Geriausi antrojo šanso bankai ir kredito unijos Teksase

Teksasas ir toliau vadovauja „Antrojo šanso bankams Teksase“ pirmiausia todėl, kad valstijoje yra beveik 1 milijonas namų ūkių, neturinčių banko sąskaitos. Teksase yra vienas aukščiausių „bankų“ procentų šalyje ir jis 23 procentais viršija šalies vidurkį.

Tai reiškia, kad keli šimtai tūkstančių teksasiečių tikriausiai naudoja brangias alternatyvas, tokias kaip „PayDay“ paskolos, čekių gryninimo įmonės ir išankstinio mokėjimo kortelės. Tai vieni blogiausių vartotojams prieinamų finansinių produktų.

Keli šimtai tūkstančių teksasiečių taip pat paveikė mažai žinoma kompanija, vadinama „ChexSystems“. „ChexSystems“ kaupia duomenis apie didžiąją daugumą valstybės bankų ir kredito unijų. Šiuose duomenyse nurodoma, ar vartotojui buvo atliktas per didelis patikrinimas, nesumokėti čekio sąskaitos mokesčiai ar net apgaulingos operacijos.

Jei vartotojui nesisekė ir jis pateko į „ChexSystems“ juodąjį sąrašą, beveik neįmanoma gauti einamosios sąskaitos bet kuriame Teksaso banke ar kredito unijoje. Ir likusi šalis, tuo klausimu! „ChexSystems“ saugo įrašus apie daugiau nei 300 milijonų žmonių JAV kiekvienoje valstijoje. Dar blogiau, kad juodasis ženklas „ChexSystems“ duomenų bazėje išlieka iki 5 metų.

Bet yra vilties. Yra keli bankai ir kredito unijos, kurie nenaudoja „ChexSystems“ tikrindami pareiškėjų banko sąskaitas. Vietoj to jie gali naudotis kitomis paslaugomis, tokiomis kaip Išankstinio perspėjimo paslaugos (EWS) arba „Telecheck“. Jei patekote į „ChexSystems“ juodąjį sąrašą, tai yra kelias kreiptis į atsiskaitomąją sąskaitą „No ChexSystems“ banke.

Teksase taip pat yra bankų ir kredito unijų, siūlančių vadinamąsias „Antrojo šanso banko sąskaitas“. Šie bankai ir kredito unijos tikriausiai tikrins jūsų „ChexSystems“ įrašą, tačiau tol, kol nebus įvykdytas sukčiavimas arba jūs nesate skolingi jų bankui ar kredito unijai, jie patvirtins jus sąskaitai.

„CheckingExpert“ padėjo tūkstančiams žmonių, kaip ir jūs, atidaryti antrosios galimybės banko sąskaitas. Mes pasirinkome geriausias sąskaitas Teksase pagal priėmimo normas, sąskaitų funkcijų ir pranašumų patikrinimą bei sąskaitas su mažiausiais mokesčiais. Geriausia, kad šiandien galite atidaryti sąskaitą!

Atidarykite sąskaitą šiandien!

Geriausi antrojo šanso bankai ir kredito unijos Teksase

Varpelis | Mūsų geriausias pasirinkimas

„Chime“ yra sparčiai auganti finansinė įmonė, veikianti tik internete. Skirtingai nuo didžiųjų bankų, „Chime“ buvo sukurtas išmaniųjų telefonų laikais, todėl jame yra programa, kuri yra ne tik būdas klientams peržiūrėti savo banko sąskaitas.

Geriausia, kad „Chime“ priima visus besikreipiančius klientus. Net jei turite blogą ar blogą kreditą arba esate įtrauktas į „ChexSystems“ ar kredito biurų juodąjį sąrašą. Tai daro „Chime“ mūsų rankų nugalėtoju už geriausią antrojo šanso sąskaitą.

Tarp funkcijų yra mobilieji indėliai, tiesioginis indėlis, sąskaitos apmokėjimas internetu, NE mėnesio ar metiniai mokesčiai, NE overdraftas, NE kredito patikrinimas ir NO CheckSystems.

