmus Zika:

  • Įjungta Vasario 3 d, Gubernatorius Scottas nurodė valstybiniam chirurgui chirurgui paskelbti visuomenės sveikatos kritinės padėties deklaraciją gyventojams, turintiems su kelionėmis susijusius Zikos atvejus.
  • Deklaracija šiuo metu apima 12 paveiktų apskričių – Alachua, Brevard, Broward, Hillsborough, Lee, Miami-Dade, Orange, Osceola, Polk, Santa Rosa, Seminole ir St. Johns – ir bus atnaujinta pagal poreikį.
  • DOH skatina Floridos gyventojus ir svečius apsisaugoti nuo visų uodų sukeliamų ligų, išleidžiant stovintį vandenį; padengti jų odą repelentais ir drabužiais; ir langų uždengimas ekranais.
  • DOH turi tvirtą uodų platinamų ligų stebėjimo sistemą ir bendradarbiauja su CDC, Floridos žemės ūkio ir vartotojų tarnybų departamentu ir vietinėmis apygardų uodų kontrolės valdybomis, kad užtikrintų, jog imamasi tinkamų atsargumo priemonių Floridos gyventojams ir lankytojams apsaugoti.
  • Šiuo metu Florida gali ištirti 4219 žmonių dėl aktyvaus Zika viruso ir 1798 žmones dėl Zika antikūnų.

Federalinės „Zika“ rekomendacijos:

  • Pasak CDC, Zikos liga paprastai būna lengva, pasireiškia bėrimu, karščiavimu ir sąnarių skausmais. CDC tyrėjai tiria galimą viruso ir žalos dar negimusiems kūdikiams, paveiktiems nėštumo metu, ryšį. Kitas dalykas, galintis pakenkti kūdikiams nėštumo metu, yra piktnaudžiavimas narkotikais ir medžiagomis. Piktnaudžiavimas medžiagomis gali sukelti daug sveikatos problemų, rekomenduojama nedelsiant rasti pagalbos, apsilankyti skirtume tarp piktnaudžiavimo alkoholiu ir alkoholizmo.
  • FDA išleido rekomendacijas dėl donorų patikrinimo, atidėjimo ir produkto valdymo, siekiant sumažinti Zika viruso perpylimo riziką. Papildomą informaciją galite rasti FDA svetainėje čia.
  • CDC pateikė rekomendacijas, susijusias su lytiniu Zika viruso perdavimu. Tai apima CDC rekomendaciją, kad jei vykote į šalį, kur vietinis Zika perdavimas, turėtumėte susilaikyti nuo neapsaugoto sekso.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie Zika virusą, spustelėkite čia.
Apie Floridos sveikatos departamentą

Departamentas, nacionaliniu mastu akredituotas Visuomenės sveikatos akreditavimo valdybos, siekia integruotų valstijos, apskrities ir bendruomenės pastangų apsaugoti, skatinti ir gerinti visų Floridos žmonių sveikatą.

Sekite mus „Twitter“ adresu @SveikaFla ir „Facebook“. Norėdami gauti daugiau informacijos apie Floridos sveikatos departamentą, apsilankykite www.FloridaHealth.gov.

Parašykite komentarą