Geriausios išsimokėtinos paskolos Kanadoje 2021 m

Net turėdami geriausiai paruoštus planus, asmeninės nepaprastosios padėties atvejai gali ištikti netinkamiausiu metu ir sukelti didžiulį jūsų finansinio biudžeto krūvį. Jei neturite pinigų, kad galėtumėte greitai išspręsti tokias problemas kaip namų remontas, tai gali sukelti dar didesnes išlaidas.

Tokiomis situacijomis pagalbos ranką gali suteikti išsimokėtos paskolos.

Kas yra išsimokėtina paskola ir kaip ji veikia?

Išankstinė paskola yra paskola, kuri grąžinama naudojant fiksuoto mokėjimo sistemą, dar vadinamą dalimis, per laikotarpį, kuris paprastai yra daug ilgesnis (ir su mažesnėmis palūkanomis) nei paskolos iki atlyginimo. Naudodamiesi fiksuoto mokėjimo sistema, skolininkai žino, kiek pinigų skolins savo skolintojams kiekvieną mėnesį.

Paskolos išsimokėtinai taip pat gali būti stipri alternatyva kreditinėms kortelėms, jei palūkanų norma yra mažesnė arba jei kiekvieną mėnesį turite didelę likutį ir jums sunku išlaikyti minimalius mokėjimus. Kai kurie žmonės netgi imasi paskolų dalimis kaip skolų konsolidavimo formos.

Paskolos išsimokėtinai taip pat gali būti naudojamos padengti:

  • Asmeninės ekstremalios situacijos: sveikatos ar dantų procedūros, namų ar automobilio remontas arba pradelsti mokesčiai už komunalines paslaugas
  • Svarbūs etapai: santuoka, naujagimio sutikimas ar vaiko palaikymas vidurinėje mokykloje.
  • Asmeniniai pranašumai: atostogos ar brangus pirkimas.

Kokios geriausios išsimokėtinos paskolos 2021 m.

Jei jus domina skolinimasis išsimokėtinai, turėtumėte palyginti geriausius Kanados skolintojus. Štai keletas variantų, kuriuos galite pasirinkti:

Paskolos sumos Palūkanų normos Paskolos sąlygos
Paskolos Kanada 500–300 000 USD 3–46,96% Nuo 3 mėnesių iki 5 metų
„LoanConnect“ 500–50 000 USD 10–46,96% balandis pagal asmeninį kreditą Nuo 6 mėnesių iki 5 metų
Mogo 500–15 000 USD Nuo 9,9 iki 47,42% Nuo 6 mėnesių iki 5 metų
„LendingMate“ 2–10 USD 34,9–43% Nuo 1 iki 5 metų

Paskolos Kanada

Kreipkitės dabar

Paskolos suma: 500–300 000 USD
Kainos: 3–46,96% balandis
Paskolos terminas: Nuo 3 mėnesių iki 5 metų

Paskolos Kanada yra paskolų paieškos platforma, priimanti paskolos prašytojus, neatsižvelgiant į jų finansinę istoriją ar kredito balą. Kredito davėjas atlieka tyrimą už koją už jus, suteikdamas keletą paskolos variantų, kuriuos galite pasirinkti pagal savo paraišką.

Spustelėkite čia, jei norite kreiptis arba sužinokite daugiau, perskaitydami visą „Kanada paskolų“ apžvalgą.

„LoanConnect“

Kreipkitės dabar

Paskolos suma: 500–50 000 USD
Kainos: 10–46,96% balandis pagal asmeninį kreditą
Paskolos terminas: Nuo 6 mėnesių iki 5 metų

„LoanConnect“ yra neužtikrintų išsimokėtinų paskolų paieškos sistema ir leidžia palyginti kreditorius, kad surastumėte kuo geresnes palūkanas, kai kurios siekia net 10 proc. Visi skolintojai yra tikrinami ir tikrinami, paprastai jie siūlo greitus paskolų pokyčius.

Norėdami kreiptis, spustelėkite čia arba sužinokite daugiau perskaitę visą „LoanConnect“ apžvalgą.

Mogo

Kreipkitės dabar

Paskolos suma: 500–15 000 USD
Kainos: 9,9–47,42% balandis
Paskolos terminas: Nuo 6 mėnesių iki 5 metų

Mogo leidžia skolininkams „išbandyti“ paskolą 100 dienų, o tai reiškia, kad jei pradėsite patirti pirkėjo sąžinės graužimą, paskolą galėsite grąžinti tol, kol grąžinate pagrindinę sumą. Nedaug skolintojų suteikia vartotojams tiek laiko grąžinti paskolą. Skolininkai taip pat gali naudoti „MogoApp“, kuriame pateikiamos strategijos ir patarimai, kaip pagerinti savo finansinius įpročius.