Štai keletas svarbiausių dalykų:

 • NEMOKAMA „Visa®“ debeto kortelė
 • NE mėnesinis aptarnavimo mokestis
 • NE mėnesio minimumų
 • NE kredito patikrinimas; Blogas kreditas gerai
 • NE „ChexSystems“ ar „Telecheck“; garantuotas patvirtinimas
 • NEMOKAMA internetinė bankininkystė ir mobilioji bankininkystė / indėliai
 • NEMOKAMAS mobiliųjų ir internetinių sąskaitų apmokėjimas
 • NĖRA užsienio sandorių mokesčių
 • NEMOKAMI mokesčiai už daugiau nei 60 000 bankomatų patogiose vietose, tokiose kaip „Walgreens“, „7-Eleven“, CVS ir dar daugiau
 • Sutaupymas: Kiekvieną pirkinį galite suapvalinti iki artimiausio dolerio ir automatiškai įmokėti skirtumą į savo taupomąją sąskaitą.

„Chime“ leidžia jums šokinėti per atlyginimo dieną

Atlyginimą galite gauti ne vėliau kaip dviem dienomis anksčiau nei tradiciniame banke, jei nustatote tiesioginį indėlį – „Chime“ darbdavio čekį apdoroja iškart, užuot laukęs, kaip gali kiti bankai.

„Chime“ yra vienas draugiškiausių tiems, kuriuos neigiamai paveikė blogi kreditai, „ChexSystems“ ar „Telecheck“.

Jūsų „Chime Visa“ debetinė kortelė ima NEMOKAMUS mokesčius už daugiau nei 60 000 bankomatų, kuriuos rasite šiuose mažmenininkuose ir daugelyje kitų:
visų taškų atm vietų

Gaukite „Chime“ sąskaitą jau šiandien!
„Chime“ yra finansinių technologijų įmonė, o ne bankas. „The Bancorp Bank“ arba „Stride Bank, NA“ teikiamos bankų paslaugos ir išduota debeto kortelė; Nariai FDIC.

„SoFi“ pinigai Antroji vieta

„SoFi“ pinigų grynųjų pinigų tvarkymo sąskaitą siūlo „FINFi“ registruotas tarpininkas tarpininkas „SoFi Securities LLC“. Tai atsiskaitomoji steroidų sąskaita, ir mums tai patinka. Be to, jie nenaudoja „ChexSystems“ patvirtindami paskyras.

Gaunate debeto „MasterCard“ kortelę ir labai aptakią išmaniojo telefono programą. Galite atlikti indėlius, rašyti čekius, naudotis elektroniniu sąskaitų apmokėjimu ir pervesti pinigus. Nėra jokių mėnesinių mokesčių ar overdrafto mokesčių. Be to, jūs uždirbate palūkanas už visus sąskaitoje esančius pinigus! Prisiregistravimo procesas gali užtrukti mažiau nei 60 sekundžių.

Nėra minimalaus balanso reikalavimo ir norint gauti sąskaitą nereikia atlikti pradinio indėlio. Be to, galite užsidirbti 50 USD grynųjų premiją, jei užsiregistruosite „SoFi Money®“ ir atliksite vieną mažiausiai 500 USD tiesioginį indėlį. Yra visose 50 valstijų.

 • Jokių mokesčių už sąskaitą
 • Neriboti kompensuojami bankomatų mokesčiai
 • Galimybė naudotis „SoFi“ nario teikiamais privalumais, tokiais kaip karjeros instruktavimas ir finansinės konsultacijos
 • Automatinis sąskaitų apmokėjimas
 • Užšaldykite debeto kortelę kelyje

Man patinka „SoFi Money“! Lengva atidaryti, lengvai atlikti operacijas ir pervesti pinigus, ir nuostabi išmaniojo telefono programa, kuri įspėja mane apie visus pagrindinius mano sąskaitos rodiklius. Ir man patinka šiek tiek pasidomėti pinigais mano atsiskaitomojoje sąskaitoje. Per pastaruosius kelis mėnesius aš įvertinau bekontakčių „Mastercard“ debeto kortelių mokėjimo galimybes.

