Geriausios paskolos iki atlyginimo Otavoje, Ontarijo internetu, 2021 m. Balandžio mėn

Daugeliui Otavos žmonių reikalinga greita prieiga prie grynųjų, kurių nebūtinai gali turėti. Gyvenimas nuo atlyginimo iki atlyginimo yra gana įprastas dalykas, o kai atsiranda netikėtos išlaidos, daugelis Otavos vartotojų nėra finansiškai pasirengę pasirengti lėšų, reikalingų tokioms išlaidoms apmokėti.

Laimei, Otavoje vartotojams yra trumpalaikių paskolų galimybės, kurioms reikia greitai gauti papildomų pinigų. Viena paskolos rūšis, į kurią kreipiasi daugelis vartotojų Otavoje, yra paskolos iki atlyginimo.

Bet kas iš tikrųjų yra paskolos iki atlyginimo ir ar tai yra finansinio produkto rūšis, į kurią turėtumėte atsižvelgti?

Kalbant apie paskolą iki atlyginimo, svarbu tai padaryti žinoti savo teises.

Kas yra paskolos iki atlyginimo?

Paskolos iki atlyginimo yra trumpalaikės paskolos, paprastai suteikiamos ne daugiau kaip 1 000 USD. Jie skirti padengti neatidėliotinas išlaidas iš karto, po to jas reikia grąžinti visiškai per labai trumpą laiką.

Paprastai kalbant, paskolos iki atlyginimo turi būti grąžintos iki to momento, kai paskolos gavėjas gauna kitą atlyginimą, taigi ir vardas.

Užuot grąžinus paskolos sumą – pridėjus palūkanas – išsimokėtinai, kaip ir dauguma kitų paskolų, paskolos iki atlyginimo turi būti grąžinamos viena suma, todėl tai yra unikali trumpalaikės paskolos rūšis.

Panašu, kad Ontarijo skolininkai nepažeidžia paskolos mokėjimo dienos, daugiau skaitykite čia.

Būkite atsargūs dėl mokėjimo dienos paskolos ciklo

Nors paskolos iki atlyginimo yra ypač patogios ir paprastai jas lengviau patvirtinti nei įprastas paskolų rūšis, su jomis siejami tam tikri pavojai. Tiksliau sakant, „paskolos iki atlyginimo dienos“ gali būti lengva patekti, bet iš jos labai sunku išeiti.

Kadangi paskolos suma turi būti visiškai grąžinta per tokį trumpą laiką, daugeliui skolininkų Otavoje gali būti sunku sugalvoti pinigus, reikalingus paskolai grąžinti.

Net gavus kitą atlyginimą, yra ir kitų sąskaitų, kurias reikia sumokėti, todėl paskolos grąžinimui reikalingų lėšų turėjimas gali būti iššūkis. Pridėjus visas dangaus palūkanų normas, situaciją dar sunkiau spręsti.

Siekdami gauti pinigų, reikalingų paskolai grąžinti, daugelis skolininkų Otavoje ima dar vieną paskolą iki atlyginimo, kad sumokėtų pirmą paskolą. Jei antros paskolos negalima grąžinti, gali būti paimta kita paskola ankstesnei paskolai grąžinti ir ciklas tęsiasi.

Į nutraukti šį ciklą ir norint išvengti skolos kaupimosi, yra keli sprendimai, kuriuos vartotojai Otavoje gali norėti apsvarstyti. Pradedantiesiems gali būti geriau pasiimti asmeninę paskolą, o ne paskolą iki atlyginimo.

Šios paskolos yra daug lengviau grąžinamos, nes grąžinimo laikotarpis yra daug ilgesnis, o paskolos sumą galima grąžinti dalimis. Be to, palūkanų normos gali būti mažesnės nei paskolos iki atlyginimo, todėl jos yra labiau prieinamos.

Jei jums reikia daugiau pagalbos grąžinant skolą ir pasitraukiant iš paskolų iki atlyginimo ciklo, apsvarstykite galimybę kreiptis pagalbos į skolų sumažinimo ar kreditų konsultavimo tarnybą (paspauskite čia daugiau informacijos apie paskolos iki atlyginimo dienos tvarkymą).

Šie specialistai gali padėti jums geriau valdyti savo finansus, kad išeitumėte iš skolų ciklo, arba netgi gali padėti derėtis su kreditoriais, kad sumažintumėte skolos apimtį ar palūkanų normą.

Kaip nutraukti paskolos paskolos cikląPatikrinkite šią infografiką dar daugiau informacijos apie paskolos iki atlyginimo dieną.

Paskolų iki atlyginimo alternatyvos Otavoje

Atsižvelgiant į galimus atlyginimų paskolų pavojus Otavoje, galite apsvarstyti kitą paskolos variantą, pavyzdžiui, bet kurį iš šių būdų:

Išankstinė paskola: Paskoloms iki atlyginimo reikia visiškai grąžinti paskolą per vienkartinę sumą per trumpą laiką, o paskolos dalimis gali būti grąžinamos dalimis. Tai žymiai palengvina lėšų, reikalingų paskolai patenkinti, surinkimą.

