Geriausios blogų kreditų paskolos Naujojoje Škotijoje internete 2021 m. Gegužės mėn

Blogas kreditas yra kažkas, su kuriuo kažkada teks susidurti daugeliui Naujosios Škotijos piliečių. Blogų kreditų problema yra ta, kad gali būti sunku išspręsti, kai jis praeis per tam tikrą tašką. Per tą laiką tai gali pakenkti jūsų finansams ir sumažinti tikimybę būti patvirtintiems pagrįstos kainos kredito produktams Naujojoje Škotijoje.

Tačiau jei esate pasirengęs stengtis ir būti kantrus, visada yra galimybė pataisyti ir pagerinti savo kreditą Naujojoje Škotijoje. Jei kyla sunkumų gauti patvirtinimą, blogo kredito paskolos užsitikrinimas gali būti būdas išspręsti savo finansines problemas.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie paskolas Naujojoje Škotijoje, paspauskite čia.

Kaip mano kreditas tapo toks blogas?

Priklausomai nuo to, kaip tvarkėte savo finansus, gali būti sunku nustatyti tikslią blogų kreditų priežastį. Tiesą sakant, tai gali būti dėl daugybės klausimų, tokių kaip:

Nevykdytų mokėjimų istorija

Kai turite aktyvų kredito produktą, ar tai būtų a kreditine kortele arba a Asmeninė paskola, visada svarbu laiku ir visiškai sumokėti sąskaitas. Kiekvieną kartą, kai neįvykdote įsipareigojimų, vadinasi, kažkaip nesilaikote paskolos sutarties, įvykis užfiksuojamas jūsų kredito ataskaita ir sumažina jūsų kredito balą. Paspauskite čia norėdami sužinoti, kaip jūsų mokėjimo istorija veikia jūsų kredito balą.

Didelis kredito panaudojimo koeficientas

Besisukantis kreditas produktai (kreditinės kortelės, kredito linijos ir kt.) dažniau naudojami tarp vartotojų, nes juos palyginti lengva įsigyti. Kiekvienam atnaujinamam kreditui priskiriamas kredito limitas, kurį galite įskaityti pagal poreikį, tada grąžinti bet kokiomis jūsų norimomis sumomis (jei mokate bent jau nurodytą sumą) minimali įmoka). Norėdami sužinoti, kiek skolos turite, galite apskaičiuoti „kredito panaudojimo koeficientą“ (bendra skola / kredito limitas x 100). Geriau jūsų kredito balui, jei pavyks išlaikyti maksimalų 30–40% santykį. Kuo arčiau pasieksite savo kredito limitą, tuo blogiau tai gali būti jūsų kredito balas.

Finansinės nepaprastosios padėties

Kai kurie skolininkai Naujojoje Škotijoje tiesiog turi išlaidų problemų, dėl kurių jie gali maksimaliai išnaudoti savo vartojimo kreditus su vartojimo prekėmis ir pakenkti jų kreditams, kiti gali tiesiog nukentėti nuo kokių nors nepaprastų situacijų, finansinių ar kitokių. Atsiradus tokio tipo ekstremalioms situacijoms, ne tik lengva išleisti kiekvieną centą, kurį bandote ištaisyti, bet ir pamiršti laiku sumokėti sąskaitas. Norėdami sužinoti apie paskolas kritinėmis dalimis, paziurek cia.

Užimtumo praradimas

Viena iš pagrindinių blogų kreditų ir finansinių problemų Naujojoje Škotijoje priežasčių, žinoma, yra darbo praradimas. Kad ir kokia būtų priežastis, kai jūs negaunate pajamų, akivaizdu, kad sunkiau atlikti mokėjimus laiku ir visiškai. Jūs pradedate pasikliauti savo kredito produktais, kad tik gautumėtės, jie neturi pinigų jiems paremti, galiausiai pakenkdami jūsų kreditui, kol pavyks rasti kitą darbo šaltinį.

Kaip blogas kreditas veikia kasdienį gyvenimą?Pažvelkite, kaip blogas kreditas gali paveikti jūsų kasdienį gyvenimą.