Kevinas M., „SoFi“ pinigų klientas

Gaukite „SoFi“ sąskaitą dabar!

1-asis patogumų bankas

Pirmasis klientas nuo 1901 m. Yra pirmasis patogumų bankas, kuris keliautojams siūlo lanksčią el. Sąskaitą. Ši sąskaita yra skirta tiems, kurie siekia labiau skaitmeninei sistemai pritaikytos sąskaitos, tačiau vis tiek palaiko „1st Convenience Bank“ klientų aptarnavimą.

Atidarant el. Sąskaitą asmeniškai, nereikia minimalaus indėlio. Norint atidaryti tik internetu, reikia paprasčiausio minimalaus 20,00 USD indėlio. Be to, 1-asis patogumų bankas jų el. Sąskaitos savininkams siūlo gausybę funkcijų, įskaitant:

 • Debeto „Mastercard“ kortelė pirkimams ir mokėjimams
 • Nemokami „Gold Key“ bankomatų atsiėmimai
 • Mėnesinis priežiūros mokestis yra tik 5,00 USD užregistravus el. Ataskaitą
 • Sąskaitų apmokėjimo ir pinigų pervedimo paslaugos

1-ojo patogumo banko vietas galite rasti Walmart, HEB, Kroger ir Joe V parduotuvėse visoje Teksaso valstijoje. Jie taip pat turi keletą atskirai veikiančių filialų, esančių Conroe ir Copperas Cove.

Sužinokite daugiau

4U kredito unija

Jei anksčiau buvote atsisakiusi atsiskaitomosios sąskaitos ir ieškote antros galimybės, nežiūrėkite toliau kaip „4U Credit Union“. Jie siūlo „Naujos pradžios“ sąskaitą tiems, kurie neatitinka vienos iš jų tradicinių einamųjų sąskaitų.

Norint patikrinti naujai, reikia sumokėti 25 USD pradinį įnašą ir 10 USD mėnesinį aptarnavimo mokestį, kuris sumažinamas iki 7,50 USD, jei užsiregistruosite į tiesioginį indėlį. Nors šioje sąskaitoje neapsaugota nuo sąskaitos pereikvojimo, jūs turite teisę pereiti prie nemokamos patikros sąskaitos po 12 mėnesių geros būsenos.

„4U CU“ išplečia narystę visiems, kurie gyvena, dirba, garbina ar lanko mokyklą Kuko ar Graysono grafystėse. Taip pat galite prisijungti, jei turite šeimos narį, kuris jau turi paskyrą. Norėdami kreiptis, apsilankykite jų svetainėje arba viename iš jų filialų Geinsvilyje, Kiowa ežere, Vitsboro ir Kolinsvilyje!

Sužinokite daugiau

„Abilene“ mokytojų federalinė kredito unija

Jei anksčiau jums buvo atsisakyta suteikti sąskaitą, bet vis tiek norite naudotis tomis pačiomis funkcijomis kaip ir tradicinė atsiskaitomoji sąskaita, „Abilene Teachers Federal Credit Union“ patikrinimas iš naujo gali būti puikus pasirinkimas. Jei neturite praeities sukčiavimo istorijos ir nesate skolingi jiems pinigų, turėtumėte turėti galimybę gauti sąskaitą.

Mums patinka iš naujo tikrinti, nes jame yra tik mažas 5 USD mėnesinis aptarnavimo mokestis. Jūs taip pat gaunate nemokamą debeto kortelę, prieigą prie daugiau nei 30 000 nemokamų bankomatų visoje šalyje ir overdrafto apsaugos paslaugas. Po 12 mėnesių atsakingo valdymo galėsite atnaujinti į „Visa Checking“ sąskaitą, kuri yra nemokama.

Norėdami prisijungti prie „Abilene Teachers FCU“, turite gyventi, dirbti, garbinti ar lankyti mokyklą Taylor arba Callahan grafystėse. Taip pat galite prisijungti, jei turite tinkamą šeimos narį, neatsižvelgiant į tai, ar jis yra narys, ar ne. Jie turi penkis filialus, kurie visi yra Abilene.

