Geriausios programos taupant pinigus Ant taškelio

Geriausios programos taupant pinigus Apie tašką | Dot Dot paskolos


Geriausios programos taupant pinigus

Kai Kalėdos seniai už nugaros ir mūsų finansai normalizuojasi, kaip mes visi galime pradėti taupyti centus likusiai 2019 m. Daliai? Daugelis žmonių tvirtina nežinantys, kaip taupyti pinigus, kurie gali sukelti skolas ir galbūt prastą kreditą, tačiau technologijos, padedančios mums valdyti pinigus, negali būti paprasčiau.

Turint tai omenyje, pateikiame 3 mūsų mėgstamiausias programas, kurios padidins jūsų bankininkystę ir pakeis jūsų nuomonę apie savo finansų valdymą.

Pinigų dėžutė

Ši puiki programa priima jūsų virtualius pokyčius ir sukuria internetinį piggybank. Pirkdama produktus, kurių skaičius nesumažėja iki pilno svaro, „Moneybox“ paims pirkimo metu likusius pakeitimus ir sutaupys juos už jus. Kai daugelis iš mūsų perka produktus per internetinę bankininkystę ar banko kortelę, dažnai pamirštame tikslią kainą. Piniginė tai padarys už jus. „Moneybox“ neatsižvelgia į jūsų ankstesnę finansinę istoriją, todėl visi, taip pat ir turintys blogų kreditų, gali pasiimti sąskaitą.

„Moneybox“ taip pat turi galimybę investuoti savo pinigus, tačiau vartotojai gali nuspręsti, ar jie nori rizikuoti savo pinigais, ar tiesiog juos taupyti.

„BestAppsDotDotLoans.gif“

Monzo

„Monzo“ yra viena iš geriausių programų, leidžiančių tvarkyti šiuo metu turimus pinigus. Kadangi tik internetinis bankas, „Monzo“ galimybė realiuoju laiku valdyti savo finansus pranoks bet kurį tradicinį greitosios gatvės banką ir yra paprasta naudoti. Programa įspėja jus tekstiniu pranešimu, kai pinigai palieka jūsų sąskaitą, o tai reiškia, kad visada matysite kiekvieną išleistą centą! Programa taip pat suskirsto jūsų išlaidas į kategorijas, leidžiančias kas mėnesį nustatyti visų išlaidų nuo transporto iki išsinešimo biudžetus, o tai gali būti svarbu, nes kiekvieno iš mūsų išlaidų įpročiai skiriasi.

Tai gali padėti užkirsti kelią sprendimams dėl išlaidų, dėl kurių gali atsirasti bloga skola, tačiau finansinę paramą gali gauti turintys blogą skolą ir prasti kreditai.

„Monzo“ taip pat palengvina pinigų pervedimą, galite pervesti pinigus iš sąskaitos į sąskaitą, nesidalindami savo individualia banko informacija.

Čipas

Jei stengiatės žinoti, kiek galite sau leisti sutaupyti ar skirti biudžetą per mėnesį, ši programa gali tai padaryti už jus. Chipas algoritmiškai apžvelgia jūsų dabartinę banko sąskaitą ir išsiaiškins, kiek galite sau leisti nustatyti šalį ir automatiškai išsaugoti lėšas alternatyvioje sąskaitoje. Skirtingai nei dauguma programų, „Chip“ sieks kas porą dienų paimti iš jūsų sąskaitos nedideles sumas, o ne mėnesio pradžioje ar pabaigoje paimti didelę sumą.

Kasdien iš jūsų sąskaitos paimant pinigus, gali būti pasiūlyta, kad programa valdytų jūsų finansus, tačiau programa nepaims pinigų, jei jūsų finansinė padėtis pasikeis blogiau, ir jūs galėsite pasiekti savo sąskaitoje sutaupytus pinigus šiuo adresu: bet kuriuo metu.

„BestAppsDotDotLoans2.gif“

Ar mes ką nors praleidome? Praneškite mums, pasidalindami patarimais!

Daugiau iš Amy

Visada noriu prisijungti prie taškų ir suvokti dalykų esmę, nesvarbu, ar tai būtų naujausias „Celeb“ skandalas, ar tikrai sunkus kryžiažodis

Trumpalaikės paskolos: 925,4% balandis atstovas Ilgalaikės paskolos: 99,9% balandis atstovas

Parašykite komentarą