Geriausios vietos investuoti 10 000 svarų 2021 m

Jei turite investuoti 10 tūkst. Svarų sterlingų, bet negalite nuspręsti, kur tuos pinigus įdėti, ypač turint omenyje mažas bankų siūlomas palūkanų normas ir nenuspėjamus infliacijos tarifus ir padarinius, padėsime jums sumaniai judėti. Tačiau prieš apžvelgdami keletą potencialių vietų, į kurias investuotumėte, turime atsakyti į keletą klausimų.

Nors tai suprantama ir vilioja raskite geriausius būdus ir vietas, kur galite dirbti savo pinigus, tiesa ta, kad jūs turite būti protingas ir sąžiningas, kodėl jūs atidėsite tuos pinigus ir ar tuo metu turimos galimybės jums tinka, ar ne.

Čia yra klausimai, į kuriuos turite atsakyti;

Geriausios vietos investuoti 10 000 svarų 2021 m

Ar turite lietingos dienos fondą?

Geriausia vieta investuoti 10000 svarų sterlingų

Nors dauguma iš mūsų galvoja apie savo pinigų investavimą kur nors, kai susiduriame su 10 tūkst. Svarų ar net mažiau, dažnai nesugebame pripažinti pinigų atidėjimo svarbos lietingoms dienoms. Kai kurios investicijos riboja prieigą prie finansų, kai to reikia, ir jūs turite vengti tokių galimybių.

Taigi, prieš apsispręsdami dėl investavimo galimybės, pagalvokite, kiek jūsų skubios pagalbos fondo grynųjų yra lengvai prieinama, jei kiltų ekstremali situacija? Prieš investuodami savo pinigus, ypač į ilgalaikio investavimo priemonę, nepaprastojoje situacijoje turėtumėte turėti pakankamai nulių, kad galėtumėte pernešti nepaprastąsias situacijas. Nenorite būti vienas iš vaikinų, kurie pretenduoja gauti paskolas, kurių palūkanos mokamos didele palūkanų diena, nes turite avarinę automobilio ar namo remonto vietą.

Kiek pinigų reikia skubios pagalbos fonde? Na, daugumai žmonių ši suma yra kintama, tačiau rekomenduojame, kad skubios pagalbos fonde būtų kaupiama vieno mėnesio alga. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad 3 mėnesių taupymas skubios pagalbos fonde yra protingesnis žingsnis, ypač pernelyg atsargiems.

Tai, ką reiškia visos šios skubios pagalbos fondo kalbos, yra tai, kad jei turite po 10 tūkst. Svarų sterlingų, kad galėtumėte investuoti su nuliu arba mažiau nei jūsų vieno mėnesio vertės atlyginimas, tada būtų prasmingiau įdėti 10 tūkst. Svarų į savo skubios pagalbos fondą. investuoti.

Kiek laiko galite laikyti pinigus?

Be to patvirtindami, kad turite pakankamai pinigų savo skubios pagalbos fondo sąskaitoje, turite nustatyti, ar dabartinė finansinė padėtis leidžia investuoti į trumpalaikę ar ilgalaikę investavimo priemonę. Taigi, kaip atrodo jūsų investicijų horizontas?

Geriausia vieta investuoti 10000 svarų sterlingų

Trumpalaikio investavimo galimybė reiškia, kad per ateinančius kelerius metus norėtumėte susigrąžinti pagrindinę sumą ir palūkanas; tai taupymo sąskaita būtų puiki alternatyva jums. Tačiau jei jūs galite likti be 10 tūkst. Svarų sterlingų ilgiau nei 5 metus, tuomet turėtumėte ieškoti ilgalaikių investavimo galimybių / priemonių.

Koks jūsų rizikos profilis?

Jūsų rizikos profilis skiriasi nuo jūsų draugo ar partnerio rizikos profilio. Bet kaip žinoti savo rizikos profilį?

Asmens rizikos pobūdį lemia asmens rizikos apetitas, taip pat asmens sugebėjimas prarasti.

Rizikos apetitas atspindi riziką, kurią norėtumėte prisiimti. Jums gali nepatikti tai girdėti, tačiau ne visi yra sukurti investavimo rizikai. Pavyzdžiui, jei esate nuolatinio nerimo būsenos, tuomet investicijos, ypač ilgalaikėje perspektyvoje, gali būti netinkamos jums. Taigi, norėdami suprasti savo rizikos apetitą, pagalvokite apie investicijų nenuspėjamumą ir nuspręskite, ar jums patiks diskomfortas.

Kita vertus, nuostolių pajėgumas reiškia, kiek jūs galėtumėte sau leisti prarasti. Investicijų grąža yra nenuspėjama, dažnai juda aukštyn ir žemyn, o tai reiškia, kad jei turėsite gauti pinigus, kai rinkos grąža yra per maža, gausite mažiau pinigų nei įdėjote. Taigi, ar esate pasirengęs prarasti šiek tiek pinigų ir kiek galite prarasti?

