„GoDay“ apžvalgos, įvertinimai ir mokesčiai 2021 m

„GoDay“ yra internetinis alternatyvių skolintojų būstinė Toronte. Pirmą kartą jie buvo įsteigti 2012 m. Ir nuo tada išsišakojo visoje Kanadoje. Šiuo metu jie turi biurus Toronte, Vankuveryje, Kalgaryje, Reginoje, Frederictone ir Halifax. Kanados gyventojai NS, NB, SK, AB, BC, PEI ir ON, ieškodami papildomų lėšų, gali kreiptis dėl paskolos iki atlyginimo ar asmeninės paskolos „GoDay“. Tai yra paskolos internetu šaltinis, veikiantis visą parą ir visą parą, leidžiantis pateikti paraišką iš mobiliojo prietaiso, nešiojamojo kompiuterio ar namų kompiuterio.

Kokius reikalavimus reikia atitikti norint gauti paskolą su „GoDay“?

Nesvarbu, ar kreipiatės dėl paskolos iki atlyginimo, ar asmeninės paskolos, yra tam tikri pagrindiniai reikalavimai, kuriuos turite atitikti, kad būtumėte patvirtinti.

  • Turite būti NS, NB, SK, AB, BC, PEI ar ON gyventojas.
  • Turite būti ne jaunesnis kaip 18 metų
  • Jūs turite turėti pastovias pajamas, kurios gaunamos iš tiesioginio indėlio
  • Turite turėti aktyvią Kanados banko sąskaitą
  • Turite turėti veikiantį el. Pašto adresą ir telefono numerį

Atminkite, kad pirmą kartą besikreipiantys asmenys galės gauti paskolą tik iki 500 USD. Kiekviena paskesnė paskola suteiks jums galimybę gauti didesnes paskolos sumas. Suma, į kurią pretenduojate, priklausys nuo jūsų pajamų lygio ir nuo to, ar tinkamai atitiksite kitus reikalavimus. Be to, „GoDay“ gali reikalauti kredito patikrinimo.

Kokias pajamas priima „GoDay“?

Norėdami gauti paskolą „Goday“, turite turėti patikimą pajamų šaltinį. Tai apima tradicines darbo pajamas, taip pat pajamas iš Kanados išmokų vaikams (CCB), neįgalumo mokesčių kreditą, senatvės apsaugą (OAS), Kanados pensijų planą (CCP) ir kitas išmokas.

Kokius paskolos produktus galima įsigyti naudojant „GoDay“?

„GoDay“ specializuojasi paskolų mokėjimo dienos metu, tačiau taip pat teikia asmenines išsimokėtinas paskolas. Nors galite pasiskolinti nuo 100 USD iki 1500 USD už paskolą iki atlyginimo, asmenine paskola galite pasiskolinti iki 15 000 USD.

Paskolos produkto savybės

Paskolos suma Palūkanų norma Grąžinimo laikotarpis
Paskolos iki atlyginimo 100–1 500 USD NS – 19 USD už pasiskolintą 100 USD

SK – 17 USD už pasiskolintą 100 USD

AB – 15 USD už pasiskolintą 100 USD

PEI – 25 USD už pasiskolintą 100 USD

ĮJUNGTA – 15 USD už pasiskolintą 100 USD

Prieš Kristų – 15 USD už pasiskolintą 100 USD

NB – 15 USD už pasiskolintą 100 USD

14 – 30 dienų
Asmeninė paskola 1000–15 000 USD Nepasiekiamas 6 – 60 mėnesių

Mokesčiai: Taip pat turėtumėte žinoti apie galimus mokesčius, kurie gali būti taikomi už praleistus mokėjimus, išankstinius mokėjimus, administracinius mokesčius ir kt.

Koks yra „GoDay“ paraiškų teikimo procesas?

Kreiptis dėl paskolos su „GoDay“ yra paprasta. Pirmiausia užpildykite internetinę paraišką šia informacija:

  • Asmeninė informacija – Vardas, adresas, ten nugyventi metai, sumokėta nuoma, numeris, gimimo data, nuodėmė, šeiminė padėtis.
  • Finansinė informacija – Pajamų šaltinis, nuo tada, kai gaudavote šias ir daugiau pajamų
  • Pajamų mokėjimo informacija – Kada jums mokama, kiek mokama sumokėjus mokesčius, kaip mokama, kada yra kitos jūsų mokėjimo datos, bankroto klausimai
  • Banko informacija – banko pavadinimas, sąskaitos tipas, sąskaitos numeris, tranzito numeris ir įstaigos numeris.

Užpildę internetinę paraišką, sužinosite, už kiek pinigų esate iš anksto patvirtinti. Iš ten „GoDay“ atstovas susisieks su jumis, norėdamas sužinoti, ar jums reikia pateikti papildomos informacijos. Jei jie bus patvirtinti, jie peržengs sutarties sąlygas, kurias galite pasirašyti, jei su jomis sutiksite. Pasirašę, turėtumėte gauti savo lėšas per kelias valandas tiesioginiu indėliu arba pinigų pervedimu el. Paštu.

Kodėl verta rinktis „GoDay“?

Argumentai “už” Minusai
„GoDay“ priima ir tvirtina pareiškėjus kiekvieną dieną bet kuriuo paros metu dėl savo labai automatizuotos sistemos. Kaip ir bet kuri kita paskolos iki atlyginimo, „GoDay“ taiko maksimalias įstatymų leidžiamas palūkanas kiekvienoje provincijoje, kurioje ji teikia savo paslaugas.
Savo lėšas galite gauti per valandą po patvirtinimo. Jie tikrina jūsų kreditą, o tai gali neigiamai paveikti jūsų kreditą.
Jie nežada jokių paslėptų mokesčių.
Jie yra BBB akredituoti.

Dažnai užduodami klausimai

Ar galiu kreiptis dėl paskolos asmeniškai per „GoDay“?

„GoDay“ yra skolintojas internete. Visas jų paskolos procesas nuo paraiškos pateikimo iki finansavimo atliekamas internetu. Todėl jie nepriima asmeninių prašymų ir nepateikia grynųjų bet kurioje savo biuro vietoje.

Ar vis tiek galiu gauti paskolą, jei turiu blogą kreditą?

„GoDay“ naudoja kreditą kaip vieną iš pagrindinių veiksnių nustatant jūsų tinkamumą paskolai. Tačiau vertinant tinkamumą atsižvelgiama ir į kitus jūsų finansinio profilio aspektus, tokius kaip jūsų pajamos, pajamų stabilumas, turimos skolos ir dar daugiau. Tačiau jei bet kuri ankstesnė paskolos iki atlyginimo ar trumpalaikių paskolų sąskaita atsidūrė kolekcijose, jūsų tikimybė patvirtinti sumažės.

Ar vis tiek galiu gauti paskolą, jei skolos ir pajamų santykis yra didelis?

„GoDay“ vis tiek apsvarstys jūsų paraišką, net jei turite didelę skolą. Tačiau jie siūlo imti paskolą iki atlyginimo tik tuo atveju, jei žinote, kad galite ją grąžinti. Paskola iki atlyginimo yra skirta finansinėms ekstremalioms situacijoms ir kitoms laikinoms pinigų srautų problemoms spręsti. Tai nėra skirta išspręsti ilgalaikes skolas.

Parašykite komentarą