Geriausios paskolos iki atlyginimo Kalgaryje, Alberta internete, 2021 m. Birželio mėn

Skolą gali būti sunku spręsti, ypač Kalgaryje, kur pragyvenimo išlaidos yra vienos didžiausių Kanadoje. Jei apie tai kalbėsite, kai kada galėjote pagalvoti apie paskolos iki atlyginimo paėmimą, kad padėtumėte jums pakilti iki kito atlyginimo. Kadangi paskolos iki atlyginimo yra gana lengvai gaunamos, ši idėja iš pradžių atrodo patraukli. Ne taip greitai! Kad ir kaip patogu, paskolos iki atlyginimo gali pakenkti jūsų finansams.

Reikia daugiau informacijos apie paskolas Kalgaryje? Jo ieškokite čia.

Paskolos iki atlyginimo ar asmeninės paskolos? Kuris geresnis?

Kaip minėjome, paskolos iki atlyginimo yra labai lengvai gaunamos. Paprastai tai yra mažos paskolos, kurių suma yra 1500 USD ar mažiau, ir jos turi būti visiškai grąžintos per 14 dienų nuo jūsų patvirtinimo. Jie taip pat patrauklūs, nes:

 • Kredito patikra nebus atliekama
 • Jie siūlo patvirtinimą tą pačią dieną
 • Lėšas gausite tą pačią dieną
 • Vienintelis reikalingas įrodymas yra Albertos adresas, perspektyvios pajamos ir banko sąskaita

Asmeninės paskolos yra šiek tiek kitokie, net jei kreipsitės dėl vienkartinės sumos, kurią turėsite grąžinti iki nustatytos datos. Asmeninės paskolos yra skirtingos ir dažnai naudingesnės, nes:

 • Galite kreiptis dėl daug didesnių paskolų sumų (iki 100 000 USD kai kuriuose bankuose)
 • Jūsų paskola bus padalinta į vienodus mokėjimus, todėl ji bus labiau prieinama
 • Galite derėtis dėl ilgesnio ar trumpesnio mokėjimo grafiko
 • Palūkanų normos paprastai yra daug mažesnės nei su paskolomis iki atlyginimo
 • Baudos už mokėjimų nevykdymą paprastai yra ne tokios griežtos, kaip paskolos iki atlyginimo
 • Asmeninės paskolos išmokėjimas gali padėti pagerinti jūsų kreditą

Norite sužinoti, kaip galite gauti geriausią asmeninę paskolą 2018 m. Sužinokite čia.

Kodėl darbo dienos paskolos ciklas toks blogas?

Nors paskolos iki atlyginimo yra lengvos ir patogios, yra labai nedaug atvejų, kai jos tikrai būtų naudingos. Štai keletas pagrindinių pavyzdžių:

 • Kai jūsų kreditas yra toks blogas, kad negalite gauti įprastos paskolos ar kreditinės kortelės
 • Kai nenorite, kad jūsų kreditas būtų patikrintas dėl kitos priežasties (vengiant sunkiai paklausimaiir kt.)
 • Kai turite finansinė nepaprastoji padėtis kurį reikia nedelsiant finansuoti
 • Kada kitas jūsų atlyginimas bus pakankamai didelis, kad padengtų visą paskolą, įskaitant pagrindinę sumą, palūkanų normą ir papildomus mokesčius
 • Kai jūsų atlyginimas yra pakankamai didelis, kad padengtų kitas tipines išlaidas

Tai sakant, priežastis, kad paskolos iki atlyginimo gali kelti tokį pavojų jūsų finansinei sveikatai, yra ta, kad joms suteikiamos itin aukštos palūkanų normos, kartais iki 15 USD už 100 jūsų pasiskolintų dolerių (15%), o tai yra Alberto riba. Juos taip pat sudaro daugybė skirtingų mokesčių už administravimo išlaidas, čekių grąžinimą ir kitas aptarnavimo išlaidas.

Įdomu, ar galite įveikti skolintojo palūkanų normą? Paspauskite čia sužinoti daugiau.