Geriausia vieta investuoti 10000 svarų sterlingų

Peržiūrėję savo portfelį, galėsite tiksliai nustatyti, kiek galite patogiai prarasti, ar esate pasirengę prarasti pinigus.

Raskite patarėją investuoti, jei jums sunku nustatyti, koks yra jūsų rizikos profilis.

Atminkite, kad norėdami investuoti 10 tūkst. Svarų ir gauti gerą investicijų grąžą, turite atsižvelgti į šiuos veiksnius:

Investicijos laikotarpis

Strategijos, kurios sumažintų investicijų išlaidas ir mokesčius

Įvairinimo galimybės

Jūsų portfelis

Jūsų investavimo tikslai

Tai pasakė:

Kurios yra geriausios vietos investuoti 10 tūkst. Svarų 2020 m.?

Akcijos

Nors šiandien yra daugybė akcijų pasirinkimo galimybių, į kurias galėtumėte investuoti, tačiau norėdami būti saugesni, turėtumėte apsvarstyti galimybę investuoti į įmones, kurios jau seniai yra rinkoje. Nepaisant rinkos nenuspėjamumo, įsitvirtinusios įmonės, prekiaujančios akcijomis, yra gana stabilios, net jei atsižvelgsite į infliaciją, vis tiek uždirbsite, jei pinigus įdėsite ilgą laiką.

Taigi, kaip pasirinkti akcijas, į kurias investuoti? Na, pradėkite investuodami į FTSE 100 Tracker Fund. „FTSE 250“ taip pat yra geras pasirinkimas su istorinėmis ataskaitomis, nurodančiomis, kad „FTSE 250“ dažnai lenkia „FTSE 100“. Tačiau turėtumėte saugotis, kad „FTSE 250“ akcijos yra gana nepastovios, ir ją turėtumėte rinktis tik tuo atveju, jei žiūrite į ilgalaikę investiciją. variantą.

Mes rekomenduojame 40% savo 10 tūkst. Svarų sterlingų investuoti į FTSE 250 akcijas. Investicijų taisyklė yra ta, kad niekada negalima investuoti visko į vieną investicijų klasę. Įvairinimas paskirsto jūsų riziką, sušvelnindamas bet kokį nuosmukio poveikį rinkose, į kurias investuojate.

Fondai

Geriausia vieta investuoti 10000 svarų sterlingų

Nors dauguma aplinkinių fondų paprastai neveikia, 10 000 svarų sterlingų galite investuoti į aukštos kokybės fondą, ELP ar investicinius fondus. Apgaulė yra nustatyti inkapsuliuojančias investavimo strategijas, be aktyvių ir pasyvių investavimo rinkų investicijų rinkų, kad būtų galima nustatyti galimybes, kurios geriausiai tinka jūsų portfeliui.

Geras pavyzdys, jei ieškote konkretaus investicinio fondo, į kurį būtų galima investuoti, būtų „Fundsmith Equity“, kuris yra ne tik vykdytojas, bet ir leidžia investuoti visur, kur tik fondas nori investuoti. Šis fondas, įsteigtas 2010 m., Per daugelį metų sėkmingai veikė daugelyje turto klasių ir sektorių.

Kita vertus, jei ieškote investicijų JK rinkose, turėtumėte pasirinkti tokias bendroves kaip „Lindsell Train UK Equity“, kurių fondų valdytojai yra gana įsitikinę ir mažos apyvartos požiūriu.

Ir jei norėtumėte, kad besivystančios rinkos būtų pasirengusios susidoroti su didele investicijų rizika (žadėdamos didelę grąžą), norėtumėte pabandyti investuoti į besivystančias rinkas, tokias kaip „JPM Emerging Markets Trust“, didžiausia , konkurencingiausias pasaulio besivystančių rinkų pasitikėjimas, investuojantis į didžiausias besivystančias rinkas nuo Kinijos ir Indijos iki Brazilijos ir Pietų Afrikos.

Obligacijos

Geriausia vieta investuoti 10000 svarų sterlingų

Jei galvojate apie savo investicijų saugumą, galbūt norėsite investuoti 40 proc. Savo 10 tūkst. Svarų į dvi labiausiai gerbiamas pigių obligacijų obligacijas. Be sumažėjusios investavimo rizikos, investicijos į obligacijas taip pat būtų puiki bazė jūsų portfeliui.

Apskritai, obligacijos yra saugesnės nei akcijos, o svarbiausia tai, kad obligacijos siūlo stabilų ir fiksuotą pajamų šaltinį, tuo pačiu išlikdamos viena iš mažiausiai kintančių investavimo galimybių.

Obligacijos taip pat juda priešinga kryptimi nei investicijos į akcijas, tai reiškia, kad obligacijų kainos kyla, kai akcijų rinkos žlunga. Atsižvelgiant į obligacijų kryptį, jūsų portfelis išliks apsaugotas nuo rinkos nepastovumo.

Vyšnia ant torto yra ta, kad yra daugybė patikimų, pigių obligacijų fondų, į kuriuos galėtumėte investuoti.

