Garantuotos paskolos iki atlyginimo tiesioginiai skolintojai

Jeigu garantuota paskola skamba per gerai, kad būtų tiesa, tikriausiai taip yra. Garantuotos paskolos pasiūlymo idėja yra privilioti jus kreiptis. Tai nėra garantuota, ir jūs turėsite gyventi su rezultatu, nesvarbu, ar esate priimtas, ar atmestas. Tiesą sakant, neįmanoma gauti paskolos su garantuotu patvirtinimu. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kodėl neįmanoma rasti garantuotų paskolų, gautų iš tiesioginių skolintojų, ir kodėl skolintojai vis tiek reklamuoja produktą, kaip jis yra tikras.

Ar nesiryžta kreiptis dėl paskolos?

Vadindami tai a garantuota paskola tikriausiai yra būdas priversti jus kreiptis. Šis produktas dažnai skirtas vartotojams, kurie nesiryžta kreiptis dėl paskolos. Jie gali turėti blogų kreditų ir žinoti, kad jei jie kreipiasi, daugeliu atvejų jie bus atmesti. Kita vertus, garantuota paskola atrodo puikiai, nes tai rodo, kad patvirtinimas bus automatinis. Deja, tai gana toli nuo tiesos.

Tiesa ta, kad kai kreipiatės dėl paskolos, paskolos davėjas patikrina jūsų kreditą, o jei jūs turite teisę, jis paskolina jums pinigus. Kredito agentūroms pasakoma tiek daug, o jūsų kredito balas gali būti teigiamas. Deja, kai jūsų kredito paraiška dėl kokių nors priežasčių yra atmetama, kredito biuras gali jus už tai sumokėti. Jūs galite gauti mažesnį balą, jei pateiksite tiesiog paraišką. O tai reiškia, kad nėra tokio dalyko kaip paskolų čekių ar garantuotų paskolų.

Argi tai nesąžininga? Jūs sąžiningai kreipėtės dėl paskolos, o sistema jums nepavyko, o dabar jie jums pakabina rezultatus. Jūs nesiskolinote nė cento, tačiau kentėjote.

Minkšti tyrimai

Kai kuriais atvejais skolintojas gali naudoti lengvatinį kreditą ar paklausimą. Anot „Investopedia“, švelnus traukimas yra toks kredito patikrinimas, kurį atlieka daugelis vartotojų, kai jie užsisako kredito ataskaitą patys. Jei apsvarstysite, kiek informacijos galite gauti patys, atlikdami kredito istorijos užklausą viename ar visuose trijuose kredito biuruose, žinote, kad ten galite rasti daug istorijos, taigi ar tikrai yra skirtumas tarp švelnios traukos ir kietojo kredito patikrinimas?

Na, tikriausiai ne pagal gautą informaciją. Ta pati informacija „švelniai traukiant“ atsiranda patikimo kredito patikrinimo metu. Tiesą sakant, minkštos traukos būna visada. Bankai, siūlantys jums iš anksto patvirtintą kreditą, tai daro, nes jie švelniai ištraukė jūsų kredito istoriją. Kai kas nors pasiūlo jums garantuotą kreditą, jis galbūt jau atliko minkštą traukinį ir pamatė, kad esate kreditingas. Vis dėlto nėra nieko garantuoto gauti paskolą, kol iš tikrųjų nesikreipiate – ir neturėtumėte nustebti, jei galų gale jus atmes.

Sunkūs klausimai

Paskolą teikianti įmonė gali atlikti sudėtingą užklausą, kai vykdys jūsų paraišką. Kai jie patikrina griežtą kreditą, kredito biurai reaguoja į rezultatus, o tada paskolos pareigūnas priima sprendimą dėl kredito. Kai kurie vartotojai negaus paskolos, kai jiems bus atliktas išsamus tyrimas. Galbūt paskola, kurios prašote, yra per didelė, palyginti su jūsų gaunamų pajamų suma. Kas žino? Tačiau kai kuriais atvejais jie gali turėti alternatyvią paskolą, kurią galėtumėte gauti, ir jie gali nukreipti jus link šio produkto.

Garantuotos paskolos iki atlyginimo

Galbūt girdėjote apie tiesioginius paskolų davėjus garantuotomis paskolomis iki atlyginimo. Tai dar vienas melagingas pažadas, dėl kurio gali nebūti skiriamas finansavimas. Žvaigždžių kreditų neturintiems žmonėms garantuotos paskolos idėja gali būti patraukli. Jei turite blogą kreditą, turėtumėte suprasti, kad nėra tokio dalyko kaip garantuota paskola. Siekdami tokios paskolos, yra tikimybė, kad galite gauti finansavimą, tačiau taip gali ir nepasibaigti.

Mokykitės iš klaidų

Alternatyvus skolinimas leidžia vartotojams rasti finansavimą, net jei jie anksčiau padarė klaidų. Paskolos iš internetinio skolintojo, kuris atsiskaito kredito biuruose, gali būti puiki galimybė susikurti savo kredito balą. Tiesiog būtinai atlikite mokėjimus laiku.

Žmonės, kurie gali padidinti savo kredito balą, dažnai turi geresnes sąlygas skolintis ateityje. Jei galite pagerinti savo kreditą iki tokios teigiamos būsenos, kad galite gauti kreditinę kortelę ar garantuotą kredito liniją, tada galėsite naudotis grynaisiais, kai jums to prireiks.

Mokėjimo dienos paskolos grynųjų pinigų avansai

Paskolų iki atlyginimo dienos siūlo trumpalaikes paskolas, žinomas kaip avansai grynaisiais. Jūs turite jį grąžinti iki nustatytos datos, kitaip galite patirti:

  1. Gali nukentėti jūsų kredito balas.
  2. Jūsų atlyginimas gali būti papuoštas.
  3. Skolintojai, kurie jums siūlo finansavimą ateityje, gali padidinti bet kurios jūsų imamos paskolos tarifus.

Paskolos iki atlyginimo dienos paskolos sutartyje nurodo jūsų finansavimo sąlygas. Čia galėsite sužinoti tikslias baudas, susijusias su skolintoju.

Būkite atsargūs dėl garantuotų skolintojų, kurie meluoja jums

Vartotojui svarbu suprasti, kad nesvarbu, kaip paskola parduodama, prieš gaudami paskolos pasiūlymą, jie vis tiek turės teisę į paskolą. Nors garantuojamos tiesioginių skolintojų paskolos iki atlyginimo gali būti ne realus dalykas, yra paskolų produktų, į kuriuos galima lengviau pretenduoti nei į kitas paskolų rūšis. Šias paskolas geriausiai teikia skolintojai, kurie yra sąžiningi per visą skolinimosi patirtį.

Niekada neturėtumėte dirbti su skolintoju, kuriuo nepasitikite. Jei paskolos davėjas reklamuoja tikro dalyko finansavimą, kuriam vėliau paaiškėja, kad reikia pateikti paraišką ir patikrinti kreditą (kaip tai daroma visose paskolose), turėtumėte įtarti, ką dar gali meluoti skolintojas.

Kreditoriui pateikiate neskelbtiną finansinę informaciją. Tai neturėtų būti išdalinta bet kam. Turite atlikti tyrimus ir įsitikinti, kad turite reikalų su patikimu skolintoju. Tinkama vieta pradėti nuo to, ar skolintojo reklamos yra realistiškos. Jei jie jums žada garantuotą paskolą iki atlyginimo, tikriausiai turėtumėte vengti, nes tai nėra realus pasirinkimas.

Paskolos iki atlyginimo - gaukite lėšų

Parašykite komentarą