Geriausios blogų kreditų paskolos Kvebeke internetu 2021 m. Balandžio mėn

Įprasta imti paskolą gana didelėms išlaidoms padengti, ypač jei jūsų banko sąskaita neturi lėšų, reikalingų tokiam mokėjimui atlikti. Tačiau paskolos gali būti sunkiai patvirtinamos, atsižvelgiant į įvairius veiksnius. Be kita ko, jūsų kredito balas bus svarbus kreipiantis ir gavus patvirtinimą dėl paskolos. Neturint gero kredito balo, jūsų galimybės užsitikrinti tradicinę paskolą gali būti gana mažos.

Štai kur blogų kreditų paskolos tikrai gali būti naudingos. Yra tam tikrų paskolų ir skolintojų, kurie nori suteikti paskolas tiems, kurie turi blogą kreditą. Štai ką turite žinoti apie blogą kreditą paskolos Kvebeke.

Kas yra blogas kreditas?

Tai gali atrodyti akivaizdu, tačiau blogas kreditas paprasčiausiai reiškia, kad turite blogą kredito balą. Priežastys, kodėl turite blogą kreditą, gali būti toli siekiančios ir gali apimti keletą blogų įpročių, kuriuos galbūt turėjote ar vis dar turite, įskaitant bet kurį iš šių dalykų:

  • Trūksta mokėjimų
  • Per trumpą laiką imama per daug paskolų
  • Uždaryti senas kreditines korteles, kurios vis dar turi likutį
  • Maksimalus kredito panaudojimas
  • Išgyvena uždarymas arba bankrotas
  • Padidinkite savo skolą

Tačiau galėjo būti aplinkybių, kurių jūs negalėjote kontroliuoti, dėl kurių jūsų blogas kredito balas buvo toks:

  • Darbo praradimas
  • Susižaloti ir negalėti dirbti
  • Patiriate netikėtas ekstremalias situacijas

Jei turite žalingų įpročių – ypač nesugebėdami apmokėti sąskaitų – nukentės jūsų kredito balas. Ir jei jūsų kredito balas yra blogas, kreiptis dėl paskolos jums gali būti sudėtingiau. Geros naujienos yra tai, kur blogų kreditų paskolos Kvebeke gali padėti.

Kaip blogas kreditas veikia kasdienį gyvenimą?Norėdami sužinoti daugiau būdų, kaip blogas kreditas gali paveikti jūsų kasdienį gyvenimą, patikrinkite šią infografiką.

Kur gauti blogų kreditų Kvebeke

Kvebeko vartotojai, turintys blogą kreditą, vis tiek galės gauti patvirtinimą paskolai gauti. Užuot sutelkę dėmesį į asmens kredito balą, skolintojai labiau atsižvelgs į kitus veiksnius, įskaitant pajamas, skolas ir užstatas. Tiems, kurie turi blogą kreditą, yra keletas skirtingų tipų paskolų produktų ir paslaugų, įskaitant:

Apsaugotos kreditinės kortelės – Skirtingai nuo įprastų kreditinių kortelių, užtikrintos kreditinės kortelės reikalauti užstato. Tokiu atveju jūs iš anksto įdėtumėte tam tikrą pinigų sumą, kuri bus naudojama užtikrinant kreditą. Iš esmės ši suma laikoma „užstatu“ ir atspindi jūsų turimą kreditą.

Asmeninės paskolos blogiems kreditams – Yra daug blogų kreditų skolintojų, kurie verčiasi skolinti pinigus blogų kreditų gavėjams. Jums vis tiek reikės atlikti patvirtinimo procesą, tačiau jums nereikės taip jaudintis dėl savo kredito balo. Atminkite, kad šios paskolos paprastai būna didesnės palūkanų normos palyginti su įprastomis paskolomis. Be to, nedirbkite su jokiu skolintoju, kuris prašo išankstinių mokėjimų ar mokesčių, nes tai gali būti aferos ženklas. Žiūrėkite šį vaizdo įrašą atrasti daugiau būdų, kaip nustatyti sukčiavimą paskoloje.

Skolų konsolidavimas – Tai populiarus produktas vartotojams, turintiems daug didelių palūkanų skolą, pavyzdžiui, kreditinės kortelės. Galbūt dėl ​​tiek didelių palūkanų skolos nukentėjo jūsų kredito balas. Nepaisant to, skolų konsolidavimas gali būti naudojamas padengti skolą labiau prieinamu ir lengviau valdomu būdu.

Kaip pagerinti savo kredito balą

Nors turite paskolos galimybių, jei turite blogą kreditą, galite apsvarstyti pagerinti savo kredito balą kad ateityje jums būtų lengviau gauti įprastą paskolą. Jei prieš imant paskolą turite šiek tiek laiko, laukti paraiškos pateikimo ir padidinti kredito balą jums būtų geriausia.

