„GoDay Payday“ paskolos apžvalga, 2021 m. Gegužės mėn Kainos ir mokesčiai

Nesvarbu, ar jums reikalinga greita prieiga prie grynųjų pinigų netikėtai, ar jums reikia greito sprendimo, kad apsispręstumėte tarp darbo užmokesčio, galbūt norėsite patikrinti „GoDay“. Šis skolintojas internete leidžia jums pasiskolinti iki 1 500 USD (arba 100 USD pirmą kartą besiskolinantiems) ir dažnai galite gauti patvirtinimą finansavimui per kelias minutes.

Svarbiausias veiksnys, kurį reikia atsiminti prieš imant vieną iš šių paskolų, yra tai, kad joms taikomi labai dideli mokesčiai. Tai reiškia, kad turėsite grąžinti daug daugiau nei pasiskolinote, todėl šios paskolos nėra tinkamos ilgalaikiam ar pakartotiniam naudojimui.

Kaip veikia skolinimasis iš „GoDay“?

Galėsite pasiskolinti iki 1 500 USD su „GoDay“ paskola iki atlyginimo. Norėdami kreiptis dėl finansavimo, tereikia užpildyti greitą internetinę paraišką, kurioje pateikiate savo asmeninę informaciją, taip pat kiek norite skolintis ir kaip norite, kad jūsų lėšos būtų pristatytos. Ar pateiksite paraišką, sužinosite per kelias sekundes. Pasirašę sutartį, per elektroninį pervedimą galite gauti savo lėšas vos per valandą.

Kokias paskolų rūšis teikia „GoDay“?

„GoDay“ siūlo paskolą iki atlyginimo nuo 100 iki 1500 USD. Šios paskolos gali būti patvirtintos vos per valandą nuo to momento, kai pateikiate internetinę paraišką. Kai patvirtinsite, jūsų pinigai bus pervesti el. Paštu arba pervesti į jūsų sąskaitą tiesioginiu indėliu.

Gavę pinigus, turėsite juos grąžinti iki kitos reguliariai numatytos darbo dienos. Taip pat mokėsite didelius mokesčius už šios rūšies paskolos paėmimą, nors tiksli suma, kurią turėsite sumokėti, „GoDay“ svetainėje neatskleidžiama.

Kiek turėsiu mokėti už „GoDay“ paskolą?

Jūs dažnai mokėsite šimtus, o ne tūkstančius dolerių papildomų mokesčių, viršydami sumą, kurią skolinatės iš „GoDay“ už paskolą iki atlyginimo. Taip yra todėl, kad visoms „GoDay“ paskoloms taikomi dideli mokesčiai, kurie yra priskirti pradinei skolintos sumai.

Paskolos kaina skirsis priklausomai nuo jūsų provincijos ar gyvenamosios teritorijos. Mokesčiai, kuriuos mokėsite už konkrečią paskolą, bus nurodyti paskolos sutartyje, taip pat tada, kai kreipsitės dėl paskolos.

Kokie yra „GoDay“ paskolos pranašumai?

Jei manote, kad paskola iki atlyginimo jums tinka, galite pasinaudoti daugeliu privalumų:

 • Greita programa. Internetinę paraišką dėl šios rūšies paskolos galite pateikti greičiau nei per penkias minutes.
 • Greitas patvirtinimas. Pinigus į savo sąskaitą galite gauti per valandą nuo internetinės paraiškos pateikimo.
 • Tiesioginiai pervedimai. Pinigus galite pervesti tiesiai į savo banko sąskaitą naudodami tiesioginį indėlį arba „Interac“ el. Pervedimą.
 • Užstatas nereikalingas. Norėdami gauti teisę į paskolą, neturėsite užtikrinti tokio turto, kaip jūsų namai ar transporto priemonė.
 • Blogas kreditas neturi reikšmės. „GoDay“ gali patikrinti jūsų kreditą, tačiau vis tiek galite gauti patvirtinimą, jei jūsų kredito balas yra ne toks tobulas.
 • Vietos visoje Kanadoje. Galėsite asmeniškai naudotis „GoDay“ paslaugomis, jei gyvenate keliuose didžiuosiuose Kanados miestuose.

Ko turėčiau saugotis?

