Geriausios knygos su patarimais, kaip praturtėti

Lengvi pinigai yra mitas. Turtui sukurti reikia strategijos ir laiko. Schemos, žadančios greitai praturtėti, dažniausiai naudojamos tvirkinant žmones, kurie labai nori užsidirbti daug pinigų, tačiau nėra linkę investuoti reikalingo darbo. Šiame straipsnyje apžvelgsime knygas, kurios tikrai padės jums užsidirbti.

Geroldas Mundis – Kaip išsisukti iš skolų, o ne įsiskolinti ir gyventi klestinčiai

(Jerroldas Mundis – kaip išsivaduoti iš skolų, likti be skolų ir gyventi klestinčiai)

Pirmoji knyga, kurią pažvelgsime, skirta žengti pirmąjį žingsnį į savo kelią į turtus – išbristi iš skolų. Kol esate apkrautas skolomis, negalite sukaupti savo turto. Sumokėjus skolas, visi turimi finansiniai ištekliai gali būti investuoti į jūsų finansinį augimą. Atminkite, kad mokate ne tik skolą, bet ir jos palūkanas. Kai tik sumokėsite skolas ir pradėsite taupyti, palūkanos jums sumokės!

Deborah Tyler-Ho – taupus gyvenimas pradedantiesiems

(Deborah Taylor-Hough – taupus gyvenimas manekenams)

Turtingas netampa turtingas švaistydamas pinigus – jie praturtėja atsakingai elgdamiesi su savo finansais, apribodami nereikalingas išlaidas ir tada protingai investuodami savo santaupas. Ši knyga skirta tiems, kurie be kastuvo bando iškasti skolų kalną ir sunkiai dirbdami vos gali sumokėti sąskaitas. Knygoje yra daug vertingų patarimų, kurie padės sutaupyti pinigų. Pavyzdžiui, kaip sutaupyti maisto, dovanų ir drabužių.

Joe Domingezas ir „Wiki Robin“ – jūsų pinigai ar jūsų gyvenimas

(Joe Dominguezas ir Vicki Robinas – tavo pinigai ar tavo gyvenimas)

Šios knygos tikslas yra pakeisti skaitytojo požiūrį į tai, kas yra pinigai ir kokį vaidmenį jie vaidina mūsų gyvenime. Autoriai siekia pateikti sveiką pinigų perspektyvą, kuri padėtų palengvinti finansinius ir asmeninius sprendimus, kurie praeityje buvo sunkūs.

Davidas Bachas – automatinis milijonierius

(Davidas Bachas – automatinis milijonierius)

Šioje knygoje aprašomas trumpiausias kelias į tvarkingus asmeninius finansus. Tai yra vadovas, kuriame autorius paaiškina, kaip „automatizuoti“ investicijas į pensijų fondus ir investicijas vertybinių popierių rinkoje. Pasak paties autoriaus, šis modelis yra „vėžlio kelias“ į klestinčią ir nerūpestingą senatvę. Turėkite omenyje tai, ką pasakėme įžangoje – nėra tokios tikroviškos greito turto schemos.

Jay P. Decima – pradėk palaipsniui, užsidirbk pinigų didelėje nekilnojamojo turto rinkoje

(Jau P. DeCima – pradėk nuo mažo, pelnyk didelį nekilnojamąjį turtą)

* REKLAMA

Pasak kelių finansų ekspertų, investicijos į nekilnojamąjį turtą yra viena sėkmingiausių turto kūrimo priemonių. Palyginti su daugeliu kitų investavimo galimybių, tokių kaip taurieji metalai, meno kūriniai ir kiti vertingi dalykai, pats nekilnojamasis turtas gali būti pelninga priemonė. Tinkamai investuodami į nekilnojamąjį turtą, galėsite ne tik vėliau jį parduoti už didesnę sumą, bet ir uždirbti jį išsinuomodami ar vykdydami verslą prieš pardavimą. Tiesą sakant, kadangi dauguma ekspertų mano, kad pasaulio ekonomika artėja prie piko ir ateityje laukiama nuosmukio, artėja geriausias laikas investuoti į nekilnojamąjį turtą. Atminkite, kad pirkite, kai visi kiti parduoda. Perskaitykite šią knygą, kad pasiruoštumėte investicijoms į nekilnojamąjį turtą.