Kadangi paskolos sumai grąžinti leidžiama daugiau laiko, tai gali sukelti dar mažiau streso sugalvoti pinigų, reikalingų paskolai visiškai sumokėti.

Namo nuosavybės paskola / Namų kapitalo kredito linija (HELOC): Ar esate namų savininkas Otavoje? Jei taip, galite panaudoti nuosavą kapitalą, kurį sukūrėte savo namuose, ir naudoti kaip lėšų šaltinį.

Jei jūsų namuose yra mažiausiai 80% nuosavo kapitalo, galite gauti būsto paskolą arba HELOC. Jūsų namų nuosavas kapitalas paprasčiausiai nurodo jūsų namo vertę, atėmus dar likusią skolą už hipoteką.

Transporto priemonės nuosavybės paskola: Ar turite automobilį? Ar visiškai sumokėjote paskolą automobiliui ir dabar ją visiškai valdote? Jei taip, tada a transporto priemonės nuosavybės paskola gali būti jūsų pasirinkimas.

Šioje situacijoje mainais į paskolą laikinai prekiautumėte savo automobilio pavadinimu. Jūsų lyderis uždarys jūsų nuosavybės teises, kol paskolos suma nebus visiškai grąžinta, tokiu atveju jūs susigrąžinsite nuosavybės teisę.

Kreditinė kortelė: Apskritai, nepatartina daug išleisti savo kreditinei kortelei. Pradedantiesiems palūkanų normos, susijusios su kreditinėmis kortelėmis, būna labai aukštos, palyginti su kitomis paskolų galimybėmis.

Be to, jei išleidžiate arti kredito limito, tai gali turėti neigiamos įtakos jūsų kredito balui. Tai reiškia, kad jūsų kredito kortelės naudojimas laikinam finansiniam sutvarkymui gali būti geresnis pasirinkimas nei imti paskolą iki atlyginimo už daug didesnes palūkanas ir įstrigti užburtame paskolos cikle.

Venkite plėšriųjų atlyginimų skolintojų Otavoje

Ne tik paskolos iki atlyginimo Otavoje gali būti pavojingos dėl lengvai pasitaikančio paskolų ciklo, bet ir dėl kai kurių grobuoniški skolintojai kad juos išdalina. Tiesą sakant, būtent šie šešėliniai skolintojai padidina tikimybę, kad paskolos gavėjai įstrigs paskolos iki atlyginimo cikle.

Geriausia atsisakyti tokio tipo skolintojų Otavoje, o norint tai padaryti, būtina žinoti, ko reikia saugotis:

  • Itin aukštos palūkanų normos (trijų skaitmenų diapazone)
  • Itin griežtos paskolos sąlygos
  • Privalomi draudimo mokesčiai, sumokėti iš anksto
  • Nėra skaidrumo dėl jų mokesčių
  • Patvirtinimo garantija

Jei atpažinsite bet kurią iš šių raudonų vėliavų, ieškokite kito paskolos davėjo.

Paskolų iki atlyginimo palūkanų normos

Paskolos iki atlyginimo Otavoje garsėja itin aukštomis palūkanomis. Tiesą sakant, paskolos iki atlyginimo paprastai būna didžiausios paskolų srityje ir gali siekti 546% ar daugiau!

Atsižvelgiant į tokius aukštus tarifus, šios paskolos yra nepaprastai brangios, todėl jų gali būti neįmanoma grąžinti iki nustatytos datos.

10 klausimų, kuriuos kiekvienas turėtų užduoti, kol gaus paskolą iki atlyginimo, paspauskite čia.

Paskolos iki atlyginimo, palyginti su Asmeninės paskolos

Koks skirtumas tarp paskolos iki atlyginimo ir asmeninės paskolos? Argi jie abu nesiskolina pinigų su palūkanomis, kurias reikia grąžinti iki nustatytos datos?

Jie tai daro, bet iš esmės tuo ir baigiasi jų panašumai. Yra konkrečių skirtumų tarp darbo dienos paskolų Otavoje ir asmeninių paskolų, įskaitant:

Mokėjimo planas. Paskolos iki atlyginimo turi būti grąžintos per labai trumpą laiką, paprastai per dvi savaites, kol pasiskolins kitas skolininko atlyginimas. Kita vertus, asmeninė paskola paprastai leidžia daug ilgesnį grąžinimo grafiką, net nuo kelių mėnesių iki metų.

Mokėjimų dažnumas. Kaip jau minėta, paskolos iki atlyginimo paprastai yra visiškai grąžinamos viena suma, į kurią įeina ir paskolos palūkanų dalis. Vietoj to, asmeninės paskolos grąžinamos dalimis, todėl lengviau grąžinti šios rūšies paskolas, palyginti su pirmosiomis.

