Gera paskolos – automobilių, grynųjų ir asmeninės apžvalgos

„Good to Go“ yra Australijos teikėjas, siūlantis įvairias paskolas, kurioms žmonės gali kreiptis internetu, įskaitant trumpalaikes ir blogų kreditų paskolas. Taip pat siūlomos paskolų galimybės žmonėms, turintiems blogą kreditą, gaunantiems pajamas per „Centrelink“ arba dirbantiems savarankiškai.

Ar jūs stengiatės finansiškai?

Jei susiduriate su finansinėmis problemomis ir norėtumėte pasikalbėti su kuo nors nemokamai gauti finansinių patarimų, informacijos ir pagalbos, galite paskambinti finansinių patarėjų pagalbos telefonu 1800 007 007 (dirba nuo 9:30 iki 16:00, pirmadieniais – penktadieniais). Jei turite finansinių problemų, susijusių su koronaviruso pandemija, galite gauti papildomą paramą. Sužinokite daugiau čia: https://www.finder.com.au/coronavirus-financial-help

⚠️ Įspėjimas apie skolinimąsi

įspėjimas iki atlyginimo dienosAr jums tikrai reikia paskolos šiandien? *

Skolintis nedideles pinigų sumas gali būti brangu, o skolinimasis gali neišspręsti jūsų pinigų problemų.

Prieš skolindamiesi patikrinkite savo galimybes:

 • Norėdami gauti informacijos apie kitas sąskaitų ir skolų tvarkymo galimybes, skambinkite 1800 007 007 iš bet kurios Australijos vietos ir pasikalbėkite su nemokamu ir nepriklausomu finansų patarėju
 • Pasitarkite su savo elektros, dujų, telefono ar vandens tiekėju ir sužinokite, ar galite parengti mokėjimo planą
 • Jei mokate vyriausybės pašalpas, paklauskite, ar galite gauti avansą iš „Centrelink“: Telefonas: 13 17 94

Vyriausybės „MoneySmart“ svetainėje parodyta, kaip veikia nedidelės paskolos, ir siūlomos kitos galimybės, kurios jums gali padėti.

* Šis pareiškimas yra Australijos vyriausybės reikalavimas pagal 2009 m. Nacionalinį vartojimo kredito apsaugos įstatymą.

Tačiau kai kurioms iš šių paskolų gali būti taikomi dideli tarifai ir mokesčiai, todėl prieš priimant sprendimą dėl paraiškos teikimo svarbu atidžiai apsvarstyti visas detales. Galite naudoti šį vadovą, kad sužinotumėte daugiau apie įvairias „Good to Go“ paskolas, įskaitant paraiškų reikalavimus.

Palyginkite kitas trumpalaikes paskolas

Nors šios paskolos tiesiogiai nelyginame, pateikiame keletą panašių paskolų.

vardas

Produktas
Trumpalaikės paskolos „Sunshine“

2 000 USD

9–14 savaičių

30 minučių – galioja sąlygos

35 USD

20% paskolos sumos + 4% paskolos sumos kiekvieną mėnesį

396 USD

Maža paskola iki 2000 USD, kurią grąžinate per 9–14 savaičių. Paskolos patvirtintos ir finansuojamos vos per 30 minučių.

Brangi trumpalaikė paskola

2 000 USD

Nuo 62 dienų iki 9 mėnesių

1 valanda – taikomos sąlygos

15 USD

20% paskolos sumos + 4% paskolos sumos kiekvieną mėnesį

372 USD

Paskola iki 2000 USD su sąlygomis iki 62 dienų iki 9 mėnesių. „Centrelink“ negali būti jūsų pagrindinis pajamų šaltinis.

„Fair Go Finance“ maža paskola

2 000 USD

3-12 mėn

24–48 val

35 USD

0% steigimo mokestis + mėnesinis mokestis 4%

354 USD

Nedidelė 500–2000 USD paskola, kurią galima finansuoti per 24 valandas. Pastaba: Sutaupykite iki 400 USD, kai kreipiatės dėl mažos paskolos nuo 500 USD iki 2 000 USD ir esate patvirtinti už 0% steigimo mokestį. Taikomi T & Cs.

„Jacaranda Finance“ asmeninė paskola

10 000 USD

9–24 mėn

Mažiau nei 1 valandą – taikomos sąlygos

35 USD

0–1 000 USD, priklausomai nuo kredito

Pasiskolinkite iki 10 000 USD ir gaukite prieigą prie savo lėšų vos per 1 valandą.