„Mogo“ skolina skolininkams, turintiems platų kredito balų diapazoną, tačiau tie, kurie turi puikų kreditą, kuriems taikoma 9,9–47,42% žemiausios galios palūkanų norma, bus nukreipti į „Mogo“ partnerio skolintoją „Lendful“.

Norėdami kreiptis su „Mogo“, spustelėkite čia

„LendingMate“

Kreipkitės dabar

Paskolos suma: 2–10 USD
Kainos: 34,9–43% balandis
Paskolos sąlygos: Nuo 1 iki 5 metų

„LendingMate“ yra puikus pasirinkimas, jei jums reikia paskolos, bet dar neturite gero kredito, nes skolintojas netikrina kredito balų ar užimtumo. Vietoj to, „LendingMate“ reikalauja, kad pareiškėjai pateiktų laiduotoją – Kanados pilietį nuo 19 iki 75 metų, turintį gerą kreditą, kuris yra namo savininkas arba turi tvirtą kredito istoriją, kuris gali patikrinti jūsų galimybes mokėti paskolą ar grąžinti jūsų vardu, jei negalėtumėte.

Šiandien kreipkitės į „LendingMate“ su garantu

Kaip galiu pasirinkti tinkamą skolintoją?

Šiais laikais Kanados internetinių skolintojų netrūksta, todėl galite pasirinkti savo pasirinkimą. Įsitikinkite, kad atlikote išsamų patikrinimą, tyrinėdami įvairias paskolas dalimis, o ne tiesiog pereikite prie pirmosios paskolos, į kurią orientavotės. Kai kurie žmonės naudojasi paskolomis internetu, nes nori kuo greičiau pasiskolinti pinigų; ir dėl to jie rizikuoja nepastebėti svarbiausių detalių, kurios vėliau gali turėti rimtų pasekmių.

Štai keletas patarimų, kaip rasti tinkamą skolintoją:

Pažvelkite į MPN, o ne tik į palūkanų normą: Metinė procentinė norma yra metinė procentinė norma – tai palūkanos, kurias mokate per 12 mėnesių, ir papildomi mokesčiai, kartais vadinami finansiniais mokesčiais. Balandis yra daug kruopštesnis sąnaudų įvertinimas nei išvardytos palūkanų normos, todėl norite išbandyti žemą balandį.

Paskolos gavimo laikas: Ištirkite, kaip greitai galite gauti paskolą prieš kreipdamiesi. Jei esate įsipareigoję, įsitikinkite, kad paskola gaunama pakankamai greitai, kad padengtumėte visas išlaidas, ypač kritinės padėties atveju. Tačiau būkite atsargūs – kartais paskolos, kurias galite greitai gauti, turi didesnes palūkanas ir mokesčius, kurių kiti neturi.

Apsvarstykite paskolos sąlygas: Ilgos paskolos grąžinimo sąlygos gali būti patrauklios, nes tai reiškia, kad galite neskubėdami grąžinti paskolą. Tačiau pasinaudojus šiais ilgesniais grąžinimo planais galite mokėti daug daugiau, nei planavote, kartais bent jau padvigubinti tai, ką pasiskolinote, kai tik bus atsižvelgiama į palūkanų normas. Užuot pasirinkę ilgiausią įmanomą paskolos terminą, apskaičiuokite, kaip greitai galite grąžinti paskolą, ir pasirinkite kuo trumpesnį terminą.

Kaip galiu kreiptis?

  1. Tyrinėkite, kuris skolintojas jums tinka
  2. Užpildykite internetinę paraiškos formą, kuri jums užtruks 5 minutes (ar mažiau).
  3. Palaukite patvirtinimo ir gaukite pinigų! Skolintojai paprastai didžiuojasi greitu apyvartos laiku, todėl jūs netgi galite gauti pačią paskolą per 24 valandas.

Skolintojai skiriasi nuo kreditorių, kuriuos jie reikalauja iš pareiškėjų. Pavyzdžiui, kai kurie skolintojai gali norėti tinkamo kredito balo, o kiti prašo pateikti garantą. Apskritai skolintojai dažnai prašo įrodymų apie pajamas, aktyvią banko sąskaitą, valstybės išduotą asmens tapatybės dokumentą ir įrodymą, kad esate Kanados pilietis ar nuolatinis gyventojas. Minimalus amžius reikalingas norint gauti paskolą yra 18 metų, todėl jūsų pateiktuose asmens tapatybės dokumentuose reikės nurodyti gimimo datą.

Tai verta?

Privalumai:

  • Paskoloms išsimokėtinai yra fiksuota palūkanų norma, todėl net ir pasikeitus rinkai, jūsų palūkanų norma išliks ta pati.
  • Jei esate kritinės padėties ir jums reikia pinigų kuo greičiau, paraiškų teikimo procesas yra greitas ir lengvas. Dažnai sužinosite, ar turite teisę į tą pačią paraiškos pateikimo dieną ir pinigus gausite per vieną darbo dieną.

