GEICO tapatybės vagystės apsaugos stebėsena ir draudimas

Tapatybės vagystės kasmet paveikia milijonus žmonių, 2016 m. Tapatybės vagystės nusikaltimų aukomis tapo daugiau nei 15 milijonų asmenų, ir tai padaro milijardus dolerių nuostolių. Statistika rodo, kad pavogus jūsų tapatybę, jums kyla didesnė rizika ateityje patirti tapatybės vagystę.

Dėl asmens tapatybės vagystės kaltininkas vykdo nekilnojamojo turto sandorius, atidaro tapatybės vagystės aukos vardu kreditines sąskaitas, banko sąskaitas ar kitas finansines ar medicinines sąskaitas ir galimai įvykdė kitas nusikalstamos tapatybės vagystės veikas.

Įmonės, siūlančios tapatybės vagystės apsaugą, teikia vartotojams paslaugas ir planus, kurie gali padėti apsaugoti asmenis nuo tapatybės vagystės.

Viena įmonė, teikianti apsaugą nuo tapatybės vagystės, yra GEICO. Asmenims, norintiems apsvarstyti kitas galimybes, GEICO tapatybės vagystės apsaugos planams yra alternatyvų.

Kas yra „GEICO“ apsauga nuo tapatybės vagystės?

GEICO paaiškina, kad žmonės kartais nesuvokia visų būdų, kaip naudojama jų asmeninė informacija, todėl gali kilti pavojus asmenims tapatybės vagystes. Bendrovė nurodo statistiką, rodančią, kad dėl asmens tapatybės vagystės kasmet pavogiama daugiau nei 18 mlrd.

„GEICO“ tapatybės vagystės apsaugos planai aprėpiami visą parą ir padeda vartotojams, jei jų asmenybė yra pažeista, o asmuo yra „GEICO“ tapatybės vagystės apsaugos klientas. GEICO siūlo asmens tapatybės vagystės apsaugos planą, porų planą ir šeimos tapatybės vagystės apsaugos planą. Pasirinkite tapatybės vagystės planą, kuris geriausiai atitinka jūsų apsaugos poreikius.

„GEICO“ asmens tapatybės vagystės apsauga siūlo visą parą teikiamą klientų aptarnavimą, asmens tapatybės vagystės mokymą ir išteklius bei internetinį duomenų apsaugos rinkinį, kuris veikia jūsų „Windows“ sistemoje. Plane numatyta visų trijų kredito biurų stebėsena, kredito ir veiklos stebėsena su įspėjimais, 1 mln. USD tapatybės vagystės draudimas ir įvairios rezoliucijos.

GEICO planas poroms siūlo individualaus plano ypatybes ir apima du suaugusiuosius. Šeimos tapatybės vagystės apsauga apima iki šešių vaikų ir siūlo kiekvieno šeimos nario individualaus plano ypatybes.

GEICO tapatybės vagystės apsaugos aspektai

„GEICO“ teikia keletą apsaugų jų tapatybės vagystės draudimo klientams, tačiau „GEICO“ tapatybės vagystės apsaugai yra trūkumų.

„GEICO“ tapatybės vagystės planus aptarnauja „Generali Global Assistance“, o ne „GEICO“.

Daugelis įmonių, kurios siūlo apsaugą nuo tapatybės vagystės, teikia skirtingo lygio apsaugą klientams, priklausomai nuo kliento pasirinkto plano. Didesnės kainos planuose paprastai yra papildomų funkcijų, kurios nėra siūlomos mažesnės kainos planuose. Vienintelis pastebimas GEICO kainų taškų skirtumas yra tai, kad vienas planas skirtas asmenims, vienas poroms ir vienas šeimoms.

„Online Data Protection Suite“ veikia tik „Windows“ operacinėse sistemose. Duomenų apsaugos rinkinys paprastai nepalaikomas kitose operacinėse sistemose. „Mac“ vartotojai, norėdami naudotis programine įranga, turi turėti „Windows“ skaidinį.

Svetainės lankytojams kartais tenka ieškoti keliuose puslapiuose ar nuorodose, norėdami rasti norimą ar reikalingą informaciją apie apsaugą nuo GEICO tapatybės vagystės.

GEICO apsaugos nuo vagystės vagystės alternatyvos

GEICO siūlomai apsaugai nuo tapatybės vagystės yra kelios alternatyvos. Kai kurios įmonės siūlo puikų klientų aptarnavimą, įvairias apsaugos priemones, stebėjimo paslaugas, perspėjimus ir pagalbą atkuriant savo tapatybės vagystės klientus.