Jei nesate tikri dėl geriausių obligacijų, į kurias galima investuoti, rinkitės vyriausybės obligacijas investiciniam saugumui ar fondus, kurie investuoja į įmonių skolą, kad gautų didelių palūkanų investicijas.

Akcijų fondai

Geriausia vieta investuoti 10000 svarų sterlingų

Dabar, kai turite investavimo portfelio bazę, galbūt norėsite pridėti tam tikrą riziką savo investiciniam portfeliui. Be vietinių rinkų, taip pat galite investuoti į pasaulines rinkas per tarptautinį akcijų fondą, pvz., ELP. „iShares MSCI World GP Hedge UCITS EFT“ yra vienas iš akcijų fondų, į kurį galėtumėte investuoti, kad padidintumėte savo pasaulinį portfelį. Atkreipkite dėmesį, kad šis ELP yra apdraustas svarais, taupant jus nuo užsienio valiutos svyravimų. Šios akcijos investuojamos į JK akcijų, JAV ir Japonijos rinkas. Nepaisant potencialiai geros tokių investicijų grąžos, išmintingiau investuotumėte tik 20% savo 10 tūkst. Svarų į akcijų fondus.

Kai kurie iš Priežastys, kodėl akcijų fondai yra gera investavimo galimybė, yra tai, kad akcijos yra popierinė investicijair jums nereikia valdyti investicijų. Be to, akcijos dažnai reiškia nuosavybės dalį pelną gaunančioje įmonėje. Atsargos moka dividendus, jos yra gana likvidžios, gali padidėti akcijų vertė ir galite investuoti per sienas. Apsvarstykite galimybę investuoti į tokias dideles dividendų akcijas kaip „Ally Invest“, „E * TRADE“ ar „TD Ameritrade“.

Viso gyvenimo ISA

Geriausia vieta investuoti 10000 svarų sterlingų

Viso gyvenimo ISA nurodo ISA, kurie yra skirti padėti jaunesniems žmonėms, bandantiems kaupti pirmuosius namus, arba tiems, kurie bando atidėti pensijos pinigus. Jei ISA skamba kaip kažkas, kas jus domintų, tada galite sutaupyti net 4000 svarų sterlingų per metus investicijoms ar gryniesiems. Geriausia apie ISA yra tai, kad vyriausybė siūlo paskatas 25% papildymo forma visiems naujiems įnašams. Šiuo atveju 4000 svarų investicija reiškia nemokamų grynųjų pinigų gavimą iš vyriausybės 1 000 svarų sterlingų. Vienintelis laimikis yra tas, kad premijos nustoja galioti, kai pasieki didįjį 50.

Grynųjų pinigų ISA

Kita alternatyva, kurią galėtumėte išbandyti, yra „Cash ISA“. Kaip ir viso gyvenimo ISA, piniginis ISA yra taupymo produkto forma. Jis moka palūkanas, tuo pačiu apsaugodamas jūsų pinigus nuo mokesčių – jums nereikės mokėti mokesčio už uždirbtas palūkanas iš „Cash ISA“. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad turite kurį laiką užrakinti savo pinigus ISA sąskaitoje.

Kuo grynųjų pinigų ISA skiriasi nuo įprastos kaupiamosios sąskaitos? Na, kaupiamosios sąskaitos uždirbtų palūkanų yra mažiau, o pinigai nelieka atokiau nuo taksisto.

Pensija

Pensijų produktai yra skirti jūsų pensijai finansuoti. Įmokos į pensijų fondą yra skirtos maksimaliai lengvatinėms mokesčių lengvatoms gauti, o geriausia tai, kad visos sąskaitoje laikomos investicijos turės neapmokestinamą augimo tempą.

Geriausia vieta investuoti 10000 svarų sterlingų

Robo-patarėjai / skaitmeninio turto valdytojai

Technologijų dėka nauji investuotojai gali naudotis daugeliu pigių investavimo galimybių. Viskas, ką jums reikia padaryti norint pasinaudoti šiomis galimybėmis, yra nustatyti geriausią skaitmeninių išteklių valdytoją, į kurį investuoti. Pasirinktas „Robo“ patarėjas investuos ir valdys jūsų investicijas už jus, dažnai investuojant į pensijas, akcijas ir akcijas. Savo investicijas galite stebėti išmaniajame telefone. „Robo-Advisers“ pavyzdžiai yra investuotojai, „Nutmeg“ ir „Vanguard“.

Taupymas

Jei negalite susidoroti su investavimo rizika arba turite labai mažos rizikos profilį, norėtumėte savo pinigus atiduoti į paprastą kaupiamąją sąskaitą. Taupymo sąskaita turėtų periodiškai uždirbti jums iš anksto nustatytą sumą, o jūsų pinigai yra toli nuo nenuspėjamos investicijų rinkos. Kitas taupymo taupomojoje sąskaitoje privalumas yra tas, kad …

Parašykite komentarą