Trūkumai:

  • Skolininkai dažnai gauna didžiules pinigų sumas, o tai gali sukelti finansinę įtampą, jei neuždirbate pakankamai, kad lengvai grąžintumėte skolą.
  • Jei jūsų aplinkybės pasikeičia ir jums reikia pasiskolinti daugiau pinigų, tai nėra taip paprasta, kaip paprašyti daugiau kredito, kaip kad galėtumėte turėdami kreditinę kortelę. Paskolos išsimokėtinai paprastai skiriamos už nustatytą pinigų sumą, prie kurios vėliau negalėsite pridėti.

Kam tinka išsimokėta paskola?

Paskolos išsimokėtinai gali būti geras pasirinkimas kanadiečiams, norintiems pasiskolinti didelę pinigų sumą per trumpą užsakymą, neatsižvelgiant į jų kredito balą. Šios paskolos yra naudingos, nes jei mokėjimai atliekami laiku, paskolos gavėjas gali pagerinti savo kredito balą.

Paskolos išsimokėtinai yra naudingos ir tiems, kurie yra įstrigę paskolos iki atlyginimo spąstuose. Kartais žmonės pasikliauja paskolomis iki atlyginimo, taip pat vadinamų išankstinėmis paskolomis grynaisiais, tačiau kai jas grąžina (su labai didelėmis palūkanomis), jie neturi pinigų ir jiems gali reikėti kitos paskolos. Kadangi dalinių paskolų grąžinimo terminai yra ilgesni ir palūkanos mažesnės, tai gali būti geras sprendimas žmonėms, norintiems išvengti šio ciklo.

Kas turėtų likti nuošalyje?

Jei neturite pastovių pajamų ar garantuoto paskolos grąžinimo būdo, geriausia jų nesikreipti.

Kuo skiriasi išsimokėtina ir asmeninė paskola?

Išankstinės paskolos iš esmės yra asmeninės paskolos rūšis, ir abi yra panašios, nes jas dažnai naudoja paskolos gavėjai, ieškantys papildomų lėšų medicinos sąskaitoms padengti, remontui ar renovacijai, dideliems pirkimams ir pan. Nors išsimokėtinai paskolos siūlomos fiksuota palūkanų norma asmeninėms paskoloms taikomos fiksuotos arba kintamos palūkanų normos. Palūkanų normos gali pakilti ir pareikalauti sumokėti daugiau pinigų arba sumažėti, todėl galėsite greičiau sumokėti paskolos pagrindinę dalį.

Paskoloms dalimis dažnai taikomos didesnės palūkanos nei asmeninėms paskoloms, tačiau jas paprastai yra lengviau įsigyti. Paskolų išsimokėtinai suteikiama daugiau lankstumo dėl pareiškėjo kredito balo. Net ir turėdami blogą rezultatą, vis tiek galite kreiptis dėl paskolos išsimokėtinai – jums gali tekti pateikti laiduotoją arba pajamų įrodymą.

Mūsų apatinė eilutė

Nors paskolos išsimokėtinai gali būti lengvai prieinamos, žmonės prieš įsipareigodami turi užtikrinti, kad skolinasi atsakingai. Gali būti pagunda pasiskolinti didelę pinigų sumą toms svajonių atostogoms, tačiau įsitikinkite, kad nenukandžiojote daugiau, nei galite sukramtyti – o jei jums reikia tik nedidelės sumos, gali būti net verta apsvarstyti tam tikras asmenines paskolas. Jei turite patikimų pajamų ir pasitikite, kad galite laikytis mokėjimo plano, paskolos išsimokėtinai gali būti tik sprendimas jums; ypač jei sugebate gauti mažesnę palūkanų normą arba bandote išsisukti iš blogo kredito balo. Paskolos dalimis gali ne tik padėti susikurti tą kreditą, bet ir geriau valdyti tam tikras finansines situacijas.

DUK

Taip, galite sumokėti daugiau pinigų nei reikalaujama į mėnesines įmokas arba netgi sumokėti išsimokėtinai paskolą iš karto, negaudami jokios baudos.

Kartais blogi dalykai nutinka vienu metu. Pavyzdžiui, jūsų automobilis gali sugesti, o po kelių mėnesių jūsų stogas įgriūva. Nors tikrai nėra idealu imti antrą paskolos dalį, kol vis dar grąžinate savo pirmąją, kartais tai įmanoma, jei kreditoriui įrodėte, kad sugebate grąžinti pinigus laiku ir jau sumokėjote didelę dalį žemyn. Tačiau jums gali nepavykti gauti geriausios palūkanų normos, todėl svarbu užtikrinti, kad neprisimestumėte daugiau skolų, nei galite suvaldyti.

Taip, net jei dar neturite gero kredito, vis tiek galite gauti išsimokėtiną paskolą, ypač paskolos be čekio. Tačiau būkite atsargūs, paskolos, kurias galima gauti be kredito patikrinimo, paprastai yra didesnės.

Parašykite komentarą