„Green Trust Cash Reviews“ – „GoLoans“

žaliųjų pasitikėjimo grynųjų pinigų apžvalgos

Ką kiekvienas skolininkas turėtų žinoti apie „Green Trust Cash“

„Green Trust Cash“ apžvalga

Recenzentas: Brianas Allenas

Apžvalgos santrauka

„Green Trust Cash“ siūlo genties paskolas – kitaip dar vadinamos blogų paskolų dalimis. Skolintojas dirba su klientais, kurie turi blogą kreditą ir negali gauti tradicinio finansavimo.

Šio skolintojo siūlomos palūkanų normos yra itin aukštos, todėl būkite atsargūs. Net lyginant su kitais genties skolintojais. Pavyzdžiui, „Big Picture Loans“ – dar vienas genčių paskolų teikėjas, siūlo minimalią balandį tik 35%.

Tačiau atrodo, kad šis skolintojas taiko išskirtinai dideles palūkanas. Atrodo, kad klientai naudojasi daugiau nei turėtų, mūsų nuomone.

PASIŪLYMAI
– Svarstyta apie gerą neatidėliotinų išlaidų galimybę

– Taikymo procesas yra labai paprastas ir greitas

– Paprastai galima patvirtinti per 24 darbo valandas

MINUSAI
– Tai nėra geras sprendimas ilgalaikiams finansavimo poreikiams patenkinti

– Palyginti su kitais genties skolintojais, „Green Trust Cash“ turi išskirtinai aukštas palūkanas

– Nėra geras pasirinkimas, jei apsipirkinėjate už geriausias kainas ir sąlygas

Ar „Green Trust Cash“ apžvalgos yra teisėtos? Pasinerkime į šį skolintoją ir sužinokime.

Mokėjimo dienos paskolos davėjai ne visada yra patys idealiausi skolintojai, norėdami gauti greitus pinigus. Dažnai reikia grąžinti pagrindinę sumą po kito atlyginimo, gali būti sunku tinkamai sudaryti paskolą iki atlyginimo. Pas genčių skolintojus galite gauti nedidelę paskolą ir greitai gauti lėšų, tačiau paskola yra išsimokėta paskola, leidžianti tam tikrus laikotarpius atlikti mokėjimus.

„Green Trust Cash“ tai ir daro, leisdamas asmenims kreiptis dėl neužtikrintos išsimokėtinos paskolos, kurią mokate vienodais mokėjimais. Šis straipsnis bus „Green Trust Cash“ apžvalga ir viskas, ką jie gali pasiūlyti potencialiems klientams, tokiems kaip jūs. Nors svarbu atlikti savo kruopštumą, ši apžvalga suteikia jums puikią vietą pradėti.

„Green Trust Cash“ apžvalga

Paraiškos pateikimo metu „Green Cash Trust“ susisieks su jūsų finansų įstaiga ir paprašys patvirtinimo per „IBV“ arba „Instant Bank Verification“.

Procesas atliekamas elektroniniu būdu, todėl nereikia laukti dienų, kol bus siunčiamos spausdintos kopijos. Jūsų sprendimas dėl paskolos greitai apdorojamas ir lėšos siunčiamos tiesiai į jūsų pasirinktą banko sąskaitą.

TENDENCIJA: Atsiliepimai apie blogų kreditų davėjus

Vienas iš pagrindinių dalykų, kurį „Green Trust Cash“ viešina, yra tai, kad po pirmosios paskolos jūsų būklė gera, galite naudotis nuolaidomis paskesnėms paskoloms ir prisijungti prie „VIP Gold“ programos. Be to, jie yra „A“ įvertinta įmonė, turinti geresnio verslo biurą, suteikianti jums papildomą pasitikėjimo sluoksnį, o „Green Trust Cash“ yra internetinių skolintojų aljanso narė.

Tačiau tiems, kurie gyvena Arkanzase, Konektikute, Masačusetse, Montanoje, Niujorke, Pensilvanijoje, Puerto Rike, Vermonte, Virdžinijoje ir Vakarų Virdžinijoje, šiuo metu negalite kreiptis dėl paskolos naudodamiesi „Green Trust Cash“.

„Green Trust“ grynųjų pinigų paskolų normos ir sąlygos: kiek tai kainuos?

Paskolos normos ir sąlygos

Iš karto pastebėsite labai gerai pateiktą pagrindinį puslapį, kuriame galėsite lengvai naršyti bet kokią jūsų ieškomą informaciją. Slinkdami žemyn, rasite nuorodą, kad pradėtumėte paraiškos teikimo procesą arba patikrintumėte savo programos būseną.

Kaip minėta, „Green Trust Cash“ siūlomas produktas yra nedidelė neužtikrinta išsimokėta paskola, skirta greitai ir paprastai. Jei norite gauti paskolą, galite kreiptis dėl paskolų nuo 300 iki 1000 USD ir galbūt gauti finansavimą per 24 valandas.