Problemos prasideda tada, kai negalite grąžinti paskolos iki nustatytos datos, o tai gali būti problema, jei neuždirbate daug pinigų. Jei vėluojate, net diena, jums bus priskaičiuota nemaža bauda ir papildomos palūkanos už likusią sumą. Tada jūs išnaudojate visus savo išteklius ir bandote juos grąžinti. Net jei ir valdote šį žygdarbį, jūsų banko sąskaita gali būti išeikvota, todėl būsite priversti kreiptis dėl kitos paskolos paskolos, kad padengtumėte būtinas išlaidas, ir taip pateksite į skolų ciklą, kuriam gali prireikti metų pabaigos.

Kaip nutraukti paskolos paskolos cikląPažiūrėk šioje infografikoje pateikiamas geresnis paskolos iki atlyginimo ciklo vaizdas.

Kas yra grobuoniškas skolinimas?

Kalbant apie paskolą iki atlyginimo, yra dar vienas svarbus klausimas, kurį reikėtų apsvarstyti prieš kreipiantis – grobikiškų paskolų ir aferų grėsmė. Kai kurie Kalgario skolininkai gali patekti į tokias blogų skolų situacijas ir kreiptis dėl darbo dienos paskolų, kad jas išspręstų. Plėšrūs skolintojai ir sukčiai tai žino ir yra pasirengę pasinaudoti pranašumais.

Patikrinkite šios kitos Kanados finansinės aferos, kurios kelia naujienas.

Plėšrieji skolintojai Kalgaryje ir Kanadoje apskritai naudosis jūsų finansiniu beviltiškumu kaip pretekstu prašyti nepagrįstai didelių palūkanų normų ir mokesčių, kurie jums kainuoja šimtus, o gal net tūkstančius dolerių daugiau, nei turėtumėte sumokėti už nedidelę paskolą. Kita vertus, sukčiai yra netikros kompanijos, kurios siekia pavogti jūsų asmeninę ir finansinę informaciją. Vėlgi, jie panaudos jūsų greitų pinigų poreikį prieš jus, tada sugadins jūsų finansus, kai gausite pirmą galimybę.

Štai keletas įspėjamųjų ženklų, kuriuos turėtų žinoti visi:

 • Jie neturi pagrįstos reputacijos – Nesvarbu, su kokiu skolintoju kreipiatės Kalgaryje ir Kanadoje, įsitikinkite, kad jie turi teisėtą reputaciją. Tyrinėkite jų organizaciją. Jei nerandate tikrų klientų atsiliepimų arba nematote jų įmonės „Geresnio verslo biuro“ duomenų bazėje, netaikykite. Paspauskite čia sužinoti, kaip galite palyginti skolintojus Kanadoje.
 • Jie neturi tinkamų reklamos ar paskolos sutarčių – Teisėti atlyginimo dienos paskolos davėjai pagal įstatymą privalo pateikti jums visą informaciją apie jūsų paskolą ir jos išlaidas. Šios detalės turi būti nurodytos jų reklamoje ir pačiose paskolų sutartyse.
 • Jie vengia jūsų klausimų ar naudoja griežtą pardavimo taktiką – Vėlgi, atlyginimų dienos paskolų davėjai Kalgaryje turi atsakyti į visus klausimus, susijusius su jūsų paskola. Jei jie aiškiai pabrėžia jūsų klausimus arba bando kitaip manipuliuoti, galbūt naudodami grėsmingą kalbą, praneškite apie tai valdžios institucijoms.
 • Jie ima daugiau nei 15% palūkanų – Bet kuris skolintojas Albertoje, taip pat ir Kalgaryje, neteisėtas imti daugiau nei 15 USD už 100 USD, kuriuos skolinatės. Jei jie tai daro, jie tikrai bando jus apgauti.
 • Jie leidžia „perkelti“ – Perkėlimas yra tada, kai paskolos davėjas leidžia jums kreiptis dėl antrosios paskolos, kol nesumokėsite visos savo pirmosios paskolos dienos. Kadangi tai gali sukelti milžinišką skolą, Alberta, taip pat ir didžiojoje Kanados dalyje, ši praktika buvo uždrausta.

Ieškote skolų atleidimo nuo grobuoniškų paskolų? Pabandykite tai perskaityti.

Ar turi būti laikomasi kitų taisyklių, susijusių su paskolų davėjais, mokančiais paskolą?