Kaip blogas kreditas paveiks mano finansus?

Štai pagrindinis laiko planas, parodantis, kaip blogas kreditas gali pakenkti jūsų finansinei sveikatai:

 • Paprastai tariant, a kredito Taškai iš 650–900 yra tai, kur norite būti geriausi patvirtinimo rezultatai ir žemiausios palūkanų normos.
 • Tačiau dėl nesumokėtų mokėjimų serijos (arba dėl bet kurios iš minėtų situacijų) jūsų kredito balas nukrenta žemiau šio taško.
 • Kai pateiksite paraišką dėl naujo kredito produkto, gali būti, kad jūsų skolintojas Naujojoje Škotijoje padarys „sunkų“ paklausimas“Į savo kreditą, kad pamatytumėte, koks stiprus esate kredito vartotojas.
 • Tada jie pamatys jūsų blogą ir blogą rezultatą mokėjimo istorija, nuspręskite, kad esate skolinimosi rizika, tada arba atmeskite savo paraišką, arba patvirtindami nustatykite aukštų palūkanų normą, kuri gali būti baisi jūsų finansams.
 • Jūsų blogas kreditas dabar neleidžia gauti patvirtinimo, todėl pradėsite teikti paraiškas visame mieste. Kiekvienas sunkus tyrimas sumažina jūsų kredito balą keliais taškais ir įrašomas į jūsų kredito ataskaitą. Daugiau skolintojų mato jūsų blogą kredito profilį ir nusprendžia, kad neverta rizikuoti.

Norėdami geriau įvertinti kredito balų intervalus, perskaityk tai.

Ar visi skolintojai atmes mano paraiškas, jei turiu blogą kreditą?

Jei jūsų kreditas atrodo šiek tiek prastesnis (kredito balas yra mažesnis nei 600), jums gali kilti problemų gauti paraiškas, kurias patvirtins bankai ir kiti tradiciniai skolintojai Naujojoje Škotijoje. Nesijaudinkite, Naujojoje Škotijoje yra daugybė alternatyvių ir internetinių skolintojų, kurių klientus pirmiausia sudaro blogų kreditų skolininkai. Daugelis šių skolintojų Naujojoje Škotijoje net netikrina jūsų kredito, jei tik gali patvirtinti, kad jūsų pajamos yra pakankamai stabilios, kad galėtumėte grąžinti paskolą pagal grafiką.

Net turėdami blogą kreditą, vis tiek galite gauti prieigą prie:

Tiesiog žinokite, kad:

 • Kai kurie iš šių produktų yra aukštesni palūkanų normos dėl skolintojo prisiimamos rizikos (kreipkitės tik dėl paskolos, kurią galite 100% sau leisti)
 • Jums gali prireikti mažiau rizikingo skolininko, kad pasirašytumėte savo paraišką (ypač jei neturite jokio užstato)
 • Jei nenorite numatyti, jūsų negrąžintas asmuo bus atsakingas už negrąžintą paskolos likutį
 • Jei jūs ir jūsų bendraautoriai numatytuosius nustatymus, abu jūsų kredito profiliai bus pažeisti

Kanados kredito balasVisada esate suinteresuotas būti informuotam apie savo kredito balą, patikrinkite tai.

Ar visi blogų kreditų skolintojai Naujojoje Škotijoje prašo išankstinių indėlių?

Visiškai ne! Nors Naujojoje Škotijoje yra teisėtų skolintojų, kurie rūpinasi blogų kreditų gavėjais, yra ir tokių plėšrus, net ten esančios netikros organizacijos bando pasinaudoti žmonėmis, kurie nieko geriau nežino. Norėdamas išspręsti blogą kredito situaciją, skolininkai Naujojoje Škotijoje kartais pateikia savo asmeninę ir bankinę informaciją. Tada jie tampa grobuoniškų mokesčių, sukčiavimo ir tapatybės vagystės.