Palūkanų norma. Paskolos iki atlyginimo dienos yra vienos didžiausių skolinimo srityje, o skolininkams imama daugiau kaip 500% palūkanų. Nors asmeninių paskolų kainos gali būti didelės, atsižvelgiant į paskolos gavėjo įgaliojimus ir paskolos sumą, palūkanos paprastai yra daug mažesnės, nei imtųsi paskolos davėjas.

Paskolos suma. Paskolos iki atlyginimo paprastai suteikiamos ne daugiau kaip 1 000 USD, o kartais ir mažiau. Kita vertus, asmeninės paskolos leidžia didesnes paskolos sumas. Be to, tiksli leistina paskolos suma priklausys nuo skolintojo ir finansinės skolininko būklės.

Vaizdo įrašas: Paskolos iki atlyginimo ir paskolos išsimokėtinai

Mokėjimo dienos paskolos taisyklės Otavoje

Taisykles, susijusias su paskolomis iki atlyginimo Ontarijuje, reglamentuoja 2008 m. Mokėjimo dienos paskolų įstatymas. Otavoje už kiekvieną pasiskolintą 100 USD negalima mokėti daugiau nei 15 USD, o jūs turite dvi darbo dienas, kad galėtumėte anuliuoti savo sutartį be baudos.

Skolintojai negali prašyti sumokėti pinigų automatiškai išskaičiuodami sumą iš jūsų darbo užmokesčio ir negali paskolinti daugiau nei pusės jūsų grynųjų pajamų už paskolą, kurią mokate iki atlyginimo. Be to, skolintojai privalo į sutartį įtraukti konkrečią informaciją, pvz., Skolinamą sumą, paskolos trukmę ir lėšų skolinimosi išlaidas.

Online Payday paskolos galimybės

Otavoje visame mieste yra daugybė paprastų ir greitos paskolos parduotuvių, kurias skolininkai gali aplankyti ir gauti greitų grynųjų.

Tačiau Otavoje taip pat yra daugybė internetinių atlyginimų skolintojų, ieškančių patogesnio pinigų skolinimosi būdo. Viskas, ko reikia, yra interneto ryšys, po kurio galima užpildyti paraišką ir reikalingus dokumentus pateikti internetu.

Paskola paprastai patvirtinama netrukus po paraiškos pateikimo, o prašomos lėšos bus pervestos į jūsų banko sąskaitą.

Kredito balai, reikalingi paskolos iki atlyginimo užtikrinimui

Kai reikia gauti patvirtinimą paskolai, vienas iš svarbesnių veiksnių yra jūsų kredito balas. Įprastoms paskoloms, tokioms kaip hipotekos ir paskolos automobiliams, paprastai reikalingas kredito balas yra ne mažesnis kaip 650–680, priklausomai nuo skolintojo.

Tai reiškia, kad paskolos iki atlyginimo Otavoje yra lengviau patvirtinamos ir nebūtinai reikalauja tokio aukšto kredito balo. Tiesą sakant, daugelis paskolų, mokančių darbo dieną, tvirtina pareiškėjus, kurių kredito balai yra žemi. Užuot sutelkę dėmesį į kredito balus, darbo užmokesčio dienos skolintojai labiau apsvarsto pareiškėjo pajamas ir turtą.

Kanados kredito balasDomina veiksniai, turintys įtakos jūsų kredito balui? Pažiūrėk į šią infografiką.

Kam galima panaudoti paskolą iki atlyginimo?

Paskolos iki atlyginimo yra labai daug, pradedant mokėjimu už paskutinės minutės namo remontą, baigiant automobilio taisymu ir baigiant medicinos sąskaitos apmokėjimu ir t. Tačiau atsižvelgiant į galimą paskolų, kylančių iki atlyginimo, pavojų Otavoje, būtina rimtai apsvarstyti, kam skirsite pinigus.

Paskutinis dalykas, kurio norite, yra pabloginti savo finansinę padėtį Otavoje, ir būtent taip gali atsitikti, jei nesate finansiškai tvirtas ir nesate atsargus, kaip elgiatės su savo paskolos iki atlyginimo diena.

Prieš imdami paskolą iki atlyginimo, būtinai atidžiai apsvarstykite, kam jums reikia pinigų, ir galbūt prieš apsispręsdami dėl šios paskolos rūšies, pirmiausia apsvarstykite kitas galimybes.

Norite gauti trumpalaikę paskolą Otavoje?

Daugelis vartotojų atsiduria tokioje padėtyje, kuriai reikia daugiau pinigų nei jų banko sąskaitose. Jei esate tokioje situacijoje, kai pinigai yra nedideli ir reikia nedelsiant padengti neatidėliotinas išlaidas, galbūt norėsite …

Parašykite komentarą