Kadangi net teisėtos paskolos iki atlyginimo gali būti problemiškos Kalgario skolininkams, yra keletas kitų taisyklių, kurių skolintojai turi laikytis, jei nori veikti legaliai, įskaitant, bet neapsiribojant:

 • Visi skolintojai turi turėti verslo liudijimą, kurį patvirtino Albertos provincijos vyriausybė
 • Visi skolintojai turi leisti jums 2 dienų atsigavimo laikotarpį, per kurį galite atšaukti paskolą be baudos
 • Nė vienam skolintojui neleidžiama reikalauti mokėjimo paskiriant darbo užmokestį arba automatiškai išskaičiuojant iš jūsų atlyginimo
 • Nė vienam skolintojui neleidžiama susisiekti su jumis daugiau nei 3 kartus per savaitę
 • Joks kreditorius negali aptarti jūsų paskolos su kuo kitu, išskyrus jus

Tikrosios skolinimosi išlaidosPeržiūrėkite šią infografiką, kad sužinotumėte viską apie tikrąsias skolinimosi išlaidas.

Ar įmanoma nutraukti paskolos paskolos ciklą?

Atsižvelgiant į blogą jūsų finansinę padėtį Kalgaryje, nutraukdamas paskolos iki atlyginimo ciklą tikrai gali būti sunku. Kadangi visos jūsų pajamos gali būti skirtos skolos padengimui, jums gali nebelikti nieko kitų išlaidų.

Štai keletas būdų, kaip nutraukti ciklą:

 • Asmeninė paskola – Kaip paaiškinome aukščiau, priklausomai nuo to, kiek turite skolų ir koks blogas jūsų kreditas, asmeninė paskola gali būti geriausias skolos sprendimas.
 • Skolų konsolidavimo programa – Bendradarbiausite su kredito patarėju Kalgaryje, kuris pagal jūsų finansus sukurs veiksmų planą. Jie susisieks su jūsų kreditoriais ir, tikiuosi, derėsis dėl mokėjimo plano. Tada reguliariai mokėsite per savo patarėją, kad grąžintumėte kreditoriams.
 • Vartotojo pasiūlymas – Tai reiškia samdyti a licencijuotas bankroto administratorius Kalgaryje pasiūlyti savo skolintojams pasiūlymą grąžinti dalį to, ką esate skolingi. Jei priimsite, mokėjimus atliksite per savo patikėtinį, kuris už jus išsiųs mokėjimus jūsų skolintojams.

Štai keletas būdų, kaip apskritai išvengti ciklo:

 • Paskolos išsimokėtinai
 • Trumpalaikės paskolos
 • Garanto paskolos
 • Įprastos kreditinės kortelės
 • Apsaugotos kreditinės kortelės
 • Transporto priemonių nuosavybės paskolos
 • Skolintis iš jūsų namų nuosavybė
 • Skolintis iš draugų ar šeimos

Trūksta mokėjimo ar paskolos iki mokėjimo dienos?

Kiekvienas kredito produktas turi savo privalumų ir trūkumų, ypač kai reikia atsilikti nuo jūsų mokėjimų. Tačiau paskolos iki atlyginimo tikrai turi keletą brangiausių baudų, pavyzdžiui, 20 USD mokestis už įsipareigojimų nevykdymą arba kai čekį reikia grąžinti dėl nepakankamų lėšų. Nors pagal nutylėjimą jūsų kreditinių kortelių sąskaitos arba reguliarus paskolos mokėjimai sukelia panašių pasekmių, jos vis tiek paprastai nebus tokios blogos, kaip laiku negrąžinus paskolos iki atlyginimo.

Ieškote kito tipo skolų valdymo produkto? Pažvelkite į tai.

Pasirinkite Paskolos Kanada

Galų gale, jūsų pasirinkimas turėtų būti atliekamas atsižvelgiant į jūsų konkrečius finansinius poreikius. Kreipkitės dėl paskolos iki atlyginimo, nebent tai yra vienintelė jūsų galimybė Kalgaryje. Jei norite išvengti paskolos iki atlyginimo dienos arba jums reikia pagalbos, kad išeitumėte iš tos, kurioje esate, susisiekite su „Loans Canada“ šiandien. Esame įsitikinę, kad galime jums padėti.

Parašykite komentarą