Tapatybės sargyba

Kai norite įmonės, kuri siūlo įvairius planus ir, matyt, pripažįsta, kad apsauga nuo tapatybės vagystės nėra visiems tinkamas sprendimas, „Identity Guard“ gali būti jūsų pasirinkimas.

„Identity Guard“ siūlo saugų kredito stebėjimą, individualizuotą tapatybės vagystės apsaugą ir kredito apsaugą. Bendrovė teikia išsamius planus su greitais įspėjimais, asmens tapatybės vagystės atkūrimo paslaugomis ir kompensacijomis.

Pasirinkę „Identity Guard“, klientai turi galimybę atsiskaityti kas mėnesį ar metus. Vartotojai gali pasirinkti individualų planą arba šeimos planą iš kiekvieno iš trijų tapatybės vagystės apsaugos lygių.

Vertės plane yra saugaus naršymo įrankiai, apsauga nuo sukčiavimo, tamsiojo interneto stebėjimas ir rizikos valdymo ataskaita.

Jei pageidaujate papildomos apsaugos, galbūt „Total Plan“ yra idealus pasirinkimas jums. Bendrasis planas siūlo tas pačias vertės plane numatytas funkcijas, kartu su mėnesio kredito balu, įspėjimais apie mokesčių grąžinimą, adresų stebėjimu ir visų trijų kredito biurų stebėjimu.

Pasirinkite išsamiausią „Identity Guard“ apsaugą nuo tapatybės vagystės su „Premier“ planu. „Premier“ plane siūlomos visos plano funkcijos ir papildomos funkcijos. Klientai, pasirinkę šį planą, gauna mėnesio kredito balą su kredito ataskaita ir socialinės įžvalgos ataskaitą.

„LifeLock“

„LifeLock“ paaiškina, kad asmeniui gresia tapatybės vagystė „Kiekviename gyvenimo etape“. Bendrovė pripažįsta, kad vaikai kartu su suaugusiaisiais yra tapatybės vagystės aukos.

„LifeLock“ neseniai bendradarbiavo su Nortonu. Bendrovė teikia apsaugą „viskas viename“ nuo tapatybės vagystės.

Pasirinkite „LifeLock Standard“ ir gaukite tamsią žiniatinklio stebėjimą, pranešimus apie duomenų pažeidimus, kredito stebėjimą iš vieno kredito biuro, perspėjimus dėl asmens tapatybės ir socialinio draudimo numerių ir iki 25 000 USD kompensacijos už pavogtas lėšas.

„Norton 360“ su „LifeLock Select“ planu siūlo papildomas funkcijas, įskaitant saugumą iki penkių įrenginių ir VPN saugumą iki penkių įrenginių.

Pasirinkite „Norton 360“ su „LifeLock Advantage Plan“ ir gaukite papildomą apsaugą, įskaitant įspėjimus apie banko sąskaitas ir kreditines korteles bei įspėjimus apie nusikalstamą veiklą jūsų vardu.

Pasirinkite „Ultimate Plus“ planą ir gaukite funkcijas, kurios nėra numatytos kituose planuose, įskaitant metines kredito ataskaitas ir kredito balus, 401 (k) įspėjimus apie investicinę veiklą ir iki 1 mln. USD pavogtų lėšų kompensavimą.

„IdentityForce“

„IdentityForce“ siūlo apsaugą nuo tapatybės vagystės, suteikdama „pasaulinės klasės tapatybės vagystės apsaugos“ funkciją. Bendrovė siūlo du pagrindinius planus kartu su nauju šeimos planu.

Pasirinkite „UltraSecure“ planą ir gaukite tamsų interneto stebėjimą, socialinės žiniasklaidos tapatumo stebėjimą, adreso keitimo stebėjimą, paskolų iki atlyginimo stebėjimą ir teismo įrašus. Pagal šį planą yra įvairių perspėjimų, įskaitant įspėjimus apie banko ir kredito kortelių veiklą, įspėjimus apie investicines sąskaitas ir priminimus apie sukčiavimą. Gaukite internetinius apsaugos įrankius, visiškai valdomą atkūrimą ir kitas plano funkcijas.

„UltraSecure + Credit“ apima visas „UltraSecure“ plano funkcijas, jūsų kredito balą, visų trijų kredito biurų kreditų stebėjimą ir kitas funkcijas.


Parašykite komentarą