Robertas T. Kijosaki ir Sharon L. Lehtler – turtingas tėtis vargšas tėtis

(Robbertas T. Kiyosaki, Sharon L. Lechter – turtingas tėtis, vargšas tėtis)

Manome, kad dauguma šio straipsnio skaitytojų jau nujautė, kad ši knyga bus radusi savo vietą kažkur šiame sąraše. Joje autorius Robertas Kijosaki aprašo savo gyvenimo principus, pagal kuriuos jis uždirbo įspūdingą turtą. Jis kalba iš savo asmeninės patirties ir tai sugeba padaryti lengvai skaitomu ir suprantamu būdu. Ši knyga sulaukė labai teigiamų finansinės literatūros kritikų ir skaitytojų atsiliepimų. Daugelis žmonių, perskaitę šią knygą, įgyja naują požiūrį į tai, kaip užsidirbti pinigų ir sukaupti turtus.

Peteris Lynchas – kartą Volstrite

(Peteris Lynchas – kažkada Volstrite)

Ši knyga yra tiesiog puiki. Peteris Lynchas išsamiai paaiškina schemą, kurios jis laikosi investuodamas, ir šis požiūris tikrai veikia. Peteris Lynchas aprašo, kaip išanalizuoti įmonę, jos veiklą, finansinius dokumentus ir daugelį kitų svarbių veiksnių prieš nusprendžiant į ją investuoti.

George’as S. Clesonas – turtingiausias žmogus Babilone

(George S. Clason – turtingiausias žmogus Babilone)

Knyga atsako į klausimą: kaip rafinuoti žmonės elgiasi su finansais? Patyrę žmonės šiame kontekste yra įtakingi, daug pelno gaunantys žmonės, išleidžiantys didžiąją dalį uždarbio. Turtingiausias žmogus Babilone yra nesenstanti finansinės literatūros klasika, parašyta lengvu stiliumi, labai panaši į aukščiau parašytą turtingą tėtį vargšą tėtį. Ši knyga yra lengvai skaitoma, informatyvi ir linksma.

Thomas Stanley ir William Danco – milijonieriai kaimynystėje

(Thomasas Stanley ir Williamas Danko – milijonierius Kitas Doodas)

Thomo Stanley ir Williamo Danko knyga yra labai įdomi dėl atsipalaidavusio ir lengvai skaitomo stiliaus. Retkarčiais labai retai lentynose pasirodo knyga, kuri yra vadinamojoje „aha!“ faktorius. Tai tarsi suvokimo akimirka, kai atrandame tiesą, kuri visada buvo teisinga prieš mūsų akis, tačiau anksčiau jos nepastebėjome. „Milijonieriai kaimynai“ yra būtent tokia knyga. Šiais laikais daugelis žmonių stengiasi laikytis įžymybių padiktuoto, subtilaus gyvenimo būdo. Jie perka brangius drabužius, aksesuarus ir kitus jiems reikalingus antrus ar trečius daiktus. Tačiau galite nusipirkti drabužių už pinigus, bet nieko negalite nusipirkti su drabužiais. Knyga remiasi suvokimu, kad nors ir galime sau leisti nusipirkti gražių daiktų, tai turėtume daryti tik siekdami pasipelnymo. Tačiau pelnas yra tai, kas lieka investuojant, laikantis plano, kuris ateityje mus atves į klestinčias dienas. Autoriai moko skaitytojus, kaip sukurti savo asmeninę finansinę strategiją ir kodėl jos laikytis.

Napoleono kalnas – mąsto ir auga turtingas

(Napoleono kalnas – mąstyk ir turtėk)

Ši knyga pirmą kartą išleista dar 1937 m. Yra dviejų dešimtmečių Napoleono Hillo tyrimų rezultatas. Viskas prasidėjo, kai tuo metu turtingiausias pasaulio žmogus Andrew Carnidge’as pasamdė jį atlikti tyrimą „Asmeninių pasiekimų filosofija“. Hills, kuris buvo tik varganas žurnalistas, apsiginklavęs tik Carnidge’o parašytais kvietimais, nuėjo apklausti 500 sėkmingiausių verslininkų, įskaitant pramonės gigantus, tokius kaip Henry Fordas, Thomasas Edisonas, Aleksandras Bellas, Johnas Rockefelleris, George’as Eastmanas ir Charlesas Schwabas. Vėliau Hills apibendrino finansinių titanų išmintį, kurią jam atskleidė interviu metu, sukurdamas 13 žingsnių programą, kuria grindžiama ši knyga. Jei skaitote tik vieną iš šiame straipsnyje aprašytų knygų, perskaitykite tai.

Parašykite komentarą