Geriausios paskolos iki atlyginimo Toronte, Ontarijo internetu, 2021 m. Gegužės mėn

Ar kada nors patyrėte finansinę krizę, dėl kurios atsidūrėte tokioje padėtyje, kur reikėjo greitai sugalvoti pinigų, kad padengtumėte neatidėliotinas išlaidas? Tam gali prireikti tik kelių šimtų dolerių, tačiau kartais kai kuriems vartotojams tai gali būti per daug.

Tokiais atvejais daugeliui vartotojų Toronte paskolos iki atlyginimo gali būti naudingos ir patogios. Tačiau kas yra paskolos iki atlyginimo ir kokie galimi tokių paskolų produktų trūkumai?

Žinokite savo teises, susijusias su paskolomis iki atlyginimo! Perskaityk tai.

Kas yra paskolos iki atlyginimo?

Iš esmės paskolos iki atlyginimo Toronte yra mažos paskolos, suteikiamos ne daugiau kaip 1500 USD. Jų grąžinimo terminai yra palyginti trumpi; paprastai visą paskolos sumą turi grąžinti kitas paskolos gavėjo atlyginimas viena suma. Šios paskolos rūšys paprastai turi aukštas palūkanas, palyginti su kitomis paskolų rūšimis.

Kaip nutraukti paskolos paskolos cikląPatikrinkite šią infografiką viskas apie paskolos iki atlyginimo ciklą.

Koks yra mokėjimo dienos paskolos ciklas?

Nors Toronte imant paskolą iki atlyginimo, greitos lėšos gali būti prieinamos beveik iš karto, tačiau vartotojai gali patekti į vadinamąjį „baimės paskolos ciklą“.

Šis ciklas iš esmės prasideda ir baigiasi toje pačioje vietoje: tokioje padėtyje, kurioje turite skolintis daugiau pinigų.

Niekaip kitaip nepasinaudoję pinigais, imate paskolą iki atlyginimo, nes greitai galite gauti grynuosius pinigus ir kaip lengva gauti patvirtinimą.

Bet kai ateis kitas jūsų atlyginimas, galite pastebėti, kad neturite pakankamai lėšų visai paskolos sumai padengti arba galite turėti kitų įsipareigojimų, kuriuos reikia padengti. Kadangi Toronte paskolos paprastai mokamos su dideliais mokesčiais ir palūkanomis, gali būti, kad negalėsite sau leisti grąžinti paskolos iki atlyginimo. Tiesą sakant, paskolų iki atlyginimo dienos paprastai yra 500% ar daugiau.

Taigi galite pastebėti, kad turite imti kitą paskolą iki atlyginimo, kad padengtumėte pirmosios paskolos kainą. Ciklas tęsiasi, jei nuolat pastebite, kad jūsų vėlesni darbo užmokesčio fondai neleidžia jums finansuoti, kad padengtumėte visas jūsų paskolų iki atlyginimo dienas.

Štai kodėl jums labai svarbu įsitikinti, ar esate pajėgūs grąžinti paskolą iki atlyginimo, su ja susijusius mokesčius ir palūkanų normos mokesčius, prieš imdami paskolą, ir net tada visada naudinga rasti kitą finansavimo formą.

Kaip galite nutraukti paskolos paskolos ciklą?

Norėdami nutraukti užburtą paskolų iki atlyginimo ratą, pirmiausia turite nustoti imti papildomas paskolas iki atlyginimo.

Užuot pasirinkę kitą paskolą iki atlyginimo, apsvarstykite kitas alternatyvas. Pavyzdžiui, galite apsvarstyti galimybę imti kitą paskolos tipą Toronte, kuris nebūtinai yra susijęs su tokiomis itin didelėmis palūkanomis, dėl kurių paskolos iki atlyginimo yra labai sunkiai apmokamos. Pavyzdžiui, yra įvairių asmeninių paskolų ir paskolų išsimokėtinai, kurias galite gauti, o palūkanų normos yra daug mažesnės, tačiau vis tiek suteikiate jums reikalingus pinigus.

Taip pat galite apsvarstyti: skolos lengvata paslauga Toronte, ty skolų sureguliavimo įmonių samdymas, kad jūsų vardu derėtųsi su jūsų kreditoriais, kad sumažintumėte bendrą skolingą sumą. Arba jie taip pat gali susitarti dėl mažesnės palūkanų normos, kad jūsų bendra skola būtų pigesnė.

Jei turite namą, galbūt galėsite panaudoti savo namų kapitalą kaip paskolą. Skolindamiesi savo namuose esančio nuosavo kapitalo, galite gauti reikalingų lėšų už daug mažesnę palūkanų normą. Jei paėmę paskolos sumą turite bent 20% nuosavo kapitalo savo namuose ir turite teisingą kreditą, namo kapitalo paskola gali būti tinkamas pasirinkimas.