Palūkanų normos skiriasi, tačiau svyruoja nuo 475% iki 725%. Pastaba: „Green Trust Cash“ balandis yra labai didelis. Čia ištirkite daugiau genčių blogų kreditų davėjų. Yra pavyzdys, kaip veiktų paskola, jei jums reikia daugiau paaiškinimų, kaip veiks jūsų paskolos grąžinimas.

Kai ateis laikas grąžinti paskolą, galite grąžinti kupiūrą rankiniu būdu per kasos čekį, asmeninį čekį, pinigų pavedimą, pinigų pervedimą ar sąskaitos apmokėjimą. Taip pat galite nustatyti automatinius mokėjimus iš savo sąskaitos, pašalindami galimybę praleisti mokėjimą.

Paskolos prašymo procesas

„green trust“ grynųjų pinigų paskolos paraiška

Prieš pradėdami paraiškų teikimo procesą, turite įsitikinti, kad atitinkate minimalius reikalavimus. Jie yra tokie:

  • Skolininkai privalo turėti pajamas, kurias galima patikrinti.
  • Skolininkai turi atitikti visus draudimo reikalavimus
  • Vartotojas turi būti 18 metų ar vyresnis
  • Turėtumėte turėti atvirą, aktyvią atsiskaitomąją sąskaitą.

Kadangi paraiškos teikimo procesas yra visiškai internetinis, jis neturėtų užtrukti ilgiau nei 15 minučių, jei turite savo informaciją. Kreipdamiesi, pirmiausia turėsite užpildyti savo informaciją, pvz., El. Pašto adresą, vardą, gimimo datą ir socialinio draudimo numerį.

Kai tai bus baigta, užpildysite savo finansinę informaciją, įskaitant banko sąskaitą ir pajamas. Be to, nepamirškite, kad kreipiantis dėl paskolos jūsų kredito ataskaita bus parengta. Tai leidžia finansų įstaigai patikrinti jūsų kreditingumą ir tai, ar turite teisę gauti paskolą.

Baigę procesą, turėsite pateikti savo informaciją ir laukti atsakymo. Jums greičiausiai bus greitai suteiktas sprendimas, o jūs tęskite finansavimo procesą.

Kaip greitai galiu gauti pinigų iš „Green Trust Cash“?

žaliųjų pasitikėjimo grynaisiais pinigais

Dabar, kai baigsite procesą ir, tikiuosi, patvirtinsite, kitą darbo dieną gausite savo lėšas per ACH. Tai pabrėžė keletas „Green Trust Cash“ apžvalgų. Deja, „Green Trust Cash“ neteikia finansavimo tą pačią dieną

Dabar, kai baigsite procesą ir, tikiuosi, patvirtinsite, kitą darbo dieną gausite savo lėšas per ACH. Deja, „Green Trust Cash“ neteikia finansavimo tą pačią dieną. Nors tai nėra sandorio nutraukėjas, yra daug konkurentų, kurie siūlo finansavimą tą pačią dieną.

Jei pasibaigus paskolos procesui nusprendėte, kad jums nebereikia paskolos, galite atšaukti arba atšaukti paskolą pagal paskolos sutarties atšaukimo sąlygas. Prieš pasirašydami, atidžiai perskaitykite paskolos sutartį.

Pasirašę paskolos dokumentus, turėtumėte įtraukti amortizacijos grafiką. Tai nustatys, kaip grąžinsite paskolą. Nors galite paprastai laikytis grafiko, labai rekomenduojama anksti grąžinti savo kupiūrą ir tai yra priimtina per „Green Trust Cash“.

Anksti sumokėjus užstatą, sutaupysite palūkanų išlaidas ir gerai atrodysite, jei grįšite į kitą paskolą.

Apatinė „Green Trust Cash“ eilutė

Apatinė šio skolintojo eilutė

Paraiškos pateikimo metu „Green Cash Trust“ susisieks su jūsų finansų įstaiga ir paprašys patvirtinimo per „IBV“ arba „Instant Bank Verification“.

Paraiškos pateikimo metu „Green Cash Trust“ susisieks su jūsų finansų įstaiga ir paprašys patvirtinimo per „IBV“ arba „Instant Bank Verification“. Pagal jų DUK puslapį, tai dabar leis jiems pasiekti, išimti, įskaityti ar pervesti lėšas iš jūsų sąskaitos.

Be to, kaip minėta, jūsų kredito ataskaita parodys įstaigos prašymą ją peržiūrėti. Nors tai turi įtakos jūsų kredito balui, jis skiriasi kiekvienam asmeniui. Kreipiantis dėl kelių paskolų per trumpą laiką, ateityje gali būti sunku gauti paskolą.

Apskritai atrodo, kad „Green Trust Cash“ yra tvirtas ir gerai suplanuotas gentinių paskolų skolintojas. Kiti svarstytini dalykai yra privatumo politika ir tai, kaip jūsų informacija apdorojama platformoje. Pažvelkite į „Green Trust Cash“ patys ir įsitikinkite, kad atliekate tinkamą deramą patikrinimą. Tai leidžia jums sužinoti, ar jie yra jums tinkami skolintojai.

Parašykite komentarą