Geriausios mažos asmeninės paskolos Kanadoje

Jei kada nors esate įsipareigoję ir jums reikia nedidelės paskolos iki 5000 USD, skolintojai siūlo mažas asmenines paskolas, kurios suteikia jums lėšų greitai. Yra daugybė dalykų, kuriems galite panaudoti nedidelę asmeninę paskolą, ir, panašiai kaip paskolos išsimokėtinai, jos dažnai praverčia kritinėse situacijose, tokiose kaip netikėtas veterinaro apsilankymas, mirtis šeimoje ar sugedęs automobilis.

Galite manyti, kad šių išlaidų apmokestinimas iš jūsų kreditinės kortelės yra geriausias pasirinkimas, tačiau kredito kortelėms taikomos didelės palūkanų normos (paprastai apie 19,99%), o tai gali apsunkinti skolos grąžinimą. Vietoj to galite panaudoti nedidelę asmeninę paskolą netikėtoms išlaidoms padengti ir paskolą grąžinti už pagrįstą palūkanų normą.

Yra keli būdai gauti nedidelę asmeninę paskolą:

 • Bankai: finansinės institucijos, turinčios įvairių finansinių produktų bei plytų ir skiedinių filialus.
 • Kredito unijos: kooperatinės finansų įstaigos, siūlančios taupymo ir skolos produktus iš fizinių vietų.
 • Skolintojai internete: specializuoti skolintojai, siūlantys paskolas tik internetu, palūkanų normos gali būti aukštesnės nei bankų ar kredito unijų.
 • Mokėjimo dienos skolintojai: trumpalaikiai skolintojai, siūlantys dideles palūkanas (darbo dienos) su tiesioginiu asmeniniu sutikimu.

Kas yra maža asmeninė paskola?

Nors Kanadoje nėra oficialaus mažų asmeninių paskolų apibrėžimo, dauguma skolintojų siūlo šias paskolas.

Paprastai mažos asmeninės paskolos svyruoja nuo 1000 USD iki 5000 USD, tačiau galite rasti keletą skolintojų, kurie teikia mažesnes nei 1000 USD paskolas. Nedidelę asmeninę paskolą galite naudoti bet kur, kur reikalingas greitas grynųjų pinigų srautas, pvz., Ekstremaliomis situacijomis ar trumpalaikių pinigų srautų problemoms spręsti.

Mažų asmeninių paskolų palūkanos paprastai yra vidutinės (mažesnės nei kreditinės kortelės), o grąžinimo terminai svyruoja nuo kelių mėnesių iki kelerių metų. Mokėsite už paskolą kas mėnesį arba kas dvi savaites, o dauguma skolintojų leidžia jums sumokėti paskolą anksčiau laiko, be baudų.

Kas tai daro geriausiai Kanadoje?

„LoanConnect“ Paskolos Kanada „LendingMate“
Minimalus paskolos dydis 500 USD 500 USD 2000 USD
Paskolos sąlygos Iki 60 mėnesių Iki 60 mėnesių Iki 60 mėnesių
Palūkanų norma 10–46,96% balandis pagal asmeninį kreditą 3–46,96 proc. 34,9–43%
Mažiausias kredito balas Nė vienas Nė vienas Nėra * Garanto nereikia
Finansavimas Tą pačią dieną 48 valandos 24 valandos
Geriausia Greitos paskolos grynaisiais Kreditorių palyginimas Blogos paskolos
Sužinokite daugiau Sužinokite daugiau Sužinokite daugiau

„LoanConnect“

Kreipkitės dabar

„LoanConnect“ yra internetinė skolinimo platforma, jungianti jus su dešimtimis internetinių skolintojų Kanadoje. Užpildžius vieną paraišką, „LoanConnect“ jus suderins su tinkamais skolintojais, leisdama palyginti palūkanų normas ir kelių paskolų teikėjų paskolos sąlygas. Skolintojų minimalios paskolos sumos skiriasi, tačiau galite rasti minimalią 500 USD paskolą. Kai kurie iš šių skolintojų siūlo finansavimą tą pačią dieną, kai pateikiate savo paraišką, todėl „LoanConnect“ yra geras greitų pinigų šaltinis.

Spustelėkite čia norėdami gauti paskolą arba sužinoti daugiau perskaitydami visą „LoanConnect“ apžvalgą.

Paskolos Kanada

Kreipkitės dabar

Paskolos Kanada yra dar viena internetinė skolinimo paieškos sistema, siūlanti daugybę paskolų nuo transporto priemonių paskolų ir asmeninių paskolų iki komercinio verslo paskolų. Paskolos Kanada veikia panašiai kaip „Loan Connect“, nes viena programa sujungia jus su visoje Kanadoje esančiais skolintojais, todėl galima lengvai palyginti kiekvienos paskolos sąlygas. Jei ieškote minimalios 500 USD paskolos ir norite kruopščiai išnagrinėti savo galimybes nepateikdami paraiškų kiekvienam skolintojui, paskolos Kanada yra geras pasirinkimas.

Spustelėkite čia, jei norite gauti paskolą arba sužinoti daugiau, perskaitydami išsamią Kanados paskolų apžvalgą.

„LendingMate“

Kreipkitės dabar

„LendingMate“ specializuojamės paskolų, skirtų blogų kreditų kanadiečiams, srityje. Norėdami kreiptis dėl „LendingMate“ paskolos, jums reikės garanto, kuris užtikrins, kad grąžinsite paskolą. Jūsų laiduotojas turi būti kanadietis nuo 19 iki 75 metų, turintis gerą kreditą. Šis asmuo taip pat turi turėti stiprią kredito istoriją arba turėti savo namus. Per „LendingMate“ galite pasiskolinti net 2000 USD, o palūkanų norma siekia 43%. Greitas „LendingMate“ paskolos grąžinimas yra puikus būdas atstatyti savo kredito balą.

Šiandien kreipkitės į „LendingMate“ su garantu.

Kaip išsirinkti geriausią paslaugų teikėją

Kaip jau minėjome aukščiau, yra keli skirtingi skolintojų tipai, o geriausias jums priklauso nuo kelių veiksnių. Štai į ką reikia atsižvelgti renkantis skolintoją:

Palūkanų normos

Svarbu įsigyti mažiausią paskolos palūkanų normą, nes palūkanų norma turės įtakos tai, kiek brangu paskolą grąžinti. Bankai ir kredito unijos paprastai ima mažiausias palūkanas už asmenines paskolas, dažnai vienaženklėmis. Kai kurie internetiniai skolintojai siūlo panašias palūkanų normas, tačiau, atsižvelgiant į jūsų kredito profilį, jie galėtų pasiūlyti iki 46 proc.

Mokesčiai

Kai kurios paskolos turi mokesčius. Dažniausias yra paskolos sudarymo mokestis, kurį sumokėsite, kai paskolos davėjas pratęs paskolą. Paskolos sudarymo mokestis gali būti fiksuotas arba visos paskolos sumos procentas. Jūsų paskolos davėjas taip pat gali imti mokestį, kad anksti sumokėtų paskolą.

Klientų aptarnavimas

Mažos asmeninės paskolos yra nesudėtingas finansinis produktas, tačiau jei jums reikia pagalbos, paskolos davėjo siūlomų klientų aptarnavimo kokybė turės įtakos jūsų patirčiai. Jei norite tvarkyti savo finansus asmeniškai, geras pasirinkimas yra bankas ar kredito unija, turinti fizinį skyrių. Jei jums patogu aptarnauti paskolą internetu, skolintojas internetu gali dirbti pagal jūsų poreikius.

Atsiliepimai

Kanadoje yra daugybė internetinių skolintojų, o apžvalgos gali padėti nustatyti, kuris skolintojas jums tinka. Perskaitykite kuo daugiau apžvalgų, kad galėtumėte susidaryti aiškų skolintojo verslo praktikos ir jų klientų aptarnavimo kokybės vaizdą.

Kaip gauti nedidelę asmeninę paskolą

Kreipiantis dėl mažos asmeninės paskolos, reikia atlikti kelis veiksmus, o kiekvienas žingsnis atrodys šiek tiek kitoks, atsižvelgiant į skolintoją ir pasirinktą paskolos tipą. Pateikiame aukšto lygio prašymo gauti nedidelę asmeninę paskolą apžvalgą.

1. Užpildykite paskolos paraišką

Pasirinkę teikėją, turėsite kreiptis dėl paskolos. Jei pasirinksite kredito uniją ar banką, gali tekti asmeniškai užpildyti prašymą. Jei pasirinksite internetinę skolinimo platformą, jūsų paraiška bus pateikta visiškai internetu.

Pildydami paraišką, būkite pasirengę pateikti šią informaciją:

 • Jūsų vardas, adresas ir telefono numeris
 • Jūsų darbdavio informacija
 • Sutikimas, kad skolintojas gautų jūsų kredito balą
 • Jūsų finansinė informacija, įskaitant banko išrašus
 • Kanados gyvenamosios vietos ir pilnametystės įrodymas
 • Anuliuotas čekis

2. Paskolos paraiškų apdorojimas

Pateikus paskolos paraišką, gali praeiti kelios dienos, kol jos bus patvirtintos. Jei jūsų skolintojui reikalinga papildoma dokumentacija, būtent tada jis paprašys, dažniausiai el. Paštu arba telefonu. Šiuo metu būkite pasiekiami telefonu ar el. Paštu, kad galėtumėte greitai atsakyti į skolintojo klausimus, ypač jei jums greitai reikia lėšų.

3. Paskolos patvirtinimas ir finansavimas

Patvirtinus paskolą, jūsų lėšos pervedamos į jūsų sąskaitą. Kai kurios internetinės skolinimo platformos žada finansavimą per 48 valandas, kai kurioms kredito unijoms ar bankams gali prireikti daugiau laiko. Gavę finansavimą, pradėsite reguliariai grąžinti paskolą.

Kas gali gauti nedidelę paskolą?

Kiekvienas skolintojas turės skirtingus kriterijus, kam skolins, tačiau štai keletas pagrindinių reikalavimų, kuriais dalijasi beveik visi skolintojai:

* Turėkite asmens dokumentą su nuotrauka
* Būkite Kanados pilietis arba nuolatinis gyventojas
* Būkite pilnametis savo provincijoje
* Būkite įdarbintas ir galėtumėte pateikti darbo įrodymą
* Turėkite Kanados sąskaitą
* Turėkite el. Pašto adresą

Tai yra pagrindiniai reikalavimai norint gauti paskolą Kanadoje, o kai kurie kreditoriai taip pat reikalauja minimalaus kredito balo, minimalių pajamų ir garantijų, kad esama skolų apkrova netrukdys jums sumokėti naujos paskolos. Tačiau tai neturėtų sulaikyti jūsų nuo paskolos prašymo, jei jums jos tikrai reikia. Yra skolintojų, kurie suteiks jums skubią paskolą, net jei turite blogą kredito balą ar esamas skolas.

Tai verta?

Privalumai

 • Greitos asmeninės paskolos iki 5000 USD, kai jums to labiausiai reikia
 • Mažos paskolos pagrindinė dalis reiškia, kad mokėjimai yra prieinami
 • Paskolos terminai iki penkerių metų
 • Palūkanų normos mažesnės nei kreditinės kortelės

Trūkumai

 • Kai kurie skolintojai taiko labai dideles palūkanas
 • Praleidus mėnesio įmoką, gali atsirasti skola ir blogas kreditas
 • Dėl papildomų mokesčių ir papildomų paskolų paskolos tampa neįperkamos

Kas neturėtų kreiptis dėl mažos paskolos?

Mažos asmeninės paskolos nėra geriausias pasirinkimas visiems. Visų pirma, jei turite mažą kredito balą, didelę skolų apimtį ar mažas pajamas, nes jums gali būti netaikoma nedidelė asmeninė paskola per banką ar kredito uniją. Tokiais atvejais jūsų vienintelė galimybė gali būti skolintojas internetu.

Jei pasirinksite skolintis per skolintoją internetu, jums gali būti suteiktos tik labai aukštų palūkanų paskolos. Tokiais atvejais geriau ieškoti kitur, kad padengtumėte skubias išlaidas.

Čia pateikiami keli alternatyvūs neatidėliotinų išlaidų finansavimo šaltiniai:

 • Draugai ir šeima
 • Parduodamas turtas, pavyzdžiui, seni papuošalai ar ieškoma kolekcija
 • Prašo iš anksto sumokėti savo mokėjimo kortelę
 • Overdrafto naudojimas jūsų mokėjimo sąskaitoje
 • Skubios pagalbos apmokestinimas iš kredito kortelės

Jei jums reikia tik nedidelės sumos, kad jus sulaikytumėte iki kitos atlyginimo dienos, galbūt norėsite apsvarstyti KOHO, hibridinę mokėjimų sąskaitą, išankstinio mokėjimo vizų kortelę, biudžeto sudarymą ir taupymo priemonę, įvedusią ankstyvo darbo užmokesčio funkciją. Jei nustatysite tiesioginį „paycheque“ įnašą į savo KOHO sąskaitą, galite pasiekti 100 USD tris dienas prieš gaunant kitas pajamas.

Jei šie finansavimo šaltiniai jums nėra būdingi, o jūs nusprendėte dirbti su skolintoju, siūlančiu dideles palūkanas, skirkite laiko smulkiam spaudiniui perskaityti. Įsitikinkite, kad aiškiai suprantate savo mėnesio mokėjimo įsipareigojimus, ar yra įtraukti papildomi mokesčiai ir ar galite anksti sumokėti paskolą.

Įsitikinkite, kad paskolos palūkanų norma nėra tokia aukšta, kad kiltų problemų ją sumokant. Ši situacija gali sukurti naujų pinigų nuolatinio skolinimosi ciklą, kad būtų galima sumokėti ankstesnę paskolą, kuri yra labai brangi ir kurią sunku nutraukti.

Mūsų apatinė eilutė

Jei susiduriate su nepaprastomis ar netikėtomis išlaidomis, paskutinis dalykas, dėl kurio norite susirūpinti, yra tai, kaip ketinate už tai sumokėti. Mažos asmeninės paskolos gali būti gera galimybė padengti trumpalaikį grynųjų pinigų deficitą, tačiau būkite atsargūs dėl aukštų palūkanų normų. Jei įmanoma, palieskite savo asmeninį draugų ir turto tinklą, kad pirmiausia padengtumėte avarinę situaciją. Jei šių išteklių nėra, palyginkite kelių internetinių skolintojų kainas, kad rastumėte geriausią asmeninę paskolą.

DUK

Asmeninės paskolos paprastai yra neužtikrintos, o tai reiškia, kad jums nereikia duoti turto, pavyzdžiui, automobilio ar hipotekos.

Nors tai priklauso nuo skolintojo, yra skolintojų, kurie priima blogą kreditą turinčius žmones, nors palūkanų normos gali būti didesnės.

Parašykite komentarą