Nors yra keletas naudos, kurios gaunamos imant paskolą iki atlyginimo, turėsite nepamiršti šių galimų trūkumų:

 • Dideli mokesčiai. Paskolos išlaidos gali siekti nuo 15 iki 60 USD už pasiskolintą 100 USD (priklausomai nuo jūsų provincijos ar gyvenamosios vietos teritorijos), o tai yra daug daugiau nei mokėsite už tradicinę paskolą.
 • Mažos sumos pirmokams. Tik tada, kai pirmą kartą išsimesite pinigus, galėsite gauti 100 USD, kol galėsite įrodyti, kad esate patikimas skolininkas.
 • Automatiniai išėmimai. Turėsite įsitikinti, kad jūsų sąskaitoje yra pakankamai pinigų, kad padengtumėte paskolos grąžinimą automatiniu būdu.

Ką turėčiau žinoti prieš kreipdamasis?

Tinkamumo reikalavimai

Norėdami kreiptis dėl paskolos iš „GoDay“, turite atitikti šiuos kriterijus:

 • Būkite vyresnis nei 18 metų (arba kai kuriose provincijose 19 metų) Kanados gyventojas.
 • Turėkite atidarytą banko sąskaitą Kanados banke ar kredito unijoje
 • Gaukite mokėjimą tiesioginiu indėliu
 • Turėkite galiojantį el. Pašto adresą ir telefono numerį
 • Aktyviai dirbkite arba gaukite pajamų iš CPP ir (arba) privačios pensijos
 • Gyvenkite vienoje iš šių provincijų: Alberta, Britų Kolumbija, Manitoba, Naujasis Bransvikas, Naujoji Škotija, Ontarijas, Princo Edvardo sala, Saskačevanas

Reikalingi dokumentai ir informacija

 • Asmens tapatybės dokumentas. Kad galėtumėte gauti paskolą, turėsite parodyti vyriausybės išduotą asmens tapatybės dokumentą, kad patvirtintumėte savo tapatybę.
 • Adreso patvirtinimas. Gali būti reikalaujama pateikti adreso įrodymą pateikiant telefono ar komunalinių paslaugų sąskaitą, kad įrodytumėte, jog turite stabilią vietą gyventi.
 • Iš anksto patvirtintas debetas. Turėsite suteikti „GoDay“ prieigą prie savo banko sąskaitos, kad jie galėtų lengviau atsiimti pinigus.
 • Pajamų tikrinimas. Jums gali būti pareikalauta pateikti darbo užmokesčio įmokas, banko išrašus ar kitus dokumentus, patvirtinančius jūsų pajamas.
 • Kredito patikrinimas. Turėsite sutikti su kredito patikrinimu.

Kaip taikyti

Jei manote, kad atitinkate visus tinkamumo kriterijus ir esate pasirengęs pradėti naudoti paskolos paraišką, jums tereikia atlikti toliau nurodytus veiksmus:

 1. Spustelėkite žalią mygtuką „Taikyti dabar“, kad būtumėte saugiai nukreipti į internetinę programą.
 2. Norėdami pateikti asmeninę informaciją, pvz., Savo vardą, el. Pašto adresą, asmens tapatybės dokumentą ir susijusius dokumentus, naudokite internetinę programą.
 3. Peržiūrėkite ir pateikite savo paraišką.
 4. Patikrinkite ir derėkitės dėl paskolos sąlygų, jei atitiksite tinkamumo reikalavimus.
 5. Pasirinkite, kaip norite gauti savo lėšas.
⚠️ Įspėjimas: būkite atsargūs teikdami paskolas iki atlyginimo

Paskolos iki atlyginimo yra brangios. Jei patiriate sunkumų dėl finansinių problemų ir norėtumėte su kuo nors pasikalbėti dėl nemokamos finansinės konsultacijos, galite paskambinti kreditų konsultavimo tarnybai (Kanada) nuo pirmadienio iki penktadienio 8.00–17.00 val. +1 866-398-5999. Apsvarstykite alternatyvas prieš teikdami paskolą iki atlyginimo:

 • Vietiniai ištekliai. Vyriausybinės agentūros, ne pelno organizacijos ir vietos labdaros organizacijos dažnai siūlo nemokamas finansines paslaugas ir padeda apsirūpinti maistu, komunalinėmis paslaugomis ir nuomoti tiems, kuriems to reikia.
 • Mokėjimo plėtiniai. Pasitarkite su savo sąskaitų teikėjais apie ilgesnį mokėjimo planą ar pratęsimą savo mokėjimo dieną, jei atsiliekate nuo mokėjimų.
 • Šalutiniai darbai. Šiandieninė skaitmeninė rinka siūlo galimybę paprasčiau parduoti nepageidaujamus daiktus, užsiregistruoti maisto pristatymui ar dalyvauti pasidalijimo paslaugomis.

