Geriausios asmeninės paskolos 2021 m

Kokios yra geriausios asmeninės paskolos 2021 m. Peržiūrėkite mūsų populiariausias asmeninių paskolų rekomendacijas.

zippyloan.comTiesiog nepamirškite, kad jei jums iš tikrųjų reikia pinigų dabar, galite pasirinkti asmeninę paskolą. Kai jums reikia pinigų skubėti „ZippyLoan“ yra kur eiti.

Kreipkitės dėl paskolos per „Zippy Loan“ svetainę, jei ji bus patvirtinta, ji išsiųs jūsų paskolos paraišką vienam iš daugelio paskolų teikėjų.

Peržiūri paskolos duomenis ir el. Parašą, jei tau patinka tai, ką matai. Nėra jokios rizikos tikrinant, kokius pasiūlymus gausite. Galite pasiskolinti nuo 100 iki 15 000 USD, kai tik rytoj.

Paskolų paslauga iki 60 mėnesių.

„ZippyLoan“ sujungia skolininkus su skolintojais per jų skolintojų tinklą. Jie ras jums mažiausią palūkanų normą ir yra viena geriausių paskolų be kredito patikrinimo. Tu gali apsilankykite čia „ZippyLoan“.

Asmeninės paskolos 101: viskas, ką reikia žinoti

Asmeninės paskolos vienu ar kitu momentu tampa kiekvieno žmogaus gyvenimo dalimi, o šiais laikais tiesioginiai skolintojai yra kiekviename interneto puslapyje ir siūlo jums geriausius pasiūlymus.

Bet tai yra dėl rimtų priežasčių.

Asmeninė paskola galėtų būti naudojama:

✅ atsiskaitykite kreditinėmis kortelėmis
✅ konsoliduoti skolą
✅ refinansuoti studentų paskolas
✅ finansuoti namų tobulinimą

…& daug daugiau.

Yra keletas asmeninių paskolų rūšių, kurios dėl kelių privalumų įgijo daugiau populiarumo nei kitos, tačiau tai nereiškia, kad jos jums tinka.

Sužinokite, kokių rūšių paskolas galite rasti rinkoje ir kurios geriau atitinka jūsų poreikius.

Laimei, asmeninė paskola iš patikimo skolintojo gali būti nebrangus sprendimas, kai reikia skolintis pinigų. Čia galite sužinoti daugiau apie asmenines paskolas arba toliau skaityti, jei norite gauti daugiau informacijos apie tai, ar asmeninė paskola jums tinka.

Užtikrintos paskolos

Užtikrintos paskolos paprastai užtikrinamos užstatu, pvz., Jūsų transporto priemone, namu ar kitu turtu, kurį įkeisite tiesioginiam skolintojui mainais į paskolą. Šių paskolų rūšių pranašumas yra tas, kad joms paprastai yra mažesnės palūkanų normos ir jas lengviau gauti, nes joms kyla mažesnė rizika dėl įkaito.

Tačiau trūkumas yra tas, kad kiti svarbūs kriterijai, norint gauti patvirtinimą, bus jūsų kredito balas, kuris turi būti tarp 580–739 ar didesnis. Jei jūsų kreditinė padėtis yra bloga, greičiausiai negausite paskolos su užstatu. Jei jūsų kredito balas yra mažesnis, galite lengvai jį pagerinti atlikdami vos 5 paprastus veiksmus arba patikrinti asmeninių paskolų galimybes tiems, kurie turi blogą kreditą.

Neužtikrintos paskolos

Neužtikrintos paskolos nėra užtikrinamos užstatu, todėl jos paprastai turi didesnes palūkanas. Pagrindinis veiksnys norint gauti patvirtinimą asmeninei paskolai be užstato yra jūsų kredito balas. Tiesioginiai skolintojai laikui bėgant tapo lankstesni, tad jei pasiseks ir įsigilinsite šiek tiek giliau, rasite patikimų kompanijų, kurios padarys viską, kad jums būtų suteikta paskola.

Pavyzdžiui, „MoneyGator.net“ yra tiesioginis skolintojas internete, siūlantis trumpalaikes išsimokėtinas paskolas, be jūsų kredito situacijos, jie paklaus, ar turite saugų mėnesinių pajamų šaltinį, ar esate įdarbintas, kad tik jie galėtų turėti įrodymas, kad galite sumokėti tai, ką skolinatės. Be to, jie su jumis aptaria grąžinimo tvarkaraštį, kad įmokos atitiktų jūsų poreikius ir finansines galimybes, o jei norite atlikti išankstinius mokėjimus, jie papildomai neapmokestina, tai yra privalumas, galintis turėti didžiulę įtaką jūsų bendrajam darbo užmokesčiui. išjungtas procesas.