Norėdami pastebėti grobuonišką ar netikrą skolintoją:

 • Atkreipkite dėmesį į išankstinius indėlius – Kaip minėjome, nė vienas skolintojas neturėtų prašyti užstato ar bet kokio mokėjimo, kol jūsų paskola bus patvirtinta ir gauta. Reikalauti išankstinio mokėjimo (kurį sukčiai vadins „paskolų draudimu“, kad apgautų jus) yra neteisėta Kanadoje.
 • Atlikite daug tyrimų – Jei jie yra teisėta organizacija, jūsų skolintojas Naujojoje Škotijoje turėtų turėti gerą reputaciją internete ir iš lūpų į lūpas. Patikrinkite klientų atsiliepimus, paklauskite pažįstamų žmonių ir visada ieškokite jų įmonės pavadinimo „Better Business Bureau“ duomenų bazėje.
 • Perskaitykite smulkų šriftą – Ypač kalbant apie paskolą iki atlyginimo, visada tinkamai perskaitykite savo sutartis ir būkite atsargūs dėl bet kokių skelbimų ar pardavėjo elgesio. Teisėti skolintojai Naujojoje Škotijoje turėtų tiksliai pasakyti, kiek visa jūsų paskola kainuos su palūkanomis ir mokesčiais, iki paskolos termino pabaigos. Jei jūsų sutartyje nėra tokios informacijos arba jūsų pardavimo atstovas aiškiai vengia jūsų klausimų, jis gali bandyti jus apgauti.

Norite sužinoti, kaip nustatyti paskolos sukčiavimą? Žiūrėkite šį vaizdo įrašą.

Dažnai užduodami klausimai

Kaip pagerinti blogą kreditą?

Tai gali būti nelengva, tačiau visiškai įmanoma pagerinti savo kreditą keletu paprastų sprendimų. Apmokėkite sąskaitas laiku ir kiek įmanoma daugiau. Prieš pateikdami naują kreditą, sumokėkite visas esamas skolas. Jei reikia, derėkitės su skolintoju dėl pratęsto ​​mokėjimo termino. Ir jei neturite teisės į įprastą kreditinę kortelę, gaukite apsaugotą kreditinę kortelę.

Ar Naujojoje Škotijoje yra paskolų iki atlyginimo alternatyvos, jei turiu blogą kreditą?

Taip! Naujojoje Škotijoje yra daug alternatyvių skolintojų, kurie specializuojasi siūlydami paskolas turintiems blogą kreditą. Šie skolintojai siūlo geresnes paskolos iki atlyginimo alternatyvas, pavyzdžiui, asmeninę paskolą, paskolą su garantija, kredito liniją ar net hipoteką. Kol turite pastovų pajamų šaltinį ir nedidelį skolos ir pajamų santykį, blogų kreditų galima nepastebėti, kad gautumėte reikiamų lėšų.

Kiek galiu skolintis, jei turiu blogą kreditą?

Yra daugybė veiksnių, kurie gali turėti įtakos tam, kiek galite pasiskolinti, kai turite blogą kreditą. Paskolos rūšis daro didelį skirtumą. Už neužtikrintas paskolas paskolų davėjai paprastai siūlo atlyginimo sumą, kurios vertė yra iki 1500 USD, grąžinti per kelias savaites. Kita vertus, asmeniniai skolintojai gali pasiūlyti didesnę nei 35 000 USD grąžinimo sumą ilgesniam laikotarpiui. Paskolos užtikrinimas tam tikros formos įkeitimu, pavyzdžiui, transporto priemone, padidins tikimybę būti patvirtintam didesnei sumai, turint blogą kreditą. Galų gale, jūsų pajamų lygis, darbo saugumas ir skolos bei pajamų santykis nulems, kiek skolintojas norės jums skirti.

Ar Kanados paskolos gali man padėti gauti blogą kreditą?

Žinoma! Paskolose Kanadoje galime gauti bet kurį Naujosios Škotijos vartotoją, susijusį su visais finansiniais poreikiais tinkamais kredito produktų šaltiniais. Nesvarbu, ar jūsų kreditas geras, ar blogas, mūsų komanda gali jums padėti. Paprasčiausiai kreipkitės žemiau ir būsite greitesnė link geresnės finansinės ateities!

Parašykite komentarą