Geriausias būdas gauti avansą grynaisiais be banko sąskaitos

Taigi, jums reikia paskolos iki atlyginimo ar avanso grynaisiais, bet neturite atsiskaitomosios sąskaitos. Ar tai galima padaryti? Nors galima gauti greitą paskolą grynaisiais be banko sąskaitos, gali būti sunku rasti skolintoją, kuris norėtų dirbti su jumis. Gali būti didesnė tikimybė gauti kredito kortelės grynųjų pinigų avansą. Daugumai skolintojų internete reikalinga atsiskaitomoji sąskaita, kad būtų galima jus patvirtinti, tačiau kai kurie skolintojai to nepadaro, todėl vis tiek įmanoma gauti avansą grynaisiais pinigais internetu be banko sąskaitos. Atminkite, kad norėdami pateikti internetinę paraišką, taip pat turėsite pateikti pajamų įrodymą.

Jūsų poreikius atitinkančios geros paskolos radimas gali būti nelengvas procesas. O rasti avansą grynaisiais arba paskolą iki atlyginimo gali būti dar sunkiau. Jei jums reikia trumpalaikės paskolos be atsiskaitomosios sąskaitos, perskaitykite ir sužinokite, kokios paskolos galimybės jums yra prieinamos.

Koks skirtumas tarp paskolos iki atlyginimo ir avanso grynaisiais?

Yra daug įvairių trumpalaikių paskolų rūšių, o visų jų sąlygų rūšiavimas yra varginantis procesas. Jei atlikote tyrimą, greičiausiai girdėjote terminus „paskolos iki atlyginimo“ ir „avansas grynaisiais“. Bet kas tai yra ir kaip veikia šios paskolos?

Kas yra avansas grynaisiais?

Piniginis avansas yra terminas, naudojamas įvairioms finansinėms paslaugoms teikti. Viena iš labiausiai paplitusių grynųjų pinigų avanso formų yra grynųjų pinigų išėmimas iš bankomato ar banko naudojant jūsų kreditinės kortelės sąskaitą. Tai lygiai taip pat, kaip naudojant bankomatą reguliariai atsiimant atsiskaitomąją sąskaitą, išskyrus tai, kad pinigai bus gaunami iš jūsų kreditinės kortelės. Yra keletas didelių skirtumų tarp įprastos bankomato operacijos ir kredito kortelės grynųjų pinigų avanso – pagrindinis skirtumas yra kaina.

Būkite pavargę nuo kredito kortelės grynųjų pinigų paėmimo išlaidų. Nors tai gali atrodyti paprastas būdas gauti greitus pinigus, mokesčiai gali būti neverti. Skirtingai nuo įprasto kredito kortelės pirkimo, grynųjų pinigų avansas nėra lengvatinis. Tai reiškia, kad palūkanos už jūsų grąžinamą sumą pradės kauptis iš karto.

Be tiesioginių palūkanų mokesčių, jūsų kredito kortelių teikėjas greičiausiai taip pat ims avansą grynaisiais. Taigi, koks yra grynųjų pinigų avanso mokestis? Paprastai tai yra mažiausiai 5–10 USD ir gali siekti 2–8% nuo atsiėmimo sumos. Jie greičiausiai ims iš jūsų didesnį mokestį. Taigi, jei grynaisiais pinigais avansu išimsite 100 USD, galite papildomai gauti 10 USD mokestį, nes tai būtų didesnė nei 8% mokestis.1 Šie mokesčiai gali greitai susikaupti, todėl būkite atsargūs.

Terminas „avansas grynaisiais“ taip pat kartais vartojamas trumpalaikėms, brangiai kainuojančioms paskoloms, pvz., Paskoloms iki atlyginimo. Daugelis žmonių abu žodžius vartoja pakaitomis. Taigi, kas yra paskola iki atlyginimo?

Kas yra mokėjimo diena paskola?

Paskola iki atlyginimo, kaip ir kredito kortelės grynųjų pinigų avansas, yra dar vienas būdas gauti greitą paskolą grynaisiais. Skirtingai nuo kredito kortelės grynųjų pinigų avanso, norint gauti paskolą iki atlyginimo, reikės užpildyti paraišką skolintojui. Tai laikoma neužtikrinta paskola, nes joms nereikia jokio užstato.

Paskolos iki atlyginimo paprastai trunka dvi savaites, ir jas naudoja žmonės, kuriems reikia papildomų pinigų, kad pavyktų pasiekti kitą atlyginimo dieną, taigi ir vardas. Paprastai jie skirti nedidelėms sumoms, nuo kelių šimtų iki maždaug tūkstančio dolerių, priklausomai nuo skolintojo ir jūsų gyvenamosios vietos.

Daugelis paskolų gavėjų, kurie ima paskolą iki atlyginimo, turi blogus kredito balus, o tai reiškia, kad paskolos davėjai greičiausiai imsis didesnių palūkanų. Dėl šių palūkanų normų svarbu įsitikinti, kad galite grąžinti paskolą prieš imdami. Priešingu atveju galite įstrigti skolų cikle.