Atkreipkite dėmesį į palūkanų normą

Fiksuoto dydžio asmeninės paskolos

Fiksuotų palūkanų asmeninėms paskoloms suteikiamos fiksuotos palūkanos ir mėnesiniai mokėjimai. Jie yra puikus pasirinkimas, jei leidžiate tam tikrą pinigų sumą iš savo biudžeto į mėnesio atsipirkimo procesą.

Tam tikru momentu jums gali pasirodyti, kad jų lankstumas yra labai nepatogus, todėl tai yra vienas minčių keliantis trūkumas. Tik patarimas, visada geriau pasirinkti lankstesnius skolintojus.

Asmeninės paskolos su kintama palūkanų norma

Asmeninių kintamų palūkanų paskolų palūkanų normos yra susietos su orientacinėmis palūkanų normomis, dar vadinamomis indeksų palūkanomis, kurias nustato bankai. Todėl jūsų mėnesiniai mokėjimai, taip pat jų palūkanų normos, atitiks jų kursą.

Priklausomai nuo ekonominės padėties, tai gali būti geras dalykas, nes indekso palūkanos paprastai turi mažesnę balandį (metinę procentinę normą), kai jos mažėja; tai leidžia jums sumokėti paskolos likutį mažesnėmis sąnaudomis. Tačiau padidėjus indekso normai, tai reiškia, kad padidės ir jūsų paskolos balanso išlaidos, kurios gali būti labai brangios!

Paskolos grąžinimo sąlygos

Jei niekada nesiskolinote pinigų, tikriausiai nesate susipažinę su visomis galimomis paskolų galimybėmis, tokiomis kaip trumpalaikės paskolos ir ilgalaikės paskolos.

Trumpalaikės paskolos

Trumpalaikės paskolos paprastai reiškia skolinimąsi nedidelę pinigų sumą per trumpą laiką (nuo kelių mėnesių iki daugiausiai vienerių metų). Jie yra geriausias sprendimas, jei susiduriate su finansine krize arba jums reikia papildomų pinigų.

Jie yra greiti, lankstūs; tiesioginių skolintojų patvirtinimas trunka vos kelias minutes ir jie turi daug kitų privalumų. Tačiau turėtumėte būti atsargūs, nes kai kurių tipų trumpalaikių paskolų palūkanos yra labai aukštos, pavyzdžiui, paskolos iki atlyginimo, o tai gali sukelti didesnių finansinių problemų.

Trumpalaikės paskolos dažniausiai būna asmenims. Tačiau jie prieinami ir verslui. Net jei esate nepatvirtintas gauti didelę asmeninę paskolą, daugeliu atvejų vis tiek galite pasinaudoti vienkartine, trumpalaike paskola, kad gautumėte reikiamą apyvartinį kapitalą.

Ilgalaikės paskolos

Ilgalaikės paskolos yra pagrįstos kreditu ir gali būti užtikrintos arba neužtikrintos. Jie gali būti vartojami ilgesnį laiką (vienerius ar daugiau metų).

Dažniausiai iš šios kategorijos yra paskolos studentams, hipotekos ar vestuvių paskolos.

Kaip pagerinti savo kredito balą asmenine paskola

Galvojate apie paskolų kreditui imti? Štai keletas paprastų žingsnių, kuriuos reikia atlikti, kad galėtumėte naudoti asmenines paskolas kreditui kurti.

Vienas paprasčiausių būdų greitai gauti pinigų yra asmeninės paskolos pasirinkimas. Skirtingai nuo kitų paskolų, asmeninėms paskoloms paprastai nereikia užstato ar užstato. Dokumentavimo ir patvirtinimo procesai taip pat yra sklandūs ir be rūpesčių. Be to, sumą galite naudoti viskam, ko norite – vestuvių planavimui, medicinos tikslams, atostogoms ar namų atnaujinimui.

Tačiau paskolos nevykdymas gali neigiamai paveikti jūsų kredito balą. Pažvelkime į keletą būdų, kaip asmeninės paskolos prašymas gali padėti pagerinti jūsų kredito istoriją.

Asmeninės paskolos gali būti naudojamos mokant aukštų palūkanų paskolas

Turint paskolą su didelėmis palūkanomis, gali būti sunku kiekvieną mėnesį grąžinti sumą. Dvi bendros žmonių pasirinktos finansavimo galimybės yra asmeninės paskolos ir kreditinės kortelės. Žmonės paprastai vengia imti asmeninę paskolą, nes žinoma, kad jiems taikomos didelės palūkanos. Tačiau jos vis tiek yra pigesnė kreditinių kortelių alternatyva.

Turėdami daugiau nei vieną kreditinę kortelę, turėsite mokėti dideles palūkanas už visų kortelių neapmokėtą sumą. Net jei pasirinksite kreditinę kortelę su 0% balanso pervedimo planu, turėsite baigti sumokėti sumą įvadiniu laikotarpiu. Pasibaigus įvadiniam laikotarpiui, palūkanų norma padidės iki dviženklio skaičiaus.