Kokie yra plėšriųjų skolintojų Toronte įspėjamieji ženklai?

Ne su visais paskolų davėjais turėtų būti susitarta. Atkreipkite dėmesį į šiuos įspėjamuosius ženklus plėšrus skolintojas kad galėtumėte jų išvengti:

Jie garantuoja patvirtinimą. Bet kuris skolintojas Toronte, kuriam iš esmės nerūpi jūsų finansai ir kredito balai ir kuris vis dar nori skolinti pinigus vietoje, gali būti grobuoniškas. Garsūs skolintojai Toronte bent jau stengsis įsitikinti, ar sugebėsite grąžinti paimtą paskolą. Plėšriems skolintojams iš tikrųjų nerūpi, ar jūs galite grąžinti paskolą, ar ne – jie nori, kad jūs nuolat imtumėte paskolas, kad iš jūsų galėtų uždirbti daugiau pinigų.

Neaiškios sąlygos ir kainos. Visose paskolos sąlygose turėtų būti labai aiškiai nurodytos grąžinimo sąlygos, palūkanos ir kiti mokesčiai. Jei turite pasistengti išsiaiškinti, kas tai yra, tai yra blogas ženklas.

Jie agresyvūs. Reikėtų vengti bet kokio skolintojo Toronte, kuris jus spaudžia pasirašyti paskolos sutartį vietoje.

Kokio kredito balo reikia norint gauti paskolą iki atlyginimo?

Mokėjimo dienos skolintojai nežiūri pareiškėjų kredito balų. Vietoj to, paskolų davėjai Toronte reikalauja tik, kad turėtumėte darbą, aktyvią banko sąskaitą ir galiojantį adresą. Net ir geresni nei 650 balai (kas paprastai reikalinga tradicinėms paskoloms) yra gerai.

Kanados kredito balasJus domina daugiau informacijos apie kredito balus? Paspauskite čia.

Kada paskolos iki atlyginimo gali būti geras pasirinkimas?

Toronto skolininkai turėtų būti atsargūs, imdami paskolą iki atlyginimo, atidžiai neįvertinę savo padėties. Paskolos iki atlyginimo yra retai tinkamas pasirinkimas, tačiau jas gali būti verta apsvarstyti, jei ekstremalioje situacijoje susiklosto rimta situacija, kai kažkas yra visiškai tikras, kad turi pinigų grąžinti paskolą iki dviejų savaičių, tačiau gali neturėti galimybės naudotis kredito kortele tuoj pat.

Ar žinote tikrąją paskolos iki atlyginimo kainą? Sužinokite čia.

Kada paskolos iki atlyginimo diena yra bloga idėja?

Paskolos iki atlyginimo paprastai nėra pats geriausias būdas ir labai retai į jas reikėtų atsižvelgti. Pavyzdžiui, dėl šių scenarijų paskolos iki atlyginimo paėmimas būtų bloga idėja:

  • Dabartinė mėnesio skola jau išnaudoja jūsų mėnesines pajamas
  • Jums reikia papildomų pinigų tam, kas nėra taip svarbu
  • Jūs neturite stabilių pajamų

Mokėjimo diena prieš asmenines paskolas

Paskolos iki atlyginimo, palyginti su Asmeninės paskolos

Paskolos iki atlyginimo dienos ir asmeninės paskolos yra labai skirtingos, įskaitant šias:

Terminas. Paskolos iki atlyginimo Toronte paprastai turi būti grąžinamos per dvi savaites arba kai ateina kitas atlyginimas. Asmeninių paskolų sąlygos paprastai yra daug ilgesnės, todėl jas lengviau sumokėti.

Mokėjimai. Paskolos iki atlyginimo grąžinamos viena suma, o asmeninės – dalimis.

Palūkanų normos. Kaip minėta anksčiau, paskolos iki atlyginimo yra labai aukštos. Jei turite tinkamą kredito balą, galite gauti asmeninę paskolą santykinai mažu tarifu, kuris yra daug mažesnis nei paskolos, suteikiamos paskolos iki atlyginimo.

Ar paskolos iki atlyginimo jums tinka?

Nors paskolos iki atlyginimo Toronte tikrai yra prieinamos vartotojams, kurie yra prisirišę prie grynųjų pinigų ir turi išlaidų, kurias reikia padengti, yra ir kitų paskolų produktų, kurie galėtų geriau tikti. Susisiekite su Kanados paskolomis šiandien, norėdami rasti tinkamesnį paskolos produktą savo situacijai Toronte.

Parašykite komentarą