Palyginkite paskolos iki atlyginimo

vardas

Produktas
Paskolos grynaisiais pinigais mokėjimo diena

1 500 USD

Britų Kolumbija
Naujoji Škotija
Ontarijas
Saskačevanas

Jei bus patvirtinta, su „INTERAC e-Transfer®“ per 15 minučių

12–14 dienų (skiriasi priklausomai nuo provincijos)

Skiriasi pagal provincijas

Kreipkitės į savo pirmąją 300 USD paskolą, kurios mokėjimo diena yra 20 USD (išskyrus Saskatchewano pareiškėjus). Manitobos ir Naujojo Bransviko gyventojai negali kreiptis dėl paskolos internetu (turi kreiptis parduotuvėje).

„iCASH Payday“ paskola

1 500 USD

Alberta
Britų Kolumbija
Manitoba
Naujasis Bransvikas
Naujoji Škotija
Ontarijas
PEI

Per 2 minutes su INTERAC e-Transfer, jei bus patvirtinta.

14–62 dienos (skiriasi priklausomai nuo provincijos)

Skiriasi pagal provincijas

Susigrąžinkite iki 20% grynųjų, kai bus visiškai grąžinta „iCASH Payday“ paskola. Taikomos sąlygos.

„GoDay Payday“ paskola

1 500 USD

Alberta, Britų Kolumbija, Manitoba, Naujasis Bransvikas, Naujoji Škotija, Ontarijas, PEI, Saskačevanas

Per 2 minutes su INTERAC e-Transfer, jei bus patvirtinta.

Iki 62 dienų

Skiriasi pagal provinciją

Norėdami kreiptis dėl „GoDay“ paskolos iki atlyginimo, turite būti vyresnis nei 18 metų Kanados gyventojas, turintis galiojantį el. Pašto adresą, telefono numerį ir atidarytą banko sąskaitą Kanados banke ar kredito unijoje.

Maksimalios skolinimosi išlaidos

Visada turėtumėte kreiptis į paskolos sutartį dėl tikslių grąžinimo sumų ir išlaidų, nes jos gali skirtis nuo mūsų rezultatų. Žemiau esančioje lentelėje pateikiamos maksimalios leistinos skolinimosi pagal paskolos iki atlyginimo išlaidos kiekvienai provincijai:

Provincija Didžiausia leistina skolinimosi kaina
Alberta 15 USD už pasiskolintą 100 USD
Britų Kolumbija 15 USD už pasiskolintą 100 USD
Manitoba 17 USD už pasiskolintą 100 USD
Naujasis Bransvikas 15 USD už pasiskolintą 100 USD
Niufaundlandas ir Labradoras 21 USD už pasiskolintą 100 USD
Šiaurės vakarų teritorijos, Nunavutas ir Jukonas 60 USD už pasiskolintą 100 USD
Naujoji Škotija 19 USD už pasiskolintą 100 USD
Ontarijas 15 USD už pasiskolintą 100 USD
Princo Edvardo sala 25 USD už pasiskolintą 100 USD
Kvebekas 35% metinės palūkanų normos (AIR) riba
Saskačevanas 17 USD už pasiskolintą 100 USD

Apatinė eilutė

Galite kreiptis dėl paskolos iki atlyginimo iki 1 500 USD, naudodamiesi paprasta „GoDay“ internetine programa. Jums reikės sumokėti labai didelius mokesčius už bet kokią skolinamą sumą, todėl geriausia įsitikinti, kad kitoje mokėjimo kortelėje turite pakankamai pinigų, kad padengtumėte savo grąžinimą. Naudokitės šiuo pranešimu, kad sužinotumėte, ko jums reikia norint gauti kvalifikaciją, ir pradėkite savo paraišką šiandien.

Dažnai užduodami klausimai


Parašykite komentarą