Sužinokite daugiau

Aljanso federalinė kredito unija

Jei jūsų bankininkystės istorija yra ne tokia tobula, Federalinė aljanso kredito unija padengė jų antrosios galimybės tikrinimo sąskaitą. Ši sąskaita skirta tiems, kurie nori atkurti savo kredito balą ir bendrą finansinę būklę.

„Second Chance Checking“ yra nemokama „Visa“ debeto kortelė, kurią galima paruošti naudoti beveik iš karto, prieiga prie internetinės bankininkystės, apmokant sąskaitas, ir finansinė priemonė, vadinama „iSave“, kuri padės jums kaupti santaupas. Svarbu pažymėti, kad yra minimalus atidarymo indėlis 50 USD ir vidutinis 10 USD mėnesinis aptarnavimo mokestis.

Norėdami tapti „Alliance FCU“ nariu, turite turėti ryšį su Lubbock, Hockey, Lamb, Hale, Floyd, Crosby, Garza, Lynn ar Terry apygardomis. Taip pat galite prisijungti, jei artimas giminaitis jau yra narys. Norėdami kreiptis dėl narystės, apsilankykite jų svetainėje arba viename iš kelių filialų Lubboke!

Sužinokite daugiau

American Airlines kredito unija

Kaip rodo pavadinimas, „American Airlines Credit Union“ teikia paslaugas oro transporto pramonėje dirbantiems asmenims ir jų šeimoms. Jie siūlo sąskaitą „Ascend Checking“, skirtą tiems, kuriems reikia šiek tiek pagalbos tvarkant savo finansus.

„Ascend Checking“ suteikia prieigą prie internetinės bankininkystės, apmokant sąskaitas, „Visa“ debeto kortelę ir visą parą ar 7 dienas atliekant debeto kortelių sukčiavimo stebėjimą. Yra 5,75 USD mėnesinis aptarnavimo mokestis, kurio galima lengvai atsisakyti užsiregistravus į tiesioginį indėlį. Sąskaita taip pat suteikia prieigą prie finansinės sveikatingumo programos, kuri gali padėti išlikti kelyje.

Norėdami pradėti, galite tapti nariu apsilankę jų svetainėje ir užpildę internetinę paraišką. „American Airlines CU“ filialai yra patogiai įsikūrę daugumoje pagrindinių JAV oro uostų.

Sužinokite daugiau

Ginkluotųjų pajėgų bankas

Užuot nurodęs „ChexSystems“ įrašą, Ginkluotųjų pajėgų bankas nurodys kredito ataskaitą ir „Certegy“ patikrinimo paslaugas, kad nustatytų, ar turite teisę į sąskaitą. Jei turite problemų tik su „ChexSystems“, yra didelė tikimybė, kad būsite patvirtinti.

Mums patinka jų prieigos tikrinimo sąskaita, nes ji suteikia visas bankininkystės reikmes, tuo pat metu paliekant prieinamą kainą. Sąskaitoje yra prieiga prie skaitmeninės bankininkystės, nemokamos „eStatements“, nemokama „Visa“ debeto kortelė ir overdrafto apsaugos paslaugos. Norėdami atsisakyti vidutinio mėnesinio 10 USD aptarnavimo mokesčio, tiesiog turite užsiregistruoti į tiesioginį indėlį.

Norėdami pradėti, jums reikės tik 25 USD už pradinį indėlį. Kaip rodo pavadinimas, Ginkluotųjų pajėgų bankas siūlo sąskaitas visiems, kurie yra aktyviai įsirašę į JAV armiją ar išėję iš jos. Jų Teksaso padalinius galite rasti East Bliss ir Fort Bliss rajonuose.

Sužinokite daugiau

Asocijuota Teksaso kredito unija

Asocijuota Teksaso kredito unija tiems, kurie turi languotą banko istoriją, siūlo antrą galimybę pasinaudoti savo 180 atsiskaitomąja sąskaita. Ši sąskaita skirta padėti jums atkurti teigiamą finansinę istoriją ir patekti ten, kur norite …

Parašykite komentarą