Geriausios paskolos iki atlyginimo „Alberta Online“ 2021 m. Liepos mėn

Jei esate Albertos gyventojas, galbūt vieną dieną eisite gatve ir pastebėsite paskolos davėją iki atlyginimo dienos. Tada galite pradėti domėtis, ar tai yra tinkamas finansavimo šaltinis, padengiantis jums svarbaus dalyko išlaidas.

Skolintojas tikriausiai reklamuos tokio pobūdžio privilegijas:

 • Nėra kredito patikrinimo reikalinga
 • Nėra užimtumo patikrinimo
 • Reikalingi tik banko sąskaitos ir adreso įrodymai
 • Greiti pinigai, patvirtinimas tą pačią dieną

Būk atsargus! Neapsiribokite šia pardavimo taktika ir visada gerai pagalvokite prieš svarstydami paraišką gauti paskolą iki atlyginimo.

Ar pigiau praleisti mokėjimą ar pasiimti paskolą iki atlyginimo?

Priklausomai nuo to, kam jums reikia pinigų, paskolos iki atlyginimo diena gali skambėti kaip patogi, greita alternatyva už tai, kad trūksta nuomos ar bet kokio kito mokėjimo. Vėliau, kadangi paskolos iki atlyginimo gali būti nepaprastai brangios ilgainiui, gali būti geriau derėtis su savininku ar skolintoju Albertoje arba tiesiog imti baudą ir pasimokyti iš neigiamos patirties.

Norėdami sužinoti apie kitas grobuoniškų paskolų rūšis ir jų skolų sumažinimo galimybes, perskaityk tai.

Ką man kainuos mano paskolos diena?

Paprastai kalbant, paskolos iki atlyginimo dienos svyruoja nuo 100 USD – 1 500 USD. Nors tai palyginti nedidelės sumos, palyginti su kitų rūšių paskolomis, tikrasis brangus paskolų, mokamų iki atlyginimo, pobūdis prasideda tik tada, kai palūkanų normos ir kiti tokie mokesčiai.

Kaip skolintojai nustato savo palūkanų normas? Sužinokite čia.

Laimei, palūkanų normos Albertoje yra mažiausios iš visų provincijų, kuriose paskolų verslas yra legalus, ir siekia 3,724% (nuo 21% nuo 2016 m.). Tai yra 15 USD už kiekvieną pasiskolintą 100 USD. Tai gali atrodyti patrauklu. Tačiau vis tiek turėtumėte būti labai atsargūs, teikdami paskolą iki atlyginimo Albertoje. Būtinai paklauskite skolintojo, kiek jūsų mokės.

Ar galiu gauti paskolą iki atlyginimo internetu?

Populiarėjant alternatyvioms paskoloms, tikrai susidursite su daugeliu šaltinių paskolos internetu iki atlyginimo. Vienas skirtumas su internetinėmis paslaugomis yra tas, kad paskolą kartais gausite per dieną ar dvi, palyginti su fizinėmis paskolų mokėjimo dieną, kurios paskolins pinigus iškart po patvirtinimo.

Vis dėlto būkite ypač atsargūs, nagrinėdami paskolas internetu. Kad ir koks patogus gali būti internetinis patvirtinimas, jų yra daug sukčiai bandydami pavogti jūsų banko ir asmeninę informaciją. Jei jie neturi fizinės, licencijuotos operacijos, kurioje galėtumėte apsilankyti (ir prireikus pranešti atitinkamoms institucijoms), tikriausiai geriau jų išvengti.

Kaip nutraukti paskolos paskolos cikląPeržiūrėkite šią infografiką norėdami sužinoti daugiau apie paskolos paskolų mokėjimo dieną.

Ar yra alternatyvų paskoloms iki atlyginimo Alberta?

Taip. Albertoje vis dar yra daugybė kitų būdų, kurie padės jums finansuoti reikalingus dalykus, pavyzdžiui:

 • Paskolos skubiai dalimis
 • Reguliarus kreditinės kortelės (jie vis tiek gali sukelti skolų ciklą, kai jie naudojami neatsakingai, tačiau bent jau palūkanų normos ir mokesčiai bus daug mažesni)
 • Apsaugotos kreditinės kortelės (pritaikytas blogų kreditų vartotojams, įvertintas užstatu)
 • Transporto priemonių nuosavybės paskolos (jei jums visiškai priklauso transporto priemonė)
 • Pinigų skolinimasis iš draugų ar šeimos narių
 • Būsto paskolos ar kredito linijos (jei turite) namų nuosavybė sukūrė)

Ar yra įstatymų, kurių Albertas privalo laikytis paskolų davėjų, kurie mokės atlyginimo dieną?