Kai naudojate asmeninės paskolos sumą didelių palūkanų paskolai finansuoti, jūs ne tik sumažinsite savo visų finansų naštą, bet ir nepaprastai pagerinsite savo kredito balą. Dėl kitų bankų konkurencijos susidursite su kai kuriais bankais, siūlančiais asmenines paskolas patraukliomis palūkanomis. Paprastai bankai, kuriuose jau turite sąskaitą, siūlys paskolas dideliu tarifu. Taip pat galite gauti iš anksto patvirtintą paskolą!

Galima panaudoti konsoliduojant skolą

Viena iš dažniausiai pasitaikančių finansinių problemų, su kuria susiduria dauguma žmonių, yra skirtingų skolų kaupimas ir negalėjimas jų apmokėti. Net jei turite daugiau nei vieną kreditinę kortelę, bus sunku sumokėti skolas ir didėjančias kortelių palūkanas. Be to, kai reikia sumokėti daug skolų, tam tikru momentu yra tikimybė, kad praleidote vieną ar dvi iš jų. Taip, jūs turite galimybę sumokėti pavėluotus mokėjimus, tačiau vėluojant mokėjimui jūsų kredito balas jau buvo paveiktas.

Užuot mokėję skolas su skirtingomis palūkanomis, galite pasirinkti asmeninę paskolą. Finansavimo suma gali būti naudojama jūsų bendrai skolai konsoliduoti ir galite ją sumokėti iki kadencijos pabaigos. Tai sutaupo jus nuo trūkstamų mokėjimų, nes visus mokėjimus sujungėte į vieną.

Gali padėti nustatyti kredito istoriją

Įmonės, tikrinančios asmens kredito balą, prieš suteikdamos balą įvertina skirtingus parametrus. Asmens mokėjimų istorija yra vienas iš svarbiausių veiksnių, į kurį atsižvelgiama. Kiti veiksniai apima bendrą asmeniui priklausančią sumą, kredito istorijos trukmę, naują kreditą ir kreditų derinį. Bet ką daryti, jei apskritai neturite kredito istorijos?

Neturėti kredito istorijos yra lygiai taip pat, kaip turėti blogą kredito balą. Turite nustatyti kredito istoriją, kad bankai ir finansų įstaigos žinotų jūsų kreditingumą ir galimybes juos grąžinti. Yra keli būdai susikurti savo kredito istoriją, vienas iš būdų yra kreiptis dėl asmeninės paskolos. Tačiau turite užtikrinti, kad paskolą grąžinsite laiku, nes paskolos nevykdantys asmenys gauna blogą kredito balą.

Keletas patarimų, kuriuos reikia atsiminti, kai kreipiatės dėl asmeninės paskolos

Peržiūrėkite savo kredito ataskaitą

Nesvarbu, ar nesumokėjote mokėjimo, ar prašėte per daug paskolų, turite peržiūrėti savo kredito ataskaitą. Analizuodami savo ataskaitą, galėsite sužinoti sritis, kuriose turite dirbti, ir ieškoti būdų, kaip pagerinti rezultatą. Nors kreipimasis dėl asmeninės paskolos gali labai padėti, yra daugybė kitų veiksnių, kurie galėtų padidinti jūsų balą. Supraskite galimas galimybes ir dirbkite, kad sukurtumėte gerą kredito istoriją.

Atlikite paskolos mokėjimus laiku

Ar žinojote, kad pavėluoti mokėjimai liks jūsų kredito ataskaitose metų metus? Siūlydami finansavimą, bankai ir kiti skolintojai peržiūri asmens kredito ataskaitą. Jei jie susidurs su pavėluotu mokėjimu, jie abejos jūsų kreditingumu. Dar prieš kreipdamiesi dėl paskolos sužinokite, kaip tinkamai tvarkyti savo finansus, kad nereikėtų kovoti su papildoma našta.

Nesikreipkite dėl kelių paskolų

Bankas žinos, kiek paskolų jūs kreipėtės ir kiek kartų kreipėtės dėl paskolos. Taip yra todėl, kad kai tik kreipsitės į skolintojus dėl paskolų, tai bus įrašyta į jūsų kredito istoriją. Tai gali sudaryti įspūdį, kad turite silpnas grąžinimo galimybes ir jūsų paraiška gali būti atmesta. Net jei pavyksta gauti daugiau nei dvi ar tris paskolas, prieš pasirinkdami paskolą dar kartą turite įsitikinti, ar sugebėsite tinkamai valdyti mėnesines išlaidas.

Pasiskolinkite tai, ko iš tikrųjų reikia

Viena iš žmonių daromų klaidų yra kreiptis dėl didesnės paskolos sumos, nei jiems iš tikrųjų reikia. Galų gale mokate didelę palūkanų normą už visą sumą, įskaitant sumą, kurią …

Parašykite komentarą