Štai keli dalykai, kuriuos galite padaryti dabar, kad pagerintumėte savo kredito balą:

Mokėkite sąskaitas laiku – Tai yra svarbiausias dalykas, kurį galite padaryti, kad pagerintumėte savo rezultatą. Net vienas praleistas mokėjimas gali pakenkti jūsų rezultatui, tačiau įpratimas laiku sumokėti visas sąskaitas gali padaryti stebuklų dėl jūsų kredito balo. Jei sumokėjote vėlai ir norite sužinoti, kaip atkurti kreditą, perskaityk tai.

Neviršykite savo kreditinių kortelių – Nesvarbu, koks jūsų kredito limitas gali būti jūsų kreditinėse kortelėse, nepravažiuokite jo arti. Verčiau pabandykite išleisti ne daugiau kaip 30% savo kredito limito. Jūsų kredito panaudojimas vaidina svarbų vaidmenį jūsų kredito bale, todėl įsitikinkite, kad ir toliau mokate savo balansą kuo daugiau. Paspauskite čia sužinoti, kaip galite padidinti savo kredito balą nedidindami savo kredito kortelės skolos.

Negalima kreiptis dėl per daug paskolų – Kreipdamiesi dėl paskolų ar kreditinių kortelių skaičiaus per trumpą laiką, jūsų kredito ataskaitoje bus pateiktas „sunkus tyrimas“. Daugiau paklausimai kaip tai yra jūsų ataskaitoje, tuo blogesnis bus jūsų rezultatas. Atsispirkite pagundai imti per daug paskolų vienu metu.

Neuždarykite senų kreditinių kortelių, ypač turėdami likučių – Senas kreditas yra geras kreditas, todėl turėtumėte palikti visas senas kredito kortelių sąskaitas. Tai ypač pasakytina, jei vis dar yra skolingi likučiai. Tokiu atveju jūsų kredito balas gali būti sėkmingas, jei uždarysite savo sąskaitą nemokėdami to, kas liko. Ar apmokėjus kredito kortelės sąskaitą bus galima padidinti jūsų kredito balą? Sužinokite čia.

Sumokėk savo skolą – Užuot leidę augti ar judinti, pasistenkite sumokėti skolą. Čia yra 7 dalykai jums nereikia pasiduoti norint sumokėti skolą.

Kanados kredito balasNorite sužinoti, kaip kredito biurai apskaičiuoja jūsų kredito balą? Paspauskite čia.

Dažnai užduodami klausimai

Kaip gauti mažesnes paskolos palūkanas už blogą kreditą?

Geras kredito balas gali padėti sumažinti jūsų palūkanų normą, tačiau yra keli kiti būdai, kaip ją sumažinti, net jei turite blogą kreditą. Norėdami sumažinti skolintojo palūkanų normą, turite sumažinti savo, kaip skolininko, riziką. Kuo mažesnę riziką keliate ir kuo patikimesnė atrodote kaip skolininkė, tuo mažesnę palūkanų normą gausite. Tai galite padaryti padidindami savo pajamas, gaudami antrą darbą, arba palaukdami keletą mėnesių prieš kreipdamiesi, kad įtvirtintumėte savo užimtumo stabilumą. Taip pat galite sumažinti įsipareigojimų nevykdymo riziką užtikrindami paskolą turtu arba gaudami papildomą paskolą.

Ar paskola iki atlyginimo yra geresnė nei asmeninė paskola, jei turiu blogą kreditą?

Apskritai asmeninė paskola dažnai yra geresnis pasirinkimas nei paskola iki atlyginimo. Asmeninėms paskoloms siūlomos ne tik geresnės palūkanos, bet ir ilgesnės sąlygos bei didesnės paskolos sumos. Todėl galėsite paskirstyti brangių pirkinių išlaidas, kad mokėjimai būtų prieinami.

Ar galiu gauti paskolą be kredito patikrinimo?

Taip, Kvebeke yra daugybė internetinių skolintojų, kurie teikia paskolas be kredito patikrinimo. Šie skolintojai patvirtins kitus finansinius veiksnius, tokius kaip jūsų pajamos, darbo stabilumas ir skolos ir pajamų santykis. Nors šios paskolos tinka asmenims, turintiems blogą kreditą, jie dažnai yra brangesnis skolinimosi būdas dėl aukštų palūkanų normų.

Reikia paskolos paskolai Kvebeke? Skambinkite paskoloms Kanadoje

Patvirtinimas gauti tradicinę paskolą gali būti sunkus skambutis, jei šiuo metu turite blogą kreditą. Tačiau kredito užtikrinimas neturi būti neįmanomas. Naudodamiesi blogų paskolų paskolomis Kvebeke, galite gauti lėšų, reikalingų padengti visas neatidėliotinas išlaidas, nepaisant to, kur yra jūsų kredito balas. Būtinai susisiekite su paskolomis Kanada šiandien, kad rastumėte sau tinkamą blogų kreditų paskolų produktą.

Parašykite komentarą