Skolininkai, turintys blogą kredito istoriją, negalintys laiku grąžinti paskolos, gali neturėti kitos išeities, kaip tik pratęsti paskolos galiojimą. Tai reiškia, kad paskolos davėjas pasiūlys pratęsti paskolą ir suteiks daugiau laiko ją grąžinti, kartu pridėdamas papildomų mokesčių ir palūkanų.

Trumpalaikio blogo kredito paskolos gavimas yra geras pasirinkimas tik tuo atveju, jei jums reikia greitų pinigų ir esate tikri, kad galėsite grąžinti juos grąžinimo terminą. Bet ar galite gauti paskolą iki atlyginimo be atsiskaitomosios sąskaitos? Trumpas atsakymas yra: taip, nors tai mažai tikėtina.

Greitos paskolos grynaisiais pinigais

Taigi, jūs tikriausiai vis dar domitės, kaip dabar galite gauti grynųjų, neturėdami atsiskaitomosios sąskaitos. Tačiau daugumai asmeninių paskolų prireiks. Vargu ar pavyks rasti skolintoją, kuris siūlytų avansą grynaisiais arba paskolą iki atlyginimo be atsiskaitomosios sąskaitos. Taip yra todėl, kad tai padeda paskolos davėjui įsitikinti, ar sugebėsite grąžinti paskolą ją paėmus. Jie tikriausiai norės patikrinti jūsų sąskaitą ir sužinoti, kokios yra jūsų dabartinės pajamos, ar esate skolingi ir ar galite sau leisti paskolą, kurią skolinatės.

Jei neturite atsiskaitomosios sąskaitos, vis tiek galite turėti keletą galimybių. Yra keletas kredito kortelių tiekėjų, kurie gali leisti jums atidaryti kredito sąskaitą be atsiskaitomosios sąskaitos. 2 Tai reiškia, kad galbūt jūs galite gauti kreditinę kortelę ir tada gauti kredito kortelės grynųjų pinigų avansą su savo nauja kortele. Tačiau atminkite, kad mokesčiai ir palūkanos gali būti neverti pinigų, kuriuos išsinešate.

Gauti paskolą iki atlyginimo gali būti sudėtingiau ir net jei paskolos davėjas nori dirbti su jumis, jiems gali prireikti daug daugiau informacijos ir dokumentų, kol jie pasijus pakankamai saugūs, kad galėtų paskolinti pinigus. Taip yra todėl, kad jie neturi jokios sąskaitos istorijos, kad įsitikintų, jog esate geras kandidatas gauti paskolą.

Avanso grynaisiais mokėjimas naudojant iš anksto apmokėtą debeto kortelę

Kitas būdas išvengti banko sąskaitos neturėjimo būtų naudoti iš anksto apmokėtą debeto kortelę. Ne visi kreditoriai pasiūlys šią paskolos galimybę, todėl turėsite atlikti tam tikrus tyrimus, kad rastumėte patikimą skolintoją, kuris tai daro.

Jei jie pasiūlys šią parinktį, suprasite, kad ji veikia beveik taip pat, kaip įprasta paskolos iki atlyginimo ar avanso grynaisiais. Jūs kreipiatės dėl paskolos, jie nusprendžia jus patvirtinti ar ne, o jei patvirtinsite, gausite pinigus. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad užuot gavę faktinius grynuosius pinigus ar turėdami pinigus tiesiogiai į jūsų atsiskaitomąją sąskaitą, jie padėjo pinigus į jūsų iš anksto apmokėtą debeto kortelę.

Man šiandien reikia pinigų – o ką dabar?

Dabar, kai žinote, kas yra avansai grynaisiais ir paskolos iki atlyginimo ir kaip jie veikia, galite nuspręsti, kuris variantas gali būti tinkamas jūsų situacijai. Nors dabar nėra daug būdų, kaip gauti pinigų be banko sąskaitos, yra keletas paskolos variantų:

  • Raskite skolintoją, kuris suteiks paskolą iki atlyginimo be reikalingos sąskaitos
  • Gaukite išankstinio mokėjimo debeto kortelę ir naudokitės ja, norėdami gauti paskolą iki atlyginimo
  • Raskite kreditinių kortelių teikėją, kuris jums pasiūlys kreditinę kortelę be sąskaitos

Nesvarbu, kurį variantą pasirinksite, prieš kreipdamiesi dėl paskolos, svarbu įsitikinti, ar sugebate grąžinti paskolą ar avansą grynaisiais. Paskolų perkėlimas ilgainiui gali sukelti daugiau mokesčių ir skolų. Prieš gaudami paskolą, būtinai perskaitykite sąlygas ir užduokite klausimus, jei ko nors nesuprantate.

Jei ieškote saugaus ir skaidraus skolintojo, kuris pasirengęs padėti, „CreditNinja“ yra tinkamas pasirinkimas jums. Mūsų taisyklės ir sąlygos visada yra aiškiai išdėstytos ir lengvai suprantamos – jokių paslėptų mokesčių ir jokių painių sąlygų. Mes rūpinamės savo klientais ir jų finansine ateitimi. Kreipkitės šiandien adresu CreditNinja.com

Nuorodos:

  1. https://creditcards.usnews.com/articles/how-to-get-a-cash-advance-from-your-credit-card
  2. https://creditcards.usnews.com/articles/can-i-get-a-credit-card-without-a-bank-account

Parašykite komentarą