„Good to Go“ paskolų rūšys

 • Trumpalaikės ir grynosios paskolos. Paskola „Gera eiti“ siūlo 500–5 000 USD sumą, paskolos terminai yra nuo 4 savaičių iki 1 metų (didesnių paskolų atveju – ilgesnių sąlygų galimybė). Žmonės, gaunantys „Centrelink“ pajamas ir (arba) turintys blogą kreditą, gali kreiptis dėl šios rūšies paskolos.
 • Paskolos automobiliui. Naudodamiesi automobilio paskolos galimybe, „Good to Go“ siūlo mažiausiai 3 000 ir 30 000 USD. Jei bus patvirtinta, šią paskolą galite naudoti norėdami nusipirkti naują automobilį ar suremontuoti esamą automobilį. Taip pat galite kreiptis, jei turite blogą kreditą. Paskolos terminas gali svyruoti nuo vienerių iki 7 metų.
 • Asmeninės paskolos. „Good to Go“ siūlo asmenines paskolas nuo 3 000 iki 30 000 USD, paskolos terminai yra nuo 1 mėnesio iki 5 metų. Šią paskolą gali gauti pareiškėjai, turintys blogą kreditą.
 • Verslo paskolos. „Good to Go“ siūlo įvairias verslo paskolų rūšis, įskaitant avansinius grynųjų pinigų avansus, smulkaus verslo grynųjų pinigų avansus, lengvųjų automobilių ir sunkvežimių lizingą, mažmeninių akcijų paskolas ir paskolas parduotuvių tinklams ir pratęsimams.

Kodėl turėtumėte apsvarstyti galimybę pasiimti paskolą „Gerai eiti“?

 • Lanksti paskolos suma. „Good to Go“ siūlo tik 500 USD paskolą grynaisiais pinigais arba pasiskolinkite iki 30 000 USD asmeninės paskolos ar automobilio paskolos būdu. Didesnės sumos taip pat gali būti skolinamos verslo paskoloms.
 • Lanksčios paskolos sąlygos. Paskoloms grynaisiais ir asmeninėms paskoloms suteikiamos minimalios paskolos sąlygos – 4 savaitės. Maksimalus paskolos grynaisiais pinigais terminas yra 1 metai, o asmeninės paskolos terminas gali būti ne ilgesnis kaip 5 metai.
 • Grąžinimo lankstumas. „Good to Go“ paskolos grąžinimas paprastai nustatomas kaip įprastas tiesioginis debetas iš nurodytos sąskaitos. Tačiau ji siūlo kitas galimybes – pavyzdžiui, mokėjimus internetu debeto kortelėmis. Taip pat siūlomi papildomi grąžinimai ir galimybė paskolą išmokėti anksčiau laiko.

Kiek jums kainuos skolintis iš „Good to Go“

„Good to Go“ paskoloms taikomi tarifai ir mokesčiai skiriasi priklausomai nuo veiksnių, įskaitant paskolos tipą ir pasiskolintą sumą. Ši struktūra reiškia, kad „Good to Go“ svetainėje nėra aiškios tarifų ar mokesčių lentelės.

Tačiau jame atskleidžiami visi mokesčiai ir rinkliavos, kai gaunama paraiška ir pareiškėjui pateikiamas paskolos pasiūlymas. Jei prieš pateikdami paraišką norite gauti išsamesnės informacijos, paskambinkite į „Good to Go“ sąskaitų skyrių telefonu 1300 197 727.

Ar paskolos yra naudingos?

„Good to Go“ yra Australijos kreditinės licencijos turėtojas, laikantis Nacionalinio vartojimo kredito apsaugos įstatymo. „Good to Go“ savo svetainėje aiškiai nurodo savo kontaktinę informaciją, įskaitant telefono numerį, adresą ir internetinę užklausos formą. Jei nerimaujate dėl su šiomis paskolomis susijusių mokesčių ir rinkliavų, nepamirškite jas atidžiai peržiūrėti prieš priimdami pasiūlymą ar pasirašydami sutartį.

Kaip kreiptis dėl „Good to Go“ paskolos

Galite kreiptis dėl „Good to Go“ paskolos internetu per jos svetainę. Nepamirškite patikrinti paskolos tinkamumo kriterijų, kurie apims šiuos reikalavimus:

 • Turite būti nuolatinis Australijos gyventojas
 • Jums turi būti daugiau nei 18 metų
 • Jūs turite turėti reguliarų pajamų šaltinį

Paraiškai taip pat reikės šios informacijos:

 • Asmens ir kontaktiniai duomenys. Tai apima jūsų vardą, gimimo datą, šeimyninę padėtį, gyvenamosios vietos adresą, telefono numerį ir el. Pašto adresą.
 • Informacija apie užimtumą. Tai apima jūsų užimtumo statusą, pajamas ir darbdavio kontaktinius duomenis.
 • Finansinė informacija. Šiame skyriuje reikia išsamesnės informacijos apie jūsų pajamas, skolas ir išlaidas.

Parašykite komentarą