Galimybių įskaitymas / atsiliepimai ir skundai

Paskola „Opportunity“ yra viena labiausiai patyrusių nebankinių skolintojų Latvijoje. Ji siūlo vartojimo paskolas be užstato ir užstato, o paskolą galima gauti per vieną dieną. Vartotojo kredito pasirinkimą ypač vertins elektroninio parašo vartotojai, nes paskolos davėjas naudoja naujausias technologijas, kad palengvintų kredito suteikimo procesą.

Paskolos grąžinimo terminas yra lankstus, o klientams, turintiems pakankamą mokumą, yra gana didelis kredito limitas. Papildomos naudos yra žemos palūkanų normos ir aukšti skolininkų aptarnavimo standartai.

Gaukite pinigų iš galimybės kredito

Paskolos pasirinkimas siūlo šias kreditų rūšis:

Vartojimo kreditas:

 • paskolos suma nuo 500 € iki 5000 €;
 • kredito terminas nuo
  iki
  ;
 • paraiškos apdorojimas per kelias minutes;
 • fiksuota palūkanų norma.

Kodėl verta rinktis paskolos variantą?

Palyginti su kitais ne bankų skolintojais, vartojimo kredito paskolos palūkanos yra mažesnės – tik 3,51 proc. Dėl to bendra grąžinimo suma yra mažesnė, net jei pasirenkate ilgą grąžinimo laikotarpį ir nedidelius mėnesinius mokėjimus. Bet jei mokumas yra pakankamas, galite padengti skolas per mėnesį ir per mažai sumokėti.

Svarbus „Opportunity Credit“ privalumas yra licencijuotas verslas ir saugus skolinimasis. „Opportunity Credit“ veikia pagal Vartotojų teisių apsaugos centro gaires ir Latvijos alternatyvių finansinių paslaugų asociacijos kokybės standartus. Jie užtikrina skolininkų teisių apsaugą ir atviras kredito sąlygas.

Kaip kreiptis dėl paskolos paskolos?

Kreiptis dėl pasirinkimo paskolos yra šiek tiek sudėtingiau nei kitiems nebankiniams skolintojams, tačiau apskritai tai užtrunka labai mažai laiko. Be to, atsižvelgiant į tai, kad „Opportunity Credit“ kredito sąlygos yra palankios, paraiškų teikimo sistema negali būti laikoma trūkumu. Norėdami gauti paskolą, jums reikės:

 • užpildyti paskolos paraišką skolintojo svetainėje;
 • prie paraiškos pridėti banko sąskaitos išrašą už paskutinius 6 mėnesius;
 • sumokėti 0,10 euro registracijos mokestį;
 • patikrinkite savo el. paštą, į kurį bus išsiųsta kredito sutartis;
 • pasirašyti kredito sutartį elektroniniu parašu, skolintojo biure arba gavus sutartį su kurjeriu (paslauga gali naudotis skolininkai, esantys už Rygos).

Kreditas bus jūsų žinioje
. Patogiausia naudoti el. Parašą, nes tokiu atveju galite kreiptis dėl paskolos, pasirašyti sutartį ir gauti pinigų neišeidami iš namų.

Parašykite komentarą