Kanadoje liko nedaug vietų, kuriose paskolų davėjai gali mokėti legaliai. Tačiau tiems, kurie tai daro, yra nustatyti specialūs įstatymai, kurie kontroliuoja jų verslo būdą. Pavyzdžiui:

 • Nė vienam skolintojui neleidžiama priversti „perskaičiuoti“ paskolos, o tai reiškia, kad jis negali suteikti kitos paskolos, kad galėtumėte finansuoti savo pirmąją paskolą, jei jos nesumokėjote visiškai
 • Nė vienas skolintojas jokioje provincijoje, įskaitant Albertą, negali imti daugiau nei 23% palūkanų (23 USD už kiekvieną 100 USD pasiskolintą)
 • Visi skolintojai Albertoje ir Kanadoje turi turėti verslo liudijimą, patvirtintą jų provincijos vyriausybės
 • Nė vienam skolintojui neleidžiama susisiekti su jumis daugiau nei 3 kartus per savaitę
 • Nė vienam skolintojui dėl kokių nors priežasčių neleidžiama susisiekti su draugais, šeima ar kolegomis
 • Joks paskolos davėjas negali jums parduoti jokių paskolų, išskyrus paskolą iki atlyginimo
 • Visi skolintojai Albertoje ir Kanadoje apskritai turi pateikti jums tikslią informaciją apie jūsų paskolą, mokėjimo procesą, palūkanų mokesčius, baudas ir visas kitas susijusias išlaidas
 • Visi skolintojai turi suteikti jums teisę per 2 darbo dienas nuo patvirtinimo nutraukti paskolos paskolos dieną

Tikrosios skolinimosi išlaidosAr kada susimąstėte, kokia yra tikroji paskolos kaina? Pažvelkite į šią infografiką, kad sužinotumėte daugiau.

Ar Kanados paskolos gali padėti sulaužyti mano mokėjimo dienos paskolų ciklą?

Jei jau esate užstrigęs paskolos iki atlyginimo dienos įsiskolinimų cikle, gali būti labai sunku išeiti. Nors tiesa, kad teisėtiems paskolų davėjams, kuriems suteikiama atlyginimo diena, neleidžiama perskaičiuoti paskolų, Alberte ir Kanadoje vis dar yra daug plėšrių skolintojų, kurie bandys. Tačiau ciklas galioja ne tik plėšriems skolintojams, ypač jei jūs nuolat pasitikite paskolomis iki atlyginimo.

Kaip dažnai atrodo grobuoniško darbo dienos skolų ciklas:

 • Pirmiausia prašote nedidelės paskolos
 • Už suteiktą paslaugą nustatomos didelės palūkanų normos ir papildomi mokesčiai
 • Su kitomis bendromis išlaidomis staiga negalėsite padengti paskolos kainos su kitu atlyginimu
 • Praeina 14 dienų lengvatinis laikotarpis ir skolintojas ima jums baudą
 • Tada esate priversti sumokėti skolą naudodamiesi kita paskola
 • Laikui bėgant ši skola auga didesnė, todėl jūs esate įstrigę

Kanados paskolose siūlome keletą būdų nutraukti jūsų skolų ciklą, pavyzdžiui:

 • Asmeninės paskolos
 • Skolų konsolidavimas
 • Skolos apmokėjimas
 • Vartotojų pasiūlymai
 • Bankrotas

Norite sužinoti, kaip Kanados paskolos gali padėti padidinti jūsų kreditą? Pažvelkite į tai.

Dažnai užduodami klausimai

Ar paskolos iki atlyginimo turi specialią palūkanų normą?

Taip. Kanadoje maksimali metinė paskolų procentinė norma (APR) yra 60%. Tačiau paskolų davėjams, kurie mokami atlyginimo dienai, tai netaikoma ir jiems taikomos skirtingos ribos, priklausomai nuo provincijos. Albertoje tai yra 15 USD už pasiskolintą 100 USD. Įprastu dviejų savaičių laikotarpiu tai iš tikrųjų reiškia beveik 400% metinę procentinę normą. Tokių aukštų paskolų iki atlyginimo normų pagrindas yra tas, kad jas reikia grąžinti per 1–2 darbo užmokesčio čekius arba 2–8 savaites. Mokėjimo dienos skolintojai paprastai yra paskutinė priemonė, ypač tiems, kurių kreditas yra prastas. Jų klientai taip pat rizikuoja nevykdyti paskolos. Dėl šių priežasčių darbo dienos skolintojams leidžiama taip nustatyti savo įkainius.

Aš neturiu banko sąskaitos. Ar vis tiek galiu gauti paskolą iki atlyginimo?

Tai įmanoma, bet tai priklauso nuo teikėjo. Kai kurie paskolos davėjai siūlo iš anksto sumokėtą kredito kortelę. Galite naudoti šią kortelę tipinėms operacijoms atlikti, kaip tai darytumėte su bet kuria kreditine kortele. Kai imsitės paskolą iki atlyginimo tą patį paslaugų teikėją, jie iš anksto apmokėtą kortelę papildys lėšomis. Kitas variantas būtų kreiptis asmeniškai, kad gautumėte paskolą grynaisiais.

Ar imant paskolą iki atlyginimo kenkia mano kreditas?

Yra daug paskolų, mokamų iki atlyginimo, kurie netikrina kredito arba atsiskaito kredito biurams tiesiogiai. Paprastai jie tik patvirtins jūsų tapatybę ir užimtumą ar alternatyvų pajamų šaltinį. Kreipimasis į atlyginimo dieną ar jo paėmimas nebūtinai pakenks jūsų kreditui. Tačiau jei negrąžinsite paskolos iki atlyginimo, ji atiteks kolekcijų agentūrai ir pasirodys jūsų kredito ataskaitoje. Jei faile turite elementą kolekcijose, pakenks jūsų kredito reitingas.

Mes galime padėti jums rasti alternatyvą paskoloms iki atlyginimo

Jei sunkiai priimate sprendimą imti paskolą iki atlyginimo ar ieškote reikalingo skolų sumažinimo, Kanados paskolos padės jums. Mes galime jus susisiekti su geriausiais paskolų, kitų kredito produktų ir skolų mažinimo šaltiniais Alberta